تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 68

نام تاپيک: کمک در خرید یک لبتاب = گیم+اتوکد(کار های نقشه کشی عمرانی)+ور رفتن+مدت طولانی داشتن

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    جهنم واقعی که با دست های خودمون ساختیم و داریم نابود ...

پيش فرض

نه HD هست ...
    هر کرومو خواستی بگیر جفتش عالیه اما بهتره کسی که می خواد اسوس بگیره هیچ وقت اچ پی 7000 رو ندیده باشه چون غیر ممکن بتونی از فکرش بیای بیرونی ...
    دیزاین تو مخی شنیدی به 7000 میگن ...
    ازمن گفتن بود ...

آخر فروم باز leon scott kendy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

نه HD هست ...
    هر کرومو خواستی بگیر جفتش عالیه اما بهتره کسی که می خواد اسوس بگیره هیچ وقت اچ پی 7000 رو ندیده باشه چون غیر ممکن بتونی از فکرش بیای بیرونی ...
    دیزاین تو مخی شنیدی به 7000 میگن ...
    ازمن گفتن بود ...

خوب منم الان دارم سر اینا بحث می کنم می خوام برم این اچ پی رو از نزدیک ببنم
    ولی دوست عزیز ممنون هستم ازت که راهنماییم کردی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    جهنم واقعی که با دست های خودمون ساختیم و داریم نابود ...

پيش فرض

می خوای ببینی برو یاش لپ تاپ بعد از پاساژ ایران ...
    البته یاس کاستوم نداره و نمی تونی ازش بخری شایدم آورده نمی دونم ...

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان گلم
    رفقا کسی خبر نداره داستان این ایسوس ما چی شد کی میاد آخر نیومده هنوز چرا اینقدر کنده
    asus n56vz

داره خودمونی میشه hamid_maxpayne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان گلم
    رفقا کسی خبر نداره داستان این ایسوس ما چی شد کی میاد آخر نیومده هنوز چرا اینقدر کنده
    asus n56vz
    n56 مطمئنا توسط گارانتیها وارد شده اما نمیدونم چرا وارد بازار نمیشه.شاید میخوان نهایت استفاده رو از قیمت دلار ببرن و کلی سود نصیبشون بشه.الان تو سایت دیجی آنلاین 4تا فروشگاه n56 دارن که با گارانتیهای متفرقه عرضه میشه.البته چون n56 vm واسه من بهتره منتظر موندم شاید سازگار ارقام یا الماس بیارنش.

راستی مگه اینا نمایندگی رسمی ایسوس تو ایران نیستن؟نمیشه با شرکت ایسوس تماس بگیریم و بگیم اینا هنوز این مدل رو علیرغم علاقه مشتریها عمدا وارد بازار نمیکنن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

n56 مطمئنا توسط گارانتیها وارد شده اما نمیدونم چرا وارد بازار نمیشه.شاید میخوان نهایت استفاده رو از قیمت دلار ببرن و کلی سود نصیبشون بشه.الان تو سایت دیجی آنلاین 4تا فروشگاه n56 دارن که با گارانتیهای متفرقه عرضه میشه.البته چون n56 vm واسه من بهتره منتظر موندم شاید سازگار ارقام یا الماس بیارنش.

راستی مگه اینا نمایندگی رسمی ایسوس تو ایران نیستن؟نمیشه با شرکت ایسوس تماس بگیریم و بگیم اینا هنوز این مدل رو علیرغم علاقه مشتریها عمدا وارد بازار نمیکنن؟
    اخه نمی دونم از دست اینا باید چی کار کردچرا حالا شما دنبال vm هستی که دارای کارت گرافیک 630 هست ؟؟؟
    تا اونجایی که من می دونم خود ایسوس تو ایران هست ولی گارانتیش رو خودش نمی گیره شرکت های دیگه می گیرن
    اگه تونستی تمامس بگیر خبر به ما هم بده
    vz رو به نظرت گارانتی میاره ؟؟؟؟؟
    یا متفرقه بگیرم ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

اخه نمی دونم از دست اینا باید چی کار کردچرا حالا شما دنبال vm هستی که دارای کارت گرافیک 630 هست ؟؟؟
    تا اونجایی که من می دونم خود ایسوس تو ایران هست ولی گارانتیش رو خودش نمی گیره شرکت های دیگه می گیرن
    اگه تونستی تمامس بگیر خبر به ما هم بده
    vz رو به نظرت گارانتی میاره ؟؟؟؟؟
    یا متفرقه بگیرم ؟؟؟
    کاربری من تقریبا مثل کاربری خود شماست البته منهای گیم.نهایت بخوام PES بازی کنم.البته کارهای طراحی و محاسبات و همچنین تماشای فیلم هم هست.رو این حساب VZ به کار من نمیاد همون VM کافیه.
    آره منم شنیدم که ایسوس تو ایران دفتر داره.شماره تماسش رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
    VZ رو که حتما میاره،منتها زمانش مهمه که کی بخواد بیاره.اینجور که پیش میره تا آخر تابستون به 3 تومن میرسه.
    متفرقه رو واقعا نمیدونم چی بگم.تجربه ای هم نداشتم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

کاربری من تقریبا مثل کاربری خود شماست البته منهای گیم.نهایت بخوام PES بازی کنم.البته کارهای طراحی و محاسبات و همچنین تماشای فیلم هم هست.رو این حساب VZ به کار من نمیاد همون VM کافیه.
    آره منم شنیدم که ایسوس تو ایران دفتر داره.شماره تماسش رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
    VZ رو که حتما میاره،منتها زمانش مهمه که کی بخواد بیاره.اینجور که پیش میره تا آخر تابستون به 3 تومن میرسه.
    متفرقه رو واقعا نمیدونم چی بگم.تجربه ای هم نداشتم.
    منم خودم دقیق نمی دونم ولی فک نکنم به 3 برسه الان که می بینی قیمتش بالا هست بخاطره اینه که هر کی داره قیمت خودش رو می ده بیاد از این قیمت پایین تر میاد
    بعضی جاها 2600 زدن که خیلی زیاده یک لب تاب هم تراز خود این قرار بده قیمتش با همین میره بالا نه این از بقیه بیشتر
    خوب اگه کارایی گرافیکی نداری می تونی خوب vm رو که دوست داری بگیری ارزون تر هم هست البته رو این لب تاب هاردش هم هست که گرونه هااا با هارد 1t قیمت بالاست ولی 500gb بگیریم حتی خیلی ارزون تر هم می شه مثلا نزدیک 100 به بالا باید دید

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    می دونی تهران کجاست

پيش فرض

منم خودم دقیق نمی دونم ولی فک نکنم به 3 برسه الان که می بینی قیمتش بالا هست بخاطره اینه که هر کی داره قیمت خودش رو می ده بیاد از این قیمت پایین تر میاد
    بعضی جاها 2600 زدن که خیلی زیاده یک لب تاب هم تراز خود این قرار بده قیمتش با همین میره بالا نه این از بقیه بیشتر
    خوب اگه کارایی گرافیکی نداری می تونی خوب vm رو که دوست داری بگیری ارزون تر هم هست البته رو این لب تاب هاردش هم هست که گرونه هااا با هارد 1t قیمت بالاست ولی 500gb بگیریم حتی خیلی ارزون تر هم می شه مثلا نزدیک 100 به بالا باید دید
    کسی خبر نداره که این لب تاب ایسوس ما کی میاد به بازار
    چرا پس نمیاد بریم بگیریم مگه می خوان چی کارش کنن
    :(

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    Catalonia

پيش فرض

کسی خبر نداره که این لب تاب ایسوس ما کی میاد به بازار
    چرا پس نمیاد بریم بگیریم مگه می خوان چی کارش کنن
    :(
    من به دفتر ایسوس در ایران ایمیل دادم(شماره تماسشون رو پیدا نکردم)،هنوز هیچ جوابی ندادن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •