تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 311 از 328 اولاول ... 211261301307308309310311312313314315321 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,101 به 3,110 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

متاسفانه کم اطلاعی شما باعث میشه حتی در جملات ساده دچار کج فهمی بشید.
    نکته اول اینکه کسی نگفت تمام اینهای که گفتم خودآگاهانه رخ میده. بلکه برعکس. شما متوجه این نیستید که تحت تاثیر چنین مسائلی قرار دارید که الان شخصیت و تفکراتتون به این شکل در اومده.
    نکته دوم اینکه کسی نگفت شما به من یا کس خاصی حسادت می‌کنید. شما به داشتن یا نداشتن یک چیز (قدرت، آزادی و ...) حسادت میکنید و این ربطی به شخص نداره. الفاظی که بکار میبرید کاملا این مسئله رو عیان می‌کنه. کسی که حسادت می‌کنه به هرچیزی که مصداق اون حسادتش باشه پرخاش می‌کنه. دقیقا به همین دلیله که شما الفاظی چون فاحشه رو بکار میبرید. اگر اینکارو نکنید این مسئله ازدرون شمارو میخوره. درحالی که بیرون از شما هیچ توجهی به این الفاظ نمیشه و شاید افرادی مثل ما دلمون برای این حالت شما بسوزه!
    نکته سوم اینکه این تعریف شما از آزادی واقعی رو قاب بگیر بذار همیشه جلوت باشه!! هرکی ببینه متوجه سطح مطالعه و دانشت میشه!
    نکته چهارم سعی کن تو صحبت چیزی که کاملا ازش بی اطلاعی رو بیان نکنی، چون هر نتیجه ای باهاش بگیری با یک حرف قابل رد خواهد بود. من هم تهران زندگی کردم هم شهرهای دیگه. اینکه شما فکر میکنید کسی تهران باشه عقده ای نیست و شهرستانی ها عقده ای هستن در واقع نشونه ی مسمومیت فکر شماست نه ما. حداقل در توانت نیست علمی صحبت کنی، خود زنی نکن با چنین حرفهایی!
    نکته آخر اینکه همونطور که گفته شد شما اینجور تربیت شدید و فراتر از این نمی‌تونید برید. به شما یاد دادند ذهنتون رو ببندید، دشمن چیزهای خاصی باشید، به چیزهایی که به اسم گناه ازشون در تفکرتون یاد میشه فحش بدید [که اگه به کلمه فاحشه دقت کنید میبینید ریشه در فحش داره و فقط چند دقیقه فکر می‌خواد که متوجه بشیم فحش دادن خودش اولین قدم فاحشه بودنه]. یکمی دیگه روتون کار کنند حاضرید به خودتون نارنجک ببندید و برید بین این مردمان گناه کار فاسد و منحرف و خودتون رو منفجر کنید تا اون دنیا 72 تا حوری نصیبتون بشه!
    موفق باشید....
    مشکل اینه که شما زیادی جوگیر شدی و از آواتار و امضایی که گذاشتی مشخصه چه فازی وجود داره. اینکه یکی نخواد از لغت فاحشه استفاده کنه این مشکل خودشه من مثل میلیاردها انسان دیگه از این کلمه فاحشه استفاده میکنم چون حقیقت رو با حرف چندتا روان پریش که توهم روشنفکری دارن که نمیشه تغییر داد. کسی که فاحشه هست فاحشه است.

این حرفهایی که میزنی فقط تو ذهن خودت واقعیت پیدا میکنه وگرنه اینکه تو شهرستان ها فرصت های جنسی واسه امثال تو تقریبا وجود نداره و باعث عقده شدید بعضی ها شده کاملا صحت داره حالا هی بیا بگو نه همه چیز تو این دنیا برابره و تهران و شهرستان نداره!
    مشکلت اینه که همه چیزی رو به صورت نسبی اندازه گیری میکنی و همیشه هم کفه ترازو رو به سمت اون چیزی که تمایل داری سنگین میکنی و به همین خاطر صحبت هات به دور از واقعیت میشه.

از این جو دانشمند پنداری و مطالعه!! که واسه خودت درست کردی بیا بیرون برو یکم زندگی واقعی رو تجربه کن تا بفهمی عقایدت چقدر در دنیای واقعی مسخره و بدون کاربرده.
    از خودت هویت داشته باشه و دنبال روی کسی نباش حتی اگه دانشمند باشه اینکه بری چندتا جمله از چندتا دانشمند رو یاد بگیری و احساس روشنفکری بهت دست بده فقط باعث کوچیک شدن خودت میشه.

آخر اینکه «خارج شوید! آخرین کلمات مال دیوانه‌گان (شخص خودم) است که به اندازه کافی حرف نزده ام.»

2. 2 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تا جایی یادمه اول خودت اومدی به اون بنده خدا که طرفدار ازدواج تو سن پایین بود گیر دادی اگه طرفدار آزادی بود اونجوری نباید جواب میدادی ..... آزادی که فقط عقاید ویرانگر شما نیست عقاید دیگران رو هم پس تحمل کنید.
    گیر؟! این خبر تو بوق و کرنا تو محیط مجازی و تلوزیون و روزنامه به نمایش گذاشته شده! چیزی که در مورد یک بحث در انجمن گفتگو ، زیر یک پست نوشته میشه اسمش هست : نقد! و بیان نظر . حداقل کاری که از دست یک کاربر بر میاد اینه که بفهمه کاربرد انجمن گفتگو دقیقا چی هست ؟!

بدون قصد هیچ گونه اهانتی : کسانی که مثل شما افکار خطرناک و هرز و بیمارگونه دارند تحمل شنیدن نقد و عقیده مخالف رو ندارند و به هرروش غیر اخلاقی تلاش میکنند طرف مقابل رو خفه کنند. خیلی از متجاوزان و جنایتکار ها دقیقا به همین نقطه رسیدن که کسی رو که هم عقیده شون نباشه مستحق تجاوز و آزار و اذیت میبینن و خودشون رو مجری قانون..

حالا این تجاوز میتونه به روح و روان و افکار ادم های دیگه یا به جسم شون باشه کسی که افکار زشت و غیر اخلاقی درباره دیگران داره و میخواد مالک جسم دیگری باشه و خودش درباره جسم دیگری تصمیم گیرنده باشه یک متجاوز و بیمار روانی هست.

اطمینان داشته باشین فحش و توهین برای ساکت کردن دیگران تو این دوره و زمونه کاملا بی اثره .. هر کسی که پست های شما رو میخونه متوجه شدت درد و رنج روحی تون که انگار از خودتونم نفرت دارین میشه و فقط به حالتون ترحم و دلسوزی میکنه که شما چقدر عمیق دچار عقده ها و دردهای درونی هستین که مجبورین برای تخلیه روانی خودتون: به ابراز عشق و علاقه دو نفر به هم، به آگاهی و دانش سایرین، به جسارت و شجاعت شون در بیان نظر و عقیده شون و به اینکه مشابه شما نیستن و آزاد از حس کینه و نفرت به خودشون هستن ،به این روش حمله کنید.

پ.ن : یک پیشنهاد دوستانه حتما به یک روانشناس خبره مراجعه کنید و درباره حال و احوالتون بهشون توضیح بدین ..

4. 2 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاپیک های مستقیم سازی donnie yen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    جهنم مظلومان ، بهشت ظالمان

پيش فرض

بله! من دیگه نمیدونم فاحشگی رو در چی می بینید؟ اینکه یه دختر در هر سنی بدون اجازه پدر هر نوع تصمیمی جنسی رو بگیره فاحشه که چه عرض کنم! جن*ه رو هم رد کرده.

اینکه من امروز در سن 29-30 سالگی نمیتونم یه مورد مناسب و قابل اعتماد برای ازدواج پیدا کنم نتیجه همین فاحشگی هاست که جامعه رو مسموم و فاسد کردن.
    قبلا انسان ها دنبال این بودن که ازدواج کنن و یه انسان قابل اعتماد رو به عنوان همراه و شریک همیشگی زندگیشون انتخاب کنن اما الان وقتی می بینی همه فکر و ذکر جنس مونث این شده که بدون اجازه پدر هر نوع تصمیمی برای زندگی جنسیش بگیره خب دیگه میشه به امثال این انسان اعتماد کرد؟ کسی که همه فکرش اینه که از پدرش که یه عمر زحمتش رو کشیده سرپیچی کنه به شوهر که یه فرد غریبه است وفادار میمونه؟ اصلا آدم ازدواج کنه که امثال همچین موجودات کثیفی وارد زندگیش بشن؟ یا میخواد به آرامش برسه؟ کم نیست پرونده های خیانت و شوهر کشی که همه از همین تفکرات فاحشگی سرچشمه میگیره.

.................................................. ..
    سلام

به نظر من فاحشه به دختری میگن که همزمان بیش از یک نفر رابطه داشته باشه، مثلا 10 نفر رو همزمان تو دستش داشته باشه و برعکسش هم برای پسر صادق هست که هرزه میگن.

کلا پسر و دختر تا سن 18 سالگی پدر و مادر و خانواده میتونن براش تصمیم بگیرن چون عقلش کامل نشده، بعد از 18 از سالگی دیگه کسی برای کسی دیگه نمی تونه تصمیم گیری کنه.

چقدر بگیم عصر دنیای تک قطبی دیگه تموم شده، آدمایی مثل شما دیگه نمیتونند طرز فکر خودشون رو به زور به دیگران تحمیل کنند.

در کلام آخر هر انسانی هر جور که بخواد باید زندگی کنه.
    Last edited by donnie yen; 05-02-2019 at 00:15.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

در کلام آخر هر انسانی هر جور که بخواد باید زندگی کنه.
    چند وقت پیش سوالی از یکی کاربرها پرسیدم از شما هم میپرسم (لطفا کامل بخون بعد جواب بده)
    فکر کن ازدواج کردی و فهمیدی همسرت بدکاره است و حتی به نزدیک ترین دوستانت هم سرویس داده. عکس العمل شما چی خواهد بود؟ آیا جدا می شید یا به این جمله هرجور دوست داره زندگی کنه بسنده میکنی و زندگی رو ادامه میدی؟

7. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

داداش فضای فکریت خیلی مسموم و تاریک و بسته اس ... پایه و اساس اکثر ای افکار و حرفات فقط و فقط توهمات مذهبی و فرهنگی هست، و احتمالا تجربیات ناخوشایندی که داشتی ... حتی اگر خودت فکر کنی اینطور نیست ... اگر روزی سیستم فکریت عوض شه و بتونی منطقی تر به مسایل نگاه کنی حالت از این عقایدی که الان داری بهم خواهد خورد ... اگر می تونستیم (از جمله خودم) فارغ از احساسات و حب و بغض های که داریم فکر کنیم چقد خوب میشد ... امیدوارم از حرفم نارحت نشی چون قصد اهانت به شخص خودت رو ندارم، افکارت موضوع حرفام هست ...
    Last edited by AMHSIN; 05-02-2019 at 23:30.

9. 3 کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

چند وقت پیش سوالی از یکی کاربرها پرسیدم از شما هم میپرسم (لطفا کامل بخون بعد جواب بده)
    فکر کن ازدواج کردی و فهمیدی همسرت بدکاره است و حتی به نزدیک ترین دوستانت هم سرویس داده. عکس العمل شما چی خواهد بود؟ آیا جدا می شید یا به این جمله هرجور دوست داره زندگی کنه بسنده میکنی و زندگی رو ادامه میدی؟

...............................................
    من به شخصه اگه از یکی خوشم بیاد، باهاش حاظرم تا آخر عمرم زندگی کنم، گذشته ی شخص هم اصلا برام مهم نیست.
    من به جنس مخالف خودم به چشم کالای جنسی و هوس و شهوت نیگا نمی کنم.
    یادتون باشه زن جماعت یا دختر جماعت کالای جنسی نیست که دسته اول و دسته دوم داشته باشه مثل کامپیوتر و گوشی نو و کار کرده.

11. 2 کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

...............................................
    من به شخصه اگه از یکی خوشم بیاد، باهاش حاظرم تا آخر عمرم زندگی کنم، گذشته ی شخص هم اصلا برام مهم نیست.
    من به جنس مخالف خودم به چشم کالای جنسی و هوس و شهوت نیگا نمی کنم.
    یادتون باشه زن جماعت یا دختر جماعت کالای جنسی نیست که دسته اول و دسته دوم داشته باشه مثل کامپیوتر و گوشی نو و کار کرده.

به سوال من جواب ندادی! حالا خوبه خواهش کردم کامل بخونی و بعد جواب بدی. گذشته رو نگفتم. لطفا دوباره بخون جواب بده میخوام نتیجه گیری کنم

اما در مورد گوشی دست دوم و این حرفها اینکه به هرحال خواسته خودته نمیگم فلان کارو بکنی یا نکنی فقط نظر خودمو میگم.
    فقط چندتا از معایبش رو میگم دیگه خود دانی. زنی که قبلا آلت دست مرد دیگه ای بوده چه خوشت بیاد چه نیاد تو رو از نظر جنسی با قبلی ها مقایسه میکنه! و ممکنه قبلی ها رو مردتر از تو بدونه تو اولین بحثی که پیش بیاد سریع به روت بیاره .... دوم اینکه اگه یکی از اون قبلی ها شما رو با همسرت تو خیابون ببینه مطمئن باش با پوزخند به استقبال شما میاد و مدام این موضوع تو ذهنشه که زن شما قبلا زیر ایشون بوده!!! دیگه نمیخوام قضیه رو خیلی باز تر این بکنم چون حتی گفتن این مسائل هم زشته و زننده است اما شما ظاهرا از زن واسه خودت الهه ساختی و فکر میکنی میتونی با مسائل کنار بیایی اما چند ماه که از ازدواجت بگذره تازه میفهمی چقدر واسه یه مرد چندش آوره که بدونه زنش با مرد دیگه ای بود.

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

به سوال من جواب ندادی! حالا خوبه خواهش کردم کامل بخونی و بعد جواب بدی. گذشته رو نگفتم. لطفا دوباره بخون جواب بده میخوام نتیجه گیری کنم

اما در مورد گوشی دست دوم و این حرفها اینکه به هرحال خواسته خودته نمیگم فلان کارو بکنی یا نکنی فقط نظر خودمو میگم.
    فقط چندتا از معایبش رو میگم دیگه خود دانی. زنی که قبلا آلت دست مرد دیگه ای بوده چه خوشت بیاد چه نیاد تو رو از نظر جنسی با قبلی ها مقایسه میکنه! و ممکنه قبلی ها رو مردتر از تو بدونه تو اولین بحثی که پیش بیاد سریع به روت بیاره .... دوم اینکه اگه یکی از اون قبلی ها شما رو با همسرت تو خیابون ببینه مطمئن باش با پوزخند به استقبال شما میاد و مدام این موضوع تو ذهنشه که زن شما قبلا زیر ایشون بوده!!! دیگه نمیخوام قضیه رو خیلی باز تر این بکنم چون حتی گفتن این مسائل هم زشته و زننده است اما شما ظاهرا از زن واسه خودت الهه ساختی و فکر میکنی میتونی با مسائل کنار بیایی اما چند ماه که از ازدواجت بگذره تازه میفهمی چقدر واسه یه مرد چندش آوره که بدونه زنش با مرد دیگه ای بود.

........................................
    دقیقا سوال شما رو جواب دادم، سوالتون رو به خوبی خوندم و جواب دادم که خیلی واضحه.

بازم میگم دختر یا زن ها وسیله ی لذت جویی ما مردها نیستند، من با گذشته ی جنس مخالفم کاری ندارم، چون دید جنسی و مادی و لذت گرایانه نسبت بهش ندارم.
    پست قبلیم رو به خوبی جواب دادم، یه بار دیگه بخونین لطفا.

14. این کاربر از donnie yen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه barton fink's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

........................................
    دقیقا سوال شما رو جواب دادم، سوالتون رو به خوبی خوندم و جواب دادم که خیلی واضحه.

بازم میگم دختر یا زن ها وسیله ی لذت جویی ما مردها نیستند، من با گذشته ی جنس مخالفم کاری ندارم، چون دید جنسی و مادی و لذت گرایانه نسبت بهش ندارم.
    پست قبلیم رو به خوبی جواب دادم، یه بار دیگه بخونین لطفا.

ادعا ساده است !
    همین حالا یک تجربه ملموس در ذهن خود مجسم کنید که "بدترین" اتفاق ممکن از نظر شما در این زمینه در پیش چشمانتان رخ می دهد بعد اگر می توانید ان را برای ما هم توصیف کنید
    متاسفانه به نظر می اید که تجربه چندانی در ارتباط با جنس مخالف ندارید بخصوص نزدیکی جنسی...

16. این کاربر از barton fink بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ادعا ساده است !
    همین حالا یک تجربه ملموس در ذهن خود مجسم کنید که "بدترین" اتفاق ممکن از نظر شما در این زمینه در پیش چشمانتان رخ می دهد بعد اگر می توانید ان را برای ما هم توصیف کنید
    متاسفانه به نظر می اید که تجربه چندانی در ارتباط با جنس مخالف ندارید بخصوص نزدیکی جنسی...

.................................................. ........
    متاسفانه این عقاید شما ریشه در عقاید مذهبی داره.
    با آدمایی مثل هر چقدر جر و بحث کنیم فایده نداره، شما آخرش حرف خودتون رو خواهید زد.

شما با آدمایی دیگه کاری نداشته و اجازه بدین هر کس جور دوست داره همون طور زندگی کنه، برید دنبال زندگی خودتون و دنبال دختری باشید که آفتاب مهتاب ندیده باشه و پرده بکارتش سالم باشه تا به شما انسانهای جنسی خدمات بده و جنس آکبند رو خودتون بار اول از جعبه باز کنید، مثل قوطی گوشی همراه نو که بار اول توسط صاحبش باز میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •