تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: -= HTC onex یا Samsung Galaxy S3 یا Samsung Galaxy S2 =-

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliaghil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با تشکر از عزیزان... اینجور که معلومه همه متفق القول S3 رو پیشنهاد میدن ولی از کسایی که خریدن و استفاده میکنن پرسیدم همه ناراضی بودن حتی فروشنده ها ، بخصوص برای فیلمبرداریش گفتن بعد از 15-20 min صفحه شدیدا داغ میشه و هنگ میکنه بطوریکه صحنه ای که فیلم گرفته شده به صورت اسلاید اسلاید و فریم فریم نشون داده میشه و باید گوشی ور خاموش کرد تا درست بشه ، گوشی رو بردن گارانتیش گفته همشون همینجوره و کاریش نمیشه کرد !!!!!!!!!!!!!!!
    همه هم میگن اوونجور که تبلیغشو میکردن و انتظار میرفت نیست .
    من این گوشی رو دارم همچین مشکلی نداره، کی این حرفا رو بهت گفته؟ بابا چرا سعی دارین الکی یه گوشی رو تخریب کنین

اگه نباشه جاش خالی می مونه armin 76's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من این گوشی رو دارم همچین مشکلی نداره، کی این حرفا رو بهت گفته؟ بابا چرا سعی دارین الکی یه گوشی رو تخریب کنین
    چرا جبهه میگیری حالا ؟
    بنده خدا شنیده .واسش سواله اینجا مطرح کرده ...

3. 2 کاربر از armin 76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

دستت درد نکنه که تاپیک رو گذاشتی ...من اینو گفته بودم تو اون تاپیک :رابط کاربري و ويجت هاي اصلي، و Beats Audio و طراحي قشنگ تر اینارو نمیشه گفت برتری نسبت به s3 اما میشه گفت بعضی برتری های s3 از لحاظ نرم افزاری هستش.با این حال برتری های دیگری هم داره...Smart Stay ، Direct Call ، S Voiceمثلا : Direct Call به شما این اجازه رو میده وقتی دارید مسیج برا کسی میدید اگر همون موقع گوشی رو به گوشی خود نزدیک کنید بدون هیچ دکمه زدنی با فرد تماس میگیرهSmart Stay هم که با کمک دوربین دوم تشخیص میده دارید به صفحه نگاه میکنید یا نه که در صورت نگاه نکردن صفحه خاموش میشود S Voice که یک فرمابر صوتی هستشویدئو پلیر قوی و همچنین برنامه پخش موسیقی بسیار خوبی داره.دوربین وان ایکس رنگ ها رو طبیعی نشون میده ولی اس3 رنگ های غلیظ و live رو بهتر نشون میده زیر نورخورشید همs3 کمی بهتر از x عمل میکنه.این به این معنا نیست که one بد هستش بلکه s3 بهتر نسبت به اون هستشاز لحاظ cpu هرد دو بازی های بسایر سنگین و 3d رو به خوبی اجرا میکنند اما اکسینوس s3 با این حال کمی بهتر عمل میکنه .هر دو آندروید 4 رو دارند.که وان ایکس از رابط جدید ینی 4 سنس داره و سامسونگ هم با رابط کاربری جدید تاچ ویز ینی ، نیچر دارهوان ایکس فقط 32 گیگ در بازار داره و کارت حافظه نمیخوره .اما s3 در 3مدل 16 .32 .64 هستش که تازه کارت حافظه تا سقف 64 گیگ هم ساپورت میکنهبه نظرم این یه بررسی تقریبا کامله ...راستی محمد جان منظورت همین تاپیکه ؟من تو این نگفتم.اتفاقا گفتم : ویدئو پلیر قوی و همچنین برنامه پخش موسیقی بسیار خوبی داره.نمیدونم .ولی فکر نکنم گفته باشم !اگر هم گفتم تصحیح میکنم...
    هر کاری کردم پیداش نکردم....اولا بود بعد یکی در جوابت گفت:شما با این نظرتون نظریه علم و صنعت رو دگرگون کردید...شاید هم من اشتباه میکنم...تو کفش نرو..!!!!!

5. این کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

هر کاری کردم پیداش نکردم....اولا بود بعد یکی در جوابت گفت:شما با این نظرتون نظریه علم و صنعت رو دگرگون کردید...شاید هم من اشتباه میکنم...تو کفش نرو..!!!!!
    آره یادم اومد ...
    رضا جان اینو گفتن که با نظرتون ... دی:

اره اونموقع خیلی تو جو و اینا بودم
    الان خیلی وقته خداروشکر کاری به تعصب و اینا نداره .ینی دقیقا از اون به بعد درست شد ...دی:

7. این کاربر از armin 76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال infernal_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقای محترم ....کارخونه HTC ماله بابام که نیست .... یا 80% سهامشم ماله من نیست که بخوام ازش طرفداری کنم و یا samsung رو خراب کنم .....این چه طرز حرف زدنه ؟؟؟!!!!
    چیزیو که از بقیه شنیدمو دارم اینجا هم میپرسم تا صحت و سقمش معلوم شه برام ......اوون ایراداتی هم که گفتم از کسی شنیدم که خودش داره و استفاده میکنه .
    وقتی میخوام یک میلیون و یا بیشتر پول بدم برای یه گوشی ، نباید پولمو بریزم توو جوب ...... باید قبلش در موردش اطلاعات داشته باشم که توو پاچم نره.
    ممنونم از دوستانی که بی منت و کامل راهنمایی کردن .

9. این کاربر از infernal_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال infernal_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رابط کاربري و ويجت هاي اصلي، و Beats Audio و طراحي قشنگ تر اینارو نمیشه گفت برتری نسبت به s3
    دوربین وان ایکس رنگ ها رو طبیعی نشون میده ولی اس3 رنگ های غلیظ و live رو بهتر نشون میده
    از لحاظ cpu هرد دو بازی های بسایر سنگین و 3d رو به خوبی اجرا میکنند اما اکسینوس s3 با این حال کمی بهتر عمل میکنه .
    هر دو آندروید 4 رو دارند.که وان ایکس از رابط جدید ینی 4 سنس داره و سامسونگ هم با رابط کاربری جدید تاچ ویز ینی ، نیچر داره

سلام و ممنون آرمین جان از جواب کاملت .... فقط یه چند تا سوال برام پیش اوومد :
    1- Beats Audio کارش چیه ؟
    2-توو سایت Gsm خوندم و مقایسه عکسا رو دیدم و اینجور که مشخص بود دوربین One x خیلی تیره و تاریک عکس میگیره ؟؟؟!!!! واقعا اینقدر بده ؟؟؟؟
    3-اکسینوس چیه ؟
    4-تاچ ویز و 4 سنس ؟؟
    در کل اینجور که مشخصه SAM یه مقداری بهتره
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Abolfazl_Real's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

1- Beats Audio میشه گفت نوعی Equalizer هستش که صدای گوشی رو هم در هندزفری و هم در اسپیکر  بلندتر و باکیفیتر میکنه (در هندزفری بیشتر معلومه).
    2- دوربینش هم خیلی بد نیست (البته s 3 دوربینش بهتره)  -  بهترین دوربین htc  هستش.
    3-
    4- نوع رابط کاربری هستند(نوع هوم اسکیرین ، منوها و...) 
    ...

12. این کاربر از Abolfazl_Real بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

2-توو سایت Gsm خوندم و مقایسه عکسا رو دیدم و اینجور که مشخص بود دوربین One x خیلی تیره و تاریک عکس میگیره ؟؟؟!!!! واقعا اینقدر بده ؟؟؟؟
    3-اکسینوس چیه ؟
    4-تاچ ویز و 4 سنس ؟؟
    ممنون
    1- چیپ به کار رفته برای بالا بردن کیفیت صدا. باید براش 150-160تومن هم یک هدفون خوب بخرید تا کیفیت مطلوب باشه. البته صدا رو زیاد نمیکنه! با کیفیت میکنه، صدای s3 بیشتر از one x هست
    2-در مقابل اس 3 بله، در جای خودش یک دوربین موبایل معمولیه. هیچوقت دوربین های اچ تی سی خوب نبودن. اما سامسونگ قضیش فرق میکنه
    3- نوع چیپ ساخت سامسونگ . اسمش اگزینوس هست.
    4-رابط های کاربریه که البته تو آندروید با نصب چند نرم افزار کاملا قابل تغییره

در مورد موضوعات قبلی مورد بحث
    قدرت پردازش،نمایشگر، دوریین،بلندی صدا ، ساپورت دولاپری برتری با سامیه
    رابط کاربری زیبا و کیفیت بدنه با One x

14. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliaghil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آقای محترم ....کارخونه HTC ماله بابام که نیست .... یا 80% سهامشم ماله من نیست که بخوام ازش طرفداری کنم و یا samsung رو خراب کنم .....این چه طرز حرف زدنه ؟؟؟!!!!
    چیزیو که از بقیه شنیدمو دارم اینجا هم میپرسم تا صحت و سقمش معلوم شه برام ......اوون ایراداتی هم که گفتم از کسی شنیدم که خودش داره و استفاده میکنه .
    وقتی میخوام یک میلیون و یا بیشتر پول بدم برای یه گوشی ، نباید پولمو بریزم توو جوب ...... باید قبلش در موردش اطلاعات داشته باشم که توو پاچم نره.
    ممنونم از دوستانی که بی منت و کامل راهنمایی کردن .
    دوست عزیز لحن گفتن هم مهمه شما طوری بیان کردین که هر کسی بخونه فکر می‌کنه شما قصد تخریب داری، کمپانی سامسونگ هم مال بابای من نیست که بخوام تعصب داشته باشم چیزی رو که بود گفتم.
    بهر حال اگه باعث ناراحتی شما سروران گرامی شدم ما رو ببخشید.

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

3-اکسینوس چیه ؟
    4-تاچ ویز و 4 سنس ؟؟
    ممنون
    همونطور که گفتن
    Beats Audio کارش تو کیفیت صدا هست.با هدست بیتس که از 200 تومان اصلش گیر میاد تا 700 ت
    عکساش طبیعی و بدون نویز .عکسای گرفته شده توی تاریکی خیلی خوبه.ممکنه بعضی ها به خاطر اینکه رنگ ها شاد و live هستن تو s3 این گوشیو توی دوربین برتر بدونن!اما بسیار رنگ ها واقعی و طبیعیه.
    Exynos . هر طور بگی اگزینوس یا اگزینوز یا اکسینوس . اسم چیپست s3
    تاچ ویز رابط کاربری سامسونگه.که توی s3 نیچر هست.سنس هم رابط کاربری اچ تی سی
    منم موافقم با اینکه s3 برتره.
    در هر صورت هر کدوم رو تهیه کنید در حد بسیار بالا و عالی هستن که تمام نیاز های شما از جمله نیاز های سنگین ! مثل بازی های 3d و گیم لافت رو به خوبی اجرا کنن.
    نظر من رو s3 هست ...

17. 2 کاربر از armin 76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •