تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 68 از 68

نام تاپيک: کمک در خرید یک لبتاب = گیم+اتوکد(کار های نقشه کشی عمرانی)+ور رفتن+مدت طولانی داشتن

داره خودمونی میشه hamid_maxpayne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

خوب ی باطری بگیرم برا ایسوس ساعتشو بیشتر میکنه؟
    ترغیب شدم برا خرید ایسوس.بعد گارانتی و اینا ایسوس قوی تره؟درسته؟
    رزولوشن ک گفتین تو خود سایت ایسوس 1920x1080 هست اما جاهای دیگه میگردم 1366x768 پیدا میکنم.میتونم سفارش بدم 1920x1080 بیارن؟
    ممنون.
    اس اس دی چیه راستی؟
    دعا کنین ی چیز خوب بخرم ک دیگه ولتون کنم؟! نه؟!
    گارانتی هر دو در یه حده چون N56 رو گارانتیهای معتبر ندارن.

فول اچ دی چیزی در حدود 2700 قیمت داره و اچ دی حدود 2400.(البته من اچ دی تو بازار ندیدم هر چی بول فول اچ دی بود).

SSDیه نوع هارد جدیده که سرعتش نسبت به هاردهای معمولی بالاتره.مثلا ویندوز رو تو 6 ثانیه بالا میاره و میتونی سیستم عامل و برنامه های کاربردی رو روش نصب کنی که سریع بالا بیان.قیمتشون در حال حاضر خیلی بالاست مثلا 500 گیگش حدود 1400 قیمت داره.به نظر من بزرگترین عیب N56 ساپورت نکردن ssd در کنار هارده.(البته فکر کنم میشه هارد رو کلا درآورد و به جاش ssd گذاشت).

من از اواسط تیرماه منتظر این مدل بودم.فکر میکردم سازگار و ویستا(گارانتیهای معتبر) قصد ارائه ش رو دارن(البته همه فکر میکردیم چون در تماس بودیم و گفته بودن تا یه ماه دیگه به بازار میدن)،اما تا اواسط شهریور خبری از N56 نشد.تو آخرین تماس هم گفتن که اصلا مشخص نیست کی وارد بازار کنیم.این طور شد که هفته قبل رفتم و خریدمش به قیمت 2570.در صورتیکه اگه همون اول میگرفتم درمیومد 2360.حالا باز خدا رو شکر که 2700 پاش پول ندادم.

تو این چند روزه که باهاش کار کردم متوجه این چیزا شدم:
    1.کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه.
    2.کیفیت صداش عالیه.Bang & Olufsen
    3.تغییر بدنه که نسبت به سریهای قبلی بهتر شده.
    4.کیبردش نسبت به سریهای قبلی خیلی بهتر شده.

مزیتهای دیگه رو هم که دوست عزیزمون گفتن.

7000هم لپتاپ محشریه.اگه فول اچ دی و کیبرد با نور پس زمینه ش رو پیدا میکردم واسه خریدش اقرام میکردم که متاسفانه نیافتم.

ما هم مثل شما فرهنگی هستیم.با کلی سختی و دردسر این پولو جور کردم.سخت گیری و مشکل پسندیتون رو درک میکنم.
    Last edited by hamid_maxpayne; 13-09-2012 at 18:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اول ممنون بابت راهنماییتون.خیلی کمک کرد/
    اولش خواستم سونی بگیرم،بعد ی سری تحقیقات دیدم پول مارکشو میگیره و با همین مقدار پول میشه ی کانفیگ قویتر از ی شرکت دیگه گرفت.از سونی یکم بیزار شدم
    فعلا هم ک بین hp و asus موندم،اما الان مطمئن شدم ایسوس.
    پیسی خودمم ک دیگه آخراشه کی همراهی نکنه مارو خدا میدونه .برا همین میخوام ی چیزی بگیرم چندسال واسم بمونه
    عالیه داداش

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

خواهش میکنم.

بد نیست یه نگاهی به این سه تاپیک بندازی.این سه تا لپتاپ تقریبا لپتاپهای تاپ بین 2 تا 3 تومن هستن.هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارن.در نهایت سلیقه خودتونه که کدوم رو انتخاب کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    عیب های اسوس نگفتید؟ هیچی نیست
    تو یک تابیکی یکی از بچه ها گفت طراحی کیبوردش بده و باید عادت کنی دکمه هاش هم سطح نیست و رنگ تاچ بد هم میره براق میشه و کلا تاچبدش به بای بقیه نمیرسه
    خود منم دنبال سونی بودم سونی کیفیت وسایلش خیلی خوبه. کیفیت lcd که حرف نداره سری f یا قدیم fw بود یادم نیس به اشنا ها مشاوره دادیم راضی هستند ولی الان خودم موندم دیدم مدل باحال نداره . گرون نیست ریال ارزش نداره و گارانتی که بدرد نمیخوره کلی روش بول میخوره
    گرافیکش le هست گیم نمیشه زد یجایی هم دیدم میگن Svs عالیه فقط صدای فنش زیاده یکم
    ولی هر چی تو نت سرچ کنیم بیشتر سردرگم میشیم اول اکثرا مارکی که گرفتن میگن خوبه یا چون با برند های دیگه کار نکرده و بعد چیز بد از خط تولید شرکت های بزرگ سونی اچ بی و .... بیرون نمیاد اشکال ما اینه همه چیز تو یکی میخواهیم اینم بخاطر اینه اینجا گرونی هست زود نمیشه یکی دیگه خرید
    اگه اسوس ssd میخورد و تاچش روان بود و کیبوردش خوب بود میگرفتم

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

سلام
    عیب های اسوس نگفتید؟ هیچی نیست
    تو یک تابیکی یکی از بچه ها گفت طراحی کیبوردش بده و باید عادت کنی دکمه هاش هم سطح نیست و رنگ تاچ بد هم میره براق میشه و کلا تاچبدش به بای بقیه نمیرسه
    خود منم دنبال سونی بودم سونی کیفیت وسایلش خیلی خوبه. کیفیت lcd که حرف نداره سری f یا قدیم fw بود یادم نیس به اشنا ها مشاوره دادیم راضی هستند ولی الان خودم موندم دیدم مدل باحال نداره . گرون نیست ریال ارزش نداره و گارانتی که بدرد نمیخوره کلی روش بول میخوره
    گرافیکش le هست گیم نمیشه زد یجایی هم دیدم میگن Svs عالیه فقط صدای فنش زیاده یکم
    ولی هر چی تو نت سرچ کنیم بیشتر سردرگم میشیم اول اکثرا مارکی که گرفتن میگن خوبه یا چون با برند های دیگه کار نکرده و بعد چیز بد از خط تولید شرکت های بزرگ سونی اچ بی و .... بیرون نمیاد اشکال ما اینه همه چیز تو یکی میخواهیم اینم بخاطر اینه اینجا گرونی هست زود نمیشه یکی دیگه خرید
    اگه اسوس ssd میخورد و تاچش روان بود و کیبوردش خوب بود میگرفتم
    بله کیبورد مشکل داشت ولی در سریهای قبلی مثل N55,N53.اما تو N56 کیبورد خیلی بهتر شده.از این لینکها میتونید ببینید کیبوردش چقدر بهتر شده.به نمره ای که در آخر صفحه به کیبورد داده دقت کنید.

اینا سریهای قبلی N بودند.واین هم N56:

تاچ پد رو اونطوری که از بچه ها شنیدم مثل اینکه خوبه اما میتونست بهتر باشه.من تو این چند روز با تاچ پد کار نکردم و نمیتونم در موردش نظر بدم.

در مورد وایو هم چیز زیادی نمیدونم.فقط اینو شنیدم که سری SVS خوبه که فکر میکنم میره بالای 3 تومن و همچنین سری Z که اونم شنیدم پیدا نمیشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با این سایت اشنا هستم و قبلا دیدم بازم دوباره نمره ها دیدم یادم رفته بود
    نیاز به مقایسه نیست مدل های قبلی داغونه کیبردش هم جدا نیست دکمه ها چیکلت نیست درست گفتم
    این 56 خوبه ولی هر مدل یچیزش خوبه نمره تاچ بد قبلیا بهتر بود ولی کیبرد 56 نمرش بهتره
    تازه گرفتید؟ چند تومن ؟ ارزش داره به قیمتش؟ زیادی بالا رفته. کیبردش خوبه؟ میگن رنگ تاچش میره 56 هم همینطوره؟ ظاهرش که تو عکس جالب نیست از نزدیک ظاهرش خوبه؟ زاویه دیدش چطوره؟
    تو ریویو چنگی به دل نمیزد تصویرش ips که نیست . از نو ع مات هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

ده روز قبل گرفتم 2570.تو هفته ای که گذشت به 2700 رسید.اگه بخوایم اینطوری حساب کنیم هیچ لپتاپی در حال حاضر ارزش خریدن نداره.کی فکرشو میکرد لپتاپ 1200 دلاری بشه2700.

کیبردش خوبه.هر کی که با سریهای قبلی کار کرده اینو گفته.

عرض کردم زیاد با تاچش کار نکردم.تو ده روز هم گمون نکنم رنگش بره.بهتره اینو تو تاپیک N56 از دوستانی که زودتر خریدن سوال کنید چون هستن دوستانی که یه ماهه با این لپتاپ کار میکنن.

آره از نظر ظاهر به پای dv6t7000 نمیرسه ، اما از نزدیک خوشگلتره نسبت به عکس.(البته این نظر منه).اگه از لحاظ ظاهری واستون مهمه بهتره یه سری به بازار بزنید و از نزدیک ببینیدش.

زاویه دیدش خوبه.دوستام که وایو دارن از زاویه دیدش تعریف میکردن.رو خود محصول زده: 150゚viewing angles

ips هم نمیدونم چیه.
    Last edited by hamid_maxpayne; 14-09-2012 at 18:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان.دوباره مزاحم شدم. ببخشید

دوستان ی مدل سامسونگ دیدم خواستم بدنوم
    1 - در مقایسه با n56vz چجوریه؟!
    2 - full hd هم وارد میکنن؟
    Samsung 550P5C-S02
    Last edited by hani-khan; 27-12-2012 at 22:15.

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •