تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ارتقا

پروفشنال ali_metal_357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    پشت کامی جونم

پيش فرض ارتقا

از اساتید محترم میخوام نظرشون در اعلام کنند و به من مشاوره بدن من از کامپیوترم برای بازی و فیلم دیدن استفاده میکنم ، بگم که سرعت عملم در کامپیوتر بالاست یک دفعه دیدی دارم بازی Call Of duty انلاین بازی میکنم از اون طرف دارم 2 تا سی دی هم زمان رایت میکنم و منتظرم فیلم هایی که دیشب دانلود کردم به فرمت DvD تبدیل بشن . تعجب نکنید معمولا کسی که پشت سرم باشه ازم میپرسه قاطی نمیکنی ؟ منم میگم عادت دارم . بگذریم خواستم متوجه بشید مورد مصرفم چیه .فعل حال من سیستم این مشخصات و داره مادر برد گیگا EP43-UD3L سی پی یو Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHzگرافیک NVIDIA GeForce GT 240Gaming graphics= 3839 MB Total available graphics memoryMemory (RAM)= 6.00 GBویندوزم هم 64bit هست غیر این بریزم به مشکل میخورم چند تا نکته بگم گرافیکم یک گیگ هست و بقیش Shared system memory 2815 MB رم هام 3 تا دو گیگ باس 800 هست این مادربرد core i3 - i5 - i7 namikhore حالا با این تفاسیر به نظر شما چگونه عمل کنم ؟این سیستم رو به حد نهایت خود ارتقا بدم ؟یا سیستم و عوض کنم ؟مثلا با ارتقای یه سی پی یو Core™ 2 Extreme QX9770تعویض رم ها از باس 800 به 1200 و ارتقای 12 - 16 gig و حتی تعویض گرافیک مدل نمیدونم یا خرید یک مادربرد و ارتقای سی پی یو و رم و گرافیک باید بگم که فعل حال باشرایط کاری تابستون توان زیاد خرج کردن رو ندارم و فعلا برای ارتقا 600 در نظر دارم البته بدین صورت نیست که بخاطر مثلا 200 تومن بیام گزینه اشتباه رو انتخاب کنم در واقع سیستمی میخوام که سرعت انجام کار هام رو بیشتر کنه نه سیستمی فرا تر از نیازم .من از این که توی بازی افت فریم داشته باشم به شدت بیزارم .منتظرم نظر هاتون هستم

پروفشنال ali_metal_357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    پشت کامی جونم

پيش فرض

نبود مشاور ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •