تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 32 از 32

نام تاپيک: کپی برداری های سامسونگ از اپل

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

چرا همه می گن موتورولا؟!بابا بخش موبیلیتی کمپانی موتورولا الان مال گوگله.اصلا گوگل خودش گفته بود برای این پتنتها این بخش موتورولا رو خریده.موتورولا از سال 1973 داره موبایل می سازه.کی از این کارا کرده بدبخت!ولی راستش چون خودم عاشق موتورولا بودم همیشه یه کم حال کردم با این کار.یه جورایی قدرت نمایی کرده و گفته ببینید بدون این تکنولو÷یها که من صاحبشونم شما هیچ کاری نمی تونید بکنید! .حتی موبایل نمی تونید بسازید!بالاخره مخترع اولین موبایل بودن این مزیتها رو هم داره دیگه!این همه ساله تو کار موبایله
    البته اینکه فکر کنیم با این کار اپل کلا نمی تونه دیوایس بسازه مسخره است.دادگاه هیچ وقت همچین رایی نمی ده.ولی از این قدرت نمایی به عنوان طرفدار موتو حتی الان که گوگل صاحبشه خوشم اومد!یه یاداوری به بعضی کمپانیهای تازه به دوران رسیده بود!(منظورم اپل نیستا).به نظر می رسه گوگل با نقشه این پتنتها رو (یعنی موتورولا رو)خریده.الان تازه داره نقشه های شومش رو عملی می کنه!!
    بله باید گفت گوگل، ولی خب در دادگاه ها و ... هنوز اسم موتورولا بر سر شکایت هاست. به هر حال لطفی است که به گوگل می کنیم

بحث مخترع و این چیزا هم نیست، نوکیا، ریم، اپل، مایکروسافت، سامسونگ و ... همه چنین پتنت هایی دارند و کلا معاهده FRAND برای همین پدید اومد. اگه همه بخوان بگن من صاحب تکنولوژی هام و بقیه هیچ کاری نمی تونن بکنن، هیچ موبایلی رو نمیشه ساخت و باید برگردیم به تلفن های ثابت و تلگراف و ...

2. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

موتورولا تو این همه سال همچین حرکتهایی نکرده بود.حتی خیلی از شرکتها مثل نوکیا و ... برای سود کارهای غیر انسانی ای کرده بودند.ولی موتورولا نه.ولی گوگل نشون داده خیلی به اخلاقیات پایبند نیست.تقزیبا مثل اپل.هر کاری لازم باشه می کنه.از سرقت اطلاعات کاربرها تا جاسوسی و ... .به هر حال چیزی که مسلمه و تقریبا محاله اینه که دادگاه رای به این بده که اپل دیگه دیوایس نسازه!به نظرم گوگل دست بالا رو گرفته که یه پولی از اپل به جیب بزنه و از نظز تبلیغاتی هم خیلی براش خوب می شه اگه موفق بشه.چون اپلی که در ذهن همه شرکتیه که همه از تقلید می کنند و خودش همیشه نو اوری داره رو Knock out می کنه.البته از نظر تبلیغاتی منظورمه و این براش یه موفقیت بزرگه.به نظرم گوگل خودش به خوبی می دونه درخواستی که از دادگاه کرده چقدر مسخره است.به نظرم بیشتر جنبه تبلیغاتی داره که جدا از مسایل اخلاقی خیلی پولیتیک جالبی هست!
    در مورد پتنت یه نکته کوچیک بگم.همونطور که خودتون هم گفتید پتنتهای سامسونگی که کلا چند ساله تو کار موبایله یا اپل و حتی بقیه اونقدر مهم و پایه ای نیستند.البته در بین برندهای دیگه مسلما چند تا پتنت اساسی پیدا می شه که بدون اونها نشه موبایل رو به شکل امروزی ساخت.ولی مسلما همچین پتنتهای اساسی شرکت موتو به مراتب بیشتر از شرکتهای دیگه است.چون هم اولین شرکت سازنده موبایله و اصلا اولین موبایل رو خودش ساخته.حتی نوکیا 12 سال بعد وارد شده.و هم تو تجهیزات مخابراتی تو دنیا جزو پیشتازها بوده همیشه

4. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •