تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 57 اولاول ... 3642434445464748495056 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 562

نام تاپيک: Mint

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام . واسه تنظیم فونت تاهوما روی مینت با توضیحات دوستان عملا لقمه رو دور سرم گردوندم.
    با باز کردن فونت و اینستال کردنش به لیست فونت ها اضافه شد
    فقط موضوع اینه که من در فایرفاکس فونت پیش فرض رو تغییر دادم الان که تاهوما رو انتخاب میکنم تغییری نمیکنه. راهکار چی هست که کلا تمام فونت های فارسی در سیستم تاهوما بشن؟
    خوبی میلاد جان ؟

مرورگر ها یک سری تنظیمات پیشفرض برای style دادن به ساختار سایت ها دارند، این تنظیمات وقتی اعمال میشه که طراح سایت برای بخش خاصی تنظیمات پیشفرض تعیین نکرده باشه. با این حال تو فایرفاکس جایی که فونت هات رو انتخاب میکنی، رو advanced کلیک کن، تو پنجره ای که باز میشه تیک allow pages to choose their own fonts ... رو بردار باید درست بشه.

2. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام . واسه تنظیم فونت تاهوما روی مینت با توضیحات دوستان عملا لقمه رو دور سرم گردوندم.
    با باز کردن فونت و اینستال کردنش به لیست فونت ها اضافه شد
    فقط موضوع اینه که من در فایرفاکس فونت پیش فرض رو تغییر دادم الان که تاهوما رو انتخاب میکنم تغییری نمیکنه. راهکار چی هست که کلا تمام فونت های فارسی در سیستم تاهوما بشن؟
    برای نصب فونت در گنو/لینوکس کافیه در دایرکتوری Home یک پوشه به نام fonts. بسازین و هر فونتی رو خواستین توش کپی کنید و تمام... به همین راحتی. البته روش خودتون هم برای نصب تک تک فونتها عملی هستش.

در قسمت Appreances یک بخش هم برای تنظیم فونت قسمتهای مختلف سیستم داره که خود فونت و سایز و ... رو میتونید تنظیم کنید.

4. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلام.
    با مشکل جدید در خدمتتون هستم
    سیستم من درایور گرافیکم رو شناخته بود ولی روال حالت پیشفرض نبود من روی حالت پیشفرض گذاشتمش ( Nvidia ) اما به نظر میرسه برنامه ی وینه رو غیر فعال کرده من فکر کردم نصب نشده ولی مطمپن بودم که نصبه. وقتی روی برنامه کلیک میکنم این اخطار رو میده

محتوای مخفی: عکس 

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

confirm رو بزنید
    فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

7. 3 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    یک مشکل جدید.
    من وقتی برنامه ای (‌یا بازی )‌ رو باز میکنم به به حالت فول اسکرین هست . وقتی از اون برنامه خارج میشم یک چهارم از صفحه من فعاله. مجبورم ریست کنم تا مشکل برطرف بشه. (‌ تمام صفحه در گوشه ی چپ بالا قرار میگیره )

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

سلام
    یک مشکل جدید.
    من وقتی برنامه ای (‌یا بازی )‌ رو باز میکنم به به حالت فول اسکرین هست . وقتی از اون برنامه خارج میشم یک چهارم از صفحه من فعاله. مجبورم ریست کنم تا مشکل برطرف بشه. (‌ تمام صفحه در گوشه ی چپ بالا قرار میگیره )
    منظورتون اینه که رزولوشن تغییر میکنه یا فقط یک چهارم ضفحه رو نشون میده؟ یا بهتر بگم، بعد از بازی شما همه ی جزئیات دسکتاپ و منو ها رو میبینید؟

توی یه سری سایت ها سرچ کردم و گفتن که این یه باگه. کارت گرافیکتون چیه؟

یه راه برای اینکه راحت درستش کنید:

روی دسکتاپ راست کلیک کنید و یه فایل متنی ایجاد کنید. اسمشو هر چی خواستید بذارید.

فایل رو باز کنید و دو خط زیر رو توش بنویسید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اونو ذخیره کنید. حالا روش راست کلیک کنید و Properties رو انتخاب کنید. بعد به تب permission برید و کنار is executable یا چیزی شابه اون تیک بذارید. از این به بعد میتونید با دوبار کلیک روی این فایل، رزولوشن صفحه رو به بهترین حالت برگردونین.

موفق باشید...

10. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان من شنیده بودم یک قسمت هایی از کدهای mint که با اوبونتو تفاوت ایجاد کرده رو کد بسته کردن و دیگه اون قسمت ها اوپن سورس نیست. میخواستم بپرسم این مساله میتونه باعث بشه اون اعتمادی که ما به اوبونتو از لحاظ نداشتن کد مخرب داریم رو به Mint نداشته باشیم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان.
    من فلش پلیر رو با خود فایرفاکس دانلود کردم و یک فایل زیپ شده واسم دانلود کرد. حالا موضوع اینه که من این فایل رو چطور میتونم نصب کنم روی مرورگرم ؟

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان.
    من فلش پلیر رو با خود فایرفاکس دانلود کردم و یک فایل زیپ شده واسم دانلود کرد. حالا موضوع اینه که من این فایل رو چطور میتونم نصب کنم روی مرورگرم ؟
    دستور زیر رو رو حالت سوپر یوزر بزنید ببینید نصب میشه
    apt-get install flash-plugin
    این دستور که از مخازن apt احتمالا نصب میکنه براتون
    اون فایل دانلودی خودتون چیه توش؟ اکسترکتش کنید اگر یک فایل با پسوند deb بود که بزنید روش مثل ویندوز نصب میشه اگر نبود احتمالا باید کامپایلش کنید
    Last edited by 1376MAXIMUM; 18-02-2015 at 22:21.

14. 3 کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام.
    من میخوایم ببینم آخرین برنامه هایی که نصب کردم کجا میشه پیداشون کرد. تو ویندوز با تفکیک رنگ در منو استارت وجود داشت یا مثلا شرتکات میشد در دسکتاپ

من یه برنامه نصب کردم. ولی نه تو منو میتونم پیداش کنم نه جای دیگه.
    رو برنامه نصب نشده دوباره که کلیک میکنم میگه این برنامه نصب شده ولی موضوع اینه که من از کجا این برنامه رو پیدا کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •