تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 313 از 328 اولاول ... 213263303309310311312313314315316317323 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,121 به 3,130 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

.................................................
    سلام
    دوست عزیز شما و کسانی مثل کاربر "ژیان" هر جور دوست دارید همان گونه برید و زندگی کنید، با اشخاص دیگه ای مثل من کاری نداشته باشید.

موفق باشید.
    خب ما هم هرجور دوست داریم زندگی می کنیم دیگه انتقاد از شما رو هم خب دوست داریم
    مقابله با آدم های مشکل دار و مشکل ساز رو من خیلی دوست دارم و الان هم دارم اونجوری که دوست دارم زندگی میکنم پس مشکل شما چیه؟ اینکه میگی تو کار من دخالت نکنید یعنی داری مانع میشی ما اونجوری که دوست داریم زندگی کنیم (این دیگه شعار خودته پس بهش احترام بزار و از مقابله به مثل ما ناراحت نشو).

داره خودمونی میشه Expert32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    جزیره!

پيش فرض

شادی و آینده و زندگی ما در نبود فساد و آدمهای فاسده و همه که حقیر نیستن که شادی و زندگی رو در فساد ببینن.
    چیزی که من میخوام اینه که مردم فقط یکم فساد و وقاحتشون رو تو همه چیز کمتر کنن تا شاید دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه. از اون مسئولی که حقوق 90 میلیونی میگیره یا اختلاس میکنه تا اون زن فاسدی که از نظر جنسی جامعه رو فاسد میکنه تا اون متجاوزی که حتی از تجاوز به بچه دریغ نمیکنه واسه لذت خودش تا اون آدمی که از بقیه پل درست میکنه و فقط فکر خودشه و صدها فساد دیگه به همین صورت که اگه نبود الان این همه قتل و جنایت و فساد تو دنیا نبود و مسئولیت این همه فساد موجود تو دنیا هم آدمهای مثل شما هستن که تا نوک بینی خودشون رو بیشتر نمیتونن ببینن. اگه میتونستید این چیزها رو درک کنید هیچ وقت نمی گفتید هرکی هر جور دوست داره باید رفتار/زندگی کنه.

حرفت رو عوض کردی! قبلا یه چیز دیگه میگفتی؟ وگرنه اینکه یکی از یکی خوشش نیاد بخواد جدا بشه که چیز طبیعی هست و همه همین کار رو میکنن و کسی با زور کسی رو نگه نمیداره. قبلا چیز دیگه ای گفتی که فکر کنم خودت هم فهمیدی خیلی حرف ضایع بود سریع تغییرش دادی.
    دوست عزيز صحبت هاي شما منو ياد داستان زن فاحشه و مسيح ميندازه كه جناب رازقي فاني اينگونه در وصف اون داستان شعر گفتن و البته داستانشم با يك جستجوي ساده قابل مشاهدس (قسمتي كه بولد شده رو حتما بخونيد اگر وقت نداشتيد كل شعر رو بخونيد):
    ﯾﮑﯽ ﻧﺎﻣﺮﺩ ﻧﺼﺮﺍﻧﯽ ﺯﻧﯽ ﺭﺍ ﻧﺰﺩ ﻋﯿﺴﯽ ﺑﺮﺩ، ﻭ ﺩﺭ ﻣﺤﻀﺮ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺯﻥ ﭘﺎﮐﺪﺍﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ ! … ﺯﻥ ﺍﺯ ﺷﺮﻡ ﮔﻨﻪ ﭼﻮﻥ ﺁﻫﻮﯼ ﺯﺧﻤﯽ، ﻫﺮﺍﺳﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﺮﻭﺍﺭﯾﺪ ﺍﺷﮑﺶ ﺍﺯ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺭﻭﯼ ﻣﮋﮔﺎﻥ ﺑﻮﺩ، ﻣﺴﯿﺤﺎ ﺍﺯ ﺗﺄﺛّﺮ، ﻫﻤﭽﻮ ﮔﺮﺩﺍﺑﯽ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﭘﯿﭽﯿﺪ، ﻭ ﺗﻮﺁﻡ ﺑﺎ ﺳﮑﻮﺗﯽ ﺳﻮﯼ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺩﯾﺪ، ﺯ ﭼﺸﻢ ﻫﻤﺮﻫﺎﻧﺶ ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺑﺮﻕ ﻏﻀﺐ ﺟﻮﺷﯿﺪ، ﯾﮑﯽ ﺁﻫﺴﺘﻪ، ﺍﻣّﺎ ﺑﺎ ﺍﺩﺏ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﮐﻪ ﺍﯼ ﺭﻭﺡ ﻣﻘﺪّﺱ ﺍﺯ ﭼﻪ ﺧﺎﻣﻮﺷﯽ؟ ﭼﺮﺍ ﺍﺯ ﺟﺮﻡ ﺍﯾﻦ بدکاره ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻥ ﺩﯾﺪﻩ ﻣﯿﭙﻮﺷﯽ؟ ﺳﺰﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﯿﻦ ﺟﺮﻣﯽ ﻣﮕﺮ ﺑﺮ ﺗﻮ ﻣﺒﺮﻫﻦ ﻧﯿﺴﺖ؟ ﻭﻟﯽ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﻣﺮﯾﻢ، ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺑﺎ ﺷﺎﺧﮥ ﺧﺸﮑﯽ ﮐﻪ ﺑﺮ ﮐﻒ ﺩﺍﺷﺖ، ﻧﻘﺸﯽ ﺑﺮ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯿﺰﺩ، ﻭ ﺑﺎ ﭘﺎﯼ ﺗﻔﮑﺮ ﮔﺎﻡ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﯾﻘﯿﻦ ﻣﯿﺰﺩ، ﮐﻪ ﻧﺎﮔﻪ، ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﺩﯾﮕﺮﯼ، ﺯﺍﻥ ﺟﻤﻊ، ﺑﺎﻻ ﺷﺪ . ﮐﻪ ﺍﯼ ﻋﯿﺴﯽ ! ﭼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ؟ ﮔﻨﺎﻩ ﺍﻭ ﻧﻤﺎﯾﺎﻥ ﺍﺳﺖ، ﺳﺰﺍﯾﺶ ﺳﻨﮕﺒﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ، ﭼﺮﺍﻍ ﻋﻔﺖ ﻣﺮﯾﻢ، ﺩﺭﻭﻥ ﺳﯿﻨﮥ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﻮ، ﺭﻭﺷﻦ ﻧﯿﺴﺖ، ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺪﮐﺎﺭﻩ ﺭﺍ ﺭﺍﻫﯽ، ﺑﻪ ﺟﺰ ﺩﺭ ﺯﯾﺮ ﺳﻨﮓ ﺷﺮﻉ، ﻣﺮﺩﻥ ﻧﯿﺴﺖ . ﻣﺴﯿﺤﺎ ﺍﺯ ﭘﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺍﯼ ﮐﻮﺗﻪ، ﺳﮑﻮﺕ ﺗﻠﺦ ﺭﺍ ﺑﺸﮑﺴﺖ، ﻭ ﭼﻮﻥ ﺭﻭﺷﻦ ﭼﺮﺍﻏﯽ، ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺸﺴﺖ، ﻭﮔﻔﺖ: ﺁﺭﯼ، ﺳﺰﺍﯾﺶ ﺳﻨﮕﺒﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ، ﻭﻟﯿﮑﻦ ﺳﻨﮓ ﺍﻭّﻝ ﺭﺍ، ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﺯﻥ ﺁﻟﻮﺩﻩ ﺩﺭ ﻋﺼﯿﺎﻥ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﺩ، ﮐﻪ ﺧﻮﺩ، ﻋﺎﺭﯼ ﺯ ﻋﺼﯿﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺍﻣﺎﻧﺶ، ﺭﻫﺎ ﺍﺯ ﭼﻨﮓ ﺷﯿﻄﺎﻥ ﺍﺳﺖ ! ﻭ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ: ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺎ ﭼﻨﯿﻦ ﺍﻭﺻﺎﻑ، ﺍﻧﺪﺭ ﺟﻤﻊ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ؟ ﻣﺴﯿﺤﺎ ﺣﺮﻑ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﮔﻔﺖ، ﻭ ﺳﺮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﮐﺮﺩ، ﻭ ﻫﻤﺮﺍﻫﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ، ﺯﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻫﺎ ﭘﺸﯿﻤﺎﻥ ﮐﺮﺩ ! ﮐﻪ ﺭﺍ ﺟﺮﺃﺕ، ﮐﻪ ﻧﺰﺩ ﭘﺎﮎ ﺟﺎﻧﺎﻥ ﺟﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺎﮎ ﺍﺯ ﻟﻮﺙ ﺧﻄﺎ ﺑﯿﻨﺪ؟ ﮐﻪ ﺭﺍ ﺯﻫﺮﻩ، ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺎﮎ، ﻧﺰﺩ ﺍﻧﺒﯿﺎ ﺑﯿﻨﺪ؟ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻟﺨﺘﯽ، ﮐﺰ ﺁﻥ ﺑﯽ ﺣﺮﻣﺘﯽ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺧﺠﻞ ﮔﺸﺘﻨ

3. این کاربر از Expert32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دوست عزيز صحبت هاي شما منو ياد داستان زن فاحشه و مسيح ميندازه كه جناب رازقي فاني اينگونه در وصف اون داستان شعر گفتن و البته داستانشم با يك جستجوي ساده قابل مشاهدس (قسمتي كه بولد شده رو حتما بخونيد اگر وقت نداشتيد كل شعر رو بخونيد):
    ﯾﮑﯽ ﻧﺎﻣﺮﺩ ﻧﺼﺮﺍﻧﯽ ﺯﻧﯽ ﺭﺍ ﻧﺰﺩ ﻋﯿﺴﯽ ﺑﺮﺩ، ﻭ ﺩﺭ ﻣﺤﻀﺮ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺯﻥ ﭘﺎﮐﺪﺍﻣﻦ ﻧﯿﺴﺖ ! … ﺯﻥ ﺍﺯ ﺷﺮﻡ ﮔﻨﻪ ﭼﻮﻥ ﺁﻫﻮﯼ ﺯﺧﻤﯽ، ﻫﺮﺍﺳﺎﻥ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﺮﻭﺍﺭﯾﺪ ﺍﺷﮑﺶ ﺍﺯ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺭﻭﯼ ﻣﮋﮔﺎﻥ ﺑﻮﺩ، ﻣﺴﯿﺤﺎ ﺍﺯ ﺗﺄﺛّﺮ، ﻫﻤﭽﻮ ﮔﺮﺩﺍﺑﯽ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﭘﯿﭽﯿﺪ، ﻭ ﺗﻮﺁﻡ ﺑﺎ ﺳﮑﻮﺗﯽ ﺳﻮﯼ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺩﯾﺪ، ﺯ ﭼﺸﻢ ﻫﻤﺮﻫﺎﻧﺶ ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺑﺮﻕ ﻏﻀﺐ ﺟﻮﺷﯿﺪ، ﯾﮑﯽ ﺁﻫﺴﺘﻪ، ﺍﻣّﺎ ﺑﺎ ﺍﺩﺏ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﮐﻪ ﺍﯼ ﺭﻭﺡ ﻣﻘﺪّﺱ ﺍﺯ ﭼﻪ ﺧﺎﻣﻮﺷﯽ؟ ﭼﺮﺍ ﺍﺯ ﺟﺮﻡ ﺍﯾﻦ بدکاره ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻥ ﺩﯾﺪﻩ ﻣﯿﭙﻮﺷﯽ؟ ﺳﺰﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﯿﻦ ﺟﺮﻣﯽ ﻣﮕﺮ ﺑﺮ ﺗﻮ ﻣﺒﺮﻫﻦ ﻧﯿﺴﺖ؟ ﻭﻟﯽ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﻣﺮﯾﻢ، ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺑﺎ ﺷﺎﺧﮥ ﺧﺸﮑﯽ ﮐﻪ ﺑﺮ ﮐﻒ ﺩﺍﺷﺖ، ﻧﻘﺸﯽ ﺑﺮ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯿﺰﺩ، ﻭ ﺑﺎ ﭘﺎﯼ ﺗﻔﮑﺮ ﮔﺎﻡ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﯾﻘﯿﻦ ﻣﯿﺰﺩ، ﮐﻪ ﻧﺎﮔﻪ، ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ ﺩﯾﮕﺮﯼ، ﺯﺍﻥ ﺟﻤﻊ، ﺑﺎﻻ ﺷﺪ . ﮐﻪ ﺍﯼ ﻋﯿﺴﯽ ! ﭼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯽ؟ ﮔﻨﺎﻩ ﺍﻭ ﻧﻤﺎﯾﺎﻥ ﺍﺳﺖ، ﺳﺰﺍﯾﺶ ﺳﻨﮕﺒﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ، ﭼﺮﺍﻍ ﻋﻔﺖ ﻣﺮﯾﻢ، ﺩﺭﻭﻥ ﺳﯿﻨﮥ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﻮ، ﺭﻭﺷﻦ ﻧﯿﺴﺖ، ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺪﮐﺎﺭﻩ ﺭﺍ ﺭﺍﻫﯽ، ﺑﻪ ﺟﺰ ﺩﺭ ﺯﯾﺮ ﺳﻨﮓ ﺷﺮﻉ، ﻣﺮﺩﻥ ﻧﯿﺴﺖ . ﻣﺴﯿﺤﺎ ﺍﺯ ﭘﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺍﯼ ﮐﻮﺗﻪ، ﺳﮑﻮﺕ ﺗﻠﺦ ﺭﺍ ﺑﺸﮑﺴﺖ، ﻭ ﭼﻮﻥ ﺭﻭﺷﻦ ﭼﺮﺍﻏﯽ، ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺸﺴﺖ، ﻭﮔﻔﺖ: ﺁﺭﯼ، ﺳﺰﺍﯾﺶ ﺳﻨﮕﺒﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ، ﻭﻟﯿﮑﻦ ﺳﻨﮓ ﺍﻭّﻝ ﺭﺍ، ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﺯﻥ ﺁﻟﻮﺩﻩ ﺩﺭ ﻋﺼﯿﺎﻥ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﺩ، ﮐﻪ ﺧﻮﺩ، ﻋﺎﺭﯼ ﺯ ﻋﺼﯿﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺍﻣﺎﻧﺶ، ﺭﻫﺎ ﺍﺯ ﭼﻨﮓ ﺷﯿﻄﺎﻥ ﺍﺳﺖ ! ﻭ ﻣﯿﭙﺮﺳﻢ: ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺎ ﭼﻨﯿﻦ ﺍﻭﺻﺎﻑ، ﺍﻧﺪﺭ ﺟﻤﻊ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ؟ ﻣﺴﯿﺤﺎ ﺣﺮﻑ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﮔﻔﺖ، ﻭ ﺳﺮ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﮐﺮﺩ، ﻭ ﻫﻤﺮﺍﻫﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ، ﺯﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻫﺎ ﭘﺸﯿﻤﺎﻥ ﮐﺮﺩ ! ﮐﻪ ﺭﺍ ﺟﺮﺃﺕ، ﮐﻪ ﻧﺰﺩ ﭘﺎﮎ ﺟﺎﻧﺎﻥ ﺟﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺎﮎ ﺍﺯ ﻟﻮﺙ ﺧﻄﺎ ﺑﯿﻨﺪ؟ ﮐﻪ ﺭﺍ ﺯﻫﺮﻩ، ﮐﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺎﮎ، ﻧﺰﺩ ﺍﻧﺒﯿﺎ ﺑﯿﻨﺪ؟ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻟﺨﺘﯽ، ﮐﺰ ﺁﻥ ﺑﯽ ﺣﺮﻣﺘﯽ ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺧﺠﻞ ﮔﺸﺘﻨ
    انجام یه کار اشتباه یه بحثه و دفاع و طرفداری از کار اشتباه یه بحث دیگه ... بحث سر این نیست که کی چیکار کرده و کی نکرده بحث سر مسموم شدن دیدگاه یه سری افراد سطحی نگره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اعلام جرم علیه ازدواج دختر ۱۱ ساله تهرانی

افشار خسروی‌زاد دادستانی کل استان ایلام موضوع ازدواج یک دختر یازده ساله با مردی حدودا پنجاه ساله را در این استان «جرم» تلقی کرده و دستور پیگیری فوری صادر کرد.
    نخستین بار سازمان غیردولتی جمعیت امام علی با انتشار توییتی از ازدواج دختری ۱۱ ساله به نام رها با مردی ۵۰ ساله در ایلام خبر داده بود.
    خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه ایران به نقل از خسروی‌زاد، دادستان ایلام، گفت: «پس از وصول گزارش به دادسرا، مدیرکل بهزیستی با دستور دادستانی مکلف به حل این موضوع در اسرع وقت شد.»
    خسروی‌زاد متذکر شد دستور پیگیری پرونده را بر اساس ماده ٥٠ قانون حمایت خانواده صادر کرده و تاکید کرد مرتکبین این اقدام «غیرقانونی» تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.
    در همین حال زهرا همتی مدیر کل بهزیستی ایلام خبر داد که با حکم دادستان ایلام «این دختر بچه از قید شوهر بزرگسال خارج و تحویل بهزیستی شد.»

به گفته او «بعد از دستور دادستان استان ایلام مبنی بر بررسی ویژه وضعیت ازدواج رها کودک ۱۱ ساله هلیلانی با مرد بزرگسال، این موضوع صبح امروز در دستور کار قرار گرفت.»

مدیرکل بهزیستی ایلام گفت « پس از بررسی تیم کارشناسی اعزامی این اداره کل به منزل رها و شوهرش مشخص شد که صیغه ازدواج این کودک در خارج استان انجام شده است .

۱- خانواده دختر در حاشیه تهران ساکن بوده و پدر وی نیز اعتیاد داشته است.۲- پدر خانواده دو دختر ۱۱ و ۱۳ ساله دارد و هر دو دختر را به عقد دائم دو تن ار اعضای طایفه اش که با وی یک نسبت خانوادگی دارند درآورده است. ۳- هرچند که ازدواج دختر ۱۱ ساله مورد توجه قرار گرفته ولی دختر ۱۳ ساله نیز به عقد پیرمردی دیگر از همان طایفه درآمده است.۴- داماد که بنابر ادعاها مبلغ ۱۵ میلیون از پدر این دختر طلب داشته عضو شورای روستاست.

6. این کاربر از CAPITAN MAC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شادی و آینده و زندگی ما در نبود فساد و آدمهای فاسده و همه که حقیر نیستن که شادی و زندگی رو در فساد ببینن.
    چیزی که من میخوام اینه که مردم فقط یکم فساد و وقاحتشون رو تو همه چیز کمتر کنن تا شاید دنیا جای بهتری واسه زندگی بشه. از اون مسئولی که حقوق 90 میلیونی میگیره یا اختلاس میکنه تا اون زن فاسدی که از نظر جنسی جامعه رو فاسد میکنه تا اون متجاوزی که حتی از تجاوز به بچه دریغ نمیکنه واسه لذت خودش تا اون آدمی که از بقیه پل درست میکنه و فقط فکر خودشه و صدها فساد دیگه به همین صورت که اگه نبود الان این همه قتل و جنایت و فساد تو دنیا نبود و مسئولیت این همه فساد موجود تو دنیا هم آدمهای مثل شما هستن که تا نوک بینی خودشون رو بیشتر نمیتونن ببینن. اگه میتونستید این چیزها رو درک کنید هیچ وقت نمی گفتید هرکی هر جور دوست داره باید رفتار/زندگی کنه.
    یاد داعش افتادم اونا هم با وجود افکار سیاه و هرزی که دارن هر کسی که مثل خودشون نباشه رو فاسد میدونن و مستحق مرگ به نظر اونا هم بقیه افراد که اعتقادات و نظرات اونا رو ندارن فقط نوک بینی شون رو میبینن و نمیتونن درک کنن داعش واقعا چه اهداف گرانبهایی برای بشریت دارد وگرنه اون بقیه افراد اگر درک میکردن نمیگفتن ما دوست نداریم با طرز فکر و نوع نگاه پر از نفرت و غیرانسانی و تجاوزکارانه شما زندگی کنیم ..

خب ما هم هرجور دوست داریم زندگی می کنیم دیگه انتقاد از شما رو هم خب دوست داریم
    مقابله با آدم های مشکل دار و مشکل ساز رو من خیلی دوست دارم و الان هم دارم اونجوری که دوست دارم زندگی میکنم پس مشکل شما چیه؟ اینکه میگی تو کار من دخالت نکنید یعنی داری مانع میشی ما اونجوری که دوست داریم زندگی کنیم (این دیگه شعار خودته پس بهش احترام بزار و از مقابله به مثل ما ناراحت نشو).
    آهان حالا فهمیدین فلسفه گفتگو و تبادل نظر تو انجمن ها چیه ! شما میتونید انتقاد کنید میتونید عقیده ای رو نقد کنید و میتونید نظرتون رو بیان کنید مثل همه ولی اجازه ندارید دیگران رو مجبور کنید به سبک فکر شما زندگی کنند چون به نظر شما درست و اخلاقی اینه! یا با فحش و ناسزا و قلدری و زور خودتون رو مالک عقل و جسم و بدن دیگری بدونید چون این تجاوزه ..

پ ن : حالا صرف اینکه هر کسی آزاد هست نظرش رو بیان کنه یه عده طرز تفکر مشابه شما رو حتی تو محیط گفتگو هم Ignore میکنن (دقت کردین کسی تمایل نداره باهاتون بحث کنه؟! دقت کردین که تو زندگی تون هم تا این سن هنوز دستاورد موفقیت امیز عاطفی نداشتین و قدرت برقراری ارتباط سالم با افراد رو ندارین؟!) چه برسه اینکه انسان های سالم خارج از محیط گفتگو بخوان به نظرات شما عمل کنند انسان هایی که روان سالم دارند معمولا از نفرت و سیاهی و زور گویی و بی اخلاقی و تجاوز به حقوق دیگری سعی میکنند دوری کنند .

8. 4 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه barton fink's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

.................................................
    سلام
    دوست عزیز شما و کسانی مثل کاربر "ژیان" هر جور دوست دارید همان گونه برید و زندگی کنید، با اشخاص دیگه ای مثل من کاری نداشته باشید.

من به گونه ای که دوست دارم زندگی خواهم کرد و نظر و عقیده ی دیگران اصلا برام مهم نیستند، مردم هر چی میخوان پشت سرم بگن، بگن، اصلا برام مهم نیست، من برای خودم زندگی می کنم نه برای نظر و عقیده ی دیگران.

موفق باشید.
    شما هم موفق باشید
    ادعای من هشدار عاقبت است یعنی این حصاری که دور خود ایجاد کرده اید (جنسش از چیست بماند...) با واقعیت بیرونی ضربه شدیدی خورده و درهم می شکند!

داره خودمونی میشه barton fink's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

باقی آنانی هم که ادعا میکنند "کسی به من کاری نداشته باشد" و "به دیگران چه" هم اگر واقعا برای شما و امثالتان مهم نیست پس چرا اصلا بحثی صورت می گیرد
    خوب انطرف ماجرا هم یک عده را هرزه و بدکاره می داند و این را حق خود می داند که از انها دوری کند پس چطور است که استاندارد و ضابطه خواهی در روابط دچار دوگانگی است؟!
    تمامی ادم ها فرصت ازمون و خطا در رابطه، انسان شناسی و ... را ندارند چون هزینه اش در ایجاد و حفظ روابط متوجه فرد و جامعه است و ادمی خود موجودی است با محدودیت زمانی در عمر خود
    انسان به سنت می چسبد چون برای قرن ها جواب داده حالا مهم نیست قاطر با قطار عوض شده!
    هر دو جنس یکسری استراتژی های جنسی را دائما دنبال می کنند
    هیچکس زن فاسق را همسری نمی گیرد چون جایگاه،اعتبار و سرمایه اش را وسط گذاشته
    اینکه یک مرد زن زیبا،جوان،باکره،اصیل و باحجب و حیا می خواهد حق اوست و حالا برخی زنان ایرانی همچون مدل غربی اش که اروپاگردی می کنند بروند زیر این و ان به نام " من برم خودم رو پیدا کنم" و " من مستقل ام" و از اینجور خزعبلات را فقط مرد دیوث عنفکر خریدار است
    حالا یک طرف برچسب "سک^سیت" و "زن ستیز " و ... می زند و می خواهد هزینه این برچسب ها در جامعه ایران هم بالا ببرد چون مشخصا زورشان می اید که هزینه "فاحشه" و "هرزه"خوانده شدن بالاتر است
    البته عاقبت هرزه و با حیا در نمود مشخص است نه وانمود
    هیچکس ادعا و وانمود به هرزگی نمی کند اما خیل عظیمی از بدکاره ها بدشان نمی اید خود را عفیف و پاکدامن جا بزنند...

Last edited by barton fink; 11-02-2019 at 15:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

باقی آنانی هم که ادعا میکنند ... خود را عفیف و پاکدامن جا بزنند...
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

امکانش هست شما فاحشه و هرزه رو از دیدگاه خودتون برای ما شرح بدین؟ چه کسانی در این گروه قرار می گیرن؟

ایا در دیدگاه شما کسی که به نیاز های جنسی خودش در چهارچوبی غیر از ازدواج پاسخ میده هم در همین تعریف قرار می گیره؟

اعتبار و سرمایه اصلی یک زن یا مرد چه مواردی رو شامل می شه؟

منظور از زن باکره و جوان را می فهمم ولی زیبا و اصیل و با حجب و حیا از نظر شما چه کسانی رو شامل می شه؟

و دلیلتون برای اینکه مردی که اینجور فکر می کنه یه
    مرد دیوث عنفکر

هست؟ بطور واضح همونجور که خودتون گفتین استاندارد شما برای تشخیص چیه؟

12. 3 کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

باقی آنانی هم که ادعا میکنند "کسی به من کاری نداشته باشد" و "به دیگران چه" هم اگر واقعا برای شما و امثالتان مهم نیست پس چرا اصلا بحثی صورت می گیرد
    خوب انطرف ماجرا هم یک عده را هرزه و بدکاره می داند و این را حق خود می داند که از انها دوری کند پس چطور است که استاندارد و ضابطه خواهی در روابط دچار دوگانگی است؟!

به کسی ربط نداره مربوط به قسمتی از قضیه است که طرف مقابل بحث سعی دارد سبک فکری خودش رو با زور فحش و بد و بیراه و افترا و تهمت به دیگری تحمیل میکند نمونه اش سوالاتی که از کاربرdonnie yen پرسیده شد و ایشان صادقانه جواب دادند و بعد در حالی که همگان منتظر یک تجزیه تحلیل منطقی و روانشنانه از این سوالات و از جانب شما بودند دیدیم که این شخص به جرم اینکه جواب دلخواه شما را ندادند چطور جواب گرفتند و مشخص نشد این تجریه و تحیلی شما بر چه اساسی بوده ؟!

ولی در به اشتراک گذاری نظر و عقیده بدون اهانت و توهین همه آزاد هستن و فلسفه وجود داشتن انجمن همین هست
    دلیل این بحث ها در یک انجمن گفتگو دقیقا همین جمله ای هست که گفته شد : اشتراک گذاری/ نقد و بررسی ایرادات وارده به یک نظر به روش مستدل یعنی چی ؟

یعنی من از نظرم با دلیل و منطق دفاع کنم و از طرف مقابلم دلیل و منطق بخواهیم و کسی که نمی تواند مستدل صحبت کنه یا توانایی این رو نداره که پاسخ ها رو در مغز خودش درست تجزیه و تحیلی کند یا پاسخ اول و دومو .. را درست در کنار هم بچیند، نباید وارد بحث منطقی شود .

در حال حاضر هم سعی شده بر همین روال پیش رویم ولی وقتی صحبت و گفتگو به سمت توهین یا برچسب گذاری میره دلیلش اینه که یکی از دوطرفین بحث برایش قابل قبول نیست که ممکن است نظری غیر از نظر خودش وجود داشته باشد. یا برایش قابل درک نیست که دیگری هم به همان میزان حق بیان نظر و عقیده را دارد که خودش دارد.

آیا ما میتوانیم و اجازه این رو داریم نظر و عقیده خودمان را به دیگری تحمیل کنیم ؟ یا اجباری به پذیرش نظر و عقیده من نوعی و شمای نوعی هست ؟ خیر نیست این خیلی واضح هست!

آیا من نوعی و شمای نوعی می توانیم دیگری را مجبور کینم طبق نظر و عقیده یکی از ما دو نفر زندگی کند ؟ خیر این هم واضح است!

در غیر این صورت اگر تصور شود باید حتما نظر شخصی به دیگری تحمیل گردد یا دیگری سبک زندگی اش را مطابق نظر و عقیده شخص دیگری تنظیم کند و اگر تنظیم نکند و تمایلی نداشته باشد با سیستم فکری آن شخص جلو برود باید به فحش و توهین و بد بیراه کشیده شود :
    ====> این شخص نباید وارد بحث منطقی شود . برای به کرسی نشاندن نظر می بایست مثل گذشتگان در جنگ های صلیبی وارد جنگ و نزاع تن به تن شود (اون ها هم برای عقایدشان به این سبک میجنگیدن) که فکر نمیکنم انجمن گفتگو تالاری برای جنگ و نزاع تن به تن داشته باشد فعلا فقط برای منطقی صحبت کردن تالار گفتگو ایجاد شده اگر نیاز است جهت پایبندی به سنت گذشتگان میشه درخواست تالار جنگ تن به تن هم داده شود.

اینکه یک مرد زن زیبا،جوان،باکره،اصیل و باحجب و حیا می خواهد حق اوست و حالا برخی زنان ایرانی همچون مدل غربی اش که اروپاگردی می کنند بروند زیر این و ان به نام " من برم خودم رو پیدا کنم" و " من مستقل ام" و از اینجور خزعبلات را فقط مرد دیوث عنفکر خریدار است
    حالا یک طرف برچسب "سک^سیت" و "زن ستیز " و ... می زند و می خواهد هزینه این برچسب ها در جامعه ایران هم بالا ببرد چون مشخصا زورشان می اید که هزینه "فاحشه" و "هرزه"خوانده شدن بالاتر است
    البته عاقبت هرزه و با حیا در نمود مشخص است نه وانمود
    هیچکس ادعا و وانمود به هرزگی نمی کند اما خیل عظیمی از بدکاره ها بدشان نمی اید خود را عفیف و پاکدامن جا بزنند...

حقیقتا برای خیلی از افراد واژه عفیف و پاکدامن و هرزه و فاحشه مفهومی نداره این کلمات صرفا یک برچسب هست که مثل خیلی برچسب ها از جمله :

مرد دیوث عنفکر
    میشه به افراد زد ولی چیزی که اهمیت داره اینه که در دنیای واقعی و بین افکار سالم و روان آرام برچسب ها جایگاهی برای تشخیص میزان ارزشمندی آدم ها ندارند در واقع برای این افراد این برچسب ها مفهوم و معنایی نداره که بخوان برای به دست آوردن/ از دست دادن برچسب های پاکدامنی، عفیف بودن، هرزه بودن یا فاحشه بودن تلاشی کنند یا وانمود کنند برچسبی را دارند یا ندارند..

14. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تمامی ادم ها فرصت ازمون و خطا در رابطه، انسان شناسی و ... را ندارند چون هزینه اش در ایجاد و حفظ روابط متوجه فرد و جامعه است و ادمی خود موجودی است با محدودیت زمانی در عمر خود
    انسان به سنت می چسبد چون برای قرن ها جواب داده حالا مهم نیست قاطر با قطار عوض شده!
    هر دو جنس یکسری استراتژی های جنسی را دائما دنبال می کنند
    هیچکس زن فاسق را همسری نمی گیرد چون جایگاه،اعتبار و سرمایه اش را وسط گذاشته

همون حقی که برای انتخاب مرد وجود دارد مطمئننا برای انتخاب زن هم وجود دارد مگر اینکه در سیستم فکری شما زن انسان نباشد که البته چنین احتمالی رو میدم و اگر چنین باشد که یحث منطقی نمیتونه وجود داشته باشه..

همون مالکیتی که مرد نسبت به جسم و عقل و زندگی اش دارد زن هم همان مالکیت را نسبت به جسم و عقل و زندگی اش دارد که شما اساسا حق انسانی زن را قبول ندارین چه برسه به اینکه بخواهیم درباره حق زن به جسم اش / حق زن به عقل اش و حق زن به زندگی اش بحث کنیم .

دلیل اینکه سنت اشتباه گذشتگان دیگه چندان جذابیتی برای افراد ندارد این هست که سنت گذشتگان حقوق انسانی زن و البته مرد را نادیده میگیرد و با همین توجیه هایی که در افکار مشابه شما وجود دارد، با نام پایبندی به سنت کودک 11 ساله رو به یک مرد 50 ساله میسپردن که اون مرد با مهر ازدواج حق تجاوز به کودک رو پیدا کند یا با همان سنت گذشتگان مرد اجازه چند همسری و خیانت پیدا مکیند طبق سنت گذشتگان مرد اجازه آسیب به جسم و روان زن دارد چون مالک و صاحب اختیارش است و موارد دیگه از سنت گذشتگان و حقوق ضایع شده زن ها که در این بحث نمیگنجه و از حوصله مخاطب خارجه ..

حالا چرا بعضی افراد انقدر پافشاری میکنید برای اینکه زن ها ادعای احقاق حقوق نداشته باشند و اساسا زن را با قاطر و گاو و گوسفند یکی بدانند و بدون هیچ دلیل عقلانی به دیگران تحمیل کنند که به همان سنت گذشتگان پایبند باشند ؟ این جای تفکر دارد:

به نظر من افرادی که اقتدارو جذابیت درونی ندارند برای اینکه ضعف قدرت خودشون رو پوشش بدهند سعی در تضعیف و در اختیار گرفتن زن ها میکنند. کسی که به تنهایی به عنوان یک انسان هنوز قدرت برقراری یک مکالمه سالم و ساده رو با دیگری ندارد (چه همجنس چه جنس مخالف)/ کسی که به عنوان یک انسان اقتدارش وابسته به قلدر بازی و به اسارت گرفتن زن باشد/ کسی که جهل و نادانی در برقراری ارتباط سالم با زنان دارد/ کسی که می خواهد مالک جسم و جان و عقل دیگری باشد و دیگری رو مجبور به ادامه زندگی با خودش کند و..

این ها همه نمونه هایی از ضعف در عزت نفس/ اعتماد به نفس و شخصیت خورد شده اون شخص هست که تنها راه حلش اینه که سعی بشه به جای تحمیل یک نظر اشتباه و ناسالم به دیگران اون فرد در پی رفع و اصلاح ضعف های خودش باشد اگر برایش سلامت اخلاقی اجتماع اهمیت دارد .اول افکار آلوده و بیمار خودش رو درمان کنه تا با افکار آلوده دیگران و زندگی شون رو به تباهی نکشاند.

مسئله خیلی ساده اس یک مرد با اعتماد به نفس / باهوش و با روان سالم انقدر قدرتمند هست که برای اثبات مردانگی و قدرت اش نیازی به تضعیف زن یا به اسارت گرفتن جسم و عقل زن نداشته باشد. هرجا که احساس کردین مردانگی تان با احترام به حقوق انسانی دیگری(چه زن یا حتی همجنس خودتان) زیر سوال میرود بدانید در شخصیت و درون تان یک مشکلی وجود دارد که سلامت روانی شما رو داره تهدید میکنه .

16. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •