تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 328 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دو چیز باعث توالد و تناسل انسان و موجودات دیگه شده:غریزه-خودخواهی . و نکته اینجاست اگه ایندو عنصر نبود و بشر فقط بر اساس عقلانیت محض تصمیم گرفته بود تابحال نسل بشر منقرض شده بود .
    این وسط بجایی که بفکر تربیت فرزند خوب و باتربیت باشیم بفکر اینیم که احساس تنهایی نکنیم(خودخواهی) یا با طبیعیتمون چکار کنیم(غریزه) .
    تربیت درست نسل آینده هم که کار هر کسی نیست. تو تلویزین آلمان نشون میداد از مرد 50 ساله پرسید چرا هنوز ازدواج نکردی گفت چون مطمئن نیستم بتونم بچه تربیت کنم . بار ک اله به این آدم . مرحبا .
    به حکیمی گفتند از چه وقت باید بفکر تربیت فرزند بود ؟ گفت از 15 سال مانده به ازدواج! حالا اونی که میگه وقت ازدواجمه بیاد بگه از 15 سال قبل آمادگی لازم کسب کرده یا نه .
    دوستی دارم که میگفت اگه من کاره ای بودم جلوی تولید نسل 80 درصد مردم رو میگرفتم پرسیدم چرا گفت چون خودشون تربیت درستی ندارند بعد میخوان بچه هم بیارن! این میشه وضعمون .
    بله اینه تفاوت توالد و تناسل بین انسان و حیوان. اما افسوس...

2. 18 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه chaneh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    saveh

پيش فرض

دو چیز باعث توالد و تناسل انسان و موجودات دیگه شده:غریزه-خودخواهی . و نکته اینجاست اگه ایندو عنصر نبود و بشر فقط بر اساس عقلانیت محض تصمیم گرفته بود تابحال نسل بشر منقرض شده بود .
    این وسط بجایی که بفکر تربیت فرزند خوب و باتربیت باشیم بفکر اینیم که احساس تنهایی نکنیم(خودخواهی) یا با طبیعیتمون چکار کنیم(غریزه) .
    تربیت درست نسل آینده هم که کار هر کسی نیست. تو تلویزین آلمان نشون میداد از مرد 50 ساله پرسید چرا هنوز ازدواج نکردی گفت چون مطمئن نیستم بتونم بچه تربیت کنم . بار ک اله به این آدم . مرحبا .
    به حکیمی گفتند از چه وقت باید بفکر تربیت فرزند بود ؟ گفت از 15 سال مانده به ازدواج! حالا اونی که میگه وقت ازدواجمه بیاد بگه از 15 سال قبل آمادگی لازم کسب کرده یا نه .
    دوستی دارم که میگفت اگه من کاره ای بودم جلوی تولید نسل 80 درصد مردم رو میگرفتم پرسیدم چرا گفت چون خودشون تربیت درستی ندارند بعد میخوان بچه هم بیارن! این میشه وضعمون .
    مرسی از حرفات همش درسته .فقط یه سوال میدونی از کجا معلوم میشه که میتونی تربیت کنی آخه همه اعتماد به نفسشون بالاست و میگن توانایی هر کاری رو دارن

4. این کاربر از chaneh1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

مرسی از حرفات همش درسته .فقط یه سوال میدونی از کجا معلوم میشه که میتونی تربیت کنی آخه همه اعتماد به نفسشون بالاست و میگن توانایی هر کاری رو دارن
    وقتی کسی خودش رو در قبال همسرش که قراره باهاش وارد یه زندگی جدید بشه هنوز آنچنان مسئول نمیدونه و با یه توکل به خدا و جو 2 نفر دیگه و اینکه همه هم سنهای خودش ازدواج کردند پس من چی ازدواج کنه
    پس دیگه چه انتظاری داری در قبال بچه ای که هنوز به دنیا نیومده مسئولیت پذیر باشه

6. 4 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

سلام
    یه سری از دوستان واقعا مطالب زیبایی نوشتن کاش به جای یه تشکر میشد از هزار تشکر استفاده کرد
    نظر من اینه که مشکلات به این شکل هستن
    اول پول و خونه
    دوم سنت های مسخره و الکی مثله گرفتن عروسی و خرج های قلمبه وسلمبه
    سوم پیدا نکردن دختر خوب
    یه هو آدم یه دختر خوب میبینه که حسابی عاشقش میشه و میخواد بره خواستگاریش اما واقعا دختره خوبه؟با اخلاقه؟خانواده داره؟
    من فعلا سنم خیلی کمه
    اما از یکی از فامیلامون واقعا خوشم اومده
    الانم باهمیم و از ته دل همو میخواییم
    خوبیش هم اینه که همدیگرو مثله کف دستمون میشناسیم
    اگه سربازی کرده بودم میرفتم خواستگاریش

8. 7 کاربر از khafan8288 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

دوستان یه پیشنهادی اگر این تاپیک پا بر جا موندش و از بچه هایی که توی این تاپیک هستند ایشا الله کسی ازدواج کردش و رفتش خونه بخت (ایشا الله که همتون خوشبخت بشید) بیاد همین جا نظرشو بده و از تجربیاتش در مورد قبل از ازدواج و بعد از ازدواج بگه تا دیگر دوستان هم بتونند استفاده کنند (البته اگر دوست داشتید)
    مرسی

10. 14 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آفرین، چیزی که خیلی مهم‌ئه همینه. به قول نیچه " ما عاشق هم هستیم درست، ولی باید ببینیم می‌تونیم نه یکی مثل خودمون که برتر از خودمونی رو پرورش بدیم یا نه "

پ.ن: نباید انتظار داشت همچین نظراتی توی تنه‌ی جامعه ما به فراوونی یافت بشه، اون مرد 50 ساله توی جامعه‌ای زندگی می کنه که سال ها قبل نیچه زندگی می‌کرد.

12. 3 کاربر از ZINOSHTAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه bshahab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

33 سالمه.هم شغل هست هم درامد هم مدرک تحصیلی هم ماشین هم یه طبقه از خونه پدری.
    ولی حسش نیست!!اون شورو نشاطه نیست
    البته تو 24-5 سالگی خیلی دوست داشتم ازدواج کنم ولی هیچ کدوم اینا نبود
    to be honest..دارم با خودم لجباری میکنم!

14. 16 کاربر از bshahab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

بعضی از دوستان ئر مورد حس و حال ازدواج حرف درستی میزنن

واقعا از یه سنی به بعد دیگه یه مرد اون حس و حال ازدواج کردن رو از دست میده و شاید یخیلیها از ترس تنهایی در آینده و شایدم اجبار خانواده و حرف مردم ازدواج کنند

خیلی ها هم بعد از شکست عشقی که میخورن دیگه دور ازدواج رو خط میزنن
    شاید ترس از شکست عشقی دیگه باعث این کار بشه.شایدم دیگه دل بستن به کسی برایشون معنی نداشته باشه و شایدم از جنس مخالف متنفر شده باشن

16. 8 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

33 سالمه.هم شغل هست هم درامد هم مدرک تحصیلی هم ماشین هم یه طبقه از خونه پدری.ولی حسش نیست!!اون شورو نشاطه نیستالبته تو 24-5 سالگی خیلی دوست داشتم ازدواج کنم ولی هیچ کدوم اینا نبودto be honest..دارم با خودم لجباری میکنم!
    دوست عزیز انشااله شما هم ازدواج میکنی ولی قبول دارم وقتی چیزی نداری کسی رو دوست داری تا میایی به جایی برسی دختره پریده و سن انسان هم که دیگه جواب نمیده الان من همین شرایطو دارم

18. 5 کاربر از BEHZAD2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

آقا ما ارشد آزاد قبول شدیم
    جای خوبی واسه آشناییه
    ولی اینم بگم دختر خوب و زود در می برن
    خوش قیافه-کارمند-خوش اخلاق(نظر من)
    ما به یکی دو مورد برخورد کردیم که از شانس مزدوج بودن
    Last edited by M A S 0 U D; 11-09-2012 at 17:38.

20. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •