تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بنظر شما كدام بسته نرم افزاري بهتر است ؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بسته نرم افزاري كوانتوم

2 2.44%
  • بسته نرم افزاري لرد

23 28.05%
  • بسته نرم افزاري كينگ

20 24.39%
  • بسته نرم افزاري پرنيان

3 3.66%
  • بسته نرم افزاري MRT

6 7.32%
  • بسته نرم افزاري گردو

18 21.95%
  • بسته نرم افزاري پرند

10 12.20%
صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 75

نام تاپيک: بهترین بسته نرم افزاری چیه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به نظر من هم بهترین مجموعه نرم افزاری از قدیم همون کینگ پرند بوده
    البته مجموعه های دیگر هم خوب هستند ولی کیفیت کینگ کمی بهتر است

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

من از کینگ 2007 تا 2010 رو از نمایشگاه الکامپ همیشه میگرفتم ولی دیگه اصلا کینگ پرند رو ترجیح نمیدم

من خودم چند سالی هست که آرشیو نرم افزارها رو دارم وقتی یه مقایسه میکنم مثلا آرشیو های موضوعی خودم رو با کینگ می بینم کینگ پرند خیلی ناقص هست!!!
    دومین مورد هم قفلی بود که واقعا مسخره بود هر چند میشد اون قفل رو به روشی ساده ازش گذشت ولی خود کینگ که دزدی کرده و این نرم افزارها رو جمع کرده حالا میگه کسی از من دزدی نکنه !!!!
    البته تو صفحه قبل دیدم دوستان گفتن تو نسخه 2013 این قفل رو برداشتن !!!

سومین مورد هم فکر میکنم مجموعه های بی خودی هست که کینگ استفاده میکنه !!!

مثلا کینگ میاد نرم افزارهای مک رو استفاده میکنه !!! اونم در شرایطی که نرم افزارهای مک خیلی کاربردی نیستن !! جالبه که خود سیستم عامل مک رو به دلیل حجم بالا قرار ندادن !!!
    در صورتی که میشد یک پک OS مختلف با نرم افزارهای اون سيستم عامل درست بشه تا هر كس بنا به كاربردش اون پك رو خريداري كنه

{ نسخه های مختلف ویندوز + انواع برنامه ها قابل نصب در ویندوز }
    { انواع توزيع هاي لينوكس + نرم افزارهاي قابل نصب در لينوكس}
    {سيتم عامل مكينتاش + نرم افزارهاي قابل نصب در مكينتاش}

به نظر من اين خيلي بهتره تا الكي فقط براي بيشتر شدن تعداد DVD ها در بين اون همه از نرم افزارهاي مختلف كه مختص ويندوز هستن و سیستم عامل ویندوز در بین DVD هاش هست بيان و يه DVD یا دوتا DVD برنامه های مک رو قرار بدن که عملا کاربردی نداره !!!!!!!!!!!!!

در ضمن نمیدونم تو نسخه های جدید کینگ پرند هنوز اون DVD های مسخره که آموزش ورد ، فتوشاپ ، پینت ویندوز !!! اینا هنوز هستن یا نه !!!
    قرار دادن این DVD ها یعنی این آموزش ها هیچ ربطی به یک پک نرم افزار ربطی نداره چون اگر قرار بود آموزش نرم افزار ها رو تو این پک داشته باشیم
    خوب مستقیما از بسته های آموزشی استفاده میکردم !!! وقتی پک نرم افزاری هست فقط و فقط باید نرم افزار باشه

البته دوستان در مورد پرنیان همه چیز رو گفتن !!!!

فکر میکنم اگر یه مقایسه کلی بین بسته های نرم افزاری لرد و گردو تو نسخه های جدیدش بشه میشه بهترین بسته نرم افزاری رو انتخاب کرد
    Last edited by shahin666; 06-10-2012 at 19:37.

3. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

gmd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

به نظر من که هم راستا با نظر دوستان هست سه مجموعه قابل تامل توی بازار موجوده
    1-کینگ پرند
    2-لرد پروشات
    3-گردو
    من هر سه مجموعه رو ابه ترتیبی که نوشتم امتحان کردم و می تونم بگم تقریبا هر سه تا در یک سطح هستن و نیازهای کاربران رو برطرف می کنن
    فقط کینگ پرند یه مشکل کپی از کالکشن داشت که ظاهرا به گفته دوستان برداشته شده.
    فقط موقع خرید کینگ حتما کینگ پرند رو بخرین نه کینگ های دیگه.

موفقیت یک درصد نبوغ و 99 درصد عرق ریختن است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من از کینگ 2007 تا 2010 رو از نمایشگاه الکامپ همیشه میگرفتم ولی دیگه اصلا کینگ پرند رو ترجیح نمیدم

من خودم چند سالی هست که آرشیو نرم افزارها رو دارم وقتی یه مقایسه میکنم مثلا آرشیو های موضوعی خودم رو با کینگ می بینم کینگ پرند خیلی ناقص هست!!!
    دومین مورد هم قفلی بود که واقعا مسخره بود هر چند میشد اون قفل رو به روشی ساده ازش گذشت ولی خود کینگ که دزدی کرده و این نرم افزارها رو جمع کرده حالا میگه کسی از من دزدی نکنه !!!!
    البته تو صفحه قبل دیدم دوستان گفتن تو نسخه 2013 این قفل رو برداشتن !!!

سومین مورد هم فکر میکنم مجموعه های بی خودی هست که کینگ استفاده میکنه !!!

مثلا کینگ میاد نرم افزارهای مک رو استفاده میکنه !!! اونم در شرایطی که نرم افزارهای مک خیلی کاربردی نیستن !! جالبه که خود سیستم عامل مک رو به دلیل حجم بالا قرار ندادن !!!
    در صورتی که میشد یک پک OS مختلف با نرم افزارهای اون سيستم عامل درست بشه تا هر كس بنا به كاربردش اون پك رو خريداري كنه

{ نسخه های مختلف ویندوز + انواع برنامه ها قابل نصب در ویندوز }
    { انواع توزيع هاي لينوكس + نرم افزارهاي قابل نصب در لينوكس}
    {سيتم عامل مكينتاش + نرم افزارهاي قابل نصب در مكينتاش}

به نظر من اين خيلي بهتره تا الكي فقط براي بيشتر شدن تعداد DVD ها در بين اون همه از نرم افزارهاي مختلف كه مختص ويندوز هستن و سیستم عامل ویندوز در بین DVD هاش هست بيان و يه DVD یا دوتا DVD برنامه های مک رو قرار بدن که عملا کاربردی نداره !!!!!!!!!!!!!

در ضمن نمیدونم تو نسخه های جدید کینگ پرند هنوز اون DVD های مسخره که آموزش ورد ، فتوشاپ ، پینت ویندوز !!! اینا هنوز هستن یا نه !!!
    قرار دادن این DVD ها یعنی این آموزش ها هیچ ربطی به یک پک نرم افزار ربطی نداره چون اگر قرار بود آموزش نرم افزار ها رو تو این پک داشته باشیم
    خوب مستقیما از بسته های آموزشی استفاده میکردم !!! وقتی پک نرم افزاری هست فقط و فقط باید نرم افزار باشه

البته دوستان در مورد پرنیان همه چیز رو گفتن !!!!

فکر میکنم اگر یه مقایسه کلی بین بسته های نرم افزاری لرد و گردو تو نسخه های جدیدش بشه میشه بهترین بسته نرم افزاری رو انتخاب کرد
    عجب افرین پس پرنیان بخریم احتمالا منظور همون شرکتی هست که سعی می کنه کاربران پرند مجموعه اون رو اشتباهی بخرند چون همواره سعی کرده همه چیزشو همانند نام کپی برداری کنه
    چون اموزش نصب ویندوز و فوتوشاپ و ورد مسخرست ربط نداره مگه روی پک ننوشته مجموعه اموزشی کاربردی!! فکر کنم البته مجموعه های دیگر هم گذاشتند البته با کیفیت خیلی پایینتر

چون کینگ قبلا یک دیسک برای کابران مکینتاش میزاشت که که دارنندگان مک هم نرم افزار بتونند نصب کنند !!!!
    (البته این دوستمون از مجموعه iKING خبر نداره ظاهرا چون که در پک جدید کینگ 2013 دیسک مک وجود نداره و ظاهرا انقدر استقبال داشته دیسک مک که پرند یک مجموعه جدا برای مک زده)
    قفل هم که توی 2013 وجود نداره قبلا هم که داشت به قول این دوستمون قابل کپی بود

راستی من نفهمیدم چی در کینگ نیست که در اون یکی ها هست در صورتی که یکی از دلایلی که من همیشه کینگ رو می خرم قرار گرفتن برنامه های اصلی هست که در خیلی ها نیست. مثلا در اکثر مجموعه هایی که نام بردید 100 تا برنامه کانورتور هست در صورتی که در کینگ 2 الی 3 برنامه کانورتور هست که همه فرمتها را پشتیبانی می کنه و همینطور برای برنامه های دیگه. البته دوست دارم منظقی تر این مساله بررسی بشه شاید من اشتباه می کنم
    Last edited by payan_zaman; 10-10-2012 at 16:16.

6. این کاربر از payan_zaman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Guidance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان ممنون از این تاپیک برای من که موضوع خیلی جالبیست چون از مجموعه های مختلفی استفاده کردم و کینگ و لرد و گردو را تجربه کرده ام.به نظر من از بین مجموعه هایی که استفاده کردم، این اواخر گردو به نسبت قوی تر در اومده مخصوصا پک 2013 که از نمایشگاه تهیه کردم. 2تا آنتی ویروس اورجینال داشت به اضافه آنتی ویروس ناد یکساله. تا امروزم با نصب برنامه هاش مشکلی نداشتم و از اینکه ورژناش جدیده خیلی خوشم اومده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

به نظر من پک کینگ خوب هست ولی همه برنامه هاش دستکاری شده است که این اصلا خوب نیست حتی بیشتر برنامه ها در حین نصب شکل اصلی setup برنامه رو نداره و آرم پرند نشون میده.
    البته من با چندتا از برنامه هاش هم به مشکل برخوردم.
    برنامه ASCII Art Maker1.71 رو از پک 2013 نصب کردم مثلا رجیستر شده ولی وقتی خروجی میگیری واتر مارک میندازه !!!
    توی قسمت گرافیک برنامه Maya به این بزرگی و مهمی رو نذاشته یا از اون هم بدتر اینکه مگه روی پک نزده 2013 پس چرا Visual studio 2012 نذاشته فقط 2010 داره؟!
    و....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من سالهاست که از مجموعه کینگ پرند استفاده می کنم.
    اولاً که این برنامه که شما میگید من ازش استفاده کردم و باید بگم هیچ مشکلی نداره.
    دوم اینکه من با یکی از بچه های این شرکت تو نمایشگاه حرف میزدم. ایشون گفت که شرکت پرند برای نصب و استفاده راحت تر از این مجموعه اومده 90% برنامه ها رو رجیستر کرده و از قبل فعال کرده. حالا اینکه جایی تو نصب آرم شرکت هست که دلیل بر مشکل دار بودن نیست.
    سوم اینکه من خودم هر موقع مشکلی داشتم زنگ زدم و با پشتیبانی خیلی خوب این شرکت مشکلم حل شده.
    شما احتمالا زیاد وارد نیستید یا حوصله تماس و حل مشکل را ندارید.

10. این کاربر از Farjameh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کینگ همیشه برترین بوده و اکثر برنامه های کاربردی با توجه به نیاز کاربران در ان گنجانده شده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Master Root's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من سالهاست که از مجموعه کینگ پرند استفاده می کنم.
    اولاً که این برنامه که شما میگید من ازش استفاده کردم و باید بگم هیچ مشکلی نداره.
    دوم اینکه من با یکی از بچه های این شرکت تو نمایشگاه حرف میزدم. ایشون گفت که شرکت پرند برای نصب و استفاده راحت تر از این مجموعه اومده 90% برنامه ها رو رجیستر کرده و از قبل فعال کرده. حالا اینکه جایی تو نصب آرم شرکت هست که دلیل بر مشکل دار بودن نیست.
    سوم اینکه من خودم هر موقع مشکلی داشتم زنگ زدم و با پشتیبانی خیلی خوب این شرکت مشکلم حل شده.
    شما احتمالا زیاد وارد نیستید یا حوصله تماس و حل مشکل را ندارید.
    من فکر می کنم شما دارید تعصبی با این قضیه برخورد می کنید. من خودم از کاربرهای پرند هستم برای همین هم انتظار نداشتم که بدون خروجی گرفتن از برنامه اونو توی پک بذارند بعد هم وقتی به قول شما برنامه از قبل فعاله کینگ چه کمکی می تونه بکنه که من تماس بگیرم؟؟
    اینم عکس خروجی برنامه که اسم و آدرس برنامه را میندازه که تا اونجایی که من میدونم به این میگم واترمارک انداختن که باعث دردسر کاربره:

درمورد آرم شرکت هم نگفتم این یه مشکله گفتم از نظر یه کاربر حرفه ای بهتره ظاهر برنامه همون شکل اصلی Setup برنامه رو داشته باشه نه آرم پرند و بدونم که از چه نوع رجیستری داره توش استفاده میشه شاید مراحل نصب راحت از نظر یه کاربر عادی مزیت باشه ولی از نظر من نیست و این یه نظر شخصیه.
    Last edited by Master Root; 23-10-2012 at 12:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

منم نصب کردم خروجی واتر مارک نمی ندازه نمی دونم از کدام نسخه نصب کردی من از 2013 نصب کردم هیچ مشکلی نداره خروجی
    تماس بگیری با شرکت مشکل رفع میشه اینطوری که دیسکتو می بری روی سیستم خودشون برات چک می کند اگر مشکلی باشه باید برات تعویض کنند یا اینکه مجموعه رو پس بگیرند پشتیبانی یعنی همین دیگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •