تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 52 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 514

نام تاپيک: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

هر سایتی رفتم می نوشتن کارگردان افسانه ای کوجیما...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکس هاشون هم رفته بود چند تاش درست کردم

فعلا تنها چیزی که منتظرشم حضور اقای David Hayter هستش تا باز صدای خودش رو در نقش اسنیک برای ما هدیه بده
    فقط یک تیکه نفس یا یک صدای اخم اسنیک رو بشنوم میفهمم دیوید هست یا نه چند ساله با صدای دیوید بزرگ شدم و دوست دارم دوستان هم با صداش اشنا بشن.
    و حضور اقای Harry Gregson-Williams در راس موسیقی بازی...این دو تایید بشن دیگه من خیالم تخت ، تخت میشه.

+
    خب پس فعلا قبل از انتظار برای بازی اصلی باید منتظر داستان بازی بشینیم بدون شک داستان بازی پیچیده ترین داستان در بین بازی ها رو داره و روایت کلی از داستان بازی برای خیلی ها لازمه (منجمله خودم) تا دقیقا متوجه داستان اصلی بشن
    یادمه که تو مجله بازی رایانه هم یه بار خلاصه داستان کلی متال گیر رو نوشته بود(در 8 صفحه بود فکر کنم ) که البته به نظر من بعضی جاهاش غلط نوشته شده بود ! شایدم من اشتباه متوجه شدم
    برای داستان من که دوباره باید بشینم بازیشون کنم تا چیزی از قلم نیوفته ، داستان بازی هم بله کم و بیش در خیلی مجله ها و سایت ها هست و در این مدت طولانی داستان رو باز گو کردن ولی خب ما هم می نویسیم که در فروم خودمون هم داشته باشیمش
    فقط یک موردی که هست من پیشنهاد میکنم دوستان هر طوری شده بازی ها رو بازی کنن چون داستان رو هر چه قدر عالی و دقیق بنویسیم باز لذت بازی و لذت دشت گلها رو تا نبینید نمی تونید بچشید
    فرض کنید کسی داستان فیلم تایتانیک رو براتون تعریف می کنه یا کسی با لذت و هیجان داستان فیلم Batman شوالیه سیاه رو تعریف میکنه چطور می تونید اون حس رو وقتی در تایتانیک جک و رز از هم جدا شدند رو با چند خط خوندن بگیرید و به قول خودمون عشق کنید و غرق بشید یا اون فواداری بتمن در سکانس اخر دارک نایت رو می شه با خوندن بهش دست یافت و درک کرد

ماشالا لینکهایی که دوستان میزارن یا مشکل داره یا حجماش فضایی! ما که ندیدیم کوفتتون بشه : دی
    اواتار رو خشن کردی مگه میشه بهت نگاه کرد
    بیا این فک کنم کار میکنه...

ویرایش..:
    این بحث اومدن روی PC یا نیومدنش همچیزیه که به وقتش معلوم میشه
    Last edited by Layken; 03-09-2012 at 14:20.

2. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

تریلرو دیدم خیلی خوب بود..گرافیک هم کمبودی نداشت به نظرم, دیگه چی میخواین تاریخ انتشارش همین امساله؟ همه بازیها کنار برن گم شن فقط متالگیر

اینم لینک 50 مگی تریلر برای دوستان:
    Last edited by HORROR; 03-09-2012 at 15:10.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

چه کسی قرار است فیلم Metal Gear Solid را در نقش سولید اسنیک بازی کند؟

آره! به نظر شما قراره کی نقش SNAKE رو در فیلم Metal Gear Solid بازی کند؟
    جواب این سوال مطمئنا خیلی مهم واسه طرفداران این عنوان محبوب و طرفداران سینما است...

در بیست و پنجمین سالگرد تولد عنوان Metal Gear ، هیدئو کوجیما فیلم Metal Gear Solid را به طور رسمی تایید کرد...
    اینبار مثل اینکه قضیه جدی است چرا که تهیه کننده ی معروف یعنی Avi Arad پشت این پروژه است...
    این تهیه کننده عناوین ریز و درشتی را درکارنامه ی کار خود دارد که از میان آنها میتوان به این عناوین اشاره کرد :
    مرد عنکبوتی،شگفت انگیز ( که هنوز روی پرده ی سینماهای جهان است) The Amazing Spider-Man
    - هالک شگفت انگیز The Incredible Hulk
    - مرد آهنی Iron Man

...
    این اولین باری است که فیلم ی ازین عنوان به طور جدی تایید می شود...
    اما اگر به عقب برگردیم سال 2006 هم حرف و حدیث هایی مبنی بر ساخت فیلمی ازین مجموعه بود ولی به دلائل نا معلومی چیزی اعلام نشد...

حالا با همه ی این مسائل بهتر است ازین مورد بگذریم چون قضیه جدی است و
    سر اینکه چی کسی قرار است نقش SNAKE را بازی کند صحبت کنیم...
    خود هیدئو کوجیما دو بازیگر معروف هالیوود رو پیشنهاد داد و نظرش روی این هاست :
    Hugh Jackman هیو جکمن که هنر نمایی ایشون رو در فیلم هایی مثل پرستیج ، مردان X ، فریب و ... دیده ایم
    و
    Tom Hardy تام هاردی که هم اکنون دو تا از کار های ایشون در حال اکران هستش:
    یکی شاهکار کریستوفر نولان یعنی : The Dark Night Rises
    و دیگری Lawless

منتظر اخبار بیشتر از فیلم این عنوان محبوب باشید...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

هر سایتی رفتم می نوشتن کارگردان افسانه ای کوجیما...

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عکس هاشون هم رفته بود چند تاش درست کردم

فعلا تنها چیزی که منتظرشم حضور اقای David Hayter هستش تا باز صدای خودش رو در نقش اسنیک برای ما هدیه بده
    فقط یک تیکه نفس یا یک صدای اخم اسنیک رو بشنوم میفهمم دیوید هست یا نه چند ساله با صدای دیوید بزرگ شدم و دوست دارم دوستان هم با صداش اشنا بشن.
    و حضور اقای Harry Gregson-Williams در راس موسیقی بازی...این دو تایید بشن دیگه من خیالم تخت ، تخت میشه.

+

برای داستان من که دوباره باید بشینم بازیشون کنم تا چیزی از قلم نیوفته ، داستان بازی هم بله کم و بیش در خیلی مجله ها و سایت ها هست و در این مدت طولانی داستان رو باز گو کردن ولی خب ما هم می نویسیم که در فروم خودمون هم داشته باشیمش
    فقط یک موردی که هست من پیشنهاد میکنم دوستان هر طوری شده بازی ها رو بازی کنن چون داستان رو هر چه قدر عالی و دقیق بنویسیم باز لذت بازی و لذت دشت گلها رو تا نبینید نمی تونید بچشید
    فرض کنید کسی داستان فیلم تایتانیک رو براتون تعریف می کنه یا کسی با لذت و هیجان داستان فیلم Batman شوالیه سیاه رو تعریف میکنه چطور می تونید اون حس رو وقتی در تایتانیک جک و رز از هم جدا شدند رو با چند خط خوندن بگیرید و به قول خودمون عشق کنید و غرق بشید یا اون فواداری بتمن در سکانس اخر دارک نایت رو می شه با خوندن بهش دست یافت و درک کرد

اواتار رو خشن کردی مگه میشه بهت نگاه کرد
    بیا این فک کنم کار میکنه...

ویرایش..:
    این بحث اومدن روی PC یا نیومدنش همچیزیه که به وقتش معلوم میشه
    متاسفانه به نظر می رسه Harry Hregson Williams تو این بازی نقشی نداره و Ludvig Forssell به عنوان composer قراره که فعالیت بکنه....

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

hugh jackman به نظرم برای نقش اسنیک مناسبتره ولی بازم چهرش خیلی شبیه نیست..از اون مهمتر حرکات و صدای منحصر به فرد اسنیک هست که باید خیلی رعایت بشه وگرنه مفت نمیارزه

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بلاخره دیدمش ولی از یه جا دیگه دان کردم ! : |

83mb

+
    و نکته اینکه خوب بود!: دی مبارک فن هاش باشه
    حیف از گیم پلی بیشتر نشون نداد.همرو گذاشت تو خماری ... : دی
    گرافیکش حرف نداشت .. 2 پارت از موزیکی که پخش شد مخصوصآ دومی عالی بود ( یاد battleship افتادم!)
    گیم پلی هم که کلآ 1 دقیقه نشد ولی به نظر نرم و روون میومد.
    و کلام آخر : مردشور ریخت و ترکیب سال 2013 رو ببرن که همرو داره میبَلعه تو خودش!: -|

9. 2 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

بعد از ویدئو منتشر شده هفته پیش نسخه جدید سری بازی های متال گیر و رونمایی بازی MGS:GZ در اینترنت و کامنت ها گیمرها صحبت هایی مبنی بر پیر شدن زیاد اسنیک صحبت می کردن که کوجیما در تویتر خودش بیان کرد که اون سفید شدن ریش های اسنیک به علت نورها و نورافکن های محیط بوده
    بنابراین امروز یک تصویر از اسنیک این بار بدون دید در شب و از سمت چپ شونه اسنیک نمایش داده شده که ابهامات رو برطرف کنه.

11. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تو دمویی که اخیرا منتشر شد، اون یارو رییسه که صورتش سوخته بود، از یه دستگاهی استفاده کرد برای پاک کردن اسم FOX از روی هلیکوپتر.
    کسی می دونی تو دنیای واقعی هم آیا همچین چیزی وجود داره یا نه؟
    اگه وجود داره، ای کاش بشه از این تکنولوژی برای تراشیدن ریش استفاده کرد!! ( بی شوخی )
    Last edited by Yi Yi; 06-09-2012 at 21:49.

13. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tommy vercetti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

تو دمویی که اخیرا منتشر شد، اون یارو رییسه که صورتش سوخته بود، از یه دستگاهی استفاده کرد برای پاک کردن اسم FOX از روی هلیکوپتر.
    کسی می دونی تو دنیای واقعی هم آیا همچین چیزی وجود داره یا نه؟
    اگه وجود داره، ای کاش بشه از این تکنولوژی برای تراشیدن ریش استفاده کرد!! ( بی شوخی )
    نه فکر نکنم ولی اگه باشه یکم خطری میزنه ... یه دفعه دیدی دستت کج شد فکت رفت
    -------------------------------------

اما در مورد تریلر میشه گفت گرافیک کات سین ها با این فوتیج گیم برابری می کرد. اما یه مقدار سنگها از لحاظ تکسچر کمبود داشتند. همیچنین باز هم با فناوری سایه ی شناور روبرو شدیم که البته امیدوارم از فناوری های دیگه هم بهره ببرند.(یارو از جلوت رد میشه اما چون تو سایه ای نمی بینت!... این یکم تو ذوق میزنه به نظرم) اما اون لحظه که به یک برج نگاه کرد مشخص بود که دشمنان هوش مصنوعی بالایی دارند. البته همیشه MGSها دشمنانی باهوشی داشتند.

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

اما در مورد تریلر میشه گفت گرافیک کات سین ها با این فوتیج گیم برابری می کرد.
    عزیز!!!! کاری به کارای قبلی کوجیما ندارم ولی تو این تریلر، کات سینی که من دیدم گرافیکش در حد CG بود! بعد شما میگی با فوتیج برابری میکرد :O :O
    در واقع، با توجه به انیمشن ها راحت میشه گفت اون کات سین CG بود!!
    البته طرز نور پردازی و بعضی جیزای دیگه خیلی شبیه به این-گیم ساخته شده بود که زیرکی کوجیمارو نشون میده و این خودش باعث میشه آدم حس نکنه که خارج از بازی هست!

16. 2 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •