تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 106 از 263 اولاول ... 65696102103104105106107108109110116156206 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,051 به 1,060 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

داره خودمونی میشه dop12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

مشکل این دوستمون،مشکل من هم هستش.
    ویندوز هم دانلودی نیستش
    تنها راهش نصب دوباره ویندوزه؟:(
    ببین اگه تو بازی بهش بر خوردی بهم بگو چه درایور های ی رو نصب کردی چون منم با این ارور مواجه بودم و برای اجرای بازی حلش کردم احتمالا یکی از درایور ها تداخل میکنه اگه لیست درایوراتو بگی و من چک کنم مطمئن شم اطلاع میدم رسما.

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

باید قبول کرد که این لپتاپ مورد داره و اصلا در بین جهان لپتاپ ها hp میخواد ساز خودشو بزنه و حداقل کاری که میشه کرد ادم به دیگران حداقل توصیه نکنه HP بخرن این مشکل گرافیکو همه لپتاباش دارن حتی یکی از دوستان برادرم هم HP داره مدلشو نمیدونم اونم ازش میناله حالا دیگه کاری هست که شده بازگشتی هم ندارم فقط یه سوال الا ن شما چه درایور گرافیکی نصب کردی.دقیق به من بگین طی چه مراحلی چه ورژن و چه ویندوزی؟؟؟اگه اینتلوجدا نصب کنی ایا منو amd رو ناقص نمیکنه به این موارد بر خوردم..
    من Dell داشتم .. داداشم Samsung داره .. با Vaio هم کار کردم ! ... اما باز هم اگه بخوام به کسی پیشنهاد کنم قطعا HP رو پیشنهاد میدم ( البته اگه اون طرف مثه خودم کارش با سیستم زیاد باشه )
    این سالار و 48 ساعت بشین باهاش کار کن مدام ، نه حرارت غیرمعمولی نه کندی نه چیز خاصی .. همون چیزی که در دقیقه اول هست ، 48 ساعت بعدم همونه !

من رو ویندوز 8 نسخه پرو .. ابتدا درایور اینتلی که لینکشو چندتا پست قبل به دوستمون دادم .. بعدشم AMD 13.8 ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

دوستان چرابیخودی روی این لپ تاپ عیب میذارید بیاید باخودمون روراست باشیم این که نمیتونیم درایوراشو نصب کنیم دلیل براین نیست که این لپتاپ مشکل داره بعدشم من 6ماهه که این لپ تاپو گرفتم حتی به یدونه از مشکلایی که دوستان اشاره کردن برنخوردم.

4. 4 کاربر از 8834121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sajad_samavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ♥ Kermanshah ♥

پيش فرض

مشکل این دوستمون،مشکل من هم هستش.
    ویندوز هم دانلودی نیستش
    تنها راهش نصب دوباره ویندوزه؟:(
    شما هم Enterperiseاستفاده می کنید ؟

من به این مشکل تا بحال برنخوردم که برای رفعش ببینم چه کار میشه کرد ..

اما حتما به شما پیشنهاد میکنم ویندوز رو عوض کنین ولی نه اینکه بازم همین ویندوز رو نصب کنین ..اقلا از یه پک دیگه یا یه نسخه دیگه استفاده کنید

6. این کاربر از sajad_samavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

من Dell داشتم .. داداشم Samsung داره .. با Vaio هم کار کردم ! ... اما باز هم اگه بخوام به کسی پیشنهاد کنم قطعا HP رو پیشنهاد میدم ( البته اگه اون طرف مثه خودم کارش با سیستم زیاد باشه )
    این سالار و 48 ساعت بشین باهاش کار کن مدام ، نه حرارت غیرمعمولی نه کندی نه چیز خاصی .. همون چیزی که در دقیقه اول هست ، 48 ساعت بعدم همونه !

من رو ویندوز 8 نسخه پرو .. ابتدا درایور اینتلی که لینکشو چندتا پست قبل به دوستمون دادم .. بعدشم AMD 13.8 ...
    جالبه دل داشتی و اینو میگی اگه مثل من 5110n دلو داشتی اینو نمیگفتی....
    فقط باید توجه داشت که هیچ لپتاپی در جهان مثل این ادمو اذیت نمیکنه وقتی هنوز ادم نمیدونه کع کدوم گرافیکش کار میکنه و فقط به اینتل گیر داده
    و مهم تر از این اینه که این کارت گرافیک 7650 در لپتاپ های دیگه medal of honer warfighter رو در 18 یا 19 فریم اجرا میکنه در این لپتاب 12 فریم .توان گرافیک این لپتاپ حتی در انداره gt220 کامپیوتر خونگیم نیست...
    کسی که دل میخره یروزه لپتابشو درست میکنه منم باید 30 روزه!!!تو اینترنت سرچ کن میبینی همه مدلاش مشکل دارن.
    هر چند این لپتابا سری بیزینس و کم مصرفن...من این کارو نمیکنم اما شما که پا فشاری داری رو این لپتاپ وقتی به دیگران سفارش میکنی از مشکلاتشم بگو مشکل گرافیک داشتن هار هیتاچی که سابقه سوختن و دود شدن اطلاعات داره من خودم دو تا هارد هیتاچی داشتم عمر کمی دارنو.....قیمت بالا نسبت به امکانات.من dell 5110n رو 2 یا 3 سال پیش 1 تومن خریدمش هنوز هم قوی تر از این لپتابه شما خود دانی.ممنون
    Last edited by dop12; 12-08-2013 at 19:33.

8. 2 کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

دوستان چرابیخودی روی این لپ تاپ عیب میذارید بیاید باخودمون روراست باشیم این که نمیتونیم درایوراشو نصب کنیم دلیل براین نیست که این لپتاپ مشکل داره بعدشم من 6ماهه که این لپ تاپو گرفتم حتی به یدونه از مشکلایی که دوستان اشاره کردن برنخوردم.
    شما منو ببخش
    بسته به نوع کار شما و اگاهیتون از دنیای لپتاباست که کیفیت یک لپتابو میشه فهمید.من با مشکل دارم چشم کور سر میکنم باش اما درس میگیرم که یک اشتباه بزرگو دو بار نکنم و به دیگرانم اگاهی درست میدم.

10. این کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه emadd69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    SOUTH

پيش فرض

مشکل شما از نو اساسی می باشد ..
    احتمالا ویندوزتون رو از جایی دانلود کردین ؟! اگه آره که چاره ش اینه از بیرون ویندوز با بیلد جدیدی خریداری کنین و مجددا نصب کنید .. موید باشید
    سلام .
    نه ویندوز دانلود نکردم . خریدم

1)نور صفحه رو نمی تونم کم زیاد کنم
    و مورد بعدی این که وقتی لپتاپو sleep میکنم موقع روشن شدن دوباره و در اومدن از اسلیپ در همان حالت خاموش صفحه نمایش ,دستگاه ریست میشه و وقتی بالا میاد پیغام یک مشکل میده که میخواد این مشکلو واسه ماکروسافت بفرستم یا نه و...
    در مورد کم زیاد کردن نور صفحه اگه درایور Hotkey رو نصب نکردید ، حتما نصب کنید .
    اما در مورد اسلیپ تایید میشه . برای منم وقتی به اسلیپ میره دیگه برنمیگرده و ریستارت میشه . اما پیغامی بعدش نمیاد .
    مشکل اسلیپ تایید می شود.
    تایید میشه .

12. 2 کاربر از emadd69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

حالا هر کس هر مشکلی داره با این لپتاپ رو میاد به کل لپتاپ های hp تعمیم میده
    hp پرفروشترین برند لپتاپ تو دنیاست
    وقتی بلد نیستید مشکل رو حل کنید یا کلا دستگاه شما مشکل نیاید بگید فلان مشکل واسه همه هست
    طرف نمیتونه نور صفحه رو کم و زیاد کنه و و سوییچ کنه و ... میاد میگه مشکل داره 4540 !
    من ده ماه این لپتاپ دارم روزی هم 18 الی 24 ساعت روشنه هیچ مشکلی هم باهاش نداشتم تا حالا فقط مشکلی که داشتم باهاش سوییچ نکردن گرافیک در ویندوز سون بود که اونم با نصب ویندوز 8 حل شد
    sleep هم هیچ مشکلی نداره
    صفحه 4540 هم ماته معایبی داره مثه رنگ ها کمی حالت کدرتر دارن که البته زیاد محسوس نیست ولی حسنش هم اینه که تو افتاب کاراییش رو حفظ میکنه
    یکی اومده بود گفته بود که صفحه نمایش کیفیتش پایینه !!

14. 4 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سلام دوستان . خسته نباشید

منم این ویندوز Enterprise رو نصب کردم .اما PES رو اجرا نمیکنه .
    فکر کنم کلا با بازی مشکل داره .
    در ضمن نمیتونم ریت هم بگیرم .
    وقتی میخوام ریت بگیرم هم ارور میده .
    اول ارور پایین میاد :

وقتی هم روی close programs میزنم ارور پایین میاد :

مشکل چیه دوستان ؟ چاره چیه ؟
    امکان داره مشکل از ویندوز Enterperise باشه ؟

ممنون
    Command Prompt در Accessories ویندوز بصورت Run as Administrator اجرا کنید
    سپس کد های زیر رو وارد کنید(خط به خط)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در پایان exit تایپ کرده و خارج شوید، حالا ببیند Windows Experience Index اجرا میشه یا نه.

16. 2 کاربر از mosi_alfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    ها؟؟؟

پيش فرض

باشه ببخشید معذرت میخوام hp عالیه.

18. 2 کاربر از dop12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •