تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 52 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 514

نام تاپيک: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

تریلر واقعا زیبا بود به نظرم...

هر چیزی که یه بازی خوب باید داشته باشه رو هم داره... کلا دمشون گرم و دمشون گرم : دی

مولتی پلتفرمش هم بخوره تو سرش! : دی فقط اگر اشتباه نکنم این بازی رو دیگه نمیکوبن اگر یه موقع بهترین گرافیک بشه! کوجیما هم میدونه چطوری پشت سر بازیش حرف در نیارن : دی

+
    سوالات زیادی هست الان واقعا برام جای سواله! البته یه سری ابهامات بیشتر... ولی خب به قول حامد ابهاماتی هست بعدا دربارشون صحبت میکنیم!
    Last edited by Killzone2; 02-09-2012 at 17:11.

2. 4 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MILAD2799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    دیاره کریمان

پيش فرض

واقعا زیبا بود
    فقط چندتا سوال :
    1. اون یارو سرهنگه کی بود که نشونه فاکس رو از روی هلی پاک کرد؟
    2.پسره کی بود؟
    3.چرا فیش واکمن رو کرده بود تو سینه اش؟

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

یکی از دلایل این که رو PC آوردن محدودیتای کنسولا واسه گرافیک هسش البته به نظر من ! در هر صورت واقعا منطقی و عاقلانه بوده تصمیمشون ! + تاپیک ویژه داستان بازی درواقعا سریای قبلی هم باشه خیلی خوب میشه !
    تنها چیزی که در بین نام متال گیر اولویت نداره مبحث گرافیکه ...وگرنه PW تکسچر داره برا قرن 17 اما....!!!
    +
    داستان بازی هم به زودی روی کار خواهد امد (توسط خودم و ساسان ) ..تاریخ انتشارشو همین جا اعلام میکنم ..فقط قبلش باید دوباره خودم از اول بشینم بازی کنم : دی

خوبه حالا داره میگه رفتم کوجیما پروداکشن ـاااااا!!! اطلاعات حامد الآن از خود کوجیما هم بیشتره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به تریلرا توجه نکنید، تو تریلرهای یوبیسافت هم اثری از PC نیست!
    یعنی 100 درصد دونستم حضورت رو برای تاکید این موضوع و می دونستم الانه که ارین با مدرک بیاد
    +
    من حتا می دونم الان جاکلیدی کوجیما چیه : دی

یه نکته هم که تو تریلر وجود داشت و واسم خیلی جالب بود این بود چقدر حرفه کوجیما از قسمت کات سین به گیم پلی میپره!
    دقت کنید اون لحظه که لوگوی XOF از کنار صخره میفته یه لحظه یه نوری میزنه که دقیقاً همونجا دیگه گرافیک اصلی خود بازی هست!
    در کل گرافیک بازی هم خیلی خوبه...
    شخصاً شدیداً منتظر این بازیم!!
    ----------------------------

این هم آهنگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که در حین تریلر پخش میشه،که البته احساس میکنم آهنگی که تو این تریلر پخش میشه شادتر هستش!
    (این آهنگ جزو ساندترک های MGS4 هم بوده و این لینکی که گذاشتم مربوط به همون آهنگی میشه که تو MGS4 پخش میشه)
    اگه کسی مال همین تریلر رو پیدا کرد، حتماً بزاره.

----------------------------
    یافتم D: ! بفرمایید.
    از این حرکتت که لازم دونستی جدا پست بدی استقبال میشه : دی
    +
    این نکته ای که بهش دست پیدا کردی کار الان کوجیما نیست ، کوجیما کل بازی هایی که درست کرده همشون این مدلی بودن IN game برو IN game ..: دی

تریلر واقعا زیبا بود به نظرم...

هر چیزی که یه بازی خوب باید داشته باشه رو هم داره... کلا دمشون گرم و دمشون گرم : دی

مولتی پلتفرمش هم بخوره تو سرش!
    حتما... الان اون عنوان رو بگیره دیگه چون مولتیه خوبه ..عالیه : دی

واقعا زیبا بود
    فقط چندتا سوال :
    2.پسره کی بود؟

1- معلوم نیست
    2-معلوم نیست (شاید سالید اسنیک)
    3-معلوم نیست (شاید چون نمونه اولیه و شروع شده یک کلونی هستش این مدلی هست)
    Last edited by Layken; 02-09-2012 at 20:58.

5. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sasanjfr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

خوبه حالا داره میگه رفتم کوجیما پروداکشن ـاااااا!!! اطلاعات حامد الآن از خود کوجیما هم بیشتره

به تریلرا توجه نکنید، تو تریلرهای یوبیسافت هم اثری از PC نیست!
    متن زیر از CVG هست:

"Konami has not officially confirmed which platforms Metal Gear Solid: Ground Zeroes will be released for. Speaking at Penny Arcade Expo, Kojima said the game is currently running on a PC but that the footage was indicative of what the PS3 version will look like, while indicating it's likely to be released for Xbox 360 and PC."

"کونامی رسماً تأیید نکرده که Metal Gear Solid: Ground Zeroes بر روی کدام پلتفرم ها منتشر خواهد شد.Kojima که در PAX سخنرانی می کرد گفته که بازی در حال حاضر روی یک PC اجرا می شود اما footage نمایش داده شده نشان دهنده این است که نسخه PS3 بازی چه ظاهری خواهد داشت.او در عین حال به این اشاره کرد که احتمال عرضه بازی بر روی Xbox 360 و PC هم وجود دارد."

فعلاً خود کوجیما و سونی نسخه PS3 رو تأیید کردن و نسخه 360 هم که توسط تریلر تأیید شده اما در مورد PC فقط احتمال انتشار مطرح هست که برای Metal Gear Rising هم در ابتدای آنونس شدن این احتمال وجود داشت اما نهایتاً این طور نشد.باید منتظر خبر رسمی آنونس نسخه PC موند.

بالاخره PC آره یا نه ؟

آقا ساسان لینکی ک گزاشتید کار نمیکنه ، من از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم ، لینک مستقیم پیدا شد بزارید لطفا
    جواب سوال اول که در بالا اومده

اما مورد دوم...شرمندم.این سیستم جدید Gametrailers واقعاً اعصاب خردکن شده
    دوستانی که علاقه مند به دیدن نسخه 1080p این دمو هستن میتونن از لینک زیر اون رو دانلود کنن:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (از لحظه انتشار این پست تا 6 روز و 12 ساعت میتونید این ویدئو رو مشاهده و دانلود کنید)
    Last edited by sasanjfr; 02-09-2012 at 22:21.

7. 8 کاربر از sasanjfr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

عالی بود این ...
    Kept you waiting, huh?

9. این کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ماشالا لینکهایی که دوستان میزارن یا مشکل داره یا حجماش فضایی! ما که ندیدیم کوفتتون بشه : دی

11. این کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

بر اساس تجربه اين. تاييد براي pc رو هيچوقت شركت سازنده اول كاري نمي آد انجام بده.....يعني اول فقط كنسولا رو ميگن تا مطمين بشن كنسولي ها ميخرن(چون ميزان كپي تو اونا خيلي كمه و اكثرا ارجينال كارن) بعدش pc تاييد ميشه........ولي اينكه افرادي از گوشه كنار واسه pc تاييدش مي كنن نشون ميده احتمال زياده

الان فكر كنم همين روند هست يعني فعلا تا مدتي خود كونامي پلتفرم pc رو اعلام نمي كنه(و افراد غير مسيول بيشتر خبررساني مي كنن) و مدتي مونده به عرضه بازي يا حتي مدتي بعد عرضه بازي رو رسما واسه pc هم آنونس مي كنه

+

يه موردي هم كه هست اينه كه چون اين بازي يه جورايي معرف fox engine هستش واسه pc همًعرضه خواهد شد تا قدرت واقعي انجين (مخصوصا تو dx11) نشون بده

+

البته يه مساله اي هم كه هست اينه كه اگه واسه pc هم بياد يه جورايي بايد داستان شماره هاي قبلي بازگو بشه واسه pc بازها(مخصوصا pw )

واقعا زیبا بود
    فقط چندتا سوال :
    2.پسره کی بود؟

١-نامشخص
    ٢-احتمالا چيكو(هموني كه تو pw بود ) چون تو اخر تريلر محل نگهداري چيكو و پاز رو ميگه.......
    3- نامشخص

.
    Last edited by halflife g; 03-09-2012 at 09:58.

13. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من تریلر رو تازه دیدم و مطمئنا به زیبایی متال گیر های قبلی خواهد بود فقط متوجه نشدم چی میگن !
    تریلر زیان انگلیسی وجود نداره ؟

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

تنها چیزی که در بین نام متال گیر اولویت نداره مبحث گرافیکه ...وگرنه PW تکسچر داره برا قرن 17 اما....!!!
    آخه دلیل نمیشه ک ...

همین اولین تریلر از بازی نشون میداد ک گرافیکش خیلی بالاس ...همونطور ک گفته شد واسه DX11 هم شده میتونن رو PC بیارن ...

بايد داستان شماره هاي قبلي بازگو بشه واسه pc بازها(مخصوصا pw )
    اینو ک آقا ساسان و حامد قولشو دادن !دی!

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

داستان بازی هم به زودی روی کار خواهد امد (توسط خودم و ساسان ) ..تاریخ انتشارشو همین جا اعلام میکنم ..فقط قبلش باید دوباره خودم از اول بشینم بازی کنم : دی
    خب پس فعلا قبل از انتظار برای بازی اصلی باید منتظر داستان بازی بشینیم بدون شک داستان بازی پیچیده ترین داستان در بین بازی ها رو داره و روایت کلی از داستان بازی برای خیلی ها لازمه (منجمله خودم) تا دقیقا متوجه داستان اصلی بشن
    یادمه که تو مجله بازی رایانه هم یه بار خلاصه داستان کلی متال گیر رو نوشته بود(در 8 صفحه بود فکر کنم ) که البته به نظر من بعضی جاهاش غلط نوشته شده بود ! شایدم من اشتباه متوجه شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •