تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 57 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 562

نام تاپيک: Mint

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    بله، میتونید. اگه یه درایو را به لینوکس مینت اختصاص بدهید، کاری نداره که روی درایو دیگه چی نصب شده.
    من خودم سه درایو سیستم دارم و دو درایو دخیره فایل. خود مینت بوت منیجر هم داره.

2. 3 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام
    بله، میتونید. اگه یه درایو را به لینوکس مینت اختصاص بدهید، کاری نداره که روی درایو دیگه چی نصب شده.
    من خودم سه درایو سیستم دارم و دو درایو دخیره فایل. خود مینت بوت منیجر هم داره.
    خوب چجوری باید شروع کنم لطفا بیشتر راهنمایم کنین

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

البته در حضور استادان بی ادبیه!
    ولی من یه درایو خالی کردم. مثلاً شما 500 گیگ هارد دارید، یه درایو 30 گیگی برای مینت بسازید (با خود ویندوز). بعد مینتی را که دانلود کردیده اید روی DVD بزنید. (Burn)
    با همین DVD مینت را نصب کنید. موقع نصب هم درایو خالی را انتخاب کنید. برای Swap هم یک و نیم برابر Ram بگذارید. مثلاً اگر 4 گیگ رم دارید، سواپ را 6 گیگ بگذارید.
    لینوکس مینت میتونه همه درایوها را بخونه؛ ولی ویندوز نمیتونه درایو مینت را بخونه.

5. 2 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

البته در حضور استادان بی ادبیه!
    ولی من یه درایو خالی کردم. مثلاً شما 500 گیگ هارد دارید، یه درایو 30 گیگی برای مینت بسازید (با خود ویندوز). بعد مینتی را که دانلود کردیده اید روی DVD بزنید. (Burn)
    با همین DVD مینت را نصب کنید. موقع نصب هم درایو خالی را انتخاب کنید. برای Swap هم یک و نیم برابر Ram بگذارید. مثلاً اگر 4 گیگ رم دارید، سواپ را 6 گیگ بگذارید.
    لینوکس مینت میتونه همه درایوها را بخونه؛ ولی ویندوز نمیتونه درایو مینت را بخونه.
    من هاردم 160 هست و رمم 3 گیگ

داره خودمونی میشه knight_rak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    BOOTSTRAP LOADER

پيش فرض

شما یک درایو رو مثل بالا که دوستمون گفتن فرمت کنید و آماده باشه البته خودم پیشنهاد میکنم درایو رو پاک کنید delete تا جز دسته free space بشه اینطوری راحت تر میشه موقع پارتیشن بندی نصب مینت یا هر توزیع دیگه ای پیداش کرد بعدش دو برابر رم کمتر و بیشتر زیاد هم فرقی نداره چون برای کارای معمولی سیستم عامل چیزی رو swap نمیکنه حالا بگذریم یه پارتیشن برای swap میسازی که وقتی swap و انتخاب کنی باقی پارامتر ها همه غیر فعال میشن پس خیالت جمع بعدش یدونه / میسازی با فرمت ext4 حجمش هم هرچقدر دلت میخواد فقط یه چیز یادت باشه تمامی برنامه هایی که بعدن نصب میکنی + خود سیستم عامل که داره نصب میشه + تمامی فایل هایی که توی فولدر home هر کدوم از یوزر ها نگهداری میشه در صورتی که فقط یه پارتیشن / بسازین مشترک میشن و از این پارتیشن فضا کم میشه میتونید برای هر کدوم یه پارتیشن جدا بسازید ولی خوب زیاد هم مهم نیست
    این ساده ترین روش پارتیشن بندی بود
    ویندوز هم بطور پیشفرض فرمت ext4 رو با اکسپلورری که داره نشون نمیده ولی شما با نصب برنامه هایی میتونید اون سری از پارتیشن هارو هم ببینید و توی ویندوز ازشون استفاده کنید

موفق باشید /./.

8. 2 کاربر از knight_rak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

سلام.
    من همین نیم ساعت \یش بعد از چند روز استفاده از حالت لایو بالاخره مینت 13 رو نصب کردم.
    این چند روزه متوجه شدم که چقدر سعی شده که یوزر فرندلی باشه و کارهای معمولی باهاش چقدر راحته و یه نکته که الان کوچیک به نظر میرسه اینه که تمام فرمت های مولتیمدیایی که رو هاردم بود رو میشناسه و اجرا میکنه و احتیاجی به دانلود و .. نداشت. تمام سخت افزار ها رو هم راحت شناخته.
    اولین باره که لینوکس های جدیدتر رو نصب کردم. تا حالا که از مینت خیلی بیشتر از اوبونتو خوشم اومده.
    امیدوارم سریعتر بتونم نرم افزار های کاربردی ‍‍‍‍‍pیشرفته تر رو هم بیابم
    الان این مشکل مشخص شد. حرف p ندارم نه راست و نه اونور ویرگول هم \یداش نیست. شیفت +ف بود. حالا تا لی آوت درست کیبرد رو \یدا کنم.

10. این کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

چرا ندارید. کیبورد لینوکس همون کیبورد استاندارد فارسیه.
    عکس‌های این پست رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MrGee; 11-10-2012 at 12:47.

12. 2 کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    حرف "پ" یا روی M یا N. ویرگول فارسی نداره. ولی سمیکولون روی اینه(").

14. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان. من با پخش فیلمهای 720P در مینت 13 مشکل دارم. روی اکس پی میتونم با همین سیستم و نرم افزارهای معمولی مثل JetAudio و ... این فایلها رو پخش کنم ولی در مینت به سختی و با گیر و فریم، فریم پخش میشن. در مینت VLC رو استفاده میکنم و واقعا بد پخش میکنه. تنظیمات یا روش خاصی رو میتونید بهم پیشنهاد کنید؟ مرسی پیشاپیش
    Last edited by vahidmir2000; 20-10-2012 at 16:59.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوستان من می خوام لینوکس مینت 13 رو بخرم (فقط از سایت های خارجی ) نسخه ی64 بیت !
    تو این دو تا سایت می فروشه ! کدوم یکی نسخش رو بخرم ؟! چون خیلی زیادن قاطی کردم !

تو سایت ebay و آمازون هم گشتم یه سری چیز ها دستگیرم شد ! شما برید تو قسمت سرچ linux mint 13 رو سرچ بزنید ... اگه لینوکس مینت 13 نسخه 64 بیت پیدا کردین بگین تا بریم بخریم فیضشو ببرم !
    یه لینوکس مینت 13 !همونی که خودتون هم استفاده می کنید !

خیلی ببخشید اگه سوالم خیلی سطحه پاین بود !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •