تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 102 از 328 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

البته یه چیزی رو من بگم. فرق هست به اعتراف به ضعف ها و بیان ضعف ها برای گفتن من همینم که هستم.
    مثلا شاید دوست شما خیلی نسبت به خانومای دیگه حسودی بکنه و توی بحث بگه :ببین من حسودم! (دیدم که می گما!) یا یکی می گه من زود عصبانی می شم از اولش هم که بهت گفتم.
    یا مثلا یه بنده خدایی به من می گفت من اصلا نمی تونم بپذیرم که کسی نصیحتم کنه!! من با خودم فکر کردم که حتما آدم فضول اطرافش زیاده که تو کارش دخالت کنه بهش گفتم آره شما راست می گی بعضی بزرگ ترها به خودشون اجازه می دن توی هرکاری که بهشون ربط نداره دخالت کنن و آدم رو نصیحت کنن و اعصاب آدم رو خورد کنن. وگرنه کیه که از مشورت با یه آدم کاردان، دلسوز و خوب بدش بیاد؟ با کمال تعجب بهم گفت نه من دوست دارم کار خودم رو بکنم و از نصیحت هیچ کسی خوشم نمیاد.

و تمام این ها فرق می کنه با بیان این ضعف ها که من مثلا وضع مادیم اینه یا این که تحصیلاتم این قدر پائینه و یا این که فلان ضعف اخلاقی رو دارم و دارم روش کار می کنم!
    کاملا درسته حرف شما و اونکه میگه من همینم که هستم یا من نصیحت رو قبول ندارم کلا، این خودش نقصه که باید اصلاح بشه و روی این نمیشه حرف زد.
    من دقیقا منظورم همونه که مثال زدی خوده شما مثلا وضعیت مالی یا تحصیلی من اینطوریه یا مثلا من این مشکل رو دارم و باید درست کنم، ولی همین گفتن این حرفها باعث میشه طرف مقابل ما چون ضعف شخصیت داره تمام اون چیزهایی که گفتیم رو بره و در دیگران دنبالشون بگرده و همین باعث میشه که به سمت کسایی دیگه ناخوگاه یا خودگاه کشیده بشه و حتی اگه عضق و علاقه ای وجود داشته قبلا دیگه کمرنگ بشه و از بین بره.
    دلیل همچین چیزی هم فقط ضعف شخصیت ادمها و همینطور عادت به شنیدن دروغ و ظاهر سازی هست که باعث میشه کسی همچین ظاهر سازی و دروغهایی رو انجام نمیده برای ما عجیب باشه و فکر کنیم این ضعفها چقدر بزرگ هست چون ما در دیگران کم میبینیم همچین ضعفی.

2. 3 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

شاید مرتبط با تاپیک نباشه
    اما به نظر من تظاهر بحث شده، ناشی از اعتماد به نفس پائین و عاری دونستن خویشتن از کمالاته!! چه ادبی گفتم!
    وقتی من به عنوان یه انسان خودم رو از محسنه خالی ببینم مجبور به تظاهر می شم. و اگه فکر می کنید برای یه رابطه موفق باید تظاهر کنیم این مسآله اشتباه بلکه باید 1- کمالات و نکات مثبت رو توی خودمون تقویت کنیم. و 2 -خودمون رو دست کم نگیریم و به نکات مثبتمون بپردازیم.

اگر کسی بی تجربه باشه چه طوری میخواد فرق بین تظاهر کردن و واقعیت رو متوجه بشه ؟
    Last edited by Mr_100_dolari; 16-01-2013 at 20:56.

4. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اگر کسی بی تجربه باشه چه طوری میخواد فرق بین تظاهر کردن و واقعیت رو متوجه بشه ؟
    دقیقا این وقتهاست که طرف گول میخوره
    از روی سادگی جواب بله رو میده و بعد میبینه که سرش تا ارنج کلاه رفته
    وقتی توی جامعه گرگ ها هستی اگر گوسفند باشی میخورنت

6. 4 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در کل همه ی اینهایی که گفتید از بی عرضه گی و خوب تربیت نکردن جامعه امروز است که متاسفانه نسل گذشته مرتکب این اشتباه شده و امروز هم خودشان را به نابودی کشاندند هم جوان های بی گناه را

8. 3 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

عجب زمونه ای شده...! همه داریم می نالیم...یکی نمی یاد بگه آقا من ازدواج کردم و الانم زندگیم خوشه دل ما یکم امیدوار بشه!

10. 6 کاربر از a6543210 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

12. 6 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

تا پول و شغل نداری ازدواج نکن .... زن گرفتن که عروسک بازی نیست ....

زن خرج داره . اونم دخترهای امروزی ..... هر روز خرج داره ...طرف میره موهاشو مش میکنه بالای 200 هزار تومن ....

اگه دستت تو جیب باباته هیچوقت زن نگیر به نظرم ........... اگه میخوای جلوی زنت سرت بالا باشه اول شغل بعد ازدواج .........

14. 8 کاربر از Eblis 2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در جواب یکی از دوستان! من ازدواج کردم. دلم هم خیلی خوشه. یک پسر 3 ساله هم دارم و خدا رو شکر راضی هستم

16. 14 کاربر از nikaien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در جواب یکی از دوستان! من ازدواج کردم. دلم هم خیلی خوشه. یک پسر 3 ساله هم دارم و خدا رو شکر راضی هستم
    يحتمل شما خانوم هستيد ؟؟؟
    يه سري قيمتاش به روز نيست !! واسه آرايشگاه عروس، اينجا پسردايي ما 1/5 ميليون پياده شد !!
    يا مثلا گروه موسيقي ديگه توي در و دهات هم زير 1 تومن نميگيرند !!!
    Last edited by PLAΨMID; 18-01-2013 at 01:02.

18. 4 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اینها بستگی داره چجوری بخوای عروسی بگیری.من الان 100 تا ارایشگاه خوب میشناسم که هزینه اش زیر 1 میلیون تومان هست .واقعا هم کارشون عالی هست فقط اسم و رسم ندارند
    هزینه تالار هم بستگی مستقیم به تعداد مهمان ها دارد.ما خودمون برای عروسی فقط فامیل های درجه 1 رو دعوت کردیم.دیگه پسرخاله ی پسر عموی من به من چه ربطی داره که دعوتش کنم!
    برای ماشین عروس هم اون موقع همه جا بالای 150 بود ما کل تهران رو گشتیم یه جا پیدا کردیم 60 تومان(البته میدونم الان قیمت ها خیلی بیشتر شده)ولی منظورم اینه که اگر ادم بخواد به حرف این و اون گوش کنه همه دار و ندارش رو باید برای عروسی خرج کنه

20. 8 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •