تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 327 از 328 اولاول ... 227277317323324325326327328 آخرآخر
نمايش نتايج 3,261 به 3,270 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

این دهه 60 ی ها بیشتر تبلیغات اینترنتی سایت هایی مثل تبیان هست.
    الان دهه 60 ی ها اکثرا ازدواج کردن بعضی ها زن اول شون را هم طلاق دادن زن دوم هم گرفتن .

اگر سرشماری ده 60 رو نیگاه کنی فکر کنم بشه با یک سرچ پیدا کرد تعداد متولدینش خیلی بیشتر از ده 70 یا 80 هست جالبش اینکه پدر مادر ها اون زمان که هرچند اخرای جنگ میشه ولی باز جنگه دیگه که خیلی فعال بودن من خودم یادم میاد روی بسته و جعبه دستمال و کبریت و حتی بیسکویت ها مینوشتن بچه کمتر زندگی بهتر ببین دیگه چه وضعی بوده ////نمیگم که ازدواج نکردن ولی اماری که میدن اینو نشون میده که درصد بالایی ازدواج نکردن و هیچ تمایلی با این وضعیت زندگی به ازدواج ندارن

2. 3 کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Afshin405's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

فکر کنم وضعیت قیمت دلار (بالای20تومن)دلیله خوبی باشه واسه ازدواج نکردن ///

4. 4 کاربر از Afshin405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

من خودم خیلی دوس دارم ازدواج کنم از دهک های پایین جامعه هم نیستیم. ولی یکی از شهرستان های کوچیک زندگی میکنیم و مردم کارشون حرف در آوردن باسه بقیه هست و در حد یه شلوار جین را هم تحمل نمیکنن . یعنی انتخابی برام نمونده ازدواج کنم. اون ور شهر هم خاستگاری رفتیم جواب رد دادن بهمون . به قول یکی از آشنایان تو روستای ما طرف باید حتما فارغ التحصیل هوا و فضای شریف باشه زن درست و حسابی بهش بدن.

6. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

من خودم خیلی دوس دارم ازدواج کنم از دهک های پایین جامعه هم نیستیم. ولی یکی از شهرستان های کوچیک زندگی میکنیم و مردم کارشون حرف در آوردن باسه بقیه هست و در حد یه شلوار جین را هم تحمل نمیکنن . یعنی انتخابی برام نمونده ازدواج کنم. اون ور شهر هم خاستگاری رفتیم جواب رد دادن بهمون . به قول یکی از آشنایان تو روستای ما طرف باید حتما فارغ التحصیل هوا و فضای شریف باشه زن درست و حسابی بهش بدن.

اقا یک ایول من به شما بگم که چه دل بزرگی داری خدایی بنده تو منطقه خوبی از تهران ساکن هستم پدرم یک زمان از سازمانی که توش کار میکرد بهش زمین دادن هرچند اون زمان بره بیابون بود خودم مزرعه گندم و درخت های توت تو پشت خونمون یادمه الان الان متری 60 میلیون پولشه و پدر من اون زمان 6 قطعه زمین خرید که تو هر کدوم پنج واحد ساخت الان ده واحد دست خودمونه بقیه به فروش رفته خودم هم ماهی 12 میلیون درامد دارم اینارو گفتم که بگم پشتم گرمه البته به پدر ولی باورت میشه اصلا و ابدا فکر ازدواج به ذهنم راه نمیدم سنم هم کم نیست ولی شما دمت گرم تو این وضعیت دل بزرگ و دریایی داری من یکی که پیشت لنگ میندازم بدون هیچ سرافکندگی کار بزرگی عزیز وقتی بنده نمیتونم انجام بدم هرکی بتونه بش میگم دمت گرم

8. این کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

اقا یک ایول من به شما بگم که چه دل بزرگی داری خدایی بنده تو منطقه خوبی از تهران ساکن هستم پدرم یک زمان از سازمانی که توش کار میکرد بهش زمین دادن هرچند اون زمان بره بیابون بود خودم مزرعه گندم و درخت های توت تو پشت خونمون یادمه الان الان متری 60 میلیون پولشه و پدر من اون زمان 6 قطعه زمین خرید که تو هر کدوم پنج واحد ساخت الان ده واحد دست خودمونه بقیه به فروش رفته خودم هم ماهی 12 میلیون درامد دارم اینارو گفتم که بگم پشتم گرمه البته به پدر ولی باورت میشه اصلا و ابدا فکر ازدواج به ذهنم راه نمیدم سنم هم کم نیست ولی شما دمت گرم تو این وضعیت دل بزرگ و دریایی داری من یکی که پیشت لنگ میندازم بدون هیچ سرافکندگی کار بزرگی عزیز وقتی بنده نمیتونم انجام بدم هرکی بتونه بش میگم دمت گرم
    استدعا دارم. ما تو شهرستان خودمون خونه داریم . تهران هم خونه داریم . در حال حاضر کسی حاضر نیست با من ازدواج کنه به خاطر مدرک و کار و غیره این چیزایی که مد روز هست. ولی فکرشو میکنم اگه بعد از این یه کس مناسبی هم پیدا بشه من دیگه خودم ازدواج نمیکنم ! یعنی بابای من این همه کار کرده اینا رو خریده بعد به خاطر یه ماه دو ماه هوس بازی به اسم "ازدواج" شرعی آدم بیاد اینا رو بریزه پای یکی دیگه که خودش معلوم نیست قبلا با کی بوده بعدا با کی خواهد بود . که چی بشه ؟ همین سایت هایی که خانوما دور هم جمع میشن برین بخونین ببینین چی نوشتن ! ! از یکی خوششون بیاد پول شون و همه چی شون رو میریزن به پاش . از یکی بدشون بیاد زندگی را براش میکنن جهنم.

وضعیت سیاسی هم این جوری نمیمونه . مهران غفوریان تو یکی از فیلم هاش میگفت شما آقایون که جمع شدید گروهی ازدواج کردید فکر میکنید خیلی زرنگ هستین .. نه آقا نیستید .

10. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

.................................................. ...
    سلام
    خوش به حالتون که اون همه ملک و آپارتمان دارین
    و ماهی هم 12 میلیون درآمد
    خدا از اینی که هست باز براتون بیشترش کنه

ما که 1 میلیون و 200 هزار تومان هم در ماه نمیتونیم در بیاریم

12. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

وای برمن اگر خواسته باشم فخر بفروشم خدا از قلب همه خبر داره اگر کوچکترین منظوری داشته باشم خدا منو خار کنه از گفتن اون مطالب که الان که فکر میکنم میبینم اشتباه بود اینککه فقط بگم مشکل مالی به هیچ عنوان نیست ترو هرکی که قبول دارین منو حلال کنید در اخر اگر شما تهران هستین بنده میتونم کمک کنم که شما هم درامد خوبی داشته باشین اگر تمایل دارین خوشحال میشم کمک کرده باشم........

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

وای برمن اگر خواسته باشم فخر بفروشم خدا از قلب همه خبر داره اگر کوچکترین منظوری داشته باشم خدا منو خار کنه از گفتن اون مطالب که الان که فکر میکنم میبینم اشتباه بود اینککه فقط بگم مشکل مالی به هیچ عنوان نیست ترو هرکی که قبول دارین منو حلال کنید در اخر اگر شما تهران هستین بنده میتونم کمک کنم که شما هم درامد خوبی داشته باشین اگر تمایل دارین خوشحال میشم کمک کرده باشم........

...........................................
    سلام

جواب شما رو در پیام خصوصی دادم دوست عزیز.

15. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شاید هم gamophobia داریم...
    نظرتون چیه؟

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

- اگر خواستين توليد مثل كنيد ازدواج كنيد - براي فرار از تنهايي اينكارو نكنيد ...

18. 3 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •