تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پی سی تا 2.000.000 تومن

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض مشاوره برای خرید پی سی تا 2.000.000 تومن

سلام،
    دوستان عزیز میدونم یه ذره پستم طولانیه، ولی اکثر قطعاتم رو انتخاب کردم و برای بستن سیستم نهایی نظر شما رو میخوام، ممنون میشم وقت بذارید بخونید و راهنماییم کنید چون چند روز دیگه میخرمش، راستش اینقدرا هم نمیخوام پول اضافی خرج کنم میخوام قیمت حدالامکان پایین باشه تا بتونم یه ssd و کولر خوب هم بخرم، به نحوی میخوام هم سیستم قوی باشه و هم ارزش خرید داشته باشه و قطعات الکی گرون نخرم، دیگه فرض کنید برای خودتون یا داداش کوچیکتون میخواید بخرید.

خدمتتون عرض کنم که کاراییام کارهای معمولی مثل موزیک و اینترنت و فیلم و ... + گیم + نرم افزارهای رشته عمران

در مورد قطعات:
    cpu : سی پی یو رو میخ وام 2500k برد ارم و میخوام نظرتونو بدونم که آیا 3570 و یا سی پی های دیگه (با قیمت همین حدودا) ارزش هزینه بیشتر رو دارن یا اینکه با توجه به هزینه مورد نظر بهترین گزینه همینه؟
    MB : مادربورد خود م MSI Z68A-G45-G3 ر و در نظر دارم، با توجه به کاراییهای خوبش و قیمت مناسبش، اگه پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگید.
    Ram : حدا قل 8 گیگ ، دوست دارم به ج ای 2*4 یه دونه 8 بردارم و در آینده یه 8 دیگه هم کنارش ببندم، 1600 باشه بهتره، از قیمتاشون ولی اطلاع ندارم همینطور کدوم مارک بخرم بهتره، خرید یه 8 گیگ رو مصلحت میدونید؟
    HDD: یک ترا میخوام فقط یه سوال، این هاردهای 1 ترای barracuda ی seagate آیا با هاردهای دیگه ی 1 تراش فرقی دارن یا همشون یکین؟ (آخه پارسال seagate barracuda ندیده بودم)
    VGA: راستش دوست داشتم 560Ti بخرم ولی چون الان خیلی گرون شدن فکر میکنم بهتره 560 بخرم (اگه اشتباه نکنم حدود 320-350 تومن باید باشن) و بعدها یه 560 دیگه هم sli کنم نظر شما چیه؟ حتی فقط با یه 560 هم فکر نمیکنم کمبودی تو گیمها احساس کنم درسته؟ (بیشتر به خاطر فیزیکز دوست دارم کارتم انویدیا باشه)
    Monitor: خودم (البته تقریبا از پارسال) LG 22" W2261vp رو در نظر داشتم بیشتر بخاطر قیمت مناسب و کیفیت خوب مخصوصا زمان پاسخدهی 2ms نظرتون چیه؟ الان ولی زیاد اطلاع ندارم آی اس پی و سایر مانیتورا که اومدن کدومشون بهترن، لطفا شما یه مانیتور خوب با قیمت مناسب پیشنهاد بدین (ترجیحا 2ms باشه)
    case: کیس هم قیمت magnum II و X3 رو لطف کنید. فکر کنم x3 علاوه بر شیک بودن، کولینگش (با در نظر گرفتن فنهای خود کیس) بهتره و در کل ارزش سی چهل تومن اختلاف قیمت رو داره اینطور نیست؟
    لطفا پاور خوب و مناسب (با قدرت مناسب که در آینده یه کارت دیگه هم اگه بخرم ساپورت کنه) بهم معرفی کنید و یه SSD و کولر خوب که قیمتاشونم مناسب باشه معرفی کنید.
    لطفا قیمت قطعاتم بگید.
    با تشکر

2. این کاربر از Emir1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی sinaxex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

2500 دیگه ماکسیمم گرون شده باشه 500 هست قیمت روز ندارم برد رو هم حدود 250 در نظر بگیرید( من دقیقا همین برد و همین سی پی رو تقریبا یک ماه پیش گرفتم سی پی یو رو 410 و مین رو 220 ازش راضی ام)
    رم رو هم به نظرم 2 تا 4 بگیر که به قول خودت بعدا بتونی 16 گیگ کنی( چون سیستم برای گیم نمیخوای همون باس 1333 بگیر که هم ارزون تر هست و هم فرقی به حالت نداره )
    شما که داری بودجه میزاری به نظرم یک اس اس دی هم بگیر برای درایو ویندوز ات که کاملا سرعت سیستم ات رو از این رو به اون رو میکنه
    شما که زیاد گیم بازی نمیکنی (البته نفرمودی میکنی یا نه) همون 560 برات کفایت میکنه البته میتونی رو مدل های پایین تر هم فکر کنی چون قصد ات بازی نیست و زیادفرقی نداره گرافیک قوی گرفتن
    به فکر یک کولر خوب هم باش برای 2500 کا که هم بتونی خوب اور اش کنی و هم صدای کولر ات کمتر میشه
    در مورد مانیتور و کیس من خودم کیس مگنوم 2 و مانیتور 2261 دارم . ماینتور جواب کار ات رو میده البته مدل های جدید تر هم اومده بیخیال ips ها شو چون تبلیغی بیش نیست اما در مورد کیس من بهت پیشنهاد میکنم یک کیس فول تاور بگیر اگر میتونی هزینه کنی یا حداقل x3 .
    پاور هم حداقل 685 گرین در نظر بگیر که من جات بودم 780 میگرفتم که بعدا بخوای sli کنی کم نیاره

4. 2 کاربر از sinaxex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مادربوردتون با چیپ ست Z77 بخزی بهتر هست در آینده برای ارتقا دچار مشکل نمیشی.

asus p8z77v
    asus p8z77vpro
    در مورد سی پیو خوبه 2500k
    در مورد کیس از x3 بهتر هم هست .

6. 2 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

رم رو هم به نظرم 2 تا 4 بگیر که به قول خودت بعدا بتونی 16 گیگ کنی( چون سیستم برای گیم نمیخوای همون باس 1333 بگیر که هم ارزون تر هست و هم فرقی به حالت نداره )
    شما که زیاد گیم بازی نمیکنی (البته نفرمودی میکنی یا نه) همون 560 برات کفایت میکنه البته میتونی رو مدل های پایین تر هم فکر کنی چون قصد ات بازی نیست و زیادفرقی نداره گرافیک قوی گرفتن
    چرا، تو پست اولم عرض کردم گیم هم میخوام بازی کنم. کارت رو برای گیم هم میخوام، رم هم فکر میکنم باس 1600 بگیرم بهتر باشه، البته گفتم خودم اینطور فکر میکنم که به جای دو تا 4 گیگ یه 8 گیگ بخرم بهتره،‌ چون همین الان گیمها دارن مرز 4 گیگ رم رو رد میکنن و یکی دو سال دیگه مخصوصا با ورود کنسولهای جدید مسلما به بیشتر از 8 گیگ هم میرسن، پس به نظرم بهتره عوض هزینه رو دو تا 4 گیگ یه دفعه یه 8 گیگ بخرم فوقش یکی دو سال دیگه یه 8 گیگ دیگه هم میبندم و عالی جواب میده، باز این نظر منه و دوست دارم نظر کارشناسانه دوستان رو در این مورد بدونم. قیمت رم 8 گیگ چنده الان؟
    مورد کیس من بهت پیشنهاد میکنم یک کیس فول تاور بگیر اگر میتونی هزینه کنی یا حداقل x3
    فول تاور دقیقا نمیدونم کدوم کیسها میشن، فقط در مورد x3 اگه اشتباه نکنم یه بار یجا خوندم یه ایرادی بهش گرفته بودن، دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم تو بستن کولر گفته بودن یخورده مشکل پیش میاد، اگه مشکلی داره دوستان لطفا بگن.
    آره داداش مین خیلی خوبیه، البته تو یه سایت انگلیسی خوندم یه نفر که کارمند انویدیا هم بود خریده بودش و تنها ایرادی که در موردش نوشته بود این بود که نمیشه باهاش از یه حدی (حدود 4600-4700) بیشتر اور کرد و برای اورکلاک خیلی حرفه ای مشکل داره ولی در حد معمولی و این حدی که نوشتم گفته بود خوبه.
    مادربوردتون با چیپ ست Z77 بخزی بهتر هست در آینده برای ارتقا دچار مشکل نمیشی.

asus p8z77v
    asus p8z77vpro
    قیمت این بوردا چنده؟
    البته تا جایی که میدونم MSI Z68A-G45-G3 هم آیوی بریجها رو ساپورت میکنه، راستش زیاد مطمئن نیستم هزینه اضافی ارزش قابلیتهای این بوردا رو داره یا نه، باز نظر شما و دوستان رو بدونم بهتره.
    در مورد کیس از x3 بهتر هم هست
    چه کیسهایی؟
    راستی پاور 780 به نظرتون خیلی زیاد نیست؟ قیمتش چند در میاد؟
    مانیتورم من اینو پارسال تحقیق کرده بودم و در نظر داشتم بخرم، آی اس پی ها رو چند جا دیدم میگن زیاد ارزش ندارن ولی از بقیه مانیتورها هم الان خبر ندارم چی خوبه، اگه کسی نظری داره لطفا بگه، البته قیمتش هم نمیخوام زیاد بالا باشه، در حد معقول و مناسب بودجم.

8. این کاربر از Emir1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

وقتی میتونه یه z68 خوب بگیری دیگه خرید z77 هزینه ی اضافیه و ارزش نداره
    حالا مجبوری که پردازنده رو 2500k دوست داری یا علاقه شخصی که بری اسمشو اینور اونور پز بدی؟(شوخی بودا )
    از هزینه ی پردازنده کم کن و کارت گرافیک قوی بردار شما میخوای گیم بزنی گرافیک مهمتره
    x3 هم من شنیدم که با فن های تاور مشکل داره

10. 2 کاربر از MR.CART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

نه باب، دوستای من اینقدرا تو بحث تخصصی قطعات نیستن که حالیشون باشه و بهشون پز بدم، به جز خودم به کسی نمیتونم پز بدم راستش به نظرم حداقل سی پی یوی لازم برام همینه، اگه پایینتر مثلا امثال 2100 رو بردارم فکر نمیکنم زیاد بدردم بخوره چون نمیخوام تند تند قطعات عوض کنم، 2500 قدرتش خیلی خوبه و مخصوصا با اور خیلی قدرتمنده و فکر میکنم تا چندین سال به راحتی از عهده تمام نرم افزارها و گیمهای سنگین بر میاد، در صورتی که شاید هر گزینه دیگه ای رو بردارم در آینده نزدیک مجبور بشم عوضش کنم. نهایتش میخوام طی چند سال آینده یه رم اضافی و یا اگه کارت گرفیک کم آورد یه کارت دیگه کنارش ببندم، مادربوردم هم که فکر میکنم از نظر آپگریدها حتی سی پی یوی آیوی مشکلی نداره.
    sli 560 رو که نگا میکردم خیلی بالا جواب میده، به همین خاطر این کارتو انتخاب کردم چون کارت خوبیه و فقط یخورده از 560Ti ضعیفتره و در حالت sli تقریبا به sli 560Ti نزدیکه و در ضمن ارزش خریدش از نمونه Ti اش بالاتره، 560Ti به نظرم الکی گرونه، من مدام قیمتها رو دنبال میکنم الان یه ماهی میشه که این کارت مدام قیمتش پایین میاد تو این یه ماهه 7-8 دلار قیمتش پایین اومده و الان متوسطش حدود 199 دلاره ولی تو ایران فروشنده ها به قیمت جهانی اصلا توجهی نمیکنن و از پایین اومدن قیمت خبری نیست و بعضی قطعات نمیدونم چرا خیلی به نسبت دلار گرون تر از بقیه میشن. باز به نظرم 560 از این جهت بهتره، اگه اشتباه میکنم و یا به نظرتون انتخاب خوبی برام نیست بگین. به نظرتون الان 560 واسه گیمها ضعیفه؟
    راستی نظر شما در مورد رم چیه خرید یه رم 8 گیگ 1600 رو صلاح میدونید؟ برای کیس پینشنهادی دارین؟
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •