تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 57 اولاول ... 2733343536373839404147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 361 به 370 از 562

نام تاپيک: Mint

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

العان بهترین توزیع لینوکس مینت هستش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بهترین توزیع لینوکس به سطح دانش کاربر و استفاده ای که از کامپیوتر میکنه بستگی داره.ولی خوب به عنوان یه جواب فله ای بهترین دبیان خالص هست.
    مینت با واسطه از دبیان مشتق شده مثل اوبونتو.

یکسری از دیستروها مشتق شده از دیستروهای دیگه هستند یه چند تایی هم هستند که سر سلسله هستند.دبیان - ردهت - اسلکویر و آرچ از لینوکسهای سرسلسله هستند و بیشتر توزیعها با یک یا چند واسطه به این لینوکسها منتسب هستند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای شما همین مینت هم فعلا خوبه اما اپن سوزه و فدورا شاید بهتر باشه.بیشتر کاربرای ایرانی الان دارن میرن به سمت اوبونتو اگر میخواید تابع جمع باشید اوبونتو بهتر از مینته چون مطالب و راهنمای فارسی بیشتری داره.
    اوبونتو در هر حال سرشناستر از مینته.(کلا اونایی که dvd دارن بهتر از اونایی هستند که فقط به ظرفیت cd هستند)

من با ردهت و بعد فدورا کار کردم.دبیان و اوبونتو و کالی و چند تای دیگه رو هم کارکردم.مینت رو هم برای ۲ نفر نصب و پیکربندی کردم.الان از livecd مینت استفاده میکنم.همینطور با netbsd و freebsd هم کار کردم.الان هم دبیان هم آرچ رفتن سراغ هسته bsd (در کنار هسته لینوکس) لینوکس فوق العده پایدار و امنه ولی bsd از لینوکس هم پایدارتر و سریعتره و مخازن غنی هم دارد ولی کمتر شناخته شده است و نرم افزارها کمتر توسط توسعه دهندگان اصلی برای bsd پورت میشوند.

من خودم الان با آرچ کار میکنم.تا حدی به علایق شخصی بستگی داره.همه دیسترهای عمده همه نرم افزارهای عمده و مهم رو تو مخازنشون دارن و از این لحاظ تفاوت معناداری با هم ندارن.

3. 2 کاربر از Ahmad24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

همینجور که دوستمون در پست بالا عرض کردند : به سطح دانش کاربر و استفاده ای که از کامپیوتر میکنه بستگی داره

اما برای یه تازه کار به نظر من مینت برای شروع خوبه چون کدک های مالتی مدیا و یه سری نرم افزارهای عمومی تو خودش داره

من با اوبونتو شروع کردم و در حال حاظر از فدورا استفاده میکنم طبق تجربیاتی که از توزیع های مختلف بدست اوردم به نظرم فعلا با مینت شروع کنید

5. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان نظرشونو گفتن و من هم باهاشون موافقم.
    خودم از دبیان Wheezy استفاده می‌کردم تا همین امروز که به Squeeze آپگرید کردم ولی راستش بخاطر یکی دوتا از نرم‌افزارها شاید بخوام توزیعم رو عوض کنم.
    اخیرا با مشکلات زیادی توی دبیان مواجه شدم که نه می‌تونم به دبیان خرده بگیرم بابتشون و نه هم میتونم هر دفعه برای چنین مشکلاتی این‌همه راهو برم!
    برای نصب Team Viewer کلی بدبختی کشیدم مثلا!
    بعد از یک هفته سر و کله زدن هنوز موفق به اجرای وایبر نشدم!
    برای نصب اسکایپ هم کلی از بسته‌های ۳۲بیت مجبور شدم نصب کنم و مواردی از این دست که با وجود علاقه شدیدی که به دبیان دارم، منو واداشته که بفکر یه توزیع جایگزین باشم!

همینجور که دوستمون در پست بالا عرض کردند : به سطح دانش کاربر و استفاده ای که از کامپیوتر میکنه بستگی داره

اما برای یه تازه کار به نظر من مینت برای شروع خوبه چون کدک های مالتی مدیا و یه سری نرم افزارهای عمومی تو خودش داره

من با اوبونتو شروع کردم و در حال حاظر از فدورا استفاده میکنم طبق تجربیاتی که از توزیع های مختلف بدست اوردم به نظرم فعلا با مینت شروع کنید
    Kases عزیز باتوجه باینکه من قبلا 3ds max کار می‌کردم و اخیرا شرکت Autodesk یکم روی خودشو به لینوکس نشون داده و شروعش هم از ردهت بوده، یه نیم‌نگاهی به توزیع فدورا دارم (هرچند توی rpm baseها از opensuse بیشتر خوشم میاد)، خوشحال میشم یکم از تجربه خودت رو در مورد کار با فدورا بهم بگی
    من آخرین باری که فدورا استفاده کردم نسخه اگه اشتباه نکنم ۱۱ بود و اصلا ازش خوشم نیومد. کلا بعد از اینکه redhat به redhat enterprise تغییر نام داد و فدورا رو بعنوان نسخه مجانی جایگزین اون توزیع محشر کرد، دیگه نتونستم با ردهت کنار بیام.
    الآن بنظرت انقدر تغییرات مثبتی کرده که بتونه نظر منو جلب کنه؟
    میزکار پیش‌فرضش هم KDE درسته؟
    میز کار خودم الآن توی دبیان KDE و هر توزیعی بخوام نصب کنم هم مسلما با KDE کار می‌کنم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

برای کاربر دسکتاپ مهمتر از خود توزیع هست.
    یعنی نوع توزیع برای انبار ابزار (repository) و ثبات سیستم اهمیت داره.
    ولی آنچه که کاربر میبینه و باش سروکار داره دسکتاپ هست.
    بهترین کار نصب هر توزیع با دسکتاپ پیشفرضش هست.(مثلاْ من برای تجربه کردن Enlightenment رفتم Bodhi Linux نصب کردم)

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان من بعد از تحقیقات زیادی که کردم تصمیم گرفتم بیام سمت مینت لطفا یه نسخه خوب و پایدار 32 بیتی رو برام بذارید دانلود کنم فقط لینک قابلیت رزیوم داشته باشه تا کم کم دانلودش کنم

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من بعد از تحقیقات زیادی که کردم تصمیم گرفتم بیام سمت مینت لطفا یه نسخه خوب و پایدار 32 بیتی رو برام بذارید دانلود کنم فقط لینک قابلیت رزیوم داشته باشه تا کم کم دانلودش کنم
    یه طومار برات نوشته بودم ولی این براوزر KDE کرش کرد و همه‌ش به فنا رفت )
    تا من باشم و به براوزرای از راه نرسیده اعتماد نکنم D-:

اینم لینک نسخه ۱۶ مینت ۳۲ بیت با میز کار Cinammon

10. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یه طومار برات نوشته بودم ولی این براوزر KDE کرش کرد و همه‌ش به فنا رفت )
    تا من باشم و به براوزرای از راه نرسیده اعتماد نکنم D-:

اینم لینک نسخه ۱۶ مینت ۳۲ بیت با میز کار Cinammon

مچکرم
    بعد من چون سرعتم پایینه این لینک رو هی استپ کنم بعد دوباره که پی سی روشن کردم دوباره دانلود کنم فایل خراب نمیشه؟

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مچکرم
    بعد من چون سرعتم پایینه این لینک رو هی استپ کنم بعد دوباره که پی سی روشن کردم دوباره دانلود کنم فایل خراب نمیشه؟
    نه آقا هیچ مشکلی وجود نداره
    سرور resume support و بدون مشکل از همون جاییکه دانلود متوقف شده ادامه میده.

13. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

Kases عزیز باتوجه باینکه من قبلا 3ds max کار می‌کردم و اخیرا شرکت Autodesk یکم روی خودشو به لینوکس نشون داده و شروعش هم از ردهت بوده، یه نیم‌نگاهی به توزیع فدورا دارم (هرچند توی rpm baseها از opensuse بیشتر خوشم میاد)، خوشحال میشم یکم از تجربه خودت رو در مورد کار با فدورا بهم بگی
    من آخرین باری که فدورا استفاده کردم نسخه اگه اشتباه نکنم ۱۱ بود و اصلا ازش خوشم نیومد. کلا بعد از اینکه redhat به redhat enterprise تغییر نام داد و فدورا رو بعنوان نسخه مجانی جایگزین اون توزیع محشر کرد، دیگه نتونستم با ردهت کنار بیام.
    الآن بنظرت انقدر تغییرات مثبتی کرده که بتونه نظر منو جلب کنه؟
    میزکار پیش‌فرضش هم KDE درسته؟
    میز کار خودم الآن توی دبیان KDE و هر توزیعی بخوام نصب کنم هم مسلما با KDE کار می‌کنم.
    سلام

فدورا یه توزیع پیشرو هست از جدیدترین تکنولوژیها استفاده میکنه

من بعد از عوض کردن چندین توزیع بالاخره رو فدورا موندگار شدم به هر حال شرکت redhat پشتیبانش هست

من از نسخه 17 با فدورا اشنا شدم از سوابق فدورا اطلاع چندانی ندارم من که راضی هستم تا حالا مشکل خاصی باهاش نداشتم پایداری خوبی داره

میز کار پیشفرض گنوم هست

15. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •