تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 378 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 3780

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

اگه نباشه جاش خالی می مونه Boy Ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بعد بایکوت خبری راکستار واسه این بازی بالاخره یه آرت ورک از بازی به بیرون درز کرد...

این عکس فکر کنم یکی از مراحل " بترکون " باشه و خیلی فاز بگیریم باهاش...

از این دونفر و این ماشین هم قبلا تو اون تریلر معروف اولیه از بازی نمایش داده میشه...حدس میزنم یه مرحله مربوط به سرقت باشه و بعدش دنبالمون راه میفتن و بنگ بنگ تیراندازی داخل ماشین....مثل اون مرحله تو کین و لینچ یک!!!

آدمو یاد Breaking Bad میندازه. ون و ماسک و دوتا همکار و.....

2. 4 کاربر از Boy Ka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض بهار 2013

خب بالاخره تاریخ انتشار درز پیدا کرد و مشخص شد که بازی قراره بهار 2013 برای PS3،X360 و PC عرضه بشه که البته قابل پیش بینی بود این تاریخ انتشار.

این عکسام توسط یه لهستانی روی نت گذاشته شدن.

همونطور که توی تصویر میبیند همون دو رگه ِی اسپانیایی تو تصویر کنار یه سگ واساده که شخصیت اصلی بازیه و اسمش آلبرت داسیلواس...

محتوای مخفی: عکس 

4. 10 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ye adam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خب بالاخره تاریخ انتشار درز پیدا کرد و مشخص شد که بازی قراره بهار 2013 برای PS3،X360 و PC عرضه بشه که البته قابل پیش بینی بود این تاریخ انتشار.

این عکسام توسط یه لهستانی روی نت گذاشته شدن.

همونطور که توی تصویر میبیند همون دو رگه ِی اسپانیایی تو تصویر کنار یه سگ واساده که شخصیت اصلی بازیه و اسمش آلبرت داسیلواس...

محتوای مخفی: عکس 
    داداش منیع ذکر بفرمایید پلیز
    بعد یه چیز دیگه
    این بازی کنسولاش زود تر از pc عرضه میشه
    چون مثلا تو پردیس گیم بزنی Gta v
    فقط برای xbox و ps3 میاره که تاریخ انتشار TBA هست
    برای pc نمیاره
    ولی شما این منبعشو ذکر کنی ممنون میشم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

البـرز خودش منبعه
    منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ye adam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

البـرز خودش منبعه
    منبع:
    کد:
    اینجا که pc رو نگفته

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

Rockstar به طور رسمی تاریخ عرضه GTA V را مشخص کرد . طبق گفته های این کمپانی بزرگ این عنوان جنجالی رسما در بهار سال ۲۰۱۳ عرضه می شود . اخبار جدید از این عنوان اوایل سال ۲۰۱۳ منتشر می شود . پیش فروش بازی تنها برای کنسول های Xbox360 و PS3 فعال است و اسمی از PC نیامده است . اقای Sam Houser اعلام کرده است که ما هرچه در مورد بازی های Open-World یاد گرفته ایم و می دانیم در این بازی پیاده سازی می کنیم .

کد:

10. این کاربر از moh3en_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

خب این هم خبرش ، راک ستار هیچ اطلاعاتی در مورد پورت کردنش واسه PC منتشر نکرده و گفته برنامه ی ما برای GTA V مثل MAX PAYNE 3 نیست(عرضه روی PC ) و الان همه ی تلاش ما بر روی نسخه های کنسولی بازی به کار گرفته شده... و هیچ جزئیاتی در مورد عرضه بازی روی PC در دسترس نیست...
    طبق خبر بالا می شود دریافت که بعد از عرضه ی بازی برای کنسول ها ، بعد از ماه ها شاید بازی برای PC هم عرضه شود...
    کد:
    پ.ن: اگه قرار باشه مثل GTA IV پورت بشه ، همون بهتر که پورت نشه

12. 9 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

راک استار سیاست بدی رو برای PC بازها پیش گرفته.
    درسته که سود اصلی از فروش روی کنسول هاست و تا حدودی شرکت ها حق دارن که نسخه های کنسولی رو زودتر بدن اما به هر حال راک استار تو این چند سال اخیر یا نسخه های PC بازی ها رو نداده (RDR) یا با تاخیر زیاد و اشکالات تو پورت داده بیرون.

اگه یه IP جدید بود احتمالش زیاد بود که واسه PC ندن ولی من خیلی امیدوارم که GTA رو پورت کنه. خلاصه هر چی باشه تا حالا تمام نسخه هاش رو داده. ولی اگه بخواد نده خیلیییییییییییییی نامردیه بزرگیه.

14. 2 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نامردیه بزرگیه.
    شما راست می گی ولی پایرسی نامردی بزرگتریه

فکر نکنم توی این دوره زمونه کسی به مردونگی و جوانمردی فکر کنه و پوریای ولی و پهلوانان نمی میرند رو سرلوحه کارش قرار بده الان پوله و اینکه وقتی روی PC می بینیه سود کنسول رو نمی بره طبیعیه این حرکت ها از طرفی شرکت ها خیلی نمیان خودشون رو ضایع کنن فکر کن واسه اینکه یه همچین بازی با این جزئیات چه سیستمی می طلبه دیگه... توی GTA IV کف همه PC بازای گاد سیستم برید بتونن یه دو دقیقه با فرم ریت آدمیزاد بازی کنن این بازی رو این ذهنیت جالبی به جا نمی ذاره طرف می خواد بازی کنه با PC میاد هرچی فحش هست نثار می کنه به راک استار... زکی بیا و خوبی کن! این بازی های سنگین که سیستم بالا می طلبه سازنده ها رو به فکر فرو می بره اینکه GTA IV بازی کنی یه PS3 و یا XBOX360 می طلبه هر چی می خواد باشه فت یا اسلیم جاسپر یا فالکون هر چی می خواد باشه ولی آیا داشتن یک کامپیوتر می تونه تضمینی واسه بازی کردن یک گیم باشه؟ فرق داره چه سیستمی باشه سیستمت پائین باشه دهن راک استار رو سرویس می کنی با رضایت تمام.... بالا باشه شاکی می شی چرا فول اچ دی نیست چرا گرافیکش اینقدر زاغارته! اینا حرفای من نیست نتیجه گیری های سازنده ها توی نسل نکست جنریشن هست چیزی که از آغازش تا همین الان یه مسئله شده زمانی بهترین و مناسب ترین روش گیمینگ استفاده از PC بود منظورم سالهای 2000 تا 2006 که گیم های محیط 3 بعدی متولد و پیکربندی شده بودن ولی تکنولوژی جدید یا به اصطلاح نکست جنریشن کل مسائل رو تحت الشعاع قرار داد کنسول های PS3 و XBOX360 جوری گرافیک و کیفیت و بهینه سازی رو تسخیر کردن که نه Wii رو راه دادن تو و نه PC رو طوری که سازنده های غول هم معادلاتشون به هم خورد. استفاده از PC اصولا بهترین راه واسه گیمینگه کسی منکر این قضیه نیست چیزی که این وسط باید بهش دقت بشه مبارزه بر سر همینه یعنی مبارزه با انتخاب اول بودن PC واسه گیمینگ تا الانم موفق بودن می تونید کنسول رو مثل یه قفل در نظر بگیرید وقتی گیم ها واسه کنسول ها میان قفل شدند بازی ساز گیم پد رو که دستش نمی گیره باهاش گیم رو برنامه نویسی کنه با کامپیوتر این کار رو انجام می ده و آخرش میاد خروجی کار رو روی DVD9 و بلوری می زنه و تحویلت می ده و میگه برو بذار توی دستگاهت بازیکن. من و تو شاید یه آمار دقیق نداشته باشیم ولی قبل من و تو اومدن آمارگیری کردن دیدن پایریسی روی PC چقدره روی کنسول چقدره مسلما روی هر دو هست ولی طبق آمار دیدن پایریسی توی کنسول کمتر از پایریسی روی PC هست یا آمار فروش رو مقایسه کردن و دارن یه همچین کارایی رو می کنن و خودشون رو به دردسر می ندازن مطمئن باش ارائه یک گیم واسه PC راحت تره تا کنسول. برنامه نویسی های خاص و استفاده از تکنولوژی های جدید چیزیه که توی کنسول باید انجام بگیره. نکته همین جاس یعنی ما ما که پایریت هستیم وقتی پایریت هستیم بی معنیه که فن PC باشیم یا کنسول چون پایریت هستیم و یه پایریت هم باید دنبال کار راحت واسه پایریسی بره... پایریسی روی PC آسونه یا کنسول؟ جواب : PC پس همگی باهم حمله به سمت PC .... اوه اوه صبر کن پسر انگار بازار گیم کنسول داغ تره! چاره چیه؟ من می گم چاره اش تحمل کردن چیزایی هست که خوشایند نیست کنسولی ها عاشق گیمینگ روی کنسول نیستند مجبورن وقتی خبری از گیرز 3 نیست خبری از RDR نیست خبری از اعجوبه ای مثل هوی رین نیست روی PC ٫ می ری سمت کنسول .... تا یه اندازه ای میشه کمبود ها رو واسه PC تحمل کرد بیشتر نه... باز هم همینجا تاکید می کنم اشکال از PC نیست اشکال از مبارزه علیه اون هست چون پایریسی رو تسهیل می کنه و کرده گرچه توی سالهای اخیر پایریسی کنسول ها هم داره زیاد می شه ولی به لطف شبکه های لایو و نت ورک هنوزم پایریسی کمتره نسبت به PC اعتراض به وضعیت الان بازار PC Gaming منطقی نیست من خودم پایریت هستم اکس باکسو ریست گلیچ کردم و چشمم رو روی لایو بستم دیگه نمیام بگم این نامردیه که نمی تونم لایو برم لایو رو فدای پایریسی کردم رفته. اما جمله آخر : گناه PC گیمر های اورجینال باز چیه پس؟ جواب : گناهی ندارن فقط دارن با چوب خشک پایریت های PC سوخته میشن و یا باید به همین عناوین محدود PC رضا بدن و جوانمردی خاص بشینن و بر خلاف هدف گیم سازان گیمینگ رو روی PC ادامه بدن یا جواب حق کشی که در حقشون میشه رو با پایرت شدن بدن و یا تسلیم هدف بشن یعنی کنسول برای بازی (این یک راه فرار هست نه یک جمله افتخار آمیز به سلامتی کنسول)

16. 8 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

من نه امیدی بش دارم نه منتظر شم! ....ب نظر من بعد از san anderes مرد این بازی ! حالا این ک رو PC نمیاد آرمین دلایلشو گف ...ولی راکساترم یه جورایی منگ میزنه تو پورت کردن ، الان این SD واقعا یه پورت تمیز داشت و گرافیکشو ب رخ کشید ،همینطور Far Cry 3 ک پیش بینی میکنم پورتش عالی ازاب دربیاد !

18. 4 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •