تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 720 اولاول ... 24248495051525354555662102152552 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اول اینکه مبارک باشه و دوم اینکه به بهترین انتخابت تبریک میگم :
    1-کالیبره کردن به گفته اساتید یه امر سلیقه ایه . تنظیماتش رو بالا پائین کن ببین کدومش بیشتر به دلت میشنه و به قول معروف بیشتر بهت حال میده . من خودم همیشه از مد سینما استفاده میکنم که همون THX هستش . واقعا رنگها توی این مد زیبا ، طبیعی و دلپذیر هستن . کنتراست رو روی 100 میذارم شارپنس روی 80 و مقدار رنگ روی 37 .
    2- دوست عزیز ، عزیز دل برادر ، آخه کی از فاصله 40 سانتیمتری به یه تی وی 42 اینچی نگاه میکنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
    سپاس
    ضمن تشکر از پاسخگویی سریع ، من نگفتم که از 40 سانتی باید به تی وی 42 اینچی نگاه کرد سئوال اینکه دون دون ریز روی صفحه( اما تصویر واضح ) برعکس lcd و led که بصورت پیکسل و صاف است ولی تصویر واضح نیست طبیعی است یا نه ؟ و جزء خصوصات سیستم پلاسما می باشد ؟

تشکر فراوان
    Last edited by سیدمرتضی; 09-10-2010 at 12:08.

2. 2 کاربر از سیدمرتضی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ضمن تشکر از پاسخگویی سریع ، من نگفتم که از 40 سانتی باید به تی وی 42 اینچی نگاه کرد سئوال اینکه دون دون ریز روی صفحه( اما تصویر واضح ) برعکس lcd و led که بصورت پیکسل و صاف است ولی تصویر واضح نیست طبیعی است یا نه ؟ و جزء خصوصات سیستم پلاسما می باشد ؟

تشکر فراوان
    طبیعیه دوست عزیزم
    سپاس

4. 2 کاربر از amirvania بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز ، من همیشه معتقد بودم که لوازم صوتی و تصویری را باید با گارانتی خرید و پس از مطالعه پست ها متفاوت و تحقیقات و راهنمای دوستان این انجمن ( همین جا از همه آنها تشکر می گردد) قصد داشتم پلاسمای پاناسونیک v20 با گارانتی بخرم و از تیر ماه تاکنون هم منتظر ماندم اما دیگر از امروز و فردا کردن شرکت بانیان خسته شده و هفته قبل چهارشنبه سفارش خرید پلاسمای v20R از بانه را دادم به قیمت 1400 با کرایه حمل ( شمال ) . می خواستم چند مورد را خدمت دوستان عزیز که قصد خرید را دارند عرض نمایم
    1 - تصویر شبکه های ایران با ----- خوب و دیگر شبکه ها خارجی خیلی بهتر است ، حتی از سامسونگ LED C620 که یکی از آشنایان هم هفته قبل خریده بهتر بود بطوریکه در LED سریال مختار که دارای کیفت بهتری است حتی از دو متری واضح نبود . در صورتیکه همین سریال در پلاسمای V20 حتی از فاصله یک متری واضح است و مشکلی نداشت .
    2 - فیلم ها و کنسرت های HD و FUll HD محشر می باشد و قابل مقایسه با دیگر TV نیست . از نظر کیفت و رنگ و ...
    3 - پخش فیلم از طریق USB و دیگر امکانات تست نکردم . چون من یک HD player پاتریوت دارم که کامل است و به این امکانات در TV نیاز ندارم .
    4 - مدل V20R تیونر دیجیتال ندارد.
    5- گرمای پلاسما با کنتراست 80 خیلی کم و در حد LCD و LED دیگر برندها می باشد اما با کنتراست 100 و در مد دینامیک یک مقدار افزایش می یابد که محسوس نیست و گویا طبیعی است.

در پایان ضمن تشکر از کلیه دوستان دو سئوال داشتم که لطفا جواب بدهید:
    1 - نحوه کالیبره کردن و تنظیم پلاسمای V20 را بفرمایید؟
    2 - در تصاویر SD وقتی از نزدیک نگاه میکنی ( کمتر از 40 سانتی ) انگار تصویر برفکی است مخصوصا توی رنگهای خاکستری و مشکی آیا این طبیعی است ؟
    به سلامتی.
    اگه تونستی یه چند تا عکس از تی وی بزار.

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

سلام

امروز به طور رسمی مدل V20 در سایز 42 اینچ در فروشگاه مرکزی غرب تهران پاناسونیک در خیابان ستارخان با قیمت 1.750 به همراه ضمانتنامه بانیان برای فروش عرضه شد . همچنین طی سوالی که از مسئول این نمایندگی پاناسونیک کردم گقتند که مدل VT20 هفته آینده در سایز 50 اینج با قیمت حدود 3.500 تا 3.700 برای فروش عرضه خواهد شد همچنین علت تاخیر در عرضه پنل های 2010 را نوسانات قیمت ارز اعلام کردند که با این حساب ممکن است در قیمت ها در آینده تغییراتی به وجود بیاد!!!

اما بنده تا به امروز مدل V20 را از نزدیک مشاهده نکرده بودم که در این نمایندگی در میان مدلهایی چون G10 و V10 قرار گرفته بود که با اولین برخورد به غیر از طراحی جذاب آن میشد تفاوت در کیفیت را مشاهده کرد! . عمق رنگ مشکی و اشباع رنگ ها و شفافیت این مدل نسبت به مدلهای دیگر کاملا مشهود بود. سورس پخش شده هم تصاویر فول اچ دی از لیگ فوتبال انگلستان به همراه مناظری از طبیعت بود که توسط یک بلوری پاناسونیک با خروجی HDmi به تی وی متصل شده بود. ولی متاسفانه چون وقت کافی برای بررسی کامل نداشتم نشد که در مورد پخش USB و تیونر دیجیتال از فروشنده سوال کنم و یا تست عملی انجام بدم که فکر می کنم این دو مسئله مورد نظر برخی دوستان بود اما سعی می کنم در اولین فرصت با حضور دوباره در آنجا یک بررسی کامل در این مورد برای اطمینان خاطر دوستان انجام بدهم.
    سلام، رفیق این فروشگاه کجای ستارخان است؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام، رفیق این فروشگاه کجای ستارخان است؟
    سلام

تهران - ستارخان ، نرسیده به پل ستارخان ( غرب به شرق ) نبش کوچه کوروش پلاک 598 - فروشگاه مرکزی غرب تهران ( نمایندگی رسمی فروش )

این آدرسی هست که بر روی کارتی که از فروشگاه گرفتم قید شده که شماره تلفن و فکس هم دارد اما نمی دونم طبق قوانین انجمن امکان قرار دادن شماره تلفن وجود دارد یا خیر؟

هنور هم وقت نکردم حضوری دوباره آنجا سر بزنم.

7. 4 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام. اول باید از Alucard به خاطر راهنمایی هاش و شماره تلفن تشکر کنم.
    الان دیگه بیشتر نمایندگی های پانا v20 رو با گارانتی دارن.قیمتش هم حدود یک میلیون و هفتصده.

9. این کاربر از auha88j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام. اول باید از Alucard به خاطر راهنمایی هاش و شماره تلفن تشکر کنم.
    الان دیگه بیشتر نمایندگی های پانا v20 رو با گارانتی دارن.قیمتش هم حدود یک میلیون و هفتصده.
    سلام
    در مشهد که هنوز هیچ نمایندگی نداره؟؟
    راستی بچه های مشهدی آیا به جز فروشگاههای دستمالچی که در خیابانهای مختلف مشهد شعبه زده نمایندگی تلویزیونهای پاناسونیک دیگری را می شناسند؟
    اگه بله لطفا آدرس آنرا پ خ کنید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض برق مصرفی پلاسمای V20

با آرزوی توفیق الهی ، قابل توجه دوستانیکه نگران برق مصرفی پلاسما بوده اند . من با دستگاه آمپرسنج برق مصرفی پلاسمای v20 را برای 10 دقیقه در مد دینامیک با کنتراست 100 اندازه گیری کردم میزان آمپر بین 0.3 الی 0.9 متغیر بوده یعنی برق مصرفی حدوا بین 70وات الی 200 وات .التبه برق مصرفی به تصویر بستگی داشته است تصاویر تیره و مشکی حداقل و تصاویر سفید و روشن بالاتر . با تشکر

12. 15 کاربر از سیدمرتضی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sasanv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    سرزمین خاک و خورشید

پيش فرض

سلام دوست عزیز؟ این قیمت 42 اینچه؟ در مورد قیمت 50v20 و 50vt20 در نمایندگی ها و ب ا ن ه هم اگر اطلاعی دارید متشکر میشم بفرمایید.
    البته اگر سوالم خارج از بحثه معذرت میخام.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام : دوستان چند تا عکس از v20 که از سورسهای sd و mode :cinema با تنظیمات default ولی رنگ روی 45 قرار داره . پنل حدود 170 ساعت کار کرده .سایز عکسها کاهش داده شده پس کیفیت هم پایین امده و کیفیت اصلی پنل معلوم نیست. دوربین canon g9 با mode : auto در محیط تاریک گرفته شده .[
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    Last edited by s.hossein45; 12-10-2010 at 21:26. دليل: عدم نمایش عکس

15. 6 کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه کسی سایز 42 میخواد که 3 بعدی باشه بزودی GT42 هم میاد
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •