تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: کمک برایه اپدیت بایوس

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

جالبه که همین نرم افزار سی پیو زد مقدار رم منو 4 گیگ نشون میده.ولی خوده ویندوز 3.25 گیگ نشون میده. بعد گرافیکمم که ان ویدیا جی تی 520 دو گیگ هستش. ویندوز 64 بیتی هم نصب کردم بازم همین مقدار 3.25 گیگ نشون میده. تو سایت گیگیا هم که نوشته این مادر برد حداقل 4 گیگو ساپورت میکنه. رم هارو هم تک تک امتحان کردم سالم بودن. ولی باسشون 800 هست ولی مین برد تا 533 رو ساپورت میکنه خلاصه نمیدونم چرا 4 گیگ نشون نمیده.
    شما همه موارد رو تست کردین از جمله ویندوز - رم هارو تک تک همرو تست کردین رو همه اسلات ها و درست بوده - چینش رم هارو عوض کردین مشکل حل نشده - مین هم که این حجم رو ساپورت میکنه گرافیک آنبورد یا توربو کش هم که ندارین فقط میمونه بایوس

cpu-z حجم رو درست نشون میده مهم ویندوز است که نشون میده چقدر از رم داره استفاده میشه
    برای آپدیت بایوس از نرم افزار bios@ آخرین ورژنش استفاده کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه بازم همون ارور چک ایدی بایوس رو داد!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نه بازم همون ارور چک ایدی بایوس رو داد!!!!!
    فلاپی داریو داری؟
    با q-flash هم همینطوره ؟
    با سرور چین هم تست کردی؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

14

شما همه موارد رو تست کردین از جمله ویندوز - رم هارو تک تک همرو تست کردین رو همه اسلات ها و درست بوده - چینش رم هارو عوض کردین مشکل حل نشده - مین هم که این حجم رو ساپورت میکنه گرافیک آنبورد یا توربو کش هم که ندارین فقط میمونه بایوس cpu-z حجم رو درست نشون میده مهم ویندوز است که نشون میده چقدر از رم داره استفاده میشه برای آپدیت بایوس از نرم افزار bios@ آخرین ورژنش استفاده کنید
    والا کل مواردو امتحان کردم. فقط میمونه همین اپدیت بایوس که وقتی تاریخ اپدیتش با تاریخ اپدیت این اف 6 یکیه پس چه نیازی هست با همین اف 6 اپدیت کنم؟ایا نیاز هست؟؟؟وقتی تاریخ دو تاشون یکیه خوب پس اپدیته دیگه درسته؟ولی جریان چیه که 3.25 گیگ رمو نشون میده معلوم نیست چرا. بعد با کیو 8 خود بایوس اپدیت میکنم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

منظورم کیو فلش بود نه هشت.. بله از طریق فلاپی اپدیت میکنم. نه سرور چین رو امتحان نکردم برم اونم امتحان کنم شاید از طریق اون اپدیت شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

والا کل مواردو امتحان کردم. فقط میمونه همین اپدیت بایوس که وقتی تاریخ اپدیتش با تاریخ اپدیت این اف 6 یکیه پس چه نیازی هست با همین اف 6 اپدیت کنم؟ایا نیاز هست؟؟؟وقتی تاریخ دو تاشون یکیه خوب پس اپدیته دیگه درسته؟ولی جریان چیه که 3.25 گیگ رمو نشون میده معلوم نیست چرا. بعد با کیو 8 خود بایوس اپدیت میکنم.
    من گفتم هردورمورد رو تست کردین هم bios@ هم q-flash
    چون یک تاریخ اومده که نمیشه بگیم آپدیته توضیحات ورژن هاشو بخونید

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سرور چین هم امتحان کردم دقیقا همین خطا رو میده فقط کیو فلشو امتحان کردم او نیکی روشو بلد نیستم چطوریه اگه لطف کنین لینک دانلود نرم افزارشو بذارین ممنون میشم اونم امتحان کنم شاید مشکلم حل شد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از طریق این ادرس دانلوود کنم اپدیتمو مساله ای نیست؟//

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فهمیم مشکل چیه اون ادرسی که شما دادین برایه همین مدل اما rev1هستشدر حالی که مدل مین من rev3هست رفتم fd رو دانلود کردم اپدیت شد ولی مشکل رم همچنان هست .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

رم هارو دوباره در میارم یه امتحان دیگه میکنم تک تک برایه اخرین بار.فقط سئوالی که دارم  اینه که این دو تا رم دو گیگی رو بهتره بذارم تو چه اسلت هایی؟اسلت همرنگ؟ یه بار دیگه امتحان کردم. جالب اونجاس بیشترین حجمو زمانی نشون میده که تو اسلت همرنگ قرمز باشن. چهار اسلت داره دو تا ققرمزه دو تا هم یه رنگه دیگهس.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •