تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: اشغال شدن خط تلفن توسط مودم adsl همراه با صدای هوای شدید.. و ماندگاری اثر بعد از قطع مودم تا 6 ساعت

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

2 اشغال شدن خط تلفن توسط مودم adsl همراه با صدای هوای شدید.. و ماندگاری اثر بعد از قطع مودم تا 6 ساعت

سلام دوستان خسته نباشید....

والا من همه چیز سالم بود..اما دیشب مودمم رو به صورت نت کانفیگ کردم یعنی بدون ایجاد کانکشن در ویندو زخود ش اتومات وصل میشه به مرکز..

بعد از 1 ساعت خط تلفن اشغال شد و نیوز شدیدی افتاد روش.....

من باورم نمیشه که چه طوری خط اشغال شده....مگه مودم adsl خودش وییس و دیتا رو جدا میکنه و استفاده میکنه.....

خلاصه دیشب که کامپیوت رور از برق کشیدم و مودم خاموش شد...هنوز هم خط اشغال بود به همراه صدا ی هوای شدید...که اینم خیلی شگفت انگیزه د رنوع خودش...همه چیز رو تمام مودم و تلفن رو از پریز می کشم اما بازم صدای هوا و اشغال

میده...تا اینکه حدود 6 ساعت گذشت و آزاد شد خط و صدا ی هوا رفت...با خودم گفتم شاید مشکل از مرکز مخابرات..اما تا دوباره مودم رو روشن کردم جالبیش اینه که بعد از نیم ساعت دوباره خط اشغال شد و صدای هوای شدید داد..

و الان قطع کردم و هنوز صدای هوا میده..

و جالبیش اینه که وقت یمودم روی حالت بریج یعنی کانکشنی ویندوز باشه اینطوری نمیشه.....

مودمم پشتش یه اسپلیتر داره یه تیکه مربع کوچیک که ا زخط اصل یمیگیره و میده به مودم اما وقتی تلفن رو هم به اون قسمت اسپلیتر وصل میکنم بازم صدا یهوا میده....

با تشکر

در آغاز فعالیت marmolak99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مشکل می تونه از اسپلیتر باشه که دیگه درست کار نمیکنه و بهتره که با یک جدید تست کنید ... یا اینکه داخل منزل به یکی از پریز های تلفن وسیله برقی وصل شده !!!

3. این کاربر از marmolak99 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مشکل می تونه از اسپلیتر باشه که دیگه درست کار نمیکنه و بهتره که با یک جدید تست کنید ... یا اینکه داخل منزل به یکی از پریز های تلفن وسیله برقی وصل شده !!!
    سلام ..ممنون ..الان مودم روشنه و هیچ نویزی نداره .......اگر تا 1 ساعت دیگه نویز نیفتاد فکر کنم درست میشه..ولی بدبختی اینه که 1 ساعت بعد از روشن کردن مودم روی حالت ppoe نویز میفته..

دلیل اینکه بعد ا زقطع کردن مودم همچنان نویز تا 1 ساعت باقی میومنه چیه؟ و همچنین خط تلفن اشغا ل میشه
    Last edited by Saeed System; 14-08-2012 at 16:50.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان یه مشکلی داره ..وقتی تلفن رو بر میداری adsl از مرکز قطع میشه.....چرا روی حالت بریج این اتفاقات نمیفته؟ فقط روی حالت ppoe

شاید اسپلیترم خرابه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •