تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بنظر شما كدام بسته نرم افزاري بهتر است ؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بسته نرم افزاري كوانتوم

2 2.44%
  • بسته نرم افزاري لرد

23 28.05%
  • بسته نرم افزاري كينگ

20 24.39%
  • بسته نرم افزاري پرنيان

3 3.66%
  • بسته نرم افزاري MRT

6 7.32%
  • بسته نرم افزاري گردو

18 21.95%
  • بسته نرم افزاري پرند

10 12.20%
صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 75

نام تاپيک: بهترین بسته نرم افزاری چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من سالهاست از لرداستفاده میکنم و چند ضعف دیدم که میگم بدون تعصب:
    1- برنامه هاش زیاده اما اکثرا تکراری و واقعا بدرد نخور مثلا تو قسمت بروسر تمام دنیا از فایرفاکس و کروم و اپرا و شاید اکسپلورر استفاده میکنن اما رفتن 20 تا بروسر گذاشتن که بعضیاشون اسمشم نشنیدم(بعنوان مهندس نرم افزار)
    2- شما وقتی دارین دنبال نرم افزار جدیدی میگردین که قبلا باش کار نکردین به احتمال زیاد گیج میشین چون شمارو میبره تو انباری نرم افزار کلی تعریف و تمجید از هر کدومشون جلوت میذاره و باید هی بشینی ازمون و خطا کنی که وقت تلفیه بنظرم

• 3- الگوریتم جستجو کردن بین دی وی دی ها واقعا بده و حرفی نداره برای گفتن
      4- بعضی نرم افزاراش که میخای کرک کنی چنان پیچیدس که دهن ادم اسفالت میشه برای کرک کردن و خیلی ادم اذیت میشه

برای همین منم دارم مطالب رو میخونم ببینم که اگر کینگ این اشکالات رو نداره برم کینگ بگیرم چون قبلا با کینگ کار کردم و هم با گردو بنظرم کینگ یه ابهت خاصی داشت که بقیه نداشتن
      منظورم از ابهت کیفیتش بود بچه ها
      با تشکر از شما دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه D E M O N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من سالهاست از لرداستفاده میکنم و چند ضعف دیدم که میگم بدون تعصب:
    1- برنامه هاش زیاده اما اکثرا تکراری و واقعا بدرد نخور مثلا تو قسمت بروسر تمام دنیا از فایرفاکس و کروم و اپرا و شاید اکسپلورر استفاده میکنن اما رفتن 20 تا بروسر گذاشتن که بعضیاشون اسمشم نشنیدم(بعنوان مهندس نرم افزار)
    2- شما وقتی دارین دنبال نرم افزار جدیدی میگردین که قبلا باش کار نکردین به احتمال زیاد گیج میشین چون شمارو میبره تو انباری نرم افزار کلی تعریف و تمجید از هر کدومشون جلوت میذاره و باید هی بشینی ازمون و خطا کنی که وقت تلفیه بنظرم

• 3- الگوریتم جستجو کردن بین دی وی دی ها واقعا بده و حرفی نداره برای گفتن
      4- بعضی نرم افزاراش که میخای کرک کنی چنان پیچیدس که دهن ادم اسفالت میشه برای کرک کردن و خیلی ادم اذیت میشه

برای همین منم دارم مطالب رو میخونم ببینم که اگر کینگ این اشکالات رو نداره برم کینگ بگیرم چون قبلا با کینگ کار کردم و هم با گردو بنظرم کینگ یه ابهت خاصی داشت که بقیه نداشتن
      منظورم از ابهت کیفیتش بود بچه ها
      با تشکر از شما دوستان
    اگه برنامه هاش تکراری و بدرد نخور هستن چرا سالهاست ازشون استفاده میکنید ؟

برنامه های تکراری ؟

کینگ از هر رده نرم افزاری بهترین ها رو قرار میده برخلاف لرد که هر چی دم دستشون باشه داخل پک میذارن !

لرد برای کسانی خوبه که واقعا خواستار مجموعه نرم افزاری باشن که 0 تا 100 برنامه ها رو داشته باشه ! کینگ هم برای افرادی که خواهان بهترین نرم افزار در هر رده هستند !

لرد نسخه جدیدش یعنی 2014 دوشنبه قابل خریداری هست !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

• در ضمن خداییش کی وقت داره که بشینه هی بگرده و دانلود کنه خیلیا انقد درگیر کارای زندگی هستن که وقت این رو ندارن و البته مگه وقت خودش هزینه و پول نیست؟
    • پس ادم بجای اینکه انقد وقت بذاره که دانلود کنه تازه ببینه خراب نباشه لینک خراب نشه و هزار مساله دیگه بهتره وقتشو ذخیره کنه برای چیزای بهتر
    • پس بنظر من دالنود بجز نرم افزارایی که روزانه استفاده میشه و حجمشن کمه مناسبه نه برای microsoft 2013!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

داداش گلم منم همین میگم
    کسایی که حرفه ای هستن از نرم افزارای معروف استفاده میکنن مثلا ممکنه 100 تا برنامه ویرایش عکس داشته باشیم
    اما برای حرفه ای ها گذاشتن چنتا مثل فتوشاپ و چند برنامه کم حجم کفایت میکنه
    ما که قرار نیست هر بار یه تجربه جدید از یه نرم افزار جدید کسب کنیم یعنی انقد در هر رده ای نرم افزار زیاده که ادم کل عمرش بذاره نمیتونه با همه کار کنه
    پس من بهترین نرم افزار در هر رده رو انتخاب میکنم که به گفته شما کینگ باشه
    راستی دوست عزیز کینگ 2014 هست؟ از کجا باید خرید که تخفیف داشته باشه ؟نمایشگاه؟
    و راستی نمایشگاه الکامپ کی برگزار میشه؟
    نیاز ضروری دارم به خرید پک!
    یا حق

داره خودمونی میشه Gladiator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

کینگ پرند با این قابلیت جدیدشون یعنی اتوران (قابلیت آپدیت و دانلود نرم افزار از وبسایتشون) دیگه رقیبی نداره. شما میتونید به راحتی نرم افزارهاتون رو آپدیت کنید و اگر چیزی هم نیاز دارید که در مجموعه شما موجود نیست از وبسایتشون دانلود کنید. من نسخه خانگی رو تهیه کردم با توجه به نیازم چون واقعا به این همه نرمافزار نیاز ندارم, ولی اگر به چیزی نیاز پیدا کردم که موجود نباشه در مجموعه میتونم از وبسایتشون دانلود کنم به رایگان.

6. این کاربر از Gladiator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه D E M O N's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

کینگ پرند با این قابلیت جدیدشون یعنی اتوران (قابلیت آپدیت و دانلود نرم افزار از وبسایتشون) دیگه رقیبی نداره. شما میتونید به راحتی نرم افزارهاتون رو آپدیت کنید و اگر چیزی هم نیاز دارید که در مجموعه شما موجود نیست از وبسایتشون دانلود کنید. من نسخه خانگی رو تهیه کردم با توجه به نیازم چون واقعا به این همه نرمافزار نیاز ندارم, ولی اگر به چیزی نیاز پیدا کردم که موجود نباشه در مجموعه میتونم از وبسایتشون دانلود کنم به رایگان.
    سلام ! عزیز ورژن جدید لرد هم این ویژگی رو داره ...

داره خودمونی میشه Gladiator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

سلام ! عزیز ورژن جدید لرد هم این ویژگی رو داره ...
    ممنون از راهنمایی شما، راستش من لرد رو نمیشناسم من سالهاست از کینگ پرند استفاده میکنم چه زمانی که کابر پی‌سی بودم و چه حالا که مک استفاده میکنم. هیچ وقت مشکل بخصوصی نداشتم و همیشه نیازهای من رو برطرف کرده. قست والپیپر ها و آموزش‌هاش هم همیشه یک bounce عالی بوده برای من. در ضمن برای کسانی که زیاد وارد نیستند کتابچه آموزشی و فیلم آموزشی هم داره برای آموزش نصب و حتی کار با نرافزارها.

البته هر کدام برتری و نقاط ضعفی دارند اما با توجه به قدمت کینگ پرند و اعتبار و سابقه‌ی خوبشان من ۱۰۰ آنها رو پیشنهاد میکنم.

9. این کاربر از Gladiator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من فقط مجموعه کینگ استفاده کردم راضی بودم، یه خوبی که داره بخشی به عنوان کینگ آنلاین برای دانلود نرم افزارها داره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    من از مجموعه جدید پرند استفاده می کنم یه قابلیتی داره به اسم online king که میتونی یه سری نرم افزارارو از سرورشون دانلود کنی. فوق العاده بود. البته من مجموعه های دیگه رو هم دارم ولی از کینگ خیلی خوشم اومد
    اون کینگ آنلاینو بدون اینکه مجموعه رو هم بخری میتونی دانلود کنی و رایگانه
    اینم لینک دانلوش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    من به دوستان مجموعه نرم افزاری قرمز یا Red را پیشنهاد میکنم و دلایل م برای این پیشنهاد موارد زیر است
    1- مجموعه نرم افزاری قرمز یک مجموعه جمع و جور است که برنامه های واقعی مورد نیاز را جمع آوری کرده و برای هرکاری بهترین نرم افزار را انتخاب کرده و از گذاشتن برنامه های تکراری اجتناب کرده
    2- توضیحات برنامه هاش خیلی کامل و جامع است و راهنمای کرک کردن برنامه هاش جامع و قدم به قدم است
    3- از هر برنامه یک عکس واقعی و باکیفیت عالی از محیط برنامه برنامه گذاشته تا قبل از نصب بتوانیم محیط برنامه را ببینیم
    4- نرم افزارهاش بدون دستکاری و نسخه های اصلی است
    5- اتورانش بسیار زیبا و با امکانات کامل است و کار با آن بسیار راحت است
    من همه مجموعه های دیگه را هم گرفته ام، میتونم بگم مجموعه قرمز بسیار شبیه لرد است ولی با کیفیت خیلی بالاتر و البته جمع و جور تر (5-6 تا دی وی دی) است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •