تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: دوران پیری در ایران

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من از سایر دوستان و شخص ایجاد کننده ی تاپیک جداً عذرخواهی میکنم .

از ابتدا نمیدونستم ایشون اینطور میخواند رفتار کنند چون اگر میدونستم
    بدلایلی که همه میدونیم مطلقاً پاسخشون رو نمیدادم .

متأسفانه ایشون صفحه ی قبل نقل قولی از من گرفتند و یکسری صحبتهای بلحاظ علمی کاملاً نادرست رو عنوان کردند و این شد که تصور کردم دنیال پاسخشون هستند . ولی خب دیگه .
    بهرحال ایشون نه در این حوزه تحصیلاتی دارند نه مطالعه ی درستی کردند و نه میخوان صحبت علمی و منطقی رو بپذیرند . همه جا فقط توصیه های گیاهخواری و خامخواری خودشون رو دارند و به سایتهای گیاهخوارن استناد میکنند .

و اگه پستهای ایشون رو سرچ کنید میبینید در هر تاپیکی رسیده همین پست بالا رو کپی پیست کردند و گفتند من گیاهخوارم و فلان کتاب رو دانلود کنید تا خوب شید ! دقیقاً همین پست بالا .

کاربری در تاپیک درمان چاقی مطرح کرده دچار مشکل کبد هستند و یک کاربر دیگه در تاپیک دیگری گفتند مادرشون سنگ کلیه دارند ایشون باز اومدن همین پست بالا رو عیناً همه جا کپی پیست کردند .... یکسری راهنمایی
    خامخواری نادرست و آسیب زا رو با بی مسئولیتی به اون کاربرها کردند که وضعیت ایشون رو وخیم تر کنه...
    به چه مجوزی ؟ خدا میدونه فقط .

فقط کم مونده کاربری بپرسه چرا CPU سیستمم داغ میکنه ایشون باز بگه کتاب اوانسیان رو دانلود کن و برو گیاهخواری کن همه چی خودش درست میشه .

من شخصاً با گیاهخواری و خامخواری نه تنها مخالف نیستم بلکه کاملاً هم موافقم و در تاپیکهای دیگه هم در جای مناسب خودش خودش اگه لازم بوده عرض کردم .
    ولی این روش ایشون خودش ضد تبلیغ هست برای گیاهخواری . نقض غرض هستش و افراد رو فراری میکنه .

متأسفم که این تاپیک یه این شکل به انحراف رفت .

سایر دوستان دیگه اگه سوالی داشتند بنده درخدمت خواهم بود .
    Last edited by LightningII; 24-08-2012 at 20:28.

2. 3 کاربر از LightningII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال metallover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

کلا" زندگی تو ایران رو روال معمول و طبیعی نیست برای همینه که پدیده پیری زودرس بوفور مشاهده میشه چون فشارها زیاده رو یک فرد و اگه یک فرد اروپایی یا آمریکایی در اینجا بیاد زندگی کنه تو 50 سالگی که سهله تو 40 سالگی دخلش میاد.بنابراین هر چقدر هم که شما از خودتون مراقبت کنید چون جبر محیط زیاده زود پیر خواهید شد.شما هر چقدر مواظب خوراکتون باشید و ورزش بکنید چون استرس و فشار بیرونی فوق العاده ای به شما وارد میشه بمرور شکسته و خرد خواهید شد.

4. 3 کاربر از metallover بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه begotten's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من از سایر دوستان و شخص ایجاد کننده ی تاپیک جداً عذرخواهی میکنم .

از ابتدا نمیدونستم کاربر بالا خانم تشریف دارند چون اگر میدونستم
    بدلایلی که همه میدونیم مطلقاً پاسخشون رو نمیدادم تا که اینجوری بحث کنند .

متأسفانه ایشون صفحه ی قبل نقل قولی از من گرفتند و یکسری صحبتهای بلحاظ علمی کاملاً نادرست رو عنوان کردند و این شد که تصور کردم دنیال پاسخشون هستند . ولی خب دیگه .
    بهرحال ایشون نه در این حوزه تحصیلاتی دارند نه مطالعه ی درستی کردند و نه میخوان صحبت علمی و منطقی رو بپذیرند . همه جا فقط توصیه های گیاهخواری و خامخواری خودشون رو دارند و به سایتهای گیاهخوارن استناد میکنند .

و اگه پستهای ایشون رو سرچ کنید میبینید در هر تاپیکی رسیده همین پست بالا رو کپی پیست کردند و گفتند من گیاهخوارم و فلان کتاب رو دانلود کنید تا خوب شید ! دقیقاً همین پست بالا .

کاربری در تاپیک درمان چاقی مطرح کرده دچار مشکل کبد هستند ایشون باز اومدن همین پست بالا رو عیناً کپی پیست کردند .... یکسری راهنمایی غلط و آسیب زا رو با بی مسئولیتی به اون کاربر کردند که ای بسا وضعیت ایشون رو وخیم تر کنه...
    به چه مجوزی ؟ خدا میدونه فقط .

من با گیاهخواری و خامخواری نه تنها مخالف نیستم بلکه کاملاً هم موافقم و در تاپیکهای دیگه هم بجای خودش اگه لازم بوده عرض کردم .
    ولی این روش ایشون خودش ضد تبلیغ هست برای گیاهخواری . نقض غرض هستش و افراد رو فراری میکنه .

متأسفم که این تاپیک رو هم از مسیر درستش عمداً به انحراف بردند .

سایر دوستان دیگه اگه سوالی داشتند بنده درخدمت خواهم بود .

اولا که بنده خانم نیستم. این افکار قرون وسطایی چیه؟ یعنی خانوما نمی تونند بحث کنند؟
    از شما که ادعای دانش و بحث علمی دارید بعیده.

دوما اون مطالبی که در پست های منه حرف های خودم نیست که غلط باشه و از وبلاگ دکتر زرین اذر متخصص تغذیه هست و علمی.

سوما مشکلاتی که من برای درمانشون خام خواری رو پیشنهاد دادم با خام خواری حل میشن(میتونید سرچ کنید) من که برای حل دعوای زن و شوهر خام خواری رو پیشنهاد ندادم.
    در ضمن وقتی پستم کافی و مفیده برای چی باید عوضش کنم. اگه همه رو از اول پاک کنم و دستی تایپ کنک نه کپی پیست شما راضی میشی؟

شما اگه نمیتونید جواب پست هام رو بدید چرا به بیراهه میرید؟ میگید چون این خانم من بحث نمی کنم؟ خداییش روح جاهل های قرون وسطا را شاد کردید.

شما اگه انعطاف پذیر نیستید و فقط میخواید سر حرفتون بمونید بگید من نمی خوام نظرم رو عوض کنم.
    ولی اگه این طور نیست لطفا درباره ی پست 11 من تحقیق کنید.
    راستی دوباره بگم نترسید به خدا من خانم نیستم.

6. این کاربر از begotten بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

.

سلام

با بحث های انحرافی موضوع تاپیک رو منحرف نکنید / ممنون

8. 5 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •