تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 374 از 378 اولاول ... 274324364370371372373374375376377378 آخرآخر
نمايش نتايج 3,731 به 3,740 از 3780

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

دوستان چنتا سوال خیلی ساده و ابتدایی :

- از کجا میشه پول درآورد ؟! همه راه ها...
    - برای جابجایی سریع غیر تاکسی راهی نیست ؟!
    - به تانک و جت جنگده دسترسی داریم ؟!
    - آیتم ها و ماشین های مخفی تو این بازی هم هست ؟!
    - راهنمایی کامل و مو به مو هست برا این بازی ؟!

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

دوستان چنتا سوال خیلی ساده و ابتدایی :

- از کجا میشه پول درآورد ؟! همه راه ها...
    - برای جابجایی سریع غیر تاکسی راهی نیست ؟!
    - به تانک و جت جنگده دسترسی داریم ؟!
    - آیتم ها و ماشین های مخفی تو این بازی هم هست ؟!
    - راهنمایی کامل و مو به مو هست برا این بازی ؟!
    -بهترین راه برای پول درآوردن assasination missions است به این صورت که لستر به فرانکلین ماموریت ترور آدمایی رو میده که روی استاک می تونند تاثیر داشته باشند شما فقط مرحله اول assasination mission رو برو بعد بازی رو تموم کن واسه هرکی 40 میلیون گیر میاد بعدش مراحل رو انجام بده و قبل و بعد ماموریت(ترور کردن آدما)باید تو یه سری سهام هایی خرید و فروش کنی که دستورالعملش طولانی است ولی می تونی در اینترنت پیدا کنی همون assasination mission گوگل کن هست.به غیر اون راه هایی است مثل سرقت ماشین حمل پول که خیلی پولو زیاد نمی کنه ولی اون راهی که من گفتم می تونی پولتو هر بار حداقل 2 برابر کنی که به صورت تصاعدی میره بالا
    -به غیر تاکسی بالون است که یه سری مکان های خاصی می تونی بهش دسترسی پیدا کنی که فایده نداره تاکسی بهترین است.شما می تونی مسیر سفر رو رد بشی و skip بزنی.
    -فکر کنم می تونی تانک رو از اینترنت بخری و جت جنگی هم هست که در پایگاه نظامی است و خیلی سخت میشه به اونجا نفوذ کرد.
    -آیتم های مخفی تا دلتون بخواد تو این بازی هست که همون easter egg ها هستند مثل یوفوها یا قاتل سریالی یا bigfoot ماشین های یونیک هم هست که مکان اونا و نحوه پیدا کردنشون تو اینترنت هست.
    -راهنمایی کامل برای تمامی قسمت های این بازی است ولی به زبان انگلیسی.شما چه نوع راهنمایی می خواید؟ماموریت ها چندان نیازی به کمک و راهنمایی ندارند.در مورد سایر موارد هم از سیر تا پیازش هست فقط باید انگلیسیت خوب باشه.

3. این کاربر از neon_91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان من تایپیک مشکلات نصب بازی رو پیدا نکردم

مشکلم اینه داری بازی می کنی می هنگه یهو میندازه بیرون می نویسه kernal graphic stopping یه همچین چیزی من اخرین اپدیت nvidia رو دانلود کردم ولی فایده نداشت
    نسخه بازی reloaded هست توی خودش یه کرک داشت کرکش فرق می کرد مثل اونا نبود که 1 2 3 4 5 داشته باشه کپی می کنی میری تو بازی
    مشخصاته سیستمم اینه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه چیز دیگه ای لازمه بگید
    Last edited by binamplayer; 17-08-2016 at 10:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

بازی عالیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

بازی عالیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان من تایپیک مشکلات نصب بازی رو پیدا نکردم

مشکلم اینه داری بازی می کنی می هنگه یهو میندازه بیرون می نویسه kernal graphic stopping یه همچین چیزی من اخرین اپدیت nvidia رو دانلود کردم ولی فایده نداشت
    نسخه بازی reloaded هست توی خودش یه کرک داشت کرکش فرق می کرد مثل اونا نبود که 1 2 3 4 5 داشته باشه کپی می کنی میری تو بازی
    مشخصاته سیستمم اینه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه چیز دیگه ای لازمه بگید
    اولا کارت گرافیک شما برای این بازی به صورت کامل و کافی نیست .دوما بعضی از مشکلات مثل بیرون انداختن از بازی وقتی میخای از وسیله نقلیه شلیک کنی عادیه.چون این بازی از یک قفل قوی بنام DENUVO استفاده کرده.اسم قفل رو تو گوگل سرچ کنی میفمی چه غولیه.یه احتمال دیگه هم اینه که آنتی ویروس یا فایر والت گیر میده بهش

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

اولا کارت گرافیک شما برای این بازی به صورت کامل و کافی نیست .دوما بعضی از مشکلات مثل بیرون انداختن از بازی وقتی میخای از وسیله نقلیه شلیک کنی عادیه.چون این بازی از یک قفل قوی بنام DENUVO استفاده کرده.اسم قفل رو تو گوگل سرچ کنی میفمی چه غولیه.یه احتمال دیگه هم اینه که آنتی ویروس یا فایر والت گیر میده بهش
    فکر نمی کنم جی تی ای از فقل دنووا استفاده کرده باشه اون موقع بحثش بود که قراره استفاده بشه بعدش خبر اومد که قرار نیست استفاده بشه.
    استفاده از چنین قفل هایی برای بازی پرطرفداری مثل جی تی ای حکم مرگ اون فقل رو داره چون باعث میشه تمام هکرها از سراسر دنیا رو اون بازی زوم کنند و تلاش ها برای شکستن قفل صدچندان بشه.

9. این کاربر از neon_91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

من میگم شاید برای ویندوزم هست اگه اونو به ویندوزه 7 ببرم درست میشه؟ الان ویندوزم 10 هست ؟ شما خودتون بدونه مشکل بازی کردین؟ بهترین نسخه موجود این بازی چیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اخرین سخه بازی کدوم نسخس ؟ لطفالینک دانلود بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من میگم شاید برای ویندوزم هست اگه اونو به ویندوزه 7 ببرم درست میشه؟ الان ویندوزم 10 هست ؟ شما خودتون بدونه مشکل بازی کردین؟ بهترین نسخه موجود این بازی چیه
    داداش من خودم نسخه اوریجینالشو گرفتم که بهترین نسخه هست ولی قیمتش هم نسبت به نسخه های کرک شده بالا هست و به راحتی میتونی آنلاین بازی کنی ولی برای نسخه های کرک شده من دوستم نسخهcorepack رو داشت که بعضی مرحله هاش باگ داشت ولی اون با دانلود fix ها و dlc ها تونست نسخه رو به طور کامل بازی کنه.درضمن این بازی از قفل شرکت دنوو استفاده کرده ولی ورژن اول قفل به اسم denuvo شناخته نمیشد و یک drm کمی قویتر از معمولی بود ولی با ورود نسخه دوم این قفل به بازار طریقه محافظت از drm به anti-ramper تغییر کرد که برای استفاده کننده های بازی های کرک دار مشکل ساز شده شده و از اون موقع اسم قفل نیز به اسم شرکت سازنده تغییر کرد تا از بقیه برنامه های محافظتی ضعیف جدابشه و کارشم تا الان خیلی خوب داره پیش میره

- - - Updated - - -

من خودم نسخه اوریجینالشو گرفتم که بهترین نسخه هست ولی قیمتش هم نسبت به نسخه های کرک شده بالا هست و به راحتی میتونی آنلاین بازی کنی ولی برای نسخه های کرک شده من دوستم نسخهcorepack رو داشت که بعضی مرحله هاش باگ داشت ولی اون با دانلود fix ها و dlc ها تونست نسخه رو به طور کامل بازی کنه.درضمن این بازی از قفل شرکت دنوو استفاده کرده ولی ورژن اول قفل به اسم denuvo شناخته نمیشد و یک drm کمی قویتر از معمولی بود ولی با ورود نسخه دوم این قفل به بازار طریقه محافظت از drm به anti-ramper تغییر کرد که برای استفاده کننده های بازی های کرک دار مشکل ساز شده شده و از اون موقع اسم قفل نیز به اسم شرکت سازنده تغییر کرد تا از بقیه برنامه های محافظتی ضعیف جدابشه و کارشم تا الان خیلی خوب داره پیش میره

13. این کاربر از raman008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •