تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 30

نام تاپيک: مشکلات بعضی نرم افزارها در ویندوز 8

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض مشکلات بعضی نرم افزارها در ویندوز 8

اقایون سلام ،.
    یعنی از ظهر که من اکتیو کردم ویندزمو و شروع به کار کردن کردن واقعا به این نتیجه رسیدم که ویندوز 7 خیلی خیلی بهتر از این ویندوز 8 هستش .
    به دلایل زیر
    هیچ انتی ویروسی درست باهاش کار نمیکنه
    کسپر 2013 بتاست و خیلی باگ داره .
    فایرفاکس 14.1 هنگ میکنه و بعد از هنگ کردن نه ریست میشه سیستم نه شات دان . فقط باید کلید ریست کامپیوتر رو بزنیم .
    vmware موقع استارت سرور ویندوز بلو اسکرین میده و ریست میشه مشکل از شبکشه .
    ولی مزایا زیاد داره که اگر این مشکلات حل بشن خیلی خوب میشه . اینترنت ماهواره ای هم درست کار نمیکنه با ویندوز 8

2. 2 کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahdi_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اقایون سلام ،.
    یعنی از ظهر که من اکتیو کردم ویندزمو و شروع به کار کردن کردن واقعا به این نتیجه رسیدم که ویندوز 7 خیلی خیلی بهتر از این ویندوز 8 هستش .
    به دلایل زیر
    هیچ انتی ویروسی درست باهاش کار نمیکنه
    کسپر 2013 بتاست و خیلی باگ داره .
    فایرفاکس 14.1 هنگ میکنه و بعد از هنگ کردن نه ریست میشه سیستم نه شات دان . فقط باید کلید ریست کامپیوتر رو بزنیم .
    vmware موقع استارت سرور ویندوز بلو اسکرین میده و ریست میشه مشکل از شبکشه .
    ولی مزایا زیاد داره که اگر این مشکلات حل بشن خیلی خوب میشه . اینترنت ماهواره ای هم درست کار نمیکنه با ویندوز 8
    سلام
    من vmware و موزیلا 14.1 رو دارم و به خوبی و روانی داره کار میکنه!
    از نسخه های اولیه 8 هم داشتم و از همشون استفاده کردم
    nod32 هم به خوبی با این ویندوز هماهنگه!

4. این کاربر از mahdi_o بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

برای من هم هر نرم افزاری تا بحال نصب کردم کار میکنه ! الان هم با فایرفاکس 14.0.1 اینو فرستادم بعضی مواقع هنگ کردن ها مربوط به add-ons های نصب شده روی فایرفاکس هست که با disable کردن مشکل حل میشه
    Last edited by iMan.xP; 14-08-2012 at 23:53.

6. 2 کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من که تا حالا به این مشکلات بر نخوردم و ویندوز خیلی خوب داره کارشو می کنه.

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    برای من مشکلی که داره اینه که دیسک درایو دی وی دی رو مثل نسخه آزمایشی نمیشناسه هنوز . اگه قبل از بوت یک دی وی دی توی درایو بزارم شاید شناسایی بشه ولی در حالت معمول شناسایی نمیکنه . نرم افزاری مثل alchole 120% رو هم روش نتونستم نصب کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    من vmware و موزیلا 14.1 رو دارم و به خوبی و روانی داره کار میکنه!
    از نسخه های اولیه 8 هم داشتم و از همشون استفاده کردم
    nod32 هم به خوبی با این ویندوز هماهنگه!
    مشکل اینجاست که من اصلا از ناد خوشم نمیاد .
    کسپر استفاده میکنم . کسپر هم نسخه 2013 بتا اومده رو نصب کردم مشکل از کسپر هستش که نمیذاره فایرفاکس باز بشه .
    مشکل vmware هم اینه که من باهاش یک میکروتیک ران کردم و موقعی که از سیستم خودم میخوام pppoe کانکت بشم بلو اسکرین میده و مشکل از بریج vmware هستش . که این مشکل نیز با نصب virtual box حل شد .
    کلا ویندوز 8 به نظرم احمقانست . دو روزه دارم باهاش کار میکنم . اصلا استیبل نیست . همش بلو اسکرین میده . کرم زیاد میریزه . شبکش احمقانه شده . یه باگ مذخرف دیگه پیدا کردم وقتی رو شبکه کلیک میکنی و این منو روده دراز باز میشه بعضی موقع ها قاطی میکنه و کانکت و دیس کانکتش نمیاد و برای رفعش باید ریست کنی .
    مشکل دیگه هم ccproxy اتو استارستش تو ویندوز کار نمی کنه . الان هم که اکتیوش پرید
    کلا خیلی اذیت میکنه این ویندوز جدید . فردا صبح برمیگردم 7 نصب میکنم .

آخر فروم باز mohsen_1363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طبرستان

پيش فرض

apps اب هوای من از کار افتاده همچنان دیروز نشون میده و اصلا به اینترنت وصل نمیشه
    ویندوز های شما هم همین طوره ؟
    یا به خاطر اینه که من اکتیوش نکردم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

apps اب هوای من از کار افتاده همچنان دیروز نشون میده و اصلا به اینترنت وصل نمیشه
    ویندوز های شما هم همین طوره ؟
    یا به خاطر اینه که من اکتیوش نکردم ؟
    کارهای زیر را انجام بدین

Command Prompt Admin را باز کنید و دستور زیر را پیست کنید سیستم شروع به اسکن میکنه و بعد از اینکه 100 درصد اسکن کرد خطاها رو خودش رفع میکنه و بعد ویندوزتون رو ریستارت کنید ؛ دستور :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. 2 کاربر از iMan.xP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahdi_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مشکل اینجاست که من اصلا از ناد خوشم نمیاد .
    کسپر استفاده میکنم . کسپر هم نسخه 2013 بتا اومده رو نصب کردم مشکل از کسپر هستش که نمیذاره فایرفاکس باز بشه .
    مشکل vmware هم اینه که من باهاش یک میکروتیک ران کردم و موقعی که از سیستم خودم میخوام pppoe کانکت بشم بلو اسکرین میده و مشکل از بریج vmware هستش . که این مشکل نیز با نصب virtual box حل شد .
    کلا ویندوز 8 به نظرم احمقانست . دو روزه دارم باهاش کار میکنم . اصلا استیبل نیست . همش بلو اسکرین میده . کرم زیاد میریزه . شبکش احمقانه شده . یه باگ مذخرف دیگه پیدا کردم وقتی رو شبکه کلیک میکنی و این منو روده دراز باز میشه بعضی موقع ها قاطی میکنه و کانکت و دیس کانکتش نمیاد و برای رفعش باید ریست کنی .
    مشکل دیگه هم ccproxy اتو استارستش تو ویندوز کار نمی کنه . الان هم که اکتیوش پرید
    کلا خیلی اذیت میکنه این ویندوز جدید . فردا صبح برمیگردم 7 نصب میکنم .
    راستش نمی دونم، من زیاد مشکلی باهاش نداشتم و کلا بلواسکرین هم تاحالا توی 8 نداشتم!
    مطمئن هستم که فعلا طول میکشه تا این ویندوز درست بشه!! چون تحولش زیاد بوده و به احتمال زیاد تا سرویس پک 1 بیادش، بعد از اون میشه روووش حساب کرد

ولی از طرفی هم من خیلی راضی هستم
    من لپ تاپم 8 گیگ رم داشت و کلا توی hibernat و sleep توی 7 مشکل داشتم و خیلی هنگ میکرد و ...
    ولی الان توی 8 هیچ کدوم از اون مشکلات رو نداشتم!
    در مورد شبکش بهت حق میدم یه کمی منم باهاش مشکل داشتم خصوصا موقع authenticate !!
    روی vmware هم سرور 2008 دارم و مشکلی نداشته، از کدوم ورژن استفاده میکنی؟
    من آخرین ورژن رو نصب دارم

حتی یه نکته جالبش اینه که روی vmware من تو ویندوز 7 نتونسته بودم mac رو اجرا کنم بدون پچ کردن وی ام ویر
    ولی توی 8 بدون هیچ پچ و دستکاری ای، مک رو اجرا کردم!
    (برام جالب بود)

14. این کاربر از mahdi_o بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

راستش نمی دونم، من زیاد مشکلی باهاش نداشتم و کلا بلواسکرین هم تاحالا توی 8 نداشتم!
    مطمئن هستم که فعلا طول میکشه تا این ویندوز درست بشه!! چون تحولش زیاد بوده و به احتمال زیاد تا سرویس پک 1 بیادش، بعد از اون میشه روووش حساب کرد

ولی از طرفی هم من خیلی راضی هستم
    من لپ تاپم 8 گیگ رم داشت و کلا توی hibernat و sleep توی 7 مشکل داشتم و خیلی هنگ میکرد و ...
    ولی الان توی 8 هیچ کدوم از اون مشکلات رو نداشتم!
    در مورد شبکش بهت حق میدم یه کمی منم باهاش مشکل داشتم خصوصا موقع authenticate !!
    روی vmware هم سرور 2008 دارم و مشکلی نداشته، از کدوم ورژن استفاده میکنی؟
    من آخرین ورژن رو نصب دارم

حتی یه نکته جالبش اینه که روی vmware من تو ویندوز 7 نتونسته بودم mac رو اجرا کنم بدون پچ کردن وی ام ویر
    ولی توی 8 بدون هیچ پچ و دستکاری ای، مک رو اجرا کردم!
    (برام جالب بود)
    یکم با شبکه vmware ور برید متوجه blue screen ها مسخرش میشوید . البته مشکل از ویندوز نیست . مشکل از خود برنامه ها هستن که هنو compatible نشدن .
    ولی کلا رو اعصابم بود . من امروز صبح دوباره 7 نصب کردم خودمو راحت کردم . همین بحث تغییر یوزر ها در کانکشن های ویندوز 8 برای من مساله سازه . چونکه ادمین هستم و باید دم به دقیقه یوزر ها رو دستی قطع کنم و دوباره کاکنت کنم تو ویندوزم . برای همین تغییر یه یوزر پسورد خیلی زمان بره و الکی باید با این موس بیچاره کلیک های الکی کنم

16. این کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •