تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: بهترین مانیتور برای بودجه تا 300 تومن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با این وضعیت دلار قیمت چی نرفته بالا.
    ای بابا یادم رفت این بیسکوئیت های رنگارنگ قیمتش همون 100 تمونه

2. این کاربر از amirhosien_007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

ممنون دوستان، یکی دو مورد سوال دارم،
    یک اینکه من قبلا یجا خوندم کسایی که گیم بازی میکردن از زمان پاسخدهی 5ms هم شکایت کرده بودن و گفته بودن بعضی موقع ها باعث یه افت کوچیک میشه، البته اینم گفته بودن که اینقدرا زیاد نیست ولی باز گفته شده بود برای گیم، 2ms باشه خیلی بهتره و حتی واسه گیمهای سنگین و سریع آینده هم هیچ نگرانی از بابت تاخیر نخواهد بود. نظر شما در این مورد چیه؟
    یکی هم اینکه میزان کنتراست از چه اندازه بیشتر باشه بهتره؟ متوجه نمیشم گاها چرا اینقدر بین مانیتورهایی که همگی مانیتور خوب تلقی میشن اختلاف کنتراست هست، مثلا یکی 500.000 رو به عنوان خوب تو مشخصات ذکر میکنه، یکی 1 میلیون، بعضیا مثل همین E2260V کنتراست 50 میلیون، 100 میلیون و ... هم که داریم. حالا به نظرتون در این زمانی که قرار داریم حداقل کنتراست از چه میزانی به بیشتر رو میشه به عنوان حداقل کنتراست خوب معیار قرار داد؟
    یکی هم در مورد زاویه دید توضیح بدین ممنون میشم، مثلا اینکه مینویسه زاویه دید 170 درجه افقی و عمودی، آیا معنیش اینه که از طرف افق یا عمود اگه به اندازه 170 درجه اختلاف دید باشه (یعنی 85 درجه از طرف چپ و 85 درجه از طرف راست مانیتور) باز مشکل دید پیش نمیاد و بخوبی قابل رویته؟ همینطوره؟
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ممنون دوستان، یکی دو مورد سوال دارم،
    یک اینکه من قبلا یجا خوندم کسایی که گیم بازی میکردن از زمان پاسخدهی 5ms هم شکایت کرده بودن و گفته بودن بعضی موقع ها باعث یه افت کوچیک میشه، البته اینم گفته بودن که اینقدرا زیاد نیست ولی باز گفته شده بود برای گیم، 2ms باشه خیلی بهتره و حتی واسه گیمهای سنگین و سریع آینده هم هیچ نگرانی از بابت تاخیر نخواهد بود. نظر شما در این مورد چیه؟
    یکی هم اینکه میزان کنتراست از چه اندازه بیشتر باشه بهتره؟ متوجه نمیشم گاها چرا اینقدر بین مانیتورهایی که همگی مانیتور خوب تلقی میشن اختلاف کنتراست هست، مثلا یکی 500.000 رو به عنوان خوب تو مشخصات ذکر میکنه، یکی 1 میلیون، بعضیا مثل همین E2260V کنتراست 50 میلیون، 100 میلیون و ... هم که داریم. حالا به نظرتون در این زمانی که قرار داریم حداقل کنتراست از چه میزانی به بیشتر رو میشه به عنوان حداقل کنتراست خوب معیار قرار داد؟
    یکی هم در مورد زاویه دید توضیح بدین ممنون میشم، مثلا اینکه مینویسه زاویه دید 170 درجه افقی و عمودی، آیا معنیش اینه که از طرف افق یا عمود اگه به اندازه 170 درجه اختلاف دید باشه (یعنی 85 درجه از طرف چپ و 85 درجه از طرف راست مانیتور) باز مشکل دید پیش نمیاد و بخوبی قابل رویته؟ همینطوره؟
    با تشکر
    زمان پاسخدهی 5 میلی ثانیه جزء زمانهای پاسخدهی خوبه و برای بازی های معمولی جواب میده ولی اگه گیمر حرفه ای هستی و اهل بازی های اکشن هستی 2ms بهتره .
    البته من بازم میگم تفاوت زمانهای 5ms و 2ms خیلی محسوس نیست .
    در مورد کنتراست هم باید بگم که کل مانیتورهایی که مگا کنتراست هستن کیفیت تصویر خوب و مطلوبی دارن و حالا هرچقدر که این نسبت کنتراست بالاتر باشه تصویر بهتری داری .
    در مورد زاویه دید هم وقتی میگه 170 درجه افقی و عمودی یعنی اینکه شما اگه از سمت راست یا سمت چپ مانیتور یه زاویه 170 درجه ای نسبت به مانیتور داشته باشی تصویر رو با کیفیت و بدون تاری دید میبینی .

5. 2 کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

زمان پاسخدهی 5 میلی ثانیه جزء زمانهای پاسخدهی خوبه و برای بازی های معمولی جواب میده ولی اگه گیمر حرفه ای هستی و اهل بازی های اکشن هستی 2ms بهتره .
    البته من بازم میگم تفاوت زمانهای 5ms و 2ms خیلی محسوس نیست .
    در مورد کنتراست هم باید بگم که کل مانیتورهایی که مگا کنتراست هستن کیفیت تصویر خوب و مطلوبی دارن و حالا هرچقدر که این نسبت کنتراست بالاتر باشه تصویر بهتری داری .
    در مورد زاویه دید هم وقتی میگه 170 درجه افقی و عمودی یعنی اینکه شما اگه از سمت راست یا سمت چپ مانیتور یه زاویه 170 درجه ای نسبت به مانیتور داشته باشی تصویر رو با کیفیت و بدون تاری دید میبینی .
    ممنون داداش از توضیحات کاملت
    فقط یه سوالم داشتم، این ویژگی glare که برای بعضی مانیتورها ایراد میگیرن، آیا اینطور مانیتورها وقتی خاموشن صفحشون براقه یا اینکه وقتی روشنن این براق بودن حس میشه و تو کیفیت تصویر تاثیر میذاره؟ میخوام بدونم آیا واقعا برای یه مانیتور ایراد محسوب میشه، یا اینکه زیاد مهم نیست.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ممنون داداش از توضیحات کاملت
    فقط یه سوالم داشتم، این ویژگی glare که برای بعضی مانیتورها ایراد میگیرن، آیا اینطور مانیتورها وقتی خاموشن صفحشون براقه یا اینکه وقتی روشنن این براق بودن حس میشه و تو کیفیت تصویر تاثیر میذاره؟ میخوام بدونم آیا واقعا برای یه مانیتور ایراد محسوب میشه، یا اینکه زیاد مهم نیست.
    خواهش آقا
    ببین نمیشه گفت داشتن صفحه نمایش glare ایراد محسوب میشه چون الان اکثر مانیتورهای لوکس بازار glare هستن چون صفحه نمایش glare مانیتور رو شیکتر و لوکس تر از مانیتورهایی که صفحه نمایش مات دارن ، جلوه میده .
    خوب وقتی روشنه یکم reflex نور داره و وقتی خاموشه میتونی تصویر خودت رو توش ببینی . راستش glare بودن صفحه نمایش توی کیفیت تصویر واقعا" تاثیر خاصی نداره و این آیتم بیشتر یه مورد برای زیبایی مانیتور هست و آزاردهنده نیست .

8. این کاربر از persiantoolsbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید دیگه واقعا کلافه شدم
    من یه lcd17 قدیمی ال جی داشتم ، گذاشتم کنار همین e2260 رو گرفتم ولی مشکلم باهاش اینه که فقط و فقط در رزلوشن 1080*1920 کیفیتش خوبه ، که اون هم دیگه باید با ذره بین نگاهش کرد (فرضا ویندوز را هم روی 150% بگذارم بقیه برنامه ها غیرقابل خونده) در سایر رزلوشن ها یا با چهارگوشه مانیتور فیت نیست، یا تصویر کشیده شده و غیرواقعیه.کارت گرافیکم gforce 9400 بود روی یه کیس گرافیک آنبرد امتحان کردم دیدم خیلی بهتره. رفتم یه گرافیک Nvidia Geforce 210 گرفتم با کابل HDMIهم وصل کردم باز هم هیچ رزلوشنیش مطلوب نیست یا "با کیفیت و خیلی ریزه" ، یا "درشت و بی کیفیت" یا "کیفیت معمولی ولی غیرفیت با اطراف صفحه" الان روی 1050*1680 گذاشتم ویندوز رو هم 125% کردم به زور دارم کار میکنم. باور کنین کیفیتش نصف همون مانیتور عتیقه قبلی هم نیست.نمی دونم دیگه چکار کنم گرافیکشم درست نصبه ، فکر نکنم مادربرد مهم باشه ؟!!! اگه میشه من با ایمیلتون تماس بگیرم و چندتا عکس از رزولشن ها بفرستم اینجا سخته. شما هم بهم بگید چطوری دارید باهاش کار می کنید.
    یه دنیا ممنون
    Last edited by Polaris7007; 14-11-2012 at 20:53.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •