تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 30

نام تاپيک: مشکلات بعضی نرم افزارها در ویندوز 8

داره خودمونی میشه mahdi_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

یکم با شبکه vmware ور برید متوجه blue screen ها مسخرش میشوید . البته مشکل از ویندوز نیست . مشکل از خود برنامه ها هستن که هنو compatible نشدن .
    ولی کلا رو اعصابم بود . من امروز صبح دوباره 7 نصب کردم خودمو راحت کردم . همین بحث تغییر یوزر ها در کانکشن های ویندوز 8 برای من مساله سازه . چونکه ادمین هستم و باید دم به دقیقه یوزر ها رو دستی قطع کنم و دوباره کاکنت کنم تو ویندوزم . برای همین تغییر یه یوزر پسورد خیلی زمان بره و الکی باید با این موس بیچاره کلیک های الکی کنم
    سلام مجدد
    یه مقداری کار که کردم نتیجه رو میگم
    چون اتفاقا این چندروزه به شدت کارم با vmware زیاده خواهد بود

در ضمن متوجه نشدم منظورتون از تغییر کانکشن ها چی بود؟

آخر فروم باز mohsen_1363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طبرستان

پيش فرض

دسکتاپم از منوی استارت رفته چطوری برش گردونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دسکتاپم از منوی استارت رفته چطوری برش گردونم
    برین تو استارت D رو بزنین میره تو سرچ با حرف D و اولین گزینه ای که میاره دسکتاپ هست روش راست کلیک کنین و Pin to start رو بزنین...

4. 2 کاربر از Hapoofesgeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

به نظر منم خیلی از نرم افزارها با ویندوز 8 سازگار نیستند. من چند تا نرم افزار portable رو تست کردم
    که اصلا پنجرشون رو نشون نمیداد و بعد از تقریبآ 2 ثانیه بدون هیچ اروری از لیست پروسه ها خارج میشدن.
    یکی از این نرم افزارها برام خیلی مهم بود ( 4Videosoft Video Converter Platinum ) . توی همین یک روزی
    که این OS رو تست کردم بازی rage رو هم نصب کردم که اون هم همین مشکل رو داشت و این تنها بازیی بود که تست کردم.
    با این حساب احتمالآ نرم افزارهای زیادی با این ویندوز مشکل خواهند داشت . در ضمن اینو هم بگم
    که خیلی سعی کردم از Compatibility mode این مشکل رو حل کنم ولی جواب نداد. امیدوارم حداقل در آپدیت های
    بعدی این مشکلات حل بشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستانی که مشکل عدم سازگاری ندارن لطفآ بگن از چه نوع ویندوزی استفاده میکنن. 32 بیت یا 64 بیت. چون این مورد هم میتونه تاثیرگذار باشه. یادم میاد وقتی ویندوز 7 تازه اومده بود خیلی از نرم افزارها توی 64 بیت اجرا نمیشد. من که ویندوز 8 رو 32 بیت نصب کردم و اصلآ راضی نیستم. ورژن 64 بیت هم ندارم.
    واقعآ خیلی ستمه , یادم میاد قبلآ بعضی از این نرم افزارها رو تونسته بودم روی ابونتو اجرا کنم!

داره خودمونی میشه bobSilon's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    مـشــهــــــــد

پيش فرض

دوستان من ویندوز 7 رو با همه نرم افزارهایی که قبلا روش نصب کرده بودم و تنظیماتشون به ویندوز 8 آپگرید کردم و الان همه اون نرم افزارها بدون هیچ مشکلی دارن کار میکنن.

تنها مشکلی که دارم اینه که هیچ کدم از برنامه های مترو به جز mail نمیتونن به اینترنت وصل بشن،

مخصوصا store که به نظر میاد مایکروسافت دسترسی به اونو کلا برای ایران بسته چون از سایتش هم نمیشه وارد شد، حتی با ------...!

هرکی تونسته این مشکل رو حل کنه ما رو هم بی نصیب نذاره...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

روی لپتاپم که اچ پی 6080 هست در کنار وین7 اوریجینال وین8 64 بیتی انترپرایز به راحتی نصب و اکتیو کردم و با استفاده از نرم افزار درایور جنیوس تمام درایور های لازمو دانلود و نصب کردم فقط یه مشکل دارم که به درایور گرافیک مربوط میشه با وجود اینکه آخرین نسخه که با ویندوز 8 هم مثلا سازگاری داره رو نصب کردم ولی خود وبندوز میگه درایور مناسب نصب نیست و امکان استفاده از کارت گرافیک ای ام دی روی لپ تاپ وجود نداره و تنها از گرافیک اینتل میشه استفاده کرد در وین7 امکان سوئیچ بین گرافیک هم برای کاهش مصرف باطری وجود داشت که در 8 فعلا وجود نداره...دوستان نظری دارن یا با درایور بعدی گرافیک که بیاد ممکنه درس میشه یا...؟

داره خودمونی میشه mahdi_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

روی لپتاپم که اچ پی 6080 هست در کنار وین7 اوریجینال وین8 64 بیتی انترپرایز به راحتی نصب و اکتیو کردم و با استفاده از نرم افزار درایور جنیوس تمام درایور های لازمو دانلود و نصب کردم فقط یه مشکل دارم که به درایور گرافیک مربوط میشه با وجود اینکه آخرین نسخه که با ویندوز 8 هم مثلا سازگاری داره رو نصب کردم ولی خود وبندوز میگه درایور مناسب نصب نیست و امکان استفاده از کارت گرافیک ای ام دی روی لپ تاپ وجود نداره و تنها از گرافیک اینتل میشه استفاده کرد در وین7 امکان سوئیچ بین گرافیک هم برای کاهش مصرف باطری وجود داشت که در 8 فعلا وجود نداره...دوستان نظری دارن یا با درایور بعدی گرافیک که بیاد ممکنه درس میشه یا...؟
    سلام
    من ایسوس N53SN دارم و از هر دو کارت گرافیکمم دارم استفاده می کنم
    کارت اولم Intel 3000 HD هست و کارت دومم Gforce GT 550 هست و هیچ مشکلی از این بابت ندارم
    فقط درایور کارت اینتل رو نداشتم که خود ویندوز اتوماتیک نصب میکرد و جی فورس هم که مخصوص ویندوز 8 داده درایور رو و نصب کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

تو ویندوز هشت برای اجرای برنامه های دات نتی نیاز به نصب دات نت فریم ورک هست یا نه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

پیش فرض نصبه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •