تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: معرفی بازی های چهار نفره ی کم حجم

داره خودمونی میشه FINDbmx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

10 معرفی بازی های چهار نفره ی کم حجم

در اینجا می خوام بازی های چهار نفره ی کم حجم معرفی کنم که خیلی راحت می تونید اونها رو دانلود کنید و روی یک کامپیوتر چهار نفره بازی کنید. برای شروع می خوام با بازی های چهار نفره ی کامپیتوری ماریو شروع کنم:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمام این بازی های جزو بازی های مستقل هستند و از طرف هواداران بازی ماریو ساخته شده اند و هیچ کدام از طرف شرکت نینتندو ساخته نشده اند. ولی به هر حال بازی های خیلی سرگرم کننده ای هستند.

Mario war (چهار نفره)

یکی از بازی مورد علاقه ی من و یکی از انتخاب هایی که بعد از بازی های طولانی چهار نفره وقتی حوصلمون سر می ره با دوستام یا برادرام بازی می کنم. بازی داستانی یا مرحله ای نیست. برای این بازی باید یک زمین و قیافه ای برای بازیکن خودتون انتخاب کنید . بازی رو شروع کنید. هر بار که روی کله ی بازی کن حریف پریدید، یک جون ازش کم می شه و هر کی دیرتر بمیره و در زمین باقی بمونه برنده است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حجم 10 مگابایت)

mari0 (چهار نفره)

یک بازی خیلی قشنگ، اما تنها مشکلش اینه که با کنترلر یکم کنترل بازی سخته، بهترین وسیله برای این بازی ماوس و کیبرده. علتش اینه که باید با ماوس برای زدن پرتال ها نشونه گیری کنید. این کار رو می تونید با آنالوگ گیم پد هم انجام بدید ولی نمی دونم چرا موقع استفاده از آنالوگ خود ماریو هم حرکت می کنه و این یکم کار رو سخت می کنه. اگر کسی راهی پیدا کرد که این اتفاق نیافته به من خبر بده لطفا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حجم 5 مگابایت)

Super Mario Bros. X (دو نفره)
    اگر علاقه دارید داستان ماریو رو دو نفره بازی کنید این بازی همونیه که دنبالش می گردید. برای کامپیوتر ساخته شده و غیر از ماریو و لویجی شما گزینه های دیگری هم برای انتخاب دارید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حجم 6 مگابایت)

Last edited by FINDbmx; 30-11-2012 at 21:18.

2. این کاربر از FINDbmx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اگر بازی super smash bros رو بشناسید، میدونید که برای کنسول نینتندو ارائه شده اما بازی سازهای مستقل بازی های مشابهی از این بازی رو برای کامپیوتر هم ساختند. در ادامه دو بازی این سبکی معرفی می کنیم. بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم از همین سبک هستش. (ولی حجمش 250 مگابایت هست و من اینجا بازی های زیر 100 مگابایت رو معرفی می کنم!)

مشکلی که احیانا ممکنه با این بازی ها داشته باشید پایین اومدن سرعت بازی در حالت فول اسکرین هست. برای حل این مشکل کیفیت تصویر رو از قسمت option بر روی حالت low قرار بدید. و یا اینکه می تونید بازی رو از حالت فول اسکرین در بیارید و صفحه رو کوچیکتر کنید.

بازی Super Smash Land

شاید با دیدن این عکس بگید که اینطوری آدم نمی فهمه چی به چیه، اما خودتون که بازی می کنید هیچ مشکلی وجود نداره. و راستی این بازی رو می شه با فقط یک کیبرد هم چهار نفره بازی کرد(!) یا اصلا فکر کنم تنها راهش همینه...
    نمایی از منوی انتخاب کارکتر برای بازی که من رو یاد بازی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می اندازه:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حجم 18 مگابایت)

بازی Super Smash Flash 2
    من با این بازی خیلی حال می کنم، کارکتر هایی که در این بازی هستند دقیقا تمام حرکات خودشون رو دارند. و شما در بازی کامبو های متنوعی برای اجرا کردن دارید. شما حتی بعدا میتونید کارکتر های جدیدی رو هم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید و به بازی اضافه کنید. چطوریش رو هنوز نمی دونم ولی در حال رایزنی های دیپلوماتیک هستم. (:
    و شما حتی می تونید کارکتر مورد علاقه ی خودتون رو سفارش بدید که بسازند (مجانی!)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حجم 89 مگابایت)
    Last edited by FINDbmx; 26-08-2012 at 09:17.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بازی ای که در عین سادگی به دلیل ایده ی رقابتی چند نفره ی خلاقانه، بازی جذابیت خاصی پیدا می کنه:

یک بازی چهار نفره ی رقابتی، با یک کیبرد و پر از خنده!

چند نکته از بازی:
    با پریدن روی کله ها، همدیگر رو ناکار می کنید
    می تونید قیافه ی کارکتر خودتون رو از بین مدل های خیلی متنوع طراحی کنید
    بازی دارای سرعت و اکشن بالاست
    سیستم امتیاز گیری در این بازی بسیار هیجان انگیزه
    و ...
    Last edited by FINDbmx; 26-08-2012 at 10:35.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

اگر بازی Team Fortress رو بازی کرده باشید باید بدونید که این بازی از طرف شخص مستقلی ساخته شده اما چیزی از لذت بازی کم نشده. ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حجم 11 مگابایت)
    Last edited by FINDbmx; 26-08-2012 at 10:27.

6. این کاربر از FINDbmx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بازی team fortress arcade رو شما فقط می تونید با کیبرد بازی کنید. و امکان بازی کردن با گیم پد برای این بازی وجود نداره.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بازسازی شده ی بازی قدیمیه golden axe، که علاوه بر طراحی بازی برای کامپیوتر به بازی امکان چهار نفره بازی کردن هم اضافه شده. من عکسی پیدا نکردم که چهار بازیکن رو در یک صفحه نشون بده، اما من خودم با برادر زاده ی 5 ساله ام نشستیم این رو دو نفره بازی کردیم. (:
    (اشتباه نشه این بازی split screen نداره و عکس زیر چهار عکس به هم چسبیده هستند!)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (از سایت رسمی بازی) (حجم 67 مگابایت)

این فقط یکی از چند ده بازی ساخته شده توسط OpenBOR هستش که قابلیت چهار نفره بازی کردن رو دارند. بازی های این گروه تماما دو نفره تا چهار نفره هستند و اکثرا نسخه های جدید و بازسازی شده از بازی های قدیمی هستند. من به زودی بازی های بیشتری از این گروه رو به شما معرفی می کنم. اخبار بازی های این گروه رو می تونید از آدرس زیر پیگیری کنید:

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یک بازی 4 نفره رقابتی دیگر. فکرش رو بکنید 4 نفر با یک کیبرد اینو بشینن بازی کنند!

چند نکته از این بازی:
    دارای سه حالت بازی مختلف
    بازی دارای حساسیت بالاست یعنی اینکه یک پرش بد شما رو از گرفتن امتیاز خیلی دور می کنه
    و ...

اون دایره سفید قرمزه رو اون بالا می بینید.هر کی زودتر اون رو برداره یک امتیاز می گیره و یک دایره ی دیگه جای دیگه ظاهر می شه. اما شما دقیقا کی هستید؟ (:
    شما چندتا کک هستید که نمی تونید راه برید و فقط می پرید و هر بازیکن فقط دو دکمه برای بازی کردن داره. چپ و راست هر چقدر بیشتر دکمه ها رو نگه دارید بیشتر میپره. ببینید می تونید کک ها رو در تصویر پیدا کنید؟
    یکیشون روی چشم دختره هستش، می بینیدش؟
    و اما بقیه ی المان های تصویر کاملا ساکن هستند (!) و فقط شما حرکت می کنید.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یک بازی مجانی که اول برای سیستم عامل لینوکس ساخته شد و بعد به بقیه ی سیستم عامل ها هم تعمیم داده شد و بسیار سرگرم کننده. فکرش رو بکنید پنجتا دست روی یک کیبرد مشغول بازی کردن یک بازی!

چند نکته در ارتباط با این بازی:
    پیروزی در این بازی بسیار لذت بخش هست! (:
    بازنده همیشه انگیزه داره تا دوباره بازی کنه!
    بازی دارای سرعت و اکشن بالاست
    و ...

هدف بازی اینه که هر بازیکن باید سعی کنه مایعات رقبا رو در خودش تحلیل کنه و همرنگ خودش در بیاره. در سمت راست تصویر بالا، هر خط نمایانگر بزرگی مایع برای هر بازیکن رو نشون میده. بازی زمانی تمام میشه که یک نفره تمام مایعات رو به رنگ خودش در اورده باشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یک بازی چهار نفره ی این شکلی، خیلی وقته دنبالش بودم، آخرش پیدا کردم!
    داستانی، اکشن و شبیه بازی زلدا. همیشه با خودم فکر می کردم چقدر باحال می شد اگر زلدا 4 نفره بود، دیدم همین الآنش یک نسخه ی چهار نفره داره (!). گفتم چقدر خوب بود از این بازی ها بیشتر می بود و حالا می بینم هست. دیگه دارم یواش یواش به این نتیجه می رسم که همه ی بازی های مورد علاقه ی من ساخته شده هستند. اما باز خوب بود اگه از این بازی ها بیشتر بود.
    همونطور که می بینید امکان بازی کردن با گیم پد هم وجود داره (بازیکن آبی) و یک نفر هم میتونه با ماوس بازی کنه (بازیکن سفید). ولی اگر بخواید می تونید همه با یک کیبرد هم بازیش کنید. (به قول برادر زادم: بازیشو، کنید!) قرار نیست همه ی بازی کن ها شبیه هم باقی بمونند و شما میتونید وقتی به شهر برگشتید کلاس بازیکن خودتون رو عوض کنید. در اون عکس اول که میبینید، یک نفر شوالیه و یک نفر جادوگر و یک نفر راهزن شده.

Last edited by FINDbmx; 30-11-2012 at 21:32.

تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یه بازی مستقل (indie) (پرتابل) که 6 نفر می تونند همزمان روی یک کیبرد بازی کنند! هر بازیکن برای بازی فقط نیاز به یک دکمه داره. بازی داستان خاصی رو دنبال نمی کنه و هیچ پایانی هم نداره. فقط هر وقت خسته شدید از بازی دست می کشید. دکمه ی هر بازی کن بالای کله اش نوشته. با فشار دادن این دکمه کارکتر شما روی سقف راه می ره و اگر دوباره فشار بدید دکمه رو، دوباره بر می گرده روی زمین. کارکتر ها خودشون با سرعت ثابت به جلو حرکت می کنند.

باید سعی کنید به بعضی موانع برخورد نکنید و از صفحه هم خارج نشید. آخرین کسی که باقی بمونه یک امتیاز می گیره!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •