تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 57 اولاول ... 3036373839404142434450 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 562

نام تاپيک: Mint

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من مشکل شبیه این رو با کارت گرافیک nvidia و درایور nouveau داشتم درایور متن بسته اش رو نصب کردم مشکل حل شد.
    مرسی از پاسخ. اتفاقا من الان با درایور خود Nvidia گاهی این مشکل رو دارم. مشکل بزرگی نیست ولی یجورایی ضدحاله وقتی دسکتاپت اینجوری لود میشه بازم مرسی.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    وحید جان راهنمایی نکردی.
    نسخه ی Desktop در اوبنتو برابر با چه نسخه ای در مینت است؟ چون من داخل سایت که رفتم نسخه های مختلفی درونش وجود داشت
    اگه امکانش هست آخرین نسخه مینت لینکش رو قرار بده

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

712:رابط کاربری لینوکس مینت با اوبونتو متفاوته.ولی بین رابط های کاربری که توی سایت قرار داره من Cinnamon رو به شما پیشنهاد میدم...

دانلود نسخه 16 سینامون - 32 بیت (با سرور هند که نزدیک تره!!!):
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود نسخه 16 سینامون - 64 بیت (با سرور هند):
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن اگه رابط کاربری با گرافیک بالا دوست دارید من نسخه KDE رو به شما پیشنهاد میکنم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16.تو این لینک همه ی رابط های کاربری لیست شدن...

4. 3 کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    وحید جان راهنمایی نکردی.
    نسخه ی Desktop در اوبنتو برابر با چه نسخه ای در مینت است؟ چون من داخل سایت که رفتم نسخه های مختلفی درونش وجود داشت
    اگه امکانش هست آخرین نسخه مینت لینکش رو قرار بده
    میلاد عزیز ببخشید یک مدت نبودم. کلا مینت بر اساس نسخه های دسکتاپ اوبونتو منتشر میشه و همیشه مدتی بعد از انتشار آخرین نسخهء اوبونتو، نسخهء جدید مینت هم منتشر میشه. در مورد لینکها هم دوست عزیزی زحمتش رو کشیده بودند.

6. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نسخهء هفدهم از سیستم عامل محبوب لینوکس مینت با اسم رمز " کیانا" منتشر شد. این نسخه دارای پشتیبانی طولانی مدت ۵ ساله بوده و فعلا در دو ورژن با میزکارهای Mate و Cinnamon منتشر شده است.

توضیحات بیشتر در صفحهء اختصاصی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نسخهء هفدهم از سیستم عامل محبوب لینوکس مینت با اسم رمز " کیانا" منتشر شد. این نسخه دارای پشتیبانی طولانی مدت ۵ ساله بوده و فعلا در دو ورژن با میزکارهای Mate و Cinnamon منتشر شده است.

توضیحات بیشتر در صفحهء اختصاصی :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز نصبش کردم. عالیه. البته مثل همیشه یکم دردسر برای نصب گرافیک داشتم ولی خیلی بهتر شده. محیطش خیلی خوش اب و رنگ تر و تمیز تر شده. خیلی از ایرادهای کوچولو و بد سلیقه گی های ظاهری اصلاح شده و در کل آپدیت خیلی خوبیه.

10. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    میشه چند تا عکس ازش بگیری؟
    یه عکس هم از صفحه انجمن بگیر میخوام ببینم انجمن رو چطوری از تو مینت می بینی

12. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

متاسفانه این نسخه هم ایرادات خودش رو داره. از همه بدتر اینکه برای فایلهای ویدئویی Thumbnail نمیسازه! و روی سیستم من Loguot هم نمیشه!!!! ۱۷ ورژن از یک سیستم عامل منتشر شده و هنوز ایراد پشت ایراد. من طرفدار لینوکسم ولی هنوز استندبای مینت درست کار نمیکنه. هر دفه یک سری ایرادا حل میشه و یک سری ایرادا اضافه میشه. این یعنی تا ابد لینوکس همه گیر نخواهد شد. وقتی منی که انقدر عاشق لینوکسم اینجوری اعصابم خرد میشه به نظر شما کاربر عادی که یه چیز شسته رفته میخواد اینهمه دردسر الکی رو تحمل میکنه؟ فلسفهء لینوکس عالیه ولی نتایج این فلسفه در عمل هنوز لنگی داره. دیروز ۵ ساعت طول کشید تا تونستم کارت گرافیکمو نصب کنم. نابلد نبودم ولی در هر ورژن روش نصب فرق میکنه (کارت گرافیک Nvidia fx 5500( خب کدوم کاربر تازه واردی این کارو میکنه؟ یکم داشتم ذوق میکردم که خوشگل تر شده که کم کم ایراداش اومدسراغم... سخن کوتاه.

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه این نسخه هم ایرادات خودش رو داره. از همه بدتر اینکه برای فایلهای ویدئویی Thumbnail نمیسازه! و روی سیستم من Loguot هم نمیشه!!!! ۱۷ ورژن از یک سیستم عامل منتشر شده و هنوز ایراد پشت ایراد. من طرفدار لینوکسم ولی هنوز استندبای مینت درست کار نمیکنه. هر دفه یک سری ایرادا حل میشه و یک سری ایرادا اضافه میشه. این یعنی تا ابد لینوکس همه گیر نخواهد شد. وقتی منی که انقدر عاشق لینوکسم اینجوری اعصابم خرد میشه به نظر شما کاربر عادی که یه چیز شسته رفته میخواد اینهمه دردسر الکی رو تحمل میکنه؟ فلسفهء لینوکس عالیه ولی نتایج این فلسفه در عمل هنوز لنگی داره. دیروز ۵ ساعت طول کشید تا تونستم کارت گرافیکمو نصب کنم. نابلد نبودم ولی در هر ورژن روش نصب فرق میکنه (کارت گرافیک Nvidia fx 5500( خب کدوم کاربر تازه واردی این کارو میکنه؟ یکم داشتم ذوق میکردم که خوشگل تر شده که کم کم ایراداش اومدسراغم... سخن کوتاه.
    تونستم مشکل thumbnail ویدئوها رو با نصب پکیج های tumbler و ffmpegthumbnailer حل کنم. در مورد مشکل Logout کسی نظری نداره؟ وقتی سیستم رو لاگ اوت میکنم به جای ظاهر شدن پنجره مربوط به وارد کردن پسورد و ... صفحه سیاه میشه و در محیط شل ازم یورزنیم و پسورد میخود و بعد از وارد کردنشون در محیط متنی لایگین میشم و وارد دسکتاپ نمیشم!!!

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

تونستم مشکل thumbnail ویدئوها رو با نصب پکیج های tumbler و ffmpegthumbnailer حل کنم. در مورد مشکل Logout کسی نظری نداره؟ وقتی سیستم رو لاگ اوت میکنم به جای ظاهر شدن پنجره مربوط به وارد کردن پسورد و ... صفحه سیاه میشه و در محیط شل ازم یورزنیم و پسورد میخود و بعد از وارد کردنشون در محیط متنی لایگین میشم و وارد دسکتاپ نمیشم!!!
    همونطور که میدونین mint توی ورژن ۱۷ برای صفحه ورودش از mdm استفاده کرده و مشکلی هم که شما بهش اشاره کردین باحتمال خیلی قوی مربوط به همین مورده و بنظرم یبار با نصب مجدد mdm سعی کنین مشکل رو رفع کنین.

در مورد ایرادهای گنو/لینوکس فکر نمی‌کنم درست باشه که ایرادهای یک توزیع رو بخوایم به کل گنو/لینوکس تعمیم بدیم. mint یک توزیع رو به رشده که تازه پا به این عرصه گذاشته و داره تلاش می‌کنه یک توزیع صاحب‌نام بشه. هنوز راه درازی داره تا بخواد جای پاشو وی این مسیر محکم کنه و بنظرم این ایرادها اصلا در حدی نیستن که از بزرگی کار این تیم چیزی کم کنند.
    من بشخصه توزیع مینت رو الآن که در حال گذار از یک فورک به یک توزیع صاحب‌نامه، به هیچ کاربری که نمیخواد با مشکلات دست و پنجه نرم کنه توصیه نمی‌کنم.
    مینت تازه داره سعی میکنه که بجای یک فورک از اوبونتو، تبدیل به رقیبی قدر بشه و حرفی برای گفتن داشته باشه و کاری رو که اوبونتو با پشتیبانی کنونیکال و جامعه کاربری بزرگش بعد این‌همه سال انجام داده، مینت در اول راه انجام داد (میز کار اختصاصی و ...). بنظر من مینت خیلی حساب‌شده‌تر از توزیع‌هایی مثل اوبونتو و ... داره پیش میره. الآن داره آزمون و خطاشو می‌کنه تا بعد که جامعه کاربری واقعی خودش رو دست و پا کرد مثل زمانی نشه که اوبونتو بیکباره یونیتی رو آورد و کلی کاربر ناراضی روی دست گذاشت که خیلی‌هاشون کوچ کردن به توزیع‌های دیگه!

16. 2 کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •