تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 698 از 720 اولاول ... 198598648688694695696697698699700701702708 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,971 به 6,980 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

عجب کنتراستی داره ... حیف که halo effect هنوز به قوت خودش باقیه :(((( اون عکس که tv ها صفحه ی مشکی رو نشون میدن به وضوح مشخصه ... نکته ی جالب clouding وحشتناک سونیه که واسه یه flagship فاجعه است ....

امسال منتظر oled پاناسونیک هستم تا بعد از سالها بعد از CRT یه پنل بدون نقص ببینم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

عجب کنتراستی داره ... حیف که halo effect هنوز به قوت خودش باقیه :(((( اون عکس که tv ها صفحه ی مشکی رو نشون میدن به وضوح مشخصه ... نکته ی جالب clouding وحشتناک سونیه که واسه یه flagship فاجعه است ....

امسال منتظر oled پاناسونیک هستم تا بعد از سالها بعد از CRT یه پنل بدون نقص ببینم

اگه نباشه جاش خالی می مونه MAPNAZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

به نظر من که یه جورایی تو تنظیمات برایتنس و کنتراست سونی دست برده و تنظیم کرده اند که جلوی پاناسونیک ضایع بشه. وگرنه در چند سال گذشته ال ای دی ها ی سونی را دیده ایم که بهتر از پاناسونیک ظاهر شده.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دلیلش این بوده که تا چند سال گذشته کلا پانسونیک در رده ی flagship حاضر نبوده و تمام تمرکزش روی پلاسما بوده ! این اولین flagship پانی با تکنولوژی led محسوب میشه (و شاید هم آخرین)

5. این کاربر از mehrdad_ati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اونی که عکسو انداخته تو همون ترد که لینکشو گذاشتم گفته اون halo به خاطر اثری که نور روی سنسور دوربینش ایجاد کرده به وجود اومده تو واقعیت اونجوری نیست.

7. این کاربر از Sacrament بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کافیه چراغا رو خاموش کنی و از زاویه به tv نگا کنی تا تو واقعیتم همونجوری بشه !!! من خونه خودم تلویزیون local dimm دارم تو نور عادی تقریبا halo نداره ولی تو شب فاجعست ! مخصوصا از زاویه که اصلا نمیشه بهش نگاه کرد ... این خاصیت local dimming هست غیر قابل اجتنابه . ولی احتمالا تو AX900 به حد اقل رسوندنش

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان من تلویزیون پاناسونیکم مدل vt30 هست بعد 7 چراغه شده دادم بردش رو عوض کردن الان نگاه می کنم حالت مشاهده اون دوتا گزینه حرفه ای 1 و حرفه ای 2 که میشد کالیبره کنیم رو نداره دوستان علتش رو میدونن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام دوستان من تلویزیون پاناسونیکم مدل vt30 هست بعد 7 چراغه شده دادم بردش رو عوض کردن الان نگاه می کنم حالت مشاهده اون دوتا گزینه حرفه ای 1 و حرفه ای 2 که میشد کالیبره کنیم رو نداره دوستان علتش رو میدونن؟
    تو قسمت setup باید گزینه Advanced (isfccc رو فعال کنی تا اون گزینه ها بیاد.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تو قسمت setup باید گزینه Advanced (isfccc رو فعال کنی تا اون گزینه ها بیاد.
    ممنون دوست عزیز در ضمن گارانتی بانیان میگفت نباید
    حالت مشاهده
    رو داینامیک بزاری و در ضمن نباید دوباره کالیبرش بکنی و کنتراست رو بالا ببری وگرنه دوباره برد تلویزیون میسوزه واقعا" اینجوریه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز در ضمن گارانتی بانیان میگفت نباید
    حالت مشاهده
    رو داینامیک بزاری و در ضمن نباید دوباره کالیبرش بکنی و کنتراست رو بالا ببری وگرنه دوباره برد تلویزیون میسوزه واقعا" اینجوریه؟
    میخواستی بگی خاموش بزارمش دکوری چطوره؟
    والا منم دقیق نمیدونم ولی اره راست میگن و هر چی کنتراست رو بالاتر ببری بیشتر داغ میکنه و به طبع به برد بیشتر فشار میاد و خود من حالت ecomode روشنه و روی حالت تی وی ایران کنتراست 0 و مد نرمال گذاشتم چون محتواش بی ارزشه از نظر خودم و روی حالت بازی و فیلم حداکثر 50 یا 60 میزارم و کارم هم که تموم شد خاموش میکنم بکل و با کالیبره کردن فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ولی کنتراست رو هر چی کمتر بزاری عمره همون برد کذایی بیشتر میشه.
    مال شما چند اینچ هست و چقدر ساعت کارکرد موقع خراب شدن برد بود و چقدر هزینه تعویض برد شد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •