تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: درمان قطعی افسردگی با استفاده از سنگ ها

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من یه سنگ درخشان میخوام که شبا بدرخشه میخوام باهاش گردنبند درست کنم اگه طبی هم باشه که چه بهتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من یه سنگ درخشان میخوام که شبا بدرخشه میخوام باهاش گردنبند درست کنم اگه طبی هم باشه که چه بهتر
    من نشنیدم تا حالا میتونی از متخصصینشون سوال کنی سایتاشونو تو همین تاپیک زدم چند تاشونو

3. این کاربر از babaktsi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من نشنیدم تا حالا میتونی از متخصصینشون سوال کنی سایتاشونو تو همین تاپیک زدم چند تاشونو
    ولی فک کنم باشه همچین چیزی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

سلام بزرگوار ممون بابت لطقتون و در اختیار گذاشتن اطلاعات و تحربتون در خصوص سنگ درمانی. این پست قدیمی هست و امیدوارم هنوز پاسخ بدید چون به بلاگتون هم سر زدم و پیغام دادم خدمتتون. اخیرا موسسه ای بنام انجمن سنگ درمانی ایران تاسیس شده و کانال هم داره و محصولات مختلف رو با نسخه ارسال میکنن که من هم بعد از انجام تست آنلاین
    مزاج و چاکراها برام گردنبندی از سیترین کریستال سنگ و کوارتز صورتی ارسال شد ولی دقیق نگفتن
    چه قدر در روز میتونم استفاده کنم. من حس کردم برام خیلی قویه و خیلی نتیجه نگرفتم بعد چند روز استفاده و حتی مراقبه ی شبانه ای هم تجویز شده بود که کمی سرم حس گرمی و سنگینی میکرد . باهاشون که تماس گرفتم گفتن مراقبه رو فعلا انچام ندید و فقط از گردنبند استفاده کنین. اما من بعد از خوندن بلاگ شما سنگها رو سوا کردم و 3 گردنبند مجزا ساختم. الان سوالم اینه چطور ازشون بهتری بهره رو برای درمان افسردکی میشه برد و همینطور برای انرزی زیاد. خیلیی ممونمم

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •