تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 57 اولاول ... 3339404142434445464753 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 562

نام تاپيک: Mint

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی وقتی فیش اسپیکر رو به جلوی کیس میوصلم اینطور نیست.چند جا گفتن که درایور باید نصب شه.چیپ من ALC662 هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم رفتم ولی ارور داد که تو عکس آوردم.میشه راه حلی ارايه بدید؟؟؟
    جالبه فیش جلو و عقب هیچ فرقی با هم ندارن و تازه فیش های جلوی کیس گاهی ممکنه مشکل دار بشن. در ویندوز مشکلی ندارین با صدا؟

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام من یه مشکل کوچولو دارم.مینت ۱۷ kde روی سیستم من (نه روی همه سیستم ها) با صدا مشکل داره.صدا مدام قطع و وصل میشه (مثل اینکه یه سی دی کثیف رو پخش کنید!).ولی وقتی فیش اسپیکر رو به جلوی کیس میوصلم اینطور نیست.چند جا گفتن که درایور باید نصب شه.چیپ من ALC662 هست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم رفتم ولی ارور داد که تو عکس آوردم.میشه راه حلی ارايه بدید؟؟؟
    سلام
    این مشکل توی سیستم عامل های دیگه نیست؟ ممکنه باگ لینوکس باشه. با ورژن های قدیمی تر یا جدید تر تست کنید ببینید که برطرف می شه یا نه
    در مورد مشکل بعدی تون هم به نظر میاد کامپایلر نصب نیست.
    توی مینت نمیدونم اسم پکیجش چیه ولی باید یه چیز تو مایه های binutils یا build-essential باشه. تو ارچ میدونم base-devel هست
    اگر نشد می تونید پکیج های gcc و make رو نصب کنید. ۹۹٪‌ برنامه ها با همین ۲ تا کامپایل میشن
    البته درایور های صدای خود لینوکس خوبن نباید احتیاج به درایور جدید باشه
    اگر نشد OSSv4 رو نصب کنید شاید بهتر عمل کرد

3. 2 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

روی ۱۵ سینامون هم همین مشکل هست...

راستی برای لینوکس هم فیل** شکن هست؟؟؟
    Last edited by Ali_RNT; 30-09-2014 at 18:45.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

روی ۱۵ سینامون هم همین مشکل هست...

راستی برای لینوکس هم فیل** شکن هست؟؟؟
    به احتمال زیاد مشکل سخت افزاری هست
    بودن که هست. بستگی پروتکل مد نظرتون داره. پیشنهاد می کنم از پروتکل های ازاد استفاده کنید. مثل ssh و openVpn . حتما از یک پروتکل ایمن استفاده کنید
    در کل به نظرم تور برای کار های عادی خیلی خوبه. اگر می خواید هزینه کنید خیلی اطلاع ندارم. خودم شخصا یک سرور مجازی دارم با SSH میرم که امنیتش بالا باشه

6. 2 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

build-essential رو نصب کردم درایور نصب شد ولی تاثیری نداشت.OSS رو نصب کردم صدا کلا قطع شد.روی ویندوز این مشکل نبود نمیدونم چرا؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

build-essential رو نصب کردم درایور نصب شد ولی تاثیری نداشت.OSS رو نصب کردم صدا کلا قطع شد.روی ویندوز این مشکل نبود نمیدونم چرا؟؟؟
    سلام
    جدیدا تست کردید؟ خیلی عجیبه.. اصولا نباید خروجی جلو با عقب تفاوتی داشته باشه مگر اینکه یه پورت خراب باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

جالبش اینه که اوبونتو رو هم که گرفتم مشکل مشابه ای رو داشت.سخت افزاری نیست.من فکر میکنم چیپم توسط ALSA ساپورت نمیشه...
    Last edited by Ali_RNT; 03-10-2014 at 12:37.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

1 فیل*ر شکن لینوکس

راستی در مورد فیل*ر شکن هم تحقیق کردم دیدم کریو موجوده.براتون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کردم.بعد از دانلود:

فایل رو به پوشه ی Downloads کپی کنید.(به طور پیش فرض بعد از دانلود میره همونجا)

ترمینال رو باز کنید.

بنویسید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و پسورد رو وارد کنید.

بنویسید

کد:
    به جای ### شماره نسخه رو بنویسید.برای مثال فایلی که از لینک دانلود میکنید هست:

کد:
    حالا شروع به نصب میکنه.بعد از نصب همونجا ازتون سرور و یوزر و پسورد رو میپرسه.تمام!

------------------------------------------------------------------

اگه خواستید تنظیمات رو عوض کنید توی ترمینال به ترتیب دستورات زیر رو بنویسید:

کد:
    ====================================

در ضمن دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم تور رو معرفی کردند.برای نصب مرور گر تور به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید و پس از دانلود فایل های آنرا استخراج کنید و در پوشه ای که فایل ها را استخراج کرده اید برنامه ی start-tor-browser را اجرا کنید...
    Last edited by Ali_RNT; 16-01-2015 at 14:29.

11. 2 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان میخوام mint رو نصب کنم، Cinnamon اینجا هم دقیقا مثل میزکار Cinnamon هستش که برای اوبونتو ارائه شده؟ چون از اون رو قبلا روی اوبونتو نصب کردم زیاد خوشم نیومد. سوال دومم هم اینه که Mint بر پایه debian بهتر نیست نصب کنم؟ چه فرقی داره؟ نرم افزارهاش بیشتر نیست؟

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان میخوام mint رو نصب کنم، Cinnamon اینجا هم دقیقا مثل میزکار Cinnamon هستش که برای اوبونتو ارائه شده؟ چون از اون رو قبلا روی اوبونتو نصب کردم زیاد خوشم نیومد. سوال دومم هم اینه که Mint بر پایه debian بهتر نیست نصب کنم؟ چه فرقی داره؟ نرم افزارهاش بیشتر نیست؟
    سینامون همون سینامون هستش با مقداری شخصی سازی مخصوص مینت. مینت برپایهء دبیان اگر تجربه و شناخت کافی از دبیان دارید و ویژگی هاشو میشناسید میتونه براتون مناسب باشه ولی در کل مینت معمولی (بر پایهء ابونتو) سرراست تر و خودمونی تره ( کاربرپسندتر).

14. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •