تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 326 از 328 اولاول ... 226276316322323324325326327328 آخرآخر
نمايش نتايج 3,251 به 3,260 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

من هم دیگه دنبال یه دختر خوب واسه ازدواج هستم اما هرچقدر هم خوب باشه بازم مهریه تو کتم نمیره. دخترهای خارجی هم بستگی به کشورش داره مثلا آمریکا به خاطر فرهنگ بدش قطعا اکثر زنهاشون اخلاقی فاحشه گونه و پسرانه دارن و اون لطافت و زیبایی یه زن کامل رو ندارن. اما کشورهای مثل روسیه و لبنان واقعا خوبه اگه پولداری برو اونجا زن بگیر از نظر قیافه و هیکل هم کلا زن ایرانی همچین مالی نیست

زنهای روسی و لبنانی عالی هستن هم زیبا و خوش هیکل هم اینه مثل زنهای ایرانی از همون اول دنبال حق و حقوق و اینها نیستن.
    اما خب همه اینکارها پول میخواد. پول زیاد اگه داری برو. اگه هم نداری از شهرستان ها زن بگیری بهتره فقط تو تهران زن نگیر که به درد شریک زندگی بودن نمیخورن.

ولی زن خارجی هم گرفتی باز برگرد همین ایران. هیچ کجا وطن خود آدم نمیشه مخصوصا اگه وضع مالیت خوبه همین ایران بمون ایران واقعا متفاوت هست با بقیه کشورها. بدی ایران اینه که مردمی که پول ندارن رو سرویس میکنه اما وضعیت مالیت خوب باشه ایران بهترین کشوره. هیچ کشوری مثل ایران با روحیات من و خیلی از ما ایرانی ها سازگار نیست.

اما به هرحال با زن خارجی 100 در 100 موافق هستم زنهای ایرانی همون اول شمشیر رو از رو می بندن که حق و حقوق نداشته اشون رو از حلقومت بکشن بیرون!
    Last edited by ژیان; 20-10-2019 at 19:50.

2. 4 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

............
    Last edited by Cinema2Cinema; 20-10-2019 at 19:38.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان یه موضوعی برام مبهم مونده
    به فرض ازدواج کردیم و بعد از ۱۰ تا بچه! با استفاده از روش های پیشگیری باز هم بارداری اتفاق افتاد چون تا اونجایی که میدونم هیچکدوم ۱۰۰ درصدی نیست.
    بعدش چه اتفاقی میافته؟
    سفر به خارج از کشور برای پایان دادن به بارداری با حقوق کارمندی تقریبا غیر ممکنه
    داخل کشور هم که غیر قانونیه و ریسک و دردسرش خیلی زیاده

به نظرتون چاره چیست؟

6. این کاربر از vahid javani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

دوستان یه موضوعی برام مبهم مونده
    به فرض ازدواج کردیم و بعد از ۱۰ تا بچه! با استفاده از روش های پیشگیری باز هم بارداری اتفاق افتاد چون تا اونجایی که میدونم هیچکدوم ۱۰۰ درصدی نیست.
    بعدش چه اتفاقی میافته؟
    سفر به خارج از کشور برای پایان دادن به بارداری با حقوق کارمندی تقریبا غیر ممکنه
    داخل کشور هم که غیر قانونیه و ریسک و دردسرش خیلی زیاده

به نظرتون چاره چیست؟

حقیقت اینه که مسائل جنسی برای لذت بردن انسان ایجاد نشده و فقط دامی برای اجبار انسان ها و حیوانات به تولید مثل هستش وگرنه مطمئن باش اون بالایی ها فکر لذت تو نبودن تخطی از این قوانین قطعا اختلال و دستبردن تو کار طبیعت و خلقته من توصیه نمیکنم کلا هرچی خودتو سرگرم پول و کار موقعیت اجتماعی کنی و کمتر سراغ این مسائل جنسی دور از عرف بری هم خودتو کوچیک نمی کنی هم بچه دار نمیشی.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حقیقت اینه که مسائل جنسی برای لذت بردن انسان ایجاد نشده و فقط دامی برای اجبار انسان ها و حیوانات به تولید مثل هستش وگرنه مطمئن باش اون بالایی ها فکر لذت تو نبودن تخطی از این قوانین قطعا اختلال و دستبردن تو کار طبیعت و خلقته من توصیه نمیکنم کلا هرچی خودتو سرگرم پول و کار موقعیت اجتماعی کنی و کمتر سراغ این مسائل جنسی دور از عرف بری هم خودتو کوچیک نمی کنی هم بچه دار نمیشی.
    نگرفتم چی شد!
    یعنی میگی بعد ازدواج رابطه جنسی نداشته باشیم؟!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

نگرفتم چی شد!
    یعنی میگی بعد ازدواج رابطه جنسی نداشته باشیم؟!
    حالت طبیعیش اینه که ازدواج میکنی رابطه جنسی برقرار میکنی دارای فرزند و خانواده میشی. اینکه فقط به چشم لذت بردن بهش نگاه کنی درست نیست و مشکل ساز میشه.
    اگه هم از این روند طبیعی خوشت نمیاد کلا سمتش نری بهتره تا دنبال پیشگیری و سقط جنین و این بدبختی ها باشی.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حالت طبیعیش اینه که ازدواج میکنی رابطه جنسی برقرار میکنی دارای فرزند و خانواده میشی.
    آخه چندتا؟ بالاخره از یه جایی و تعدادی به بعد دیگه بچه نمیخوایی

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

دوستان جواب های جالب و البته کاملی دادن نکته ایی که برای خود من جالب هست اینکه بچه های ده 60 خیلی خیلی هستن که هنوز ازدواج نکردن خارج از مشکلاتی که دوستان نام بردن با شون که صحبت میکنی اصلا هیچ تمایلی به ازدواج ندارن خدایی اینم که میگن هرچی سن بالا تر بره ازدواج برای طرف سخت تر میشه یا میگن مشکل پسند تر میشه هم درسته و خودم درکش کردم

12. 3 کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

این دهه 60 ی ها بیشتر تبلیغات اینترنتی سایت هایی مثل تبیان هست.
    الان دهه 60 ی ها اکثرا ازدواج کردن بعضی ها زن اول شون را هم طلاق دادن زن دوم هم گرفتن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •