تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بنظر شما كدام بسته نرم افزاري بهتر است ؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بسته نرم افزاري كوانتوم

2 2.44%
  • بسته نرم افزاري لرد

23 28.05%
  • بسته نرم افزاري كينگ

20 24.39%
  • بسته نرم افزاري پرنيان

3 3.66%
  • بسته نرم افزاري MRT

6 7.32%
  • بسته نرم افزاري گردو

18 21.95%
  • بسته نرم افزاري پرند

10 12.20%
صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 75

نام تاپيک: بهترین بسته نرم افزاری چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

فکر میکنم شما نمی دونی واتر مارک چیه؟؟اونی که پایین عکس خروجی برنامه نوشتم بهش میگن واترمارک که حالا مهم نیست من خودم خروجی های برنامه رو Edit کردم اونو پاک کردم.
    بعدش هم دوست من از اینجا پاشم برم تا جنت آباد بگم DVD من خرابه یه برنامه اش رجیستر شده ولی واترمارک میندازه DVD عوض کنید درست بشه؟ اگه راست میگن خودشون بیان ببینن رو سیستمم واترمارک میندازه.
    قصد پس دادن مجموعه را هم ندارم چون بقیه برنامه هاش لازم دارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فکر میکنم شما نمی دونی واتر مارک چیه؟؟اونی که پایین عکس خروجی برنامه نوشتم بهش میگن واترمارک که حالا مهم نیست من خودم خروجی های برنامه رو Edit کردم اونو پاک کردم.
    بعدش هم دوست من از اینجا پاشم برم تا جنت آباد بگم DVD من خرابه یه برنامه اش رجیستر شده ولی واترمارک میندازه DVD عوض کنید درست بشه؟ اگه راست میگن خودشون بیان ببینن رو سیستمم واترمارک میندازه.
    قصد پس دادن مجموعه را هم ندارم چون بقیه برنامه هاش لازم دارم.
    نه فقط شما می دونی واترمارک چیه تا اونجا که من می دوم این دیسکها اورجینال هستند یعنی به صورت سیلور تولید می شند اگر مشکلی داشته باشه برای همه باید وجود داشته باشه. نه فقط اشخاص خاصی مگر اینکه مشکل بر روی ویندوز باشه.
    شما یک موبایل می خری گارانتی اصلی سامسونگ 1 میلیون تومان همچین کاری برات نمی کنه اگه مشکل داشته باشه هر خدماتی در محل شرکت هست . حال که این نرم افزار رو من خروجی گرفتم مشکلی نداره

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان
    لرد از نظر مجموعه نرم افزاری کامل تر از بقیه بود البته گردو هم خوبه
    ازنظر راحتی کار لرد خوبه کار کردنش آسونه
    قیکتش هم نسبت به بقیه مناسب تره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    لرد از نظر مجموعه نرم افزاری کامل تر از بقیه بود البته گردو هم خوبه
    ازنظر راحتی کار لرد خوبه کار کردنش آسونه
    قیکتش هم نسبت به بقیه مناسب تره

فکر کنم منم باید برم سراغ یکی از این دو تا مجموعه ، گاهی لازمه آدم ریسک کنه تا خودش بتونه بهترین پیدا کنه.
    البته من قول میدم به محض اینکه به نتیجه رسیدم که کدوم بسته نرم افزاری بهترینه تجربیاتم در اختیار بقیه هم قرار بدم.

داره خودمونی میشه muh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از نظر من کوانتوم بهتره و در مرتبه بعد گردو ولی عمر این بسته ها دیگه سر اومده چون همیشه نسخه جدیدترش میاد

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دیگه پک نرم افزاری خریدن تو این دوره زمونه فایده نداره،همه نرم افزارهای جدیدترین پک رو هم بخری بازم بروز نیست،فقط می مونه برنامه هایی مث آفیس،فتوشاپ و این قبیل برنامه های که سنگینه و یه مقدار صبوری می خواد تا بتونی دانلود کنی،الان مثلا یه پک نرم افزاری 50 تومن خب چه خبره ؟ فایده نداره

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

گردو خوبه من خریدمش و راضی هم هستم کامله

8. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دیگه پک نرم افزاری خریدن تو این دوره زمونه فایده نداره،همه نرم افزارهای جدیدترین پک رو هم بخری بازم بروز نیست،فقط می مونه برنامه هایی مث آفیس،فتوشاپ و این قبیل برنامه های که سنگینه و یه مقدار صبوری می خواد تا بتونی دانلود کنی،الان مثلا یه پک نرم افزاری 50 تومن خب چه خبره ؟ فایده نداره
    اگر بخواهی اپدیت باشی همین p30word خودمون از همه بهتره ولی مشکل اینچاست که اینترنت نامحدود همه ندارند مثل خود من که اینترنتم 2 گیگ هست برای هر گیگ هم 5 تومان باید پیاده شم یعنی 1 گیگ میشه 50 تومان در نتیجه خرید مجموعه نرم افزاری برام خیلی باصرفه تره منهای اینکه مجموعه نرم افزاری امکاناتی داره که ما تو دانلود نداریم

10. 4 کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

دوستان لطفا قیمت هر کدوم از این بسته های نرم افزاری که میخرید رو هم بگید و اینکه اون بسته ای که خریداری کردید به نظرتون چه مزیت هایی داره و یا چه برنامه های توش بوده که خیلی به دردتون خورده ؟

و اگر بسته های مختلف رو استفاده کردید یه مقایسه هم با هم بکنید .

ممنون

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

اگر بخواهی اپدیت باشی همین p30word خودمون از همه بهتره ولی مشکل اینچاست که اینترنت نامحدود همه ندارند مثل خود من که اینترنتم 2 گیگ هست برای هر گیگ هم 5 تومان باید پیاده شم یعنی 1 گیگ میشه 50 تومان در نتیجه خرید مجموعه نرم افزاری برام خیلی باصرفه تره منهای اینکه مجموعه نرم افزاری امکاناتی داره که ما تو دانلود نداریم
    پس من چی که تقریبا روزی 1 گیگ دانلود دارم البته هنوز نمیدونم نسبت به پول برقش می ارزه یا نه

شما هم میتونید فقط نرم افزارهای آپ شده و به روز البته با حجم بالا که براتون قابل دانلود شدن نیست از سایت مورد نظرتون رو بدید که براتون با هزینه خودتون دانلود کنند .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •