تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 23 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 230

نام تاپيک: ◄ صندلی داغ انجمن موسیقی (طرح سؤال برای عموم آزاد است!)

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

خب يه سری سوال مي خوام بپرسم كه شايد يكمي شخصی تر باشه و اين صندلي يه ذره ولرم بشه : دی

* وضعيت Facial Hair وحيد چجوريه؟ ريش ميگذاري؟ ريشات هميشه 6 تيغه يا يه حالت ديگه؟

* شنيدم كه مثل من خيلي موهاي پر پشتي داری؟ اين شايعس يا نه تاييد مي كني؟

* از اونايي هستي كه راحت خوابشون مي بره يا نه مثلا اگه سر جای خودت نباشي سخت مي خوابی؟

* بهت ميخوره كه خيلی‌اهل كتاب و شعر نباشي ... درسته؟ يا اگه اهلش هستي يه كتاب ادبي كه تازگيا خوندي رو اسم ببر.

* داداشت رو چندتا دوست داری؟ ( يادش بخير چه قدر قديم ازش تعريف مي كردی : دی )

* به نظرت چرا توی‌ انجمن موسيقي منه Hamid Hamid ( از خودم اسم بردم كه به دوستان جسارت نشه خدايی نكرده ) خيلي توي بحث ها شركت نمي كنيم؟ يهو طرف مي بيني 40 خط يه حرفی رو نوشته اما حتي مي بيني 6-7 نفر پست رو خوندن. اينو قبول داری يا نه؟ ( من كه به شخصه اينو خيلي قبول دارم ... يه وقتايی باعث دلسردی آدم ميشه ... واقعا گاهي اوقات من فكر مي كنم دارم واسه فضای خالي حرف مي زنم )

* اگه با سوال بالا و نظر من موافقی راه حلي به ذهنت مي رسه؟

* به نظرت چه زمانی انجمن موسيقی به نقطه ی اوجش مي رسه؟ به اون ايده آل منظورمه ... يه توضيح : همين الان براي انجمن خيلي زحمت كشيده شده. چيزی كه الان داريم واقعا نتيجه ی زحمات شبانه روزی يه تعداد زيادی از دوستان هستش. مي خوام كلا بدونم وحيد انجمن موسيقيی رو در چه وضعيتی ايده آل ميدونه؟ ( برای‌مثال : براي منه Hamid Hamid همين وضعيت فعلي + شركت فعال همه در بحث ها = انجمن ايده آل موسيقي )

باز هم ممنون كه جواب ميدی به سوالاي من

موفق باشيد

2. 8 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

1- به نظرت انسان رفته رفته به سمت بی نظمی و اشفتگی نمیره؟ حالا در چه موسیقی چه در زندگی چه در عقاید و........؟ و چرا؟

2- فلسفه وجودی و دلیل بودن ما چیه؟تا حالا تونستی واسه خودت توجیهش کنی؟تونستی همه مسایل رو کنار هم بذاری و در مورد این مسایل به نتیجه برسی؟چطور؟

3- ایا به اینکه پایان شب سیه سفید است و اندکی صبر سحر نزدیک است و شعارهای مشابه عقیده داری؟اگه آره پس چرا مثال نقض همچین مواردی زیاد هست؟

4- چرا رفته رفته خودخواهی و ویترین های شخصیتی انسانها بیشتر از قبل میشه ؟دلیلش چیه؟

5- ازدواج؟خوبه؟در چه سنی؟با چه امکاناتی؟

6- نظرت در مورد موسیقی سنتی چیه؟خوبه؟بد؟نیاز به بروز شدن داره؟بهترین؟بدترین؟سازی باید بهش اضافه بشه؟باید ارکسترال تر بشه؟

7- اصلا موسیقی سنتی گوش میدی؟کلاسیک چطور؟

8- چرا کسایی که موسیقی های مثلا هارد راک یا متال یا حتی راک کار می کنن ظاهر و تیپ های نامتعارفی دارن؟نمیتونن مثل کسایی که موسیقی عادی کار می کنن(مثل کلاسیک و ....)آراسته تر و منظم تر باشن؟علتش در چیه؟

9-بزرگترین کسی که به موسیقی ایران خدمت کرده کیه؟

10 -بزرگترین آهنگساز طول تاریخ ایران کیه؟بعد انقلاب چطور؟

11-نظرت راجه به ساز پیانو چیه؟؟در مورد ویولن چطور؟؟

12-به نظرت هرچه انسان پیشرفت می کنه ازادیش بیشتر میشه یا کمتر؟؟چرا؟

13- چه فرقی بین جهان بینی کسایی که بیشتر موسیقی شاد گوش میدن با کسایی که بیشتر موسیقی غمگین گوش میدن وجود داره؟

14- نظرت در مورد اینکه موسیقی و سایر هنرها دارن بیشتر به سمت نمایش و شو من بودن پیش میرن تا ارایه اصل خود هنر چیه؟؟؟

15- به نظرت موسیقی پاپ(یا به غیر از سنتی ) ما در حال حاضر خواننده ای داره که بهش لقب ستاره رو داد؟؟

16-به نظرت سلیقه موسیقیایی مردم نسبت به زمان قدیم افت کزده یا پیشرفت؟؟

17- میتونی با مقداری اطلاعات اولیه از انسانها شناخت بدست بیاری؟

18- اگه جواب سوال بالاییت بله هست من از لحاظ روانی و انسانی چطور ادمیم؟؟

فعلا همینا دیگه مرسی

.

4. 5 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Pessimist

هنوز نیومدی رو صندلی اونوقت میگی داغ نشده

خب وحید جان من اومدم با سوالاتم! سوالات من شامل چهار بخش میشه،موسیقیایی،سینمایی،ور زشی،متفرقه،

به این راحتی ها داغ نمیشه
    خوش اومدی

سوالات موسیقیایی

- همونطور که خیلی ها میدونن سبک های راک و متال جزء سبک های مورد علاقت هست و گفتی پاپ خارجی گوش نمیدی! منظورت پاپ های جدید بود یا قدیمی و چرا؟
    منظورم این جدیدا بودش
    قدیمی ها که بعضی هاشون خیلی عالی بودن و حتی امثال بیتلز و الویس پریسلی رو هم میشه جزو پاپ حساب کرد
    در مورد پاپ های جدید حتی این پاپ های جدید ایرانی هم خیلی هاش قابل تحمل نیست چه برسه به خارجی اون که دیگه به نظرم کلا مسخره بازی شده! اکثر اونا به دنبال چیزای دیگه ای غیر موسیقی هستن مخصوصا خواننده های زن...
    واقعا باید تاسف خورد که موسیقی رایج در جهان الان اینجور موسیقیه!

-کدوم آهنگ باعث شد که به موسیقی خارجی علاقه مند بشی؟
    یادم نمیاد دقیقا کدوم آهنگ بود

- پنج تا از پیانیست های مورد علاقت رو نام ببر.
    پیانیست ها رو خیلی نمی شناسم
    اینا رو می تونم بگم که 5 تا پیناسیت یا کیبوردیست مورد علاقمن:

بتهوون - جردن رودس - ریچارد رایت - جسپر کید - فریبرز لاچینی

- پنج تا از خواننده های متال مورد علاقت رو نام ببر.
    توی متال این خواننده ها رو دوس دارم:

جیمز هتفیلد از متالیکا
    بروس دیکینسن از آیرن میدن
    آزی آزبورن از بلک سبث
    وینسنت کاوانا از آناتما
    جیمز لابری از دریم تیئتر

- میتونی یه موسیقی متن فیلم رو نام ببری که ملودی هاش تا آخر عمر تو ذهنت باقی میمونه؟
    فیلم رستگاری شاوشنک
    با اینکه شاید برای بعضی ها موسیقی اون به چشم نیاد ولی موسیقی اونم واقعا شاهکاره
    آهنگساز اون توماس نیومن هستش که به جز اون چند تا ترک هم برای آهنگای قدیمیه که اونا هم عالین
    همین طور فیلم ارباب حلقه ها رو هم موسیقیشو خیلی دوس دارم و شاهکاره
    به جز این دو تا هم بازم موسیقی متن فیلم هایی هستن که این شرایط رو داشته باشن

- به نظرت قشنگ ترین آهنگ جام جهانی مال کدوم دوره هست و چرا؟
    جام جهانی 98 رو یادمه خیلی خوب بود
    چون باهاش خاطرات خوبی دارم

- تا حالا کنسرت رفتی؟ اگه رفتی بگو مال کدوم خواننده یا بند بوده؟
    نه تا حالا نرفتم

- اگه قرار باشه آهنگسازی رو به صورت حرفه ای دنبال کنی سراغ چه سبکی میری و چرا؟
    دوس دارم بیشتر تو کار آهنگای آرام بخش و سبک نیو ایج برم
    چون فکر می کنم این آهنگا می تونن به انسان ها خیلی کمک کنن و جوری هم هستن که برای اکثر افراد لذت بخشن

- اگه دوست داشتی یه خاطره موسیقیایی تعریف کن!
    یادمه یه زمانی موسیقی متال رو اصلا دنبال نمی کردم و اصلا در موردش تحقیق نمی کردم که چه نوع موسیقیه به خاطر همین عدم آگاهی اصلا دیدگاه خوبی نسبت به اون نداشتم!
    حالا می بینم که واقعا آدم نباید در مورد چیزا زود قضاوت کنه و بهتره در مورد یه چیزی کامل و درست تحقیق کنه و بعد قضاوت کنه

- بعضی وقت ها وقتی تو خیابان راه میریم جوونایی رو میبینیم که نشستن تو ماشینشون و آهنگ های دوپس دوپس میذارن و صدای ضبط ماشین رو تا آخر بالا میبرن و شیشه ها رو میدن پایین!وقتی اینا رو میبینی چه حسی بهت دست میده؟ به نظرت هدفشون از این کار چیه؟
    حس خاصی بهم دست نمیده و فقط فکر می کنم که بالاخره توی هر جایی همه جور آدمی باید باشه
    هدفشون هم فکر می کنم که اینه که با این کارا مثلا تفریح کنن و لذت ببرن که فکر می کنم به این هدف نمی رسن!

سوالات سینمایی

- پنج تا از بهترین فیلم های خارجی و پنج تا از بهترین فیلم های ایرانی که تا به حال دیدی رو نام ببر!
    و در این لحظه سوالات سخت شروع شد
    جوابای این سوال ها شاید کوتاه باشه ولی نیاز به فکر کردن زیاد داره

فیلم های خارجی:

1- The Shawshank Redemption : برام مهم نیست که این فیلم در فلان سایت چه رده ای و چه امتیازایی رو داره مهم اینه که این فیلم تاثیرگذار ترین فیلمیه که تا حالا دیدم. یعنی اصلا نمیشه که هر چند وقت یکبار یه سری سکانس های اونو دوباره نبینم. به نظرم برای رسیدن به موفقیت یکی از چیزایی که خیلی پیشنهاد میشه دیدن این فیلمه!

2- The Godfather Trilogy : کلا پدرخوانده رو خیلی دوس دارم و بازی های اون فوق العاده تاثیرگذارن و چند تا از بهترین بازیگران تاریخ سینما رو میشه در اون دید

3- The Lord of the Rings Trilogy : دنیای فانتزی ارباب حلقه ها برام فوق العاده لذت بخشه و از همه لحاظ این فیلم کامله و هیچ فیلمی هم به این شکل و شمایل ندیدم که در سطح اون باشه

4- Life Is Beautiful : این فیلم واقعا موضوع خیلی خاصی داره و خیلی تاثیرگذاره

5- The Green Mile : همیشه اونو دوس داشتم چون واقعا همه چی این فیلم زیباست

البته اگه 10 تا بود راحتر بود چون خیلی فیلم دیگه هم هستن

...................

فیلم های ایرانی:

آژانس شیشه ای
    جدایی نادر از سیمین
    درباره الی
    هامون
    مارمولک

- به نظرت تاثیر گذارترین فیلم های تاریخ سینما کدوم فیلم ها هستن و چرا؟
    خب این سوال سختیه و کلا اینقدر تخصصی دنیای سینما رو دنبال نکردم
    فقط اگه یه دونه فیلم بخوام بگم فیلم پدرخوانده رو نام می برم که فکر می کنم خیلی در تاریخ سینما تاثیر داشته

- از بین کارگردان های خارجی و داخلی کدوم ها رو بیشتر از بقیه قبول داری و چرا؟(منظورم کارگردان های در قید حیات هستن)

کارگردان های خارجی ها:

Martin Scorsese : شاهکارهایی که این استاد ساخته رو فکر کنم نمیشه شمرد! حتی فیلم های متفاوت اون در این سال های اخیر مثل هوگو هم عالی بودن

Frank Darabont : با وجود فیلم های فوق العاده بزرگی مثل رستگاری شاوشنک و مسیر سبز این کارگردان رو خیلی دوس دارم

David Fincher : به خاطر کارای خاصی مثل فیلم هفت و باشگاه مشت زنی جزو کارگردان های محبوبم قرار می گیره که اونم مثل Martin Scorsese اکثر فیلماش خوبن

Christopher Nolan : فیلمی که می سازه همیشه خاصه و موضوع اون کاملا درگیر کننده که از این لحاظ فکر می کنم بهترین فیلمش Memento بودش

Francis Ford Coppola : فقط سه گانه پدرخوانده اون کافیه که اونو هم جزو 5 تا قرار بدم

...................

کارگردان های ایرانی ها:

اصغر فرهادی
    مسعود کیمیایی
    عباس کیارستمی
    ابراهیم حاتمی کیا

دلیلش هم اینه که کلا کارشون درسته (خیلی مختصر و مفید : دی)

- تا حالا کدوم یک از شخصیت های فیلم خیلی روت تاثیر گذاشته؟
    خیلی ها هستن
    ولی اندی دوفرین از رستگاری شاوشنک و همین طور گوییدو از زندگی زیباست رو حضور ذهن دارم
    ولی کسای دیگه هم هستن

- تا به حال کدوم فیلم بشتر از بقیه تونسته تو رو به تفکر عمیق فرو ببره؟
    فیلم رستگاری شاوشنک که کلا اگه آدم اینقدر روحیه و امید توی زندگیش داشته باشه حتما موفق میشه که به خاطر همین این فیلم خیلی منو به فکر فرو می بره

- سبک های مورد علاقت رو به ترتیب نام ببر!
    سبک فیلم ها زیاد برام مهم نیست و سعی می کنم همه نوع فیلمی بببینم
    به خاطر همین نمی تونم سبک خاصی رو نام ببرم

- زیباترین دیالوگی که تا به حال شنیدی مال کدوم فیلم بوده؟
    زیباترین رو که نمی تونم بگم ولی اگه یه دونه از اون زیباها رو می تونم بگم که از فیلم لئون هستش:

- زندگی همیشه اینقدر سخته یا وقتی بچه ای اینجوریه؟
    - همیشه اینقدر سخته

هر چند که دیالوگی که برای سوال بعدی میگم از این بهتره...

- غمگین ترین سکانسی که تا به حال دیدی کدوم سکانس هست؟
    سکانس های غمگین و تاثیرگذاری توی ذهنم هستن که به طور قاطع نمی تونم بگم که کدومشون غمگینترینه
    ولی واقعا این سکانس فیلم مسیر سبز خیلی غمگینه که مایکل کلارک دانکن در نقش جان کافی دوس داشتنی به تام هنکس اونو میگه ( جالبه ایشون یعنی جان کلارک دانکن 10 روز پیش فوت کردن و تازه من الات متوجه شدم! روحش شاد...) :

خیلی خسته ام رییس ، خسته از تنها سفر کردن ، تنها مثل یک چلچله در زیر بارون ، خسته از اینکه هیچ وقت رفیقی نداشتم پهلوم باشه و ازم بپرسه که از کجا اومدم،به کجا میرم یا چرا؟!آنقدر خسته ام از اینکه آدما همدیگرو اذیت میکنن ، خسته ام از تمام دردهایی که تو دنیا حس میکنم و می شنوم ، هر روز دردهام بیشتر میشه ، تمام مدت درد تو سرم مثل خرده های شیشه است ،می تونین بفهمین؟

- زیباترین انیمیشنی که تا به حال فرصت کردی ببینی کدوم بوده و چرا؟
    کلا سری Toy Story رو خیلی دوس دارم که هر سه قسمت اون واقعا عالین
    دنیای اون رو کلا خیلی دوس دارم و یه جورایی از بچگی با این انیمیشن خاطره دارم

سوالات ورزشی

- اینطور که متوجه شدم طرفدار آبی های تهران و لندن هستی. وضعیت این دو تا تیم رو تو این فصل چطور میبینی؟
    استقلال این فصل که فعلا در شروع زیاد خوب نبوده و باید خیلی بهتر بشه ولی از طرفی با وجود قلعه نوعی من امید دارم که در هفته های بعدی بتونه بهتره بشه و به اون استقلالی واقعی تبدیل بشه که می تونه جزو مدعی های قهرمانی باشه. فکر می کنم یه مشکل اساسی که این فصل داریم اینه که گلزن قهاری نداریم و مهاجم ها فعلا در سطح بالا ظاهر نشدن...

در مورد چلسی هم باید بگم که اول فصل خیلی خوب بازیکن گرفتش و تیم هم خیلی جوون شده و آینده اونو من خیلی روشن می بینم
    این فصل فقط از نظر دفاعی ضعف نشون دادیم و فکر می کنم در زمینه های دیگه هیچ کم و کسری نداریم و می تونیم چند جام مهم رو بگیریم

- بعضی ها میگن خدا بگم چیکار کنه فوتبال رو که نمیذاره به زندگیمون برسیم بعضی ها هم برعکسش رو میگن یعنی .....به زندگی که نمیذاره به فوتبال برسیم با کدومشون موافقی؟
    اولی رو که اصلا موافق نیستم
    دومی باز بیشتر وجود داره و خود من بعضی وقتا خیلی فوتبال ها رو از دست دادم

- اهل استادیوم رفتن هم هستی اگه آره آخرین بار کی رفتی استادیوم؟
    اهلش هستم ولی نه خیلی زیاد
    آخرین بار فکر کنم بازی استقلال و راه آهن توی جام حذفی بودش

- کلا جو ورزشگاه های فوتبال تو ایران رو چطور میبینی؟ منظورم همین فرهنگ تماشاچی ها هست؟
    اصلا خوب نیست و میشه گفت افتضاحه!
    کلا فرهنگ سازی اصلا اینجا معنی نداره و روز به روز از لحاظ فرهنگ تماشاچی بدتر میشیم!

- از بین مربی ها داخلی و خارجی کدوم ها رو بیشتر از بقیه دوست داری؟(فقط یکی نام ببر)
    ایرانی مرحوم ناصر حجازی که با اینکه در زمینه مربیگری افتخاراتش خیلی زیاد نیست ولی اونو خیلی دوس دارم. کلا همون نایب قهرمانی سال 78 توی جام باشگاه های آسیا برام کافیه!
    خارجی هم خوزه مورینیو که از نظر فنی خیلی قبولش دارم از نظر اخلاقی هم بد نیست و حداقل دیگه اونجوری که بعضی ها در موردش میگن نیست!

- اگه بهت بگن میتونی یکی از بازی های چلسی رو از نزدیک ببینی دوست داری کدوم بازی باشه؟
    اگه منظورت بازی های این فصله
    بازی چلسی با منچستر توی استمفوردبریچ برام خیلی جالبه مخصوصا با وجود ستاره های جدید دو تیم

- موقعی که دیدیه دروگبا چلسی رو ترک کرد چه حسی داشتی؟
    واقعا از ته قلب ناراحت بودم چون این همه سال برای چلسی زحمت کشید و کلی افتخار برای اون کسب کرد
    ولی از طرفی هم از این نظر که با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا از چلسی خداحافظی کرد خوشحال بودم
    یعنی به بهترین شکل ممکن از باشگاه رفت و همیشه جاودانه شد

- اگه قرار باشه یه نامه برای فرانکی لمپارد بنویسی بهش چی میگی؟
    فقط می تونم بگم که همیشه در بین طرفداران چلسی یه اسطوره هستی و ممنون به خاطر همه چی...

- همونطور که میدونیم نسل طلایی باشگاه چلسی یعنی بازیکن های مثل لمپارد،جان تری،دروگبا،پیتر چک هشت سال تمام جنگیدن و بارها به نیمه نهایی و حتی فینال چمپیونز لیگ رسیدن و در نهایت سال گذشته تونستن قهرمان بشن و طرفداران چلسی رو به آرزشون رسوندن.اون شبی که چلسی قهرمان شد چه حسی داشتی و خرده از اون شب واسمون تعریف کن(جواب این سوال خیلی مهمه)
    اون شب یکی از بهترین شبای زندگیم بودش
    بازی یه جوری پیش می رفت که داشتم فکر می کردم وای بازم مثل بازی با منچستر میشه که جام رو الکی از دست دادیم
    مخصوصا وقتی که ماتا پنالتی رو خراب کرد ولی اون قدر روحیه تیم بالا بود که هیچ جا از بازی ناامید نشدن و بالاخره به حقشون رسیدن
    اون لحظه که دروگبا پنالتی آخر رو زد واقعا یه احساس فوق العاده ای بهم دست داد و نمی دونستم اصلا از خوشحالی چی کار کنم. فوق العاده فوق العاده بود. هم خیلی خوشحال بودم هم اشک هم توی چشمام جمع شده بود...
    جالبه داداشم هم که زیاد اهل فوتباله اون شب دیگه آخرای بازی خوابش برده بود و منم به خاطر اینکه بیدار نشه دیگه از اون دست زدن و فریادهای بلند و ... برای خوشحالی خودداری کردم : دی
    در کل این شب برام خیلی رویائی بود و هیچ وقت فراموشش نمی کنم
    حتی ویدئوهایی در مورد همین بازی فینال رو بارها و بارها دیدم و کلا همیشه این ویدئوها رو سعی می کنم توی آرشیوم باشه هر چند که اگه نباشه بالاخره اینا از آرشیو بزرگتری مثل ذهن هیچ وقت بیرون نمیرن!...

سوالات متفرقه

- غذاهای مورد علاقت کدوم ها هستن؟(صد درصد یکیش قرمه سبزیه)
    راستش من اکثر غذاها رو دوس دارم به جز کله پاچه
    اگه بخوام چند تا بگم اینان (اونم به زبون خیلی عامیانه ) : سالاد الویه - مرغ - جوجه کباب - قیمه سیب زمینی - قرمه سبزی
    سالاد الویه رو خیلی دوس دارم یعنی کلا میس تونم یک هفته کامل فقط اونو بخورم!
    توی سربازی هم خیلی به کمکم اومده : دی

- نشستی تو اتوبوس یکی میاد بی دلیل تو رو کتک میزنه بعد چه واکنشی از خودت نشون میدی؟
    اول ازش می پرسم دلیلش چیه
    حتما یه دلیلی باید داشته باشه وگرنه دیوونه ست
    بعد از اینو هم دیگه خدا بزرگه ...

- میگن دوست برادریه که خودت میتونی انتخابش کنی چقدر با این جمله موافقی؟
    آره دقیقا همینه
    یه دوست می تونه حتی از یه برادر هم بهتر باشه
    ولی خب خودمون می تونیم دوستمون رو انتخاب کنیم و زورکی کسی دوست آدم نمیشه

- بزرگترین آرزوی زندگیت چیه؟
    اینکه بتونم یه زندگی خوبی داشته باشم و به آزادی هم برسم...

- قشنگ ترین جمله ای که تا به حال شنیدی؟
    برا اینم اصلا نمی تونم یه دونه رو بگم که قشنگترینه و این غیر ممکنه! ولی سخنان مارکوس اورلیوس رو کلا خیلی قبول دارم که یه دونه از اونا رو میگم:
    می توانی آن قدر نفس نکشی تا بمیری ٬ ولی مردم همچنان مثل قبل رفتار خواهند کرد

- تو دوران مدرسه کدوم درس رو بیشتر از بقیه دوست داشتی؟
    اصول حسابداری

- تو انجمن پی سی ورد اولین کاربری که خیلی تحویلت گرفت کی بود؟
    هر چی فکر می کنم یادم نمیاد
    فکر کنم از انجمن بازی بودش اونم یه همکاری که الان اصلا دیگه نیستش

- تو انجمن بازی های ویدیویی چیکار میکنی که این همه دشمن داری؟
    والا حدودا 5000 کاربر رو بن کردم به خاطر همین فکر می کنم دشمن دارم
    ولی جدا فکر می کنم اینایی که میگی اکثرشون مربوط به انجمن بازی نیستن و از جاهای دیگن که خیلی ها اونا رو می شناسن و می دونن قضیه از چه قراره...

- آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بود؟
    همین چند روز پیش بود
    توی سربازی یه استواری ما داریم که کلا خیلی چرت و پرت میگه که چند روز پیش هم حسابی ما رو شاد کرد!
    آدمی که خودش اعتراف می کنه نشئه ست دیگه واقعا خیلی آدم جالبیه

خب اینم از سوالات من سعی کردم زیاد نباشه تا یه وقت وحید فکر نکنه دارم تلافی میکنم
    باز خوبه کم بود اگه زیاد بود دیگه چی کار می کردم همین الانشم حداقل یکی دو ساعت بیشتر از اونی که فکر می کردم طول کشید!
    ولی جدا هر چه قدر سوال خواستی بپرس من در خدمتم

پ.ن: واقعا بعضی سوال های دوستان سوال های خیلی خوبین مثل همین سری که جواب دادم. جا داره از همه تشکر کنم...

6. 11 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

1

چون دیدم اومدی پروفایلم اومدم ازت سوال کنم 

سه گزینه ای، یک کدام رو انتخاب کن:

ابی ، داریوش ، گوگوش

علی دایی ، ناصر حجازی ، علی کریمی

علی پروین ، خداداد عزیزی ، کریم باقری

بهروز وثوقی ، فردین ، ایرج قادری !

محمد رضا گلزار ، بهرام رادان، حامد بهداد

نوشابه ، دلستر ، دوغ ؟

8. 6 کاربر از Ice Pain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Leon-117

سری چهارم سوالات فوق جذاب Leon-117 :

امیدوارم دیگه به سری چهلم نکشه

19.توی پست های قبلی گفتی میخوای بری خارج،اول اینکه کار خیلی خیلی خوبی میکنی!حالا سوال پیش میاد که کجا میخوای بری و چرا؟
    خب خیلی جاها دوس دارم برم مثل انگلیس
    اول اینکه برای تفریح خیلی خوبه و کلی جا هست که در خیلی کشورها میشه گشت
    بعدشم آدم وقتی ببینه وضع همین جوری پیش میره باید یکمی بالا پایین کنه ببینه اصلا شاید کلا بخواد بره مهاجرت کنه

20. 6 تا از گروه های موفق فعال الان رو نام ببر!(سبک مهم نیست)
    اگه فقط بند ها رو در نظر بگیریم اینا رو میگم:
    Dream Theater
    Anathema
    Iron Maiden
    Within Temptation
    Opeth
    Mono

21. 6 تا شخصیت های مورد علاقت توی دنیای گیم رو نام ببر......
    گوردون فریمن و ...
    6 تا شد دیگه نه؟
    لیان هم فقط به خاطر تو در رده آخر قرار می گیره

22. 6 تا از موزیک ویدئو های مورد علاقت رو نام ببر....

Pink Floyd - High Hopes : این موزیک ویدئو فوق العاده ست و همیشه دیدنش لذت بخشه
    Metallica - One : واقعا داستان اون غم انگیزه و یادمه یه دفعه هم توی انجمن در مورد این موزیک ویدئو کامل توضیح دادم
    Metallica - I Disappear : جلوه های ویژه جالبی داره و براساس فیلم ماموریت غیرممکن 2 ساخته شده
    Metallica - The Unforgiven II : علاق رغم سادگیش واقعا موضوع آهنگ رو خیلی خوب می رسونه
    Michael Jackson - Thriller : این موزیک ویدئو رو دیگه همه باهاش خاطره دارن و واقعا بی نظیره
    Evanescence - Good Enough : موزیک ویدئوی خیلی بااحساسیه و طراحی خیلی خوبی داره

23. 6 تا از آهنگ های مورد علاقت رو نام ببر(آهنگی که از پینک فلوید باشه قبول نیست)
    چرا از پینک فلوید نباشه؟
    خب با این شرایط 6 تا از آهنگای تاپم رو میگم که این به معنای مثلا تاپ 6 نیست بلکه 6 تا آهنگ انتخابی از آهنگای تاپم هستن:

Black Sabbath – Solitude
    Secret Garden – Nocturne
    Kitaro - Silk Road
    Vangelis – Monastery of La Rabida
    Guns N' Roses – November Rain
    Transatlantic – Duel With the Devil

24.در مورد جیمی هندریکس : وجید نظر من تا حدودی فرق داره با نظر تو......به نظر من جیمی 100% توی گروه های راک و گیتاریست هایی که بعد از اون اومدن تاثیر زیادی گذاشته ولی مثلا روی جیمی پیج تاثیرش در اون حد نبوده.منظ.رم اینه که اینطور نبوده که جیمی پیج بخاطر جیمی هندریکس بره دنبال الکتریک گیتار................
    خب آره به این صورت که نبوده
    ولی منظورم اینه که بالاخره از تکنیکی روی اونا حتما تاثیر داشته...

-------------------------------------------------------------------
    سری پنجم سوالات من :

25.فیلم یا فیلم هایی رو میشناسی که در مورد موسیقی باشن و خودت هم ازشون خیلی خوشت اومده باشه؟
    نه فیلم خاصی رو یادم نمیاد که به این صورت باشه

26. AC/DC قبل از 1980 یا AC/DCـه بعد از 1980؟چرا؟
    خیلی کارای این گروه رو دنبال نکردم
    ولی به خاطر آلبوم 1979 اون یعنی Highway to Hell من قبل از 1980 رو انتخاب می کنم

27. 6 تا از بهترین کنسرت های تاریخ......
    دو تا کنسرت رو حضور ذهن دارم
    یکی کنسرت Pulse از پینک فلوید
    یکمی هم کنسرت سال 2008 فرانسه از متالیکا
    می تونم بگم که این کنسرت ها رو می پرستم

28.اولین آهنگی که با راک آشنات کرد چی بود؟
    دقیق یادم نیست
    چون آهنگای قدیمی ایرانی راک هم داریم که شاید از طریق اونا به این سبک علاقه مند شدم!

29. به نظرم Borderlands 2 هم بازی خیلی خیلی خوبی میشه،شاید تا مرز گوتی شدن هم پیش بره،نظرت چیه؟
    والا اولین امتیازش که خیلی بالا بوده ولی فعلا نمیشه گفت که در حد گوتی میشه و باید صبر کرد
    به هر حال احتمالا بازی بزرگیه

30.وقتی آهنگ گوش میدی،دوست داری که با خواننده بخونی یا مثلا ادای گیتاریست رو در بیاری؟!اگه آره به نظرت خودت صدات چطوریه؟!
    بیشتر دوس دارم توی حس همون گیتاریست برم
    صدام هم بد نیست

نظرت در مورد این متن چیه؟

فکر کنم از AC/DC باشه
    که منم این آهنگ رو گوش نکردم
    ولی متن جالبی داره و به نظر می رسه آهنگ اون هم خوب باشه...

20-30 سری سوال دیگه هم دارم.......
    بپرس من در خدمتم

10. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جواب سوالات Hamid Hamid

سلام ...
    خب يه سری سوال مي خوام بپرسم كه شايد يكمي شخصی تر باشه و اين صندلي يه ذره ولرم بشه : دی

درود
    فکر کنم جواب دادن اینا راحتر باشه

* وضعيت Facial Hair وحيد چجوريه؟ ريش ميگذاري؟ ريشات هميشه 6 تيغه يا يه حالت ديگه؟
    یه وضعیت ثابتی نیست
    معمولا ریش می ذارم ولی نمی ذارم زیاد بلند بشه
    بخوام بزنم هم کمتر پیش میاد 6 تیغ کنم و به همون 3 تیغ هم بسنده می کنم

* شنيدم كه مثل من خيلي موهاي پر پشتي داری؟ اين شايعس يا نه تاييد مي كني؟
    خیلی پر پشت که نیست
    شاید یه زمانی بودش
    فعلا که بیشتر داره می ریزه!

* از اونايي هستي كه راحت خوابشون مي بره يا نه مثلا اگه سر جای خودت نباشي سخت مي خوابی؟
    راحت خوابم می بره و مشکلی ندارم
    مخصوصا توی این سربازی که آدم مریضی خوش خوابی می گیره

* بهت ميخوره كه خيلی‌اهل كتاب و شعر نباشي ... درسته؟ يا اگه اهلش هستي يه كتاب ادبي كه تازگيا خوندي رو اسم ببر.
    چرا هستم مخصوصا شاعرای قدیمی
    جدیدا ولی چیزی نخوندم که بخوام اسمشو بگم
    فقط همون کتاب تاملات مارکوس اورلیوس رو عادت دارم که بعضی وقتا می خونم که تازگیا هم اونو خوندم

* داداشت رو چندتا دوست داری؟ ( يادش بخير چه قدر قديم ازش تعريف مي كردی : دی )
    دوسش دارم ولی دیگه خیلی زیاد نه

* به نظرت چرا توی‌ انجمن موسيقي منه Hamid Hamid ( از خودم اسم بردم كه به دوستان جسارت نشه خدايی نكرده ) خيلي توي بحث ها شركت نمي كنيم؟ يهو طرف مي بيني 40 خط يه حرفی رو نوشته اما حتي مي بيني 6-7 نفر پست رو خوندن. اينو قبول داری يا نه؟ ( من كه به شخصه اينو خيلي قبول دارم ... يه وقتايی باعث دلسردی آدم ميشه ... واقعا گاهي اوقات من فكر مي كنم دارم واسه فضای خالي حرف مي زنم )
    خب به خاطر کم کاری یه سری کاربرای فعال مثل منه که توی این بحث ها شرکت نمی کنن
    کلا اینجور تاپیک ها کمتر بهشون توجه میشه در صورتی که تاپیکای خیلی خوبین

* اگه با سوال بالا و نظر من موافقی راه حلي به ذهنت مي رسه؟
    راه حل خاصی نمیشه گفت
    فقط باید کاربرا بیشتر به این تاپیکا توجه کنن و اونا رو فراموش نکنن

* به نظرت چه زمانی انجمن موسيقی به نقطه ی اوجش مي رسه؟ به اون ايده آل منظورمه ... يه توضيح : همين الان براي انجمن خيلي زحمت كشيده شده. چيزی كه الان داريم واقعا نتيجه ی زحمات شبانه روزی يه تعداد زيادی از دوستان هستش. مي خوام كلا بدونم وحيد انجمن موسيقيی رو در چه وضعيتی ايده آل ميدونه؟ ( برای‌مثال : براي منه Hamid Hamid همين وضعيت فعلي + شركت فعال همه در بحث ها = انجمن ايده آل موسيقي )
    وقتی که اولا اون تاپیک های مهم که در مورد معرفی کردن آهنگ های زیبا هستن حتی بیشتر از قبل هم ازشون استقبال بشه
    دوما کاربرا سعی کنن هم در مورد کارای خوبی که معرفی میشه نظر بدن هم در گفتگوهای انجمن موسیقی بیشتر شرکت کنن
    سوما مشکل و دلخوری خاصی بین کاربرای انجمن وجود نداشته باشه مخصوصا بین کاربرای فعال با هم دیگه یا با مدیریت که اصلا نباید وجود داشته باشه

باز هم ممنون كه جواب ميدی به سوالاي من
    موفق باشيد

بازم ممنونم

12. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام.

پنج سوالی که از نادیا و حسین هم پرسیدم:

1- به عنوان یکی از اعضای تیم انجمن موسیقی، جز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه نقطه ضعفی در انجمن میبینی؟
    2- به انجمن موسیقی و به خودت، به عنوان یکی از اعضای این انجمن چه نمره ای میدی؟
    3- صرف نظر از جنسیت، دوست داری کدوم یکی از بچه ها رو از نزدیک ببینی؟
    4- یه پیشنهاد برای ارتقاء انجمن موسیقی و فروم P30World [جواب این سوال برای من خیلی مهمه !]
    5- دوست داری صندلی نشین بعدی کی باشه؟

با تشکر مهران...

14. 7 کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

بازم میخوام سوال بپرسم ..

1-نظرت در مورد کشک چیه؟

2-به سرنوشت اعتقاد داری ؟ راسته که میگند هر کسی سرنوشتش غمبار باشه تا آخرش براش غم میباره ؟

3-هیجان انگیز ترین کاری که تو زندگیت کردی چی بوده ؟

4-چه آرزوهایی داشتی که بهشون نرسیدی؟

5-به عنوان کسی که در محیط مجازی هستی حس نمیکنی درکت و خواسته هات از زندگی و علاقه مندیهات با بچه های خارج از دنیای نت فرق داره ؟ این موضوع آزارت نمیده که متفاوت باشی از دوروبریهات ؟

6-به نظرت افراد زیر در 2 و 3 سال آینده در چه حالن؟(شغلشون؟ متاهلن یا مجرد؟)
    smmn.kurosh.hamid hamid.ahmad.sepid.من.خودت

16. 7 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

وحید به من اطلاع داد که پادگانه و نمی‌رسه الان بیاد جواب بده ...

از اون جایی که این دور، آخرین دور صندلی داغه که به طور هفتگی برگزار میشه
    (در ماه‌های آتی، شاید یکی دو صندلی‌نشین در ماه داشته باشیم)،
    نوبت وحید دو سه روزی تمدید میشه تا به تمام سؤالات پاسخ بده

چند سؤال از صندلی‌نشین عزیز :

1- تا حالا تو بیمارستان بستری شدی؟! اگه آره، دلیلش چی بوده ؟!‌ از تجربه‌ات و حسی که داشتی بگو ...

2- دوست داشتی در زمینه‌ی موسیقی چه اختراع یا ابتکاری انجام بشه که تا حالا نشده ؟!‌

3- بودن در پیسی‌ورلد چقدر برات مفید بوده ؟! ارزش تمام ساعت‌هایی که صرف فعالیت در این انجمن کردی رو داشته ؟!‌ آیا به جای این مدت، کارهای سودمندتری می‌شد انجام داد؟

4- به ازدواج فکر می‌کنی؟! چقدر برای ازدواج آمادگی داری ؟! اصلاً علاقه‌ای هم به ازدواج داری ؟!‌

5- تعریفت از آزادی چیه ؟! تا حالا شده آرزو کنی کاش تو ایران به دنیا نیومده بودی ؟!‌ تصمیمی برای مهاجرت داری ؟!

18. 6 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اول من یه معذرت خواهی به شما دوستان بدهکارم به خاطر اینکه دو سه روز نمی تونستم بیام و جواب سوالات یکمی دیر شد...

جواب سوالات halflife g

1- به نظرت انسان رفته رفته به سمت بی نظمی و اشفتگی نمیره؟ حالا در چه موسیقی چه در زندگی چه در عقاید و........؟ و چرا؟
    اصلا همچین عقیده ای ندارم
    ممکنه یه سری ها به این سمت برن ولی این چیزی نیست که مثلا بگیم طبیعی باشه

2- فلسفه وجودی و دلیل بودن ما چیه؟تا حالا تونستی واسه خودت توجیهش کنی؟تونستی همه مسایل رو کنار هم بذاری و در مورد این مسایل به نتیجه برسی؟چطور؟
    انسان مثل موجودات دیگه برای هدفی به وجود اومده که این هدف نسبت به موجودات دیگه خیلی بزرگتره. برای انسان قدرت انتخاب وجود داره که بین خوبی و بدی یکی رو انتخاب کنه که در نهایت همین انتخاب ها هستن که زندگی اونو تشکیل میدن. انسان با انتخاب های درست می تونه به بالاترین درجه تکامل برسه یا برعکسش با انتخاب ها و راه نادرست به منفورترین ها تبدیل بشه!
    در نهایت فکر می کنم هدف انسان اینه که در بین این همه سختی خودش راهشو انتخاب کنه و به تکامل برسه

3- ایا به اینکه پایان شب سیه سفید است و اندکی صبر سحر نزدیک است و شعارهای مشابه عقیده داری؟اگه آره پس چرا مثال نقض همچین مواردی زیاد هست؟
    خب فکر می کنم همچین چیزی وجود داره و به راحتی میشه به اون پی برد
    درسته بعضی وقتا مدت اون شاید به نظر ما خیلی طولانی باشه ولی اینجوری نیست که ظلم همیشه پا بر جا باشه و بالاخره یه روزی هم سفیدی بر سیاهی غلبه می کنه...

4- چرا رفته رفته خودخواهی و ویترین های شخصیتی انسانها بیشتر از قبل میشه ؟دلیلش چیه؟
    برای اینکه حرص و آز اونا بیشتر شده یعنی روز به روز حریص تر میشن
    شاید دلیلش به خاطر دنیای امروزی ما ست

5- ازدواج؟خوبه؟در چه سنی؟با چه امکاناتی؟
    خوبه ولی اگه واقعا طرف شرایطش رو داشته باشه
    سنش هم بستگی داره ولی در حال حاضر فکر می کنم بین 25 تا 28 خوب باشه
    امکانات خاصی هم نمی خواد فقط صد میلیون سرمایه اولیه

6- نظرت در مورد موسیقی سنتی چیه؟خوبه؟بد؟نیاز به بروز شدن داره؟بهترین؟بدترین؟سازی باید بهش اضافه بشه؟باید ارکسترال تر بشه؟
    موسیقی سنتی ایرانی یه جورایی می تونه حتی فرهنگ ما رو برسونه به خصوص اینکه معمولا از شعرهای شعرای بزرگ مثل مولانا ، حافظ و سعدی و ... هم استفاده میشه
    در مورد بهترین اگه منظورت بهترین فرد در این موسیقیه که خب قاعدتا نمیشه کسی به جز استاد محمدرضا شجریان رو انتخاب کرد اما در مورد بدترین که فرد خاصی رو نمی تونم بگم. یعنی حداقل براساس استانداردهای این نوع موسیقی کسی کاری ارائه بده مطمئنا بد نمیشه...
    در مورد دو سوال آخر هم فکر نمی کنم لازم باشه و این نوع موسیقی چیزی کم و کسری نداره و لازم نیست که مثلا به سبک دیگه ای نزدیک بشه

7- اصلا موسیقی سنتی گوش میدی؟کلاسیک چطور؟
    موسیقی سنتی آره بعضی وقتا گوش میدم و کلا بهش علاقه دارم
    موسیقی کلاسیک رو هم کم و بیش گوش می کنم ولی نه به طور تخصصی

8- چرا کسایی که موسیقی های مثلا هارد راک یا متال یا حتی راک کار می کنن ظاهر و تیپ های نامتعارفی دارن؟نمیتونن مثل کسایی که موسیقی عادی کار می کنن(مثل کلاسیک و ....)آراسته تر و منظم تر باشن؟علتش در چیه؟
    علت خاصی رو نمی تونم بگم و خود این سبک ها جورین که خود به خود همچین چیزا رو هم دربردارن
    که البته من اصلا ظاهرا بعضی از این افراد نمی پسندم و توی گروه های درستو حسابی که دیدم معمولا دیگه بیش از حد روی این قضیه تاکید نشده و حداقل یه چیز نرمالیه نه دیگه کاملا غیرنرمال...

9-بزرگترین کسی که به موسیقی ایران خدمت کرده کیه؟
    خیلی سخته که یه نفر رو نام برد و خیلی ها هستن
    ولی من فکر می کنم استاد محمدرضا شجریان از اون دسته از کسانیه که خیلی زیاد به موسیقی ایران خدمت کرده و همیشه نام ایران رو بالا برده

10 -بزرگترین آهنگساز طول تاریخ ایران کیه؟بعد انقلاب چطور؟
    این مثل سوال قبلیه و اصلا نمیشه یه نفر رو نام برد

11-نظرت راجه به ساز پیانو چیه؟؟در مورد ویولن چطور؟؟
    پیانو به نظرم سازیه که می تونه خیلی آهنگای غمگین و روح نوازی باهاش درست بشه و من اغلب اینجور آهنگای اون جذبم می کنه
    در مورد ویولن ولی فکر می کنم توی همه جور آهنگ چه غمگین چه شاد ی به کار میاد

12-به نظرت هرچه انسان پیشرفت می کنه ازادیش بیشتر میشه یا کمتر؟؟چرا؟
    اگه منظور اون معنای واقعی آزادی باشه که جواب منفیه چون بعضی از این پیشرفت ها بیشتر اونو بیشتر اسیر و گرفتار خودشون می کنن!

13- چه فرقی بین جهان بینی کسایی که بیشتر موسیقی شاد گوش میدن با کسایی که بیشتر موسیقی غمگین گوش میدن وجود داره؟
    خب مقایسه این دو دسته افراد سخته
    اول اینکه خود موسیقی غمگین و شاد نوع های مختلف می تونه باشه یعنی ممکنه یه نفر موسیقی شادی که گوش می کنه یه سری آهنگ های آرام بخش بی کلام باشه یا اینکه فقط یه سری آهنگ شاد مخصوص عروسی و ...
    یا در مقابلش کسی هم که آهنگ غمگین گوش میده ممکنه آهنگای غمگینی گوش بده که همش در مورد موضوعاتی مثل دختر هستش که ممکنه بعضی از اونا اصلا آهنگای جالبی نباشن یا آهنگای غمگینی رو گوش بده که در عین حال که غمگینن ولی روح اونو به پرواز درمیارن!
    در نهایت به نظرم براساس این مواردی که گفتم جهانی بینی هر کدوم از این افراد می تونه فرق داشته باشه...

14- نظرت در مورد اینکه موسیقی و سایر هنرها دارن بیشتر به سمت نمایش و شو من بودن پیش میرن تا ارایه اصل خود هنر چیه؟؟؟
    به نظرم بخش عمده ای از اونا دارن به این سمت میرن و به قول یه نفر بی هنری شده هنر!
    چیزی نمیشه گفت و فقط میشه تاسف خورد
    ولی این نمی تونه جلوی کار کسانی رو بگیره که در مورد هنرها راه درست رو پیش می گیرن و اونا مطمئنا کار زیبای خودشون رو ارائه میدن...

15- به نظرت موسیقی پاپ(یا به غیر از سنتی ) ما در حال حاضر خواننده ای داره که بهش لقب ستاره رو داد؟؟
    از خواننده های فعل فرد خاصی رو نمیشه گفت
    ولی رضا یزدانی رو اگه جزو پاپ هم به حساب بیاریم میشه این لقب رو بهش داد چون واقعا راه خوبی رو پیش گرفته...

16-به نظرت سلیقه موسیقیایی مردم نسبت به زمان قدیم افت کزده یا پیشرفت؟؟
    افت کرده
    حداقل در عموم مردم دنیا در نظر بگیریم که اینطوریه
    الان دیگه بیشتر مردم به سمت یه سری موسیقی های خاص رفتن که بعضی وقتا آدم خجالت می کشه اصلا اسم موسیقی رو برای اون به کار برد!

17- میتونی با مقداری اطلاعات اولیه از انسانها شناخت بدست بیاری؟
    تا حدودی میشه ولی نه زیاد
    بستگی هم به این داره که منظور از اطلاعات اولیه چی باشه

18- اگه جواب سوال بالاییت بله هست من از لحاظ روانی و انسانی چطور ادمیم؟؟
    فکر می کنم آدم آرومی هستی ولی در عین حال نسبت به خیلی چیزا انتقاد داری که بعضی وقتا به خاطر اینکه می بینی عدالت اصلا رعایت نمیشه ممکنه از اون آرومی دربیای و عصبانی بشی
    بعدشم به نظر می رسه که به بازی های خیلی خشن علاقه داری که پیش بینی این واقعا سخت بود و چشم بسته گفتم

فعلا همینا دیگه مرسی
    سوالاتت کیفیت بالایی داشتن و ممنوم ازت...

................

جواب سوالات Ice Pain

سه گزینه ای، یک کدام رو انتخاب کن:

ابی ، داریوش ، گوگوش
    داریوش

علی دایی ، ناصر حجازی ، علی کریمی
    ناصر حجازی

علی پروین ، خداداد عزیزی ، کریم باقری
    خداداد عزیزی

بهروز وثوقی ، فردین ، ایرج قادری !
    فردین

محمد رضا گلزار ، بهرام رادان، حامد بهداد
    حامد بهداد

نوشابه ، دلستر ، دوغ ؟
    دلستر
    Last edited by vahidgame; 18-09-2012 at 01:57.

20. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •