تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 1 از 328 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه negar13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    هرمزگان

پيش فرض چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

فکر این روزا دغدغه خیلی از دوستان جواب دادن به این سوالیه که مطرح کردم دوست دارم اینجا دلایل دیگران رو ببینم ،ایده هایی رو که داریم به اشتراک بذاریم و ببینم آیا دلایلمون درست هستش یا نادرست فکر میکنم بحث جالبی و مفیدی باشهپس تقاضا دارم
    دوستانی که تو محدوده سن ازدواج (خودشون فکر میکنن سن ازدواجشونه) قرار دارند و نمیخوان ازدواج کنن ،قصد ازدواج ندارن و یا قصد ازدواج دارن اما شرایط براشون مهیا نیست لطفا جواب سوال عنوان تاپیک رو بدن و دلایل خوشون رو ذکر کنن ؟ تشکر

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

پول
    کار
    خونه
    تامین زندگی!
    مهریه!
    بعدشم، کسی که همه‌ی اینا رو داشته باشه، مگه مرض داره برا خودش دردسر درست کنه و زن بگیره؟!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

نگاه کنین من خودم را میگم . 28 سال سنمه و شده وقت زن گرفتنم . خیلی تک و تنها شدم و همه دوستانم هم زن گرفتن و رابطه شان را قطع کرده اند .
    خوب میگین چرا ازدواج نمیکنی ، خوب اولا ازدواج پول میخواد ،کار میخواد .
    خودتون که وضع اقتصادی کشور رو خوب میبینین و متوجه میشین چی میگم . مدت طولانی هست که بیکارم و دنبال هرکاری رفتم دیدم نمیشه چون خانواده بازار نیستن و من هم نمیتونم به دل بازار بزنم
    خوب از یک طرف تنهام ، از یک طرف اهل خانم بازی نیستم تا مثل خیلی ها خودم را ارضا کنم و سالیان سال هست که با جنس مخالف رابطه نداشتم
    اینها چه معنی میتونه داشته باشه ؟ چیزی جز مرگ تدریجی نیست
    وقتی میبینی اینده نداری ، کار نداری ، کسی رو نداری که از لحاظ عاطفی و جنسی کنارت باشه چه احساسی میتونی داشته باشی ؟
    چیزی که یک امر عادی برای تمام جوان ها هست .
    حالا دلایل دیگه ای هم میخواهین که بگم یا کافی بود !!!

پروفشنال rezarrrr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من قبل از کار و پول تعهد رو بزرگترین موضوع میدونم که تو خودم هنوذ احساسش نمی کنم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

پول - کار !
    تازه متاسفانه خیلی ها هم این دو تا رو هم داشته باشن بازم دنبالش نمیرن که دلیلشونم اینه زن بیچارشون میکنه - دیگه آزاد نیستن و ... ( که البته من با این گروه اصلا موافق نیستم )
    ولی کسایی که واقعا کاسه ای زیر نیم کاسشون نباشه دلیلش همون دو تای اوله

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

راست میگید تازه از پول و مسکن و... بگذریم یه زن خوب باید گیر بیاد که انشالله یه زن فهمیده و قشنگ نصیب هممون بشه
    من خیلی زیاد دیدم که هستند کسای تمام مال و دارای رو ریخت به پاشون ولی خیلی به شوهرهاشون بی احترامی میکنن و بلعکس
    همین دیروز یه همسایه داریم که دیروز با من تو کوچه بود خداشاهده این مرده این بحث رو کرد و زنه بی محلی کرده بود نزدیک بود از ناراحتی بترکم
    بهش گفت اگه حوصله غذا پختن نداری شب بیا بریم سفید برگ(یکی از روستا های شهرمون خیلی باحال اونجا انواع غذا محلی و رستوران و... پیدا میشه) هر زنی از خداشه بره اونحا و تو خونه غذا درست نکنه ولی گفت حوصله ندارم نمیام تو برو واسه من هم بیار و یه به فلانی هم بگو قبل از رفتن کفشم رو اورده یا نه؟!!
    تورخدا همین تک وتنها باشی بهتره از این جور زنها انشالله یه دختر زیبا و درست وحسابی که بتونی تا اخر عمرت باهاش زندگی کنی نصیبت بشه
    سربلند باشید

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

تورخدا همین تک وتنها باشی بهتره از این جور زنها
    دقیقا
    متاسفانه دختر خوبم این روزا خیلی کم شده ( البته پسرشم همین جور ! )

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مسلما هر کسی معیارها و هدف های مختلفی داره که می خواد قبل ازدواج به اونها برسه و پس از اون ازدواج کنه
    مسئله مالی از مهمترین دغدقه های هر پسری هست حالا این مساله برای یکی توان اجاره یک خونه 40-50 متری هست واسه یکی هم میتونه مالکیت یک ویلای انچنانی در جای ان چنانی باشه
    همچنین درامد که خیلی ها با ماهی 400-500 تومن میتونن بسازن و واسه خیلی ها هم ماهی 3-4 تومن کمه
    خرج عروسی هم (که به نظر من تو 90% موارد که طرف تیریلیاردر نیست کار احمقانه ای هست) یه طرف
    این مسایل مالی یکی از مهمترین ها هستن که اگه حل بشه تازه میرسه ادم به اول راه
    پیدا کردن زن زندگی یا مرد زندگی که کار سختی هست و به نظر من با بالا رفتن سطح توقعات و لوس شدن جوون های امروزی و نساز بودنشون خیلی زندگی ها داغون میشه ! روش خواستگاری قدیمی که ندیده نشناخته جواب بدن که به نظر من کلا کار اشتباه و ریسکی هست و تو کوچه خیابون دوست شدن هم که بدتر از اوون

حالا از اینها که رد بشید اصل قضیه پیش میاد که ایا واقعا میخواید دوران مجردیتون تموم بشه و زیر بار تعهد و مسوولیت برید ؟! البته خیلی ها به این قضیه اصلا فکر نمی کنن اما به نظر من که خیلی مهمه ایا واقعا میخواین که همواره یکی باشه که مراعات حالشو بکنید ، باهاش همه چیتونو شریک شید ، ازادی ها تون و بگیره ، مجبور به توضیح باشید و .... ایا اینقدر بزرگ و قوی شدید که مسائل زندگی تون رو حل کنید ایا میخواین زیر بار سختی زندگی مشترک برید

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ما که یک نفری هم Awesome می باشیم ، زن می خواییم چیکار ؟

I'm Awesome

10. 15 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نگاه کنین من خودم را میگم . 28 سال سنمه و شده وقت زن گرفتنم .
    جسارت نباشه ولی اینقدر بدم میاد میگن فلان سن وقت زن گرفتنه....

ازدواج سن و سال نداره.

کی گفته 28 سالگی وقت زن گرفتنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •