تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 57 اولاول ... 41474849505152535455 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 562

نام تاپيک: Mint

در آغاز فعالیت dual's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

Ali_RNT

سلام دوست عزیز ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین
    بله متاسفانه کار من یه کم عجولانه بوده در موقع پارتیشن بندی، و به احتمال زیاد هارد فرمت شده.
    منم البته که از خدامه هاردم ریکاوری بشه و محتویات داخلش برگرده.
    فقط قبلش یکی دو تا سوال داشتم

۱-اینکه برای بازیابی اطلاعات، یه شخصی که به لینوکس مسلط هست باید هارد رو برگردونه یا اینکه به هر کدوم از مراکز سخت افزاری و تعمیراتی مراجعه کنم اونها خودشون به این کار واردن؟

۲-احتمالاً چه مقدار (درصد)از فایلها بازتعمیر میشن--امیدی به این هست که هر ۱۰۰۰ گیگ تعمیر بشه؟

من که با خودم عهد بستم دیگه پشت دستمو داغ کنم و از روی کنجکاوی بی مورد کاری رو نکنم،
    هر چند هارد مال خودمه و نباید از الان به این سهل انگاریها عادت کنم
    چون من حدوداً چند سالی با ویندوز کار میکردم و جز کارهای سرگرمی چیز زیادی نخواستم ازش یاد بگیرم ولی به حمد خدا حالا که وارد دنیای متن باز شدم،تصمیم دارم بیشتر وقتمو بهش اختصاص بدم.
    و این نکته ::::اگه شما کسی یا جایی که این کار رو تضمینی انجام میده میشناسید ،معرفی کنید،خیلی ممنونت میشم.**
    ایشالا در عوضش تا جایی که بتونم از سایت حمایت میکنم(درسته لینوکس و انجمنهای مربوط به اون اکثراً آزادانه فعالیت میکنن-ولی با این خبر که اطلاعات بازیابی میشن یه دلگرمی خاصی به من دادید.)
    چون من شهرستانم و باید واسه این کار هارد رو ببرم مرکز استان.
    حالا که قرار به اینه،،تهرانم لازم باشه،اونو میفرستم.
    مچکر میشم این موضوع رو هم جواب بدید.
    ببخش که سرتونو درد آوردم داداش. حرف برا گفتن زیاده و وقت هم غنیمت.
    Last edited by dual; 22-11-2016 at 23:09.

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

Ali_RNT

بله متاسفانه کار من یه کم عجولانه بوده در موقع پارتیشن بندی، و به احتمال زیاد هارد فرمت شده.

۱-اینکه برای بازیابی اطلاعات، یه شخصی که به لینوکس مسلط هست باید هارد رو برگردونه یا اینکه به هر کدوم از مراکز سخت افزاری و تعمیراتی مراجعه کنم اونها خودشون به این کار واردن؟

۲-احتمالاً چه مقدار (درصد)از فایلها بازتعمیر میشن--امیدی به این هست که هر ۱۰۰۰ گیگ تعمیر بشه؟

من که با خودم عهد بستم دیگه پشت دستمو داغ کنم و از روی کنجکاوی بی مورد کاری رو نکنم،
    چون من حدوداً چند سالی با ویندوز کار میکردم و جز کارهای سرگرمی چیز زیادی نخواستم ازش یاد بگیرم ولی به حمد خدا حالا که وارد دنیای متن باز شدم،تصمیم دارم بیشتر وقتمو بهش اختصاص بدم.
    و این نکته ::::اگه شما کسی یا جایی که این کار رو تضمینی انجام میده میشناسید ،معرفی کنید،خیلی ممنونت میشم.**
    ایشالا در عوضش تا جایی که بتونم از سایت حمایت میکنم(درسته لینوکس و انجمنهای مربوط به اون اکثراً آزادانه فعالیت میکنن-ولی با این خبر که اطلاعات بازیابی میشن یه دلگرمی خاصی به من دادید.)
    ممنون دوست عزیز. برای ریکاوری چون هارد وایپ نشده خودتون هم حتی میتونید این کار رو انجام بدید. البته ممکنه ۲۰ گیگ ابتدای هارد بازیابی نشه چون لینوکس روی اون کپی شده. چون بازیابی اطلاعات برای همه ی سیستم ها یه روش عمومی نداره و ارتباطی هم به تاپیک نداره، میتونید به من پیغام خصوصی بدید تا راهنماییتون کنم.

اگر هم نیاز داشتید برای بازیابی به شخصی تحویل بدید، فرقی نداره لینوکس بلد باشه یا نه، فقط بگید پارتیشن ها رو به همون شکلی که بود بازیابی کنه (البته باز هم ممکنه پارتیشن اول بازیابی نشه)

بعد برای نصب به همین تاپیک پست جدید ارسال کنید و راهنماییتون میکنیم.

نیازی به این کار نیست احتمالا، به شرطی که بعد از مشکلی که در نصب پیش اومد از هارد استفاده نکرده باشید یا پارتیشن بندی نکرده باشید و ... . در این صورت حتی مکنه یه کافی نت هم کارتونو راه بندازه ولی بهتره به مراکز بازیابی یا تعمیرات نرم افزاری ببرید (فک کنم الان توی هر شهرستانی باشه. اینجا که هست )

3. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

Ali_RNT

سلام. چون گزینه پاک کردن هارد و رمزگذاری هارد رو با هم انتخاب کرده بودید کل هارد پاک شده و به هیچوجه قابل بازیابی نیست.. پیشنهاد میکنم هزینه ای برای بازیابی نپردازید چون شدنی نیست. علتش این هست که برنامه نصب به صورت پیشفرض برای افزایش امنیت قبل از رمزگذاری کل هارد رو با اطلاعات رندوم پر میکنه که به اصطلاح بهش wipe کردن میگن.

برای وارد شدن به پارتیشن های هارد هم ازتون رمز خواسته میشه که موقع نصب تعریف کردید اما مسلما پارتیشن ها خالی هستند

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام. چون گزینه پاک کردن هارد و رمزگذاری هارد رو با هم انتخاب کرده بودید کل هارد پاک شده و به هیچوجه قابل بازیابی نیست.. پیشنهاد میکنم هزینه ای برای بازیابی نپردازید چون شدنی نیست. علتش این هست که برنامه نصب به صورت پیشفرض برای افزایش امنیت قبل از رمزگذاری کل هارد رو با اطلاعات رندوم پر میکنه که به اصطلاح بهش wipe کردن میگن.

برای وارد شدن به پارتیشن های هارد هم ازتون رمز خواسته میشه که موقع نصب تعریف کردید اما مسلما پارتیشن ها خالی هستند

سلام داداش،، نگو تورو خدا این حرفو
    قبلاً شنیده بودم یه جاهایی هست که حتی هارد سوخته رو اطلاعاتشو بازیابی میکنن.
    من یه دویست گیگ فقط فیلم توش داشتم، همه ام خودم دانلود کرده بودم

اگه انقد مطمئنین که نمیشه کاریش کرد،من بیخیال همه چی بشم و یه زندگی تازه رو با هاردم
    شروع کنم.؟

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام داداش،، نگو تورو خدا این حرفو
    قبلاً شنیده بودم یه جاهایی هست که حتی هارد سوخته رو اطلاعاتشو بازیابی میکنن.
    من یه دویست گیگ فقط فیلم توش داشتم، همه ام خودم دانلود کرده بودم

اگه انقد مطمئنین که نمیشه کاریش کرد،من بیخیال همه چی بشم و یه زندگی تازه رو با هاردم
    شروع کنم.؟
    سلام. بازیابی هارد سوخته راحت تر از هارد وایپ شده هست. و البته هزینه چندین برابر هارد نو رو در بر داره
    پیشفرض برنامه نصب برای رمزنگاری وایپ اطلاعات هست. البته ممکنه نصاب مینت کمی فرق داشته باشه. ممکنه بهتون اخطار داده باشه که اطلاعات هارد قراره از بین برن و ..
    اگر هارد واقعا وایپ شده باشه هیچ راهی وجود نداره.. ولی

برای اینکه یادتون بیان که وایپ شده یا نه باید به خاطر بیارید که مراحل نصب چقدر طول کشید؟ چون وایپ کردن هارد خیلی طول میکشه.. اگر کل زمان نصب در حد یک ساعت یا کمتر بوده یه امیدی به وایپ نشدن هست ولی باز هم ریکاور شدنش مشخص نیست.

در کل اگر اطلاعاتتون خیلی با ارزش نبوده بهتره بیخیالش بشین. خود من تاحالا چندین بار به خاطر سهل انگاری و یک بار هم به خاطر باگ نرم افزاری اطلاعاتم از بین رفته
    دیگه اطلاعات مهممو توی دی وی دی بکاپ میگیرم

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام. بازیابی هارد سوخته راحت تر از هارد وایپ شده هست. و البته هزینه چندین برابر هارد نو رو در بر داره
    پیشفرض برنامه نصب برای رمزنگاری وایپ اطلاعات هست. البته ممکنه نصاب مینت کمی فرق داشته باشه. ممکنه بهتون اخطار داده باشه که اطلاعات هارد قراره از بین برن و ..
    اگر هارد واقعا وایپ شده باشه هیچ راهی وجود نداره.. ولی

برای اینکه یادتون بیان که وایپ شده یا نه باید به خاطر بیارید که مراحل نصب چقدر طول کشید؟ چون وایپ کردن هارد خیلی طول میکشه.. اگر کل زمان نصب در حد یک ساعت یا کمتر بوده یه امیدی به وایپ نشدن هست ولی باز هم ریکاور شدنش مشخص نیست.

در کل اگر اطلاعاتتون خیلی با ارزش نبوده بهتره بیخیالش بشین. خود من تاحالا چندین بار به خاطر سهل انگاری و یک بار هم به خاطر باگ نرم افزاری اطلاعاتم از بین رفته
    دیگه اطلاعات مهممو توی دی وی دی بکاپ میگیرم

میگم که لینوکس به طور کامل نصب نشد و شاید دلیل اینکه الان رمز رو ازم قبول نمیکنه واسه باز شدن هارد،همین باشه که هارد وایپ کامل نشده.
    تا جاییکه یادم میاد کلاً از لحظه ای که گزینه های نصب رو تیک زدم و رمز و مشخصات و یوزر نیم رو بهش دادم تو اون صفحه، یه چند دقیقه ای بشتر طول نکشید، بعدش شروع به ارور دادن کرد، حتی به انتخاب نتوورک ( دستی یا معمولی) و حتی نصب بسته نرم افزاری حین نصب هم نرسید.
    من نرم افزار خاصی در این رابطه روی سیستمم ندارم وعلم کافی هم تو این زمینه ندارم( پیشنهاد خودم این بود که یه تیم ویوور نصب کنیم بعد با کمک دوستای خوب انجمن، هر کدوم که تجربه بیشتری دارن،یه امتحانی رو هارد بزنیم)
    راه دیگه م این بود که هاردو ببرم یکی دو جا نشونش بدم و به قولاً برآورد هزینه کنیم ببینیم چقد واسمون آب میخوره.

بازم از اینهمه لطف و ارادتی که دارین ممنون و سپاسگذارم.
    Love Love Love

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    من هم دوسه روزه زدم هارد را پاک کردم. دوباره ازنو همه سیستمها را نصب کردم. برای بازیابی اطلاعات هم خیلی جستجو کردم.
    بهترین چیزی که پیدا کردم (از recuva هم بهتر) اسمش dmde. بصورت پرتابل احرا میشه و روی پارتیشن آسیب دیده هم کار میکنه. (Recuva نمیتونه)
    ولی در لینوکس photorec خوبه. بهتره از سیستم روی حافظه خارجی اجرا بشه. مثل partedmagic که الان پولی شده. گمون کنم knoppix بدرد این کار بخوره.
    Last edited by saeediranzad; 27-11-2016 at 03:14.

9. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام
    من هم دوسه روزه زدم هارد را پاک کردم. دوباره ازنو همه سیستمها را نصب کردم. برای بازیابی اطلاعات هم خیلی جستجو کردم.
    بهترین چیزی که پیدا کردم (از recuva هم بهتر) اسمش یادم رفت. الان هم تو ویندوز نیستم.
    ولی در لینوکس photorec خوبه. بهتره از سیستم روی حافظه خارجی اجرا بشه. مثل partedmagic که الان پولی شده. گمون کنم knoppix بدرد این کار بخوره.
    سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنماییت و معرفی برنامه ها
    والا با اون افتضاحی که بار آوردم دیگه فکر نکنم بتونم خودم دست بهش بزنم
    نمیخوام بگم ادمیم که به محتویات داخلش وابسته بودم و اینحرفا...ولی خب همیشه سعی میکردم با احتیاط قدم بردارم
    اونشب هم که این اتفاق افتاد خسته بودم و خیلی هیجان داشتم واسه نصب و کار با لینوکس ..چون دفعه اولم بود
    دیگه به هر حال شده و کاریش نمیشه کرد .. یا لا اقل من اینجوری فکر میکنم.

موفق و مؤید باشی

11. این کاربر از dual بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان. به تازگی مودم 4G دانگل گرفتم. در ویندوز سرعت خیلی خوبی دارم (در حدود 10 مگابیت) ولی در مینت سرعت خیییلی پایینه ( در حد 128 کیلوبیت هم نیست) . باید برنامه یا بسته خاصی رو برای پشتیبانی کامل دانگل های 4G نصب کنم . ممنون میشم جواب بدین.

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

14. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •