تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 57 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 562

نام تاپيک: Mint

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

نمی دونم چرا هر چقدر خواستم برم سراغ لینوکس موفق نشدم. یه مشکلی که توی لینوکس هست آپدیت ها و نسخه های گیج کنندشه! آدم تکلیف خودش رو نمی دونه و روز به روز ورژن جدید میاد.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

بله دیگه ! من هم اول همین مشکل رو داشتم ! به شدت گیج شده بودم و داشتم دیوونه می شدم که کدوم نسخه رو انتخاب کنم ! یا کدوم ورژن کدوم دسکتاپ و .......

شما لینوکس مین 14 سینامون رو دان کن نصب کن کارت راه میفته اگه بخوای بیشتر تحقیق کنی بیشتر گیج میشی !

این رو من تجربه کردم که دارم میگم !

3. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

بله دیگه ! من هم اول همین مشکل رو داشتم ! به شدت گیج شده بودم و داشتم دیوونه می شدم که کدوم نسخه رو انتخاب کنم ! یا کدوم ورژن کدوم دسکتاپ و .......

شما لینوکس مین 14 سینامون رو دان کن نصب کن کارت راه میفته اگه بخوای بیشتر تحقیق کنی بیشتر گیج میشی !

این رو من تجربه کردم که دارم میگم !
    الان ورژن بالاترش نیومده؟؟ :-)
    نصب بعضی نرم افزارها و درایورهاش هم سخت بود. به هر حال بعد از یه مدت یاد می گیرم. ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

الان ورژن بالاترش نیومده؟؟ :-)
    نصب بعضی نرم افزارها و درایورهاش هم سخت بود. به هر حال بعد از یه مدت یاد می گیرم. ممنون
    تو این صفحه میتونید آخرین آپدیت ها + مدت اعتبار و ساپورتشون رو ببینید !

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله دیگه سیستم عاملِ ، نرم افزاره ساده نیس که راحت یاد بگیریم ! لینوکس یعنی ترمینال ! وگرنه فرقی با ویندوز نداره ( به غیر از امنیت )

6. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    من که اصلاً از ترمینال استفاده نمیکنم. انگار یه جور ویندوزه. (لینوکس مینت با mate)
    دیشب بالاخره بعد از تست سه برنامه برنامه اتوشات داون برای مینت mate پیدا کردم. Qshutdown
    همه کارها را با نرم افزار های خودش انجام میدهم. ترمینال بلد نیستم.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

من خودم خیلی دوست دارم که ترمینال رو یاد بگیرم (یدونه کتاب هم گرفتم ) ! خودم هم تو محیط ویندوز با cmd کار می کردم و بلد بودم ! ولی به نظرم این ترمینال خیلی گسترده تره !

کلا خیلی حال می کنم با ترمینال و cmd !

به شما هم پیشنهاد میدم که یک بار استفاده کنید ! مطمئنم خوشتون میاد !

9. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوستان یه مشکل تو نصب مینت !
    این عک رو ببینید :

اینجا دو تا درایو اصلی دارم یه دونه هم درایو ریکاوری ! 50 گیگ هم اصلا پارتیشن بندی نشده !
    اما اینجا رو ببینید :

چرا اینجا سه تا فضای خالی جدا جدا دارم ؟! قضیش چیه ؟! چه طوری میشه اینا رو یه دونه کرد ؟!

بعد وقتی من تو اون نوار پایین جایی که قراره نصب بشه رو / انتخاب می کنم یه ارور میده ! از چیه ؟! ( یه عکسی که از همون هم گرفته بودم الان آپلود نمیشه نمیدونم چرا ! فکر کنم به خاطره اسمش باشه )

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان یه مشکل تو نصب مینت !
    این عک رو ببینید :

اینجا دو تا درایو اصلی دارم یه دونه هم درایو ریکاوری ! 50 گیگ هم اصلا پارتیشن بندی نشده !
    اما اینجا رو ببینید :
    چرا اینجا سه تا فضای خالی جدا جدا دارم ؟! قضیش چیه ؟! چه طوری میشه اینا رو یه دونه کرد ؟!
    بعد وقتی من تو اون نوار پایین جایی که قراره نصب بشه رو / انتخاب می کنم یه ارور میده ! از چیه ؟! ( یه عکسی که از همون هم گرفته بودم الان آپلود نمیشه نمیدونم چرا ! فکر کنم به خاطره اسمش باشه )
    سلام
    جون کسی جواب نداد، من میگم. اون دوتا که میبینی کم حجم هستند، بین دو درایو افتاده اند و زیاد مهم نیست. اون 53.7 گیگ لینوکس هم همون 50 گیگ ویندوز هست. مقیاسها باهم فرق میکنه.
    ارور را بگو تا راه حل بگیری.
    ---------------------------------------------------
    دوستان! کسی از Transmissionاستفاده میکنه؟ انگار چیز بی خاصیتیه! فقط برای تورنت هست یا عمومیه؟
    دانلود منیجر خوب که مثل ویندوز اینترفیس گرافیکی داشته باشه، چی سراغ دارید؟ من زیرکاریها را دارم: Wget و یکی دیگه که اسمش یادم نیست.

12. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

سلام
    جون کسی جواب نداد، من میگم. اون دوتا که میبینی کم حجم هستند، بین دو درایو افتاده اند و زیاد مهم نیست. اون 53.7 گیگ لینوکس هم همون 50 گیگ ویندوز هست. مقیاسها باهم فرق میکنه.
    ارور را بگو تا راه حل بگیری.
    ---------------------------------------------------
    دوستان! کسی از Transmissionاستفاده میکنه؟ انگار چیز بی خاصیتیه! فقط برای تورنت هست یا عمومیه؟
    دانلود منیجر خوب که مثل ویندوز اینترفیس گرافیکی داشته باشه، چی سراغ دارید؟ من زیرکاریها را دارم: Wget و یکی دیگه که اسمش یادم نیست.
    ممنون دوست عزیز که جواب دادی ! اون 50 گیگ رو هم خودم از پارتیشن D کم کرده بودم برا نصب لینوکس ! پس بی خیال اون 400 مگا بشم دیگه ؟!
    برا سوالی که خودتون پرسید ( البته تازه کار تر از اونیم که سوال جواب بدم اگه اشکال داشت بگید ) ! میتونید برا دانلود منیجر هم از افزونه فایر فاکس استفاده کنید یا هم تو دانلود سنتر مینت یه چرخی بزنید شاید چیزه خوب پیدا کردید ولی اون افزونه فایر فاکس پیشنهاد می شه !

برا ارور ها هم من دو تا ارور میبینم !
    لطفا هر کدوم رو توضیح بدید ( ببخشید ها ) :

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ممنون دوست عزیز که جواب دادی ! اون 50 گیگ رو هم خودم از پارتیشن D کم کرده بودم برا نصب لینوکس ! پس بی خیال اون 400 مگا بشم دیگه ؟!
    برا سوالی که خودتون پرسید ( البته تازه کار تر از اونیم که سوال جواب بدم اگه اشکال داشت بگید ) ! میتونید برا دانلود منیجر هم از افزونه فایر فاکس استفاده کنید یا هم تو دانلود سنتر مینت یه چرخی بزنید شاید چیزه خوب پیدا کردید ولی اون افزونه فایر فاکس پیشنهاد می شه !
    برا ارور ها هم من دو تا ارور میبینم !
    لطفا هر کدوم رو توضیح بدید ( ببخشید ها ) :
    400مگ نیست. اگر اون 345 تای اول را میگی، مربوط به 200 تایی که خود ویندوز برای سیستم جدا کرده. شما فقط یه 1 مگ و یه 515 کیلو هرز رفته داری.
    افزونه فلشگات فایرفاکس را دارم، ولی یه دانلود منیجر میخوام که مثه ویندوز انجام کار را نشون بده.
    خطای اول میگه که پارتیشن ها باید از دسترسی خارج بشوند. شما بزن yes وادامه بده.
    خطای دوم میگه یه پارتیشن دستکم یه مگی برای بوت لودر درست کن.
    شما در روند نصب، یه پارتیشن دو مگی درست کن و ادامه بده. (یعنی باید به مرحله پارتیشن بندی برگردی)

15. 2 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •