تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 52 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 514

نام تاپيک: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مرسی مسعود عزیز , خوش خبر باشی. فقط حیف که نسخه دمو هست . ولی اگه نسخه کامل بازی هم برای PC بیاد عالی میشه.

اگه اشتباه نکنم شماره2 بازی واسه پس سی اومده بود؟
    کلا کدوما رو میشه رو پی سی بازی کرد؟
    فقط تا شماره دو برای PC اومد که من هم تهیه اش کردم و بازی کردم . چندین سال پیش یک سفر رفته بودم اهواز اونجا توی مرکز کامپیوتر اهواز دیدمش و خریدم .
    صاحب فروشگاه گیر داده بود و میگفت 8 تا CD یِ , مطمئنی میخوای بخری !!! کلا برنامه ای داشتیم برای خرید این متال گیر 2
    Last edited by B3HZ@D; 31-08-2012 at 09:55.

2. 4 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

هنوز اون مُنجی که قرار بود داستان ِ MGS رو تاپیک کنه نیومده ؟
    ما PS ندارها باید چه خاکی به سر بریزیم. همه میزنن توی سرشون از دیروز، یه سری مث ِ ما اینطوری نگا میکنن .

4. این کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

مرسی مسعود عزیز , خوش خبر باشی. فقط حیف که نسخه دمو هست . ولی اگه نسخه کامل بازی هم برای PC بیاد عالی میشه.
    گفته شده روي يه pc در حد نسل فعلي Run اش كردن و البته قبلا هم كوجيما نمايشي از اين انجين رو روي x360 هم نشون داد........ خلاصه باتوجه به اينكه IP بازي دست خود كونامي هست احتمال اينكه اين شماره هم مثل اكثر شماره هاي قبل (به جز شماره ٤) واسه پلتفرماي ديگه اي هم بياد زياد ولي شايد ديدي يهو واسه wii u اومد
    البته چون شماره جديد كستلوانيا واسه pc هم تاييد شده ميشه به اين نتيجه رسيد كه كونامي راه جديدي در پيش گرفته و ميشه به ارايه اين بازي در پلتفرماي متعدد اميدوار شد(به احتمال زياد).

+

سبك بازي هم چون openworld شده مطمينا راه گيم پلي pw رو پي خواهد گرفت و اگه بتونه درش بياره(كه حتما خواهد تونست) چيز فوق العاده اي ميشه

+

خلاصه TGS و event هاي ديگه نزديكن و در روزهاي آتي شاهد تريلر و اخبار زيادي از بازي خواهيم بود

+

ساسان مرسي

.

6. 6 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

قبلها من فکر می کردم یک تهیه کننده ، یک نویسنده ، یک کارگردان وقتی از طرف کمپانی مجبور میشه برای ساخت ادامه عنوانی یک داستان رو طوری می نویسه که به قسمت های قبلیش مرتبط باشه یعنی ایده اون داستان برا قسمت دوم یا سوم یا بعدی هاش نیست و میشینه فکر میکنه و دوباره یک داستان جدید می نویسه اما موقعی که چند سال پیش MGS 3 رو بازی کردم به این واقعیت رسیدم که نه این طور ها هم نیست یک شخص می تونه اون چی رو که تو ذهنش داره رو به چندین شاخه تقسیم کنه و به بهترین شکل ممکن به همدیگه وصلش کنه که کوجیما در این کار زبده ترین داستان سرایی بود که تو تمام عمرم دیدم و این شد که در صنعت گیم سبک و سیاق داستان رو در یک بازی ویدئویی چندین قدم برد بالا.

Peace Walker یک حماسه هست وقتی آدم در نظر بگیره این بازی واسه PSP منتشر شده.بازی تنها یک اشکال داشت و اون mission های کوتاه و منقطع بودن بازی بود.نباید فراموش کرد که کوجیما روی PSP ابتکارات جالبی رو هم به stealth و هم به combat سری اضافه کرد و همون طوری که گفتی چیزی شبیه نقش آقرینی مخفی کاری درست کرد.هرگز هرگز بازی با این سطح کیفیت رو روی PSP انتظار نداشتم.کوجیما به معنای واقعی کلمه PSP رو max out کرد!
    در لحظه لحظه بازی کردن PW از این موضوع مطمئن بودم که کوجیما ایده های خیلی خیلی زیادی داره تو ذهنش که فقط شاید تونسته بود 20 یا 30 درصد اونارو به PW منتقل کنه وگرنه اگر اون عنوان روی کنسول های HD میامد حتما همه تفکرات جدیدش رو پیاده می کرد پس کوجیما یک فرصت دیگه می خواست تا قبل از MGS 5 اون تفکرات رو پیاده کنه ، در گیم پلی جدید میبینیم که با جیپ و هلیکوپتر هم این ور اونو رمیریم یاد صدا هلیکوپتر نسخه PW میوفتم پس معلومه کوجیما ایده هاش هنوز بکر موندن.

البته شاید اگه MGS 1 رو در همون سال انتشارش بازی می کردم اون رو مثل تو دومی میزاشتم ولی خب چون 3-4 سال پیش بازی کردمش احتمالاً ارزش واقعی گیم پلیش رو درک نکردم وگرنه از نظر داستانی که استثنائی بود.
    ساسان پس یک لحظه خودت رو بزار جای من...{ سکوت نفس عمیق..}
    من 1 رو با فاصله 6 ماه یا 9 ماه بود بعد تاریخ انتشارشبود که بازیش کردم نصفش در کلوپ نصفش در خونه ...فقط یک لحظه خودت رو بزار جای من وقتی که در MGS 4 بعد چند سال ، ساسان چند سال ، من وارد شادو موسز شدم .....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینو دانلود کن بعد باقیشو بخون...

متلاشی شدم ساسان ، تک تک لحظه ها ، ثانیه ها اتفاقات دوران کودکی اومد جلو چشمم یعنی مرور شد انگار دوباره بزرگ شدم انار دوباره متولد شدم احساس های خیلی زیادی پیدا کردم که انگار سینم رو کوجیما باز کرد و قلبمو کشید بیرون
    دوربین های محافظتی پوسیده بودن ، جلو اون اسانسور دیالوگ ها ( اسنیک .؟ خودتی اه من خیلی دوستتون دارم و خوشحالم از این که در کنار شما در این ماموریت هستم) ، باند هلیبورد اون جعبه { اسنیک مواظب اباژورهای نوری باش } برف و نهایتن شادو موسز

از MGS 2 هم به اندازه سه بازی دیگه خوشم نیومد که علت اصلیش حضور Raiden تو Big Shell هست؛شخصیتی که به هیچ وجه نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و حتی حوصله اش رو تو MGS 4 هم نداشتم و سعی می کردم cut scene های مربوط به اون رو رد کنم.
    ساسان منم همینطور
    اما باید نظر کوجیما رو هم در نظر بگیریم که گفته بود می خواستم اسنیک رو از دید دیگری و چشمان شخص دیگری نشون بدم و واقعا هم کارش درست بود
    اسنیک قهرمان شادو موسز ، خیانت ، کجاست ، ایا مرده و یا نه..؟ اینها واقعا باعث شد تا با درون اسنیک بهتر ارتباط برقرار کنیم
    برا رایدن هم دیگه در MGS 4 به خوبی کوجیما کاری کرد که اون ناراحتیمون ازش کنده بشه طوری که من در چندین سکانس که پشت سر هم نابود میشدم و جلو خودم رو نگه می داشتم دیگه موقعی که رایدن خودش رو انداخت جلو زیر دریایی و غرق شد همین که دیالوگ او با Rose اومد دیگه نتونستم خودمو نگه دارم و رفتم برای یک دل سیر اشک ریختن و گریه کردن.

اخر MGS 4 هم که به قول حریف همیشگی اسلات..: Pretty Good
    +

تصویر زیر رو هم دوستان بردارن کار همکار قدیمی و عزیز Maggy-p هستش تفاوتش با امضام اینه که این پلک هم میزنه سایزش هم بزرگه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : ولی بچه ها من هنوز به یک چیز شک دارم به وقتش میگم
    Last edited by Layken; 31-08-2012 at 14:44.

8. 8 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

10. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

خب ویدئو بازی امشب در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نمایش در میاد ساعت 12:30 بامداد.
    یکی دو ساعت بعد هم حتما لینک تریلر بازی میاد و میشه دید به صورت زنده هم در این ادرس نمایش داده میشه

12. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

مجري محبوب آقاي geoffkeighley تو توييتر خودش گفته كه كوجيما بازي رو بهش نشون داده و ايشون هم بازي رو هم از لحاظ تكنيكي و هم از لحاظ گيم پلي فوق العاده ديده و گفته كه در pax باهاش گفتگو و احيانا مصاحبه اي خواهد داشت......

اينم متن توييتش :
    Mr. Kojima showed me MGS: Ground Zeroes. It is very impressive, both the tech and the gameplay it hints at. I'll ask him about it at PAX.

14. 2 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

یکی دو ساعت بعد هم حتما لینک تریلر بازی میاد و میشه دید به صورت زنده هم در این ادرس نمایش داده میشه
    حامد شرط میبندم الان از اون 20 دقیقه اصلی 20 ثانیه رو نشون میدن بعد یه تاریخ پرت برا نسخه کامل تریلر آخرش مینویسن!

16. 3 کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

دموی گیم پلی رو فردا عصر ساعت 1 بعد از ظهر که احتمالا همون 4 و نیم ما بشه پخش می کنن

Ground Zeroes' game play footage will be shown at Panel by Hideo Kojima tomorrow at Paramount Auditoriam starting from 1pm. Open to public

18. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

استاد الان دارن در PAX سخنرانی می کنن
    gameinformer امیدواره که از بین حرف هاش اطلاعات جدیدی در مورد بازی بدست بیاره
    و تاکید کرده هر لحظه بعد سخنانشون سایت رو اپدیت میکنن

20. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •