تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 15 از 328 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بچه ها زن های اروبایی و امریکایی از قانونی به نام مهریه برخوردارند یا نه ؟ اگر نه خوب مگه ادم مغز خر خورده که بره یه زن ایرانی بگیره ادم میره یه زن اروبایی میگیره این مشکلات رو هم نداره
    درسته چون دخترای این زمونه از مهریه به عنوان اهرم فشار استفاده میکنن کافیه یکم بخوای تو زندگی حرف تو هم باشه سریعا مهریه رو اجرا میذارن

2. 2 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

درسته چون دخترای این زمونه از مهریه به عنوان اهرم فشار استفاده میکنن کافیه یکم بخوای تو زندگی حرف تو هم باشه سریعا مهریه رو اجرا میذارن
    اتفاقا من هم از اين موارد زياد ديدم . بعضي ها هم زرنگ هستند و مي روند اموال مرد رو توقيف مي کنند که در طول مدت رسيدگي به پرونده نتونه بفروشه يا ببخشه . هم به زنه حق مي دهم که براي زندگيش که وقت مرد کرده از اين اهرم فشار استفاده کنه و هم به مرد حق مي دهم که مجبوره مطيع بشه که از اين بلاها سرش نياد . مهريه مثل چاقو مي مونه هم مي تونه حال شوهرهاي بد رو بگيره و هم حال مردهاي بي چاره و غير مقصر . توصيه مي کنم سعي کنيد - البته بيشتر از سعي نمي تونيد کاري کنيد - مهر رو کم بگذاريد و با زن هاتون خوش رفتار باشيد ( جلسه اخلاق گذاشتم يکي نيست بگه تو اگر طبيب بودي سر خود ... )

4. 2 کاربر از mohammad_77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اخارجی ها مهریه ندارن ولی ازدواج مثل یک قرارداد میمونه که اولش میتونن بگن داراییهاشون رو با هم شریک میشن یا نه یا یه همچین چیزی که اگر با هم شریک شن هنگام جدایی تمامی داراییها هنگام طلاق نصف یشه.

6. این کاربر از danavan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت asal_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه هم اینجوری نیستن. کسی که آدم زندگی کرذن باشه تا یه مشکل پیش بیاد نمیره مهریه اش رو بزاره اجرا

8. 3 کاربر از asal_b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دلیل که زیاد هست! شاید تو پست های بعد گفتم اما... اون ها که خیلی نگران ازدواج نکردن پسرها هستند قبل از هر کار قانون مهریه رو درست کنن تا بعد ببینن شاهد رشد چند درصدی ازدواج هستند! کی گفته114 سکه کم رقمیه که حضرات راه حل نشون دادن؟!این خودش باعث میشه که دو طرف (منظورم بیشتر خانومه) بیشتر با چشمای باز طرفشونو انتخاب کنن و جبران عدم شناختشونو به بعد از ازدواج موکول نکنن (اونم به شکل تهدید و ارعاب!) ضمن این که شناخت هیچ وقت کامل نیست وانتظار شناخت صد در صد رو نباید داشت.خانوم های محترم و فهمیده و به معنای واقعی خانوم اگر خوش شانس باشید پیدا می کنید اما بی تعارف فکر نمی کنم هیچ کجای تاریخ این مملکت به اندازه الان دخترهای "طلبکار" و "پرتوقع" و "از خودمتشکر" میشه پیدا کرد!!اگر دنبال "حقوق برابر" هستید با همون ریسکی ازدواج کنید که یه پسر باهاتون ازدواج می کنه!

10. 11 کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

یکی از دوستهام یه فامیلی دارند که 53 سالشه و امسال بازنشست شده.

بهم گفت دنبال یه زن براش می گردیم!!! عجیبه. نه؟

یارو تا حالا ازدواج نکرده و پیر پسره.

به دوستم گفتم، فامیلشون اون موقع که جوون بود باید ازدواج می کرد نه حالا. همه عمرش رو به بیهودگی و بطالت تلف کرده، دیگه ازدواج براش چه فایده داره؟

میگه فامیلشون خیلی تنهاست دنبال یه زن هم سن و سالش می گردیم که تو پیری حداقل دستش رو بگیره. همین که از تنهایی در بیاد براش کافیه.

دوستانی که به فکر ازدواج نیستید (البته می دونم که دلایل منطقی دارید) یادتون باشه که همیشه جوون نمی مونید. فردا که پیر شدید و هیچ زن و بچه ای دور و برتون نبود و پیری و تنهایی بهتون فشار آورد می فهمید چه اشتباه بزرگی کردید. اون وقت دیگه پشیمونی فایده ای نداره.
    Last edited by poonel; 12-10-2012 at 17:09.

12. 3 کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ذات مهریه برای این نبود که بشه اهرم فشار ، اگه دو نفر قراره با یه عامل خارجی به نام مهریه کنار هم قرار بگیرن ، بهتره که قرار نگیرن !! همه ی اینها از عدم اعتماد به طرف مقابل ناشی میشه !! که این عدم اعتماد هم از کجا ناشی میشه جای بحث کردن داره !! ولی قبول نمی کنید دلیلشو !!

14. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

همه هم اینجوری نیستن. کسی که آدم زندگی کرذن باشه تا یه مشکل پیش بیاد نمیره مهریه اش رو بزاره اجرا
    عزیز جان
    شما چند نفر رو میشناسی که اینجوری هستن؟
    شما خودت میشناسی؟اگه میشناسی آدرس بده من فردا برم خواستگاری.وضعمم بدک نیست
    شاید از هر هزار نفر،یه نفر واقعا آدم حسابی پیدا بشه.متاسفانه دختر های دهه 70 به بعد همشون ذات خود برتر بینی و غرور و از این چرت و پرت ها رو دارن.شانس آوردیم که دهه هفتادی نشدیم.
    تازه یکی رو پیدا کرده بودم که جزو بهترین ها بود،یه جوری بهم ناتو زد که هنوز که هنوزه و یک سال و خورده ایی گذشته نتونستم فراموشش کنم و دارم با داغون اون دختر میسوزم و میسازم.له شدم

16. 4 کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز جان
    شما چند نفر رو میشناسی که اینجوری هستن؟
    شما خودت میشناسی؟اگه میشناسی آدرس بده من فردا برم خواستگاری.وضعمم بدک نیست
    شاید از هر هزار نفر،یه نفر واقعا آدم حسابی پیدا بشه.متاسفانه دختر های دهه 70 به بعد همشون ذات خود برتر بینی و غرور و از این چرت و پرت ها رو دارن.شانس آوردیم که دهه هفتادی نشدیم.
    تازه یکی رو پیدا کرده بودم که جزو بهترین ها بود،یه جوری بهم ناتو زد که هنوز که هنوزه و یک سال و خورده ایی گذشته نتونستم فراموشش کنم و دارم با داغون اون دختر میسوزم و میسازم.له شدم

حق با شماست دوست عزیز
    اولین مشکلی که سر راهه ازدواجه همون مسائل مالی و اقتصادیه جووناس که بعد کلی مصیبت و ... که یکم خودشون رو جمع جور میکنند برای ازدواج به مشکل اصلی یعنی همون پیدا کردن دختر خوب میخورن
    خودمو نمیگم ولی کم نمیبینم ادمایی رو که از نظر مالی الان تو وضع خوبی قرار دارند ولی نتونستند یه دختر خوب رو پیدا کنند.واقعا مساله کمی نیست میخوای باهاش 30 سال یا بیشتر زندگی کنی.بیشتر از اون زمانی که تا حالا زنده بودی...

18. 5 کاربر از HOOSEIN 105 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

3

یکی از دوستهام یه فامیلی دارند که 53 سالشه و امسال بازنشست شده.

بهم گفت دنبال یه زن براش می گردیم!!! عجیبه. نه؟

یارو تا حالا ازدواج نکرده و پیر پسره.

به دوستم گفتم، فامیلشون اون موقع که جوون بود باید ازدواج می کرد نه حالا. همه عمرش رو به بیهودگی و بطالت تلف کرده، دیگه ازدواج براش چه فایده داره؟

میگه فامیلشون خیلی تنهاست دنبال یه زن هم سن و سالش می گردیم که تو پیری حداقل دستش رو بگیره. همین که از تنهایی در بیاد براش کافیه.

دوستانی که به فکر ازدواج نیستید (البته می دونم که دلایل منطقی دارید) یادتون باشه که همیشه جوون نمی مونید. فردا که پیر شدید و هیچ زن و بچه ای دور و برتون نبود و پیری و تنهایی بهتون فشار آورد می فهمید چه اشتباه بزرگی کردید. اون وقت دیگه پشیمونی فایده ای نداره.
    یک دنیا تأسف خوردم پست شما رو خوندم.
    با این برداشتی که شما از ازدواج دارید، پس حیوانات بر انسان شرف دارند. چون در طول عمرشون چند برابر انسانها بچه تولید میکنند.
    گفتید : پیر پسر. این جزو ادبیات عوام هستش و بهتره دیگه شما بعنوان یک فرد احتمالاً تحصیلکرده چنین الفاظ ناشایستی استفاده نکنید.الفاظی مثل :پیر پسر- اجاق کور- و.... چون عوام تصور میکنند فقط وقتی مرد هستید که ازدواج کرده باشید!!! در غیر اینصورت مرد نیستید!!! و اجاقتون هم وقتی روشنه که تند تند بچه بیارید!
    ضمناً شما از کجا میدونید که فرد مورد نظرتون همه ی عمرش رو به بیهودگی و بطالت تلف کرده؟ یعنی اگه 5 تا همسر و 50 تا فرزند و نوه دور و برش بود پس دیگه عمرش در کسب علوم و فضائل صرف شده؟!!
    با این شکل منطق شما نتیجه میگیریم که شاهان قجر چون کلی همسر و فرزند و تولید نسل داشتند پس مفیدترین افراد تاریخ ایرانند!!!! و بوعلی سینا، بزرگمرد و فخر ایرانیان فردی باطل و بیهوده زی بوده!!! چون هرگز ازدواج نکرد.
    اول مراجعه کنید به این پست بعد اینطور ظالمانه درباره ی دیگران قضاوت کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Legacy's; 12-10-2012 at 19:05.

20. 4 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •