تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: نکات مهم در خرید گوشی گالکسی اس 3 I9300 Galaxy S III

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض نکات مهم در خرید گوشی گالکسی اس 3 I9300 Galaxy S III

هدف از این تاپیک، ارايه نکات مهم و رعایت موارد ضروری و انجام اقدامات اولیه، قبل، بعد و هنگام خرید گوشی گالکسی اس 3 می باشد.

بعضی از موارد برای سایر گوشی ها نیز صادق می باشد پس اونایی که در مورد این گوشی نمیدونن هم می تونن نظر بدن و استفاده کنن.

اگه این گوشی رو انتخاب کرده باشید و قصد داشته باشید اونو بخرید، به چه نکاتی اعم از موارد زیر توجه می کنید:

- محل خرید
    - گارانتی
    - محل ساخت (کره، ویتنام، چین)
    - نوع رام (خاورمیانه یا اروپا)
    - مقدار رم (16 یا 32: با در نظر گرفتن اختلاف قیمت و رعایت قانون بهترین خرید با کمترین هزینه!)
    - نوع لیبل های الصاقی به جعبه، پشت گوشی و مندرج بر روی باتری
    - پلمپ جعبه (پک یا آن پک بودن باکس؛ و اینکه آیا پلمپ جعبه می تونه غیر کارخونه ای باشه!)
    - باتری (اینکه چه جور میشه فهمید باتری اصلی یا تعویضیه)
    - سایر محتویات جعبه (نحوه تشخیص اصل و یا تعویضی بودن آن ها)
    - نحوه تست گوشی در فروشگاه و مواردی که هنگام تست باید مد نظر داشت (از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و اینکه آیا میشه فهمید قبلا گوشی کار کرده یا نه و همچنین کدهایی را که باید وارد کرد و تنظیماتی را که باید بهشون توجه کرد و ...)
    - بهترین مموری کارت ها از لحاظ مارک، کلاس، ظرفیت برای این گوشی (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
    - بهترین محافظ های صفحه نمایش موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار)
    - مقایسه کیف با قاب محافظ گوشی (مزایا و معایب)
    - بهترین کیف ها و قاب های محافظ گوشی موجود در بازار (به ترتیب و با رعایت اختلاف قیمت و با در نظر گرفتن فراوانی و قابل یافت بودن در بازار) {با توجه به اینکه این مورد می تونه سلیقه ای و بسیار متنوع باشه، هدف اصلی از ذکر اون، نوع کیف و قاب می باشد مثلا در مورد کیف: بازشو بود از بغل یا پایین، نحوه جاگیری گوشی در کیف، دکمه ای، بندی، آهنربایی یا چسبی بودن در کیف - در مورد قاب: پلاستیکی بودن یا فلزی بودن قاب و ...}
    - بهترین روش برای تبدیل سیم کارت به میکرو (با استفاده از کاتر یا به صورت رسمی و از طریق نمایندگی: بررسی مزایا و معایب و مقایسه دو روش از لحاظ زمانی، هزینه و ... و انتخاب بهترین روش جهت استفاده از دو حالت سیم کارت به صورت میکرو و معمولی)
    - نحوه شارژ (شارژ اول و دفعات بعد)
    - اولین کارهایی که بعد از خرید باید انجام داد
    - بهترین برنامه ها برای بک آپ گیری از رام اصلی گوشی قبل از نصب برنامه و ایجاد هرگونه تغییر (لینوکس - ویندوز)
    - مهمترین تنظیماتی که باید در اولین اقدام اعمال نمود و ضروری ترین برنامه هایی که باید بلافاصله حذف و یا نصب کرد (موارد بسیار مهم و ضروری)
    - بهترین روش برای آپدیت و یا تغییر رام اصلی در ایران
    - بهترین سایت ها و برنامه ها برای دانلود رام و برنامه
    - نکات مهم در تغییر رام، روت شدن، نصب برنامه و ...
    - و ...

لطفا:
    - نیازی نیست به همش جواب بدید (هر کی هر چی میدونه)
    - اگه چیزی از قلم افتاده و به ذهنتون اومد، مطرح کنید
    - بحث های طولانی و بی مورد نفرمایید! هر کس دلایل،اطلاعات معتبر با منبع، سلیقه و نظرشو بگه،‌ با رعایت احترام به سایرین
    - درسته که هر مورد میتونه یه تاپیک باشه و یا بوده! ولی هدف از ساخت این تاپیک،‌ اجتماع و کمال موضوع و اجتناب از پراکندگی مطالب و سردرگمی کاربران می باشد، پس به طولانی بودن اون خرده نگیرید
    - اگه موردی سلیقه ای یا وابسته به مقدار بودجه و ... بود، تنها نظرات و سلایق خودتون را با ذکر دلیل بنویسید و یا اگه دوست داشتید به تمام حالات ممکن جواب بدید چون میتونه باعث کاهش حجم سوالات و همچنین کمک به سایر کاربرانی بشه که در این تاپیک نظر نمیدن و فقط مطالعه میکنن
    Last edited by registerid; 13-08-2012 at 11:23.

2. این کاربر از registerid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه armin 76's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

گوشی های گرانقیمت سامسونگ بیشتر به درد کسایی میخوره که میتونن هی گوشی عوض کنن .
    چون خیلی ها هستند که دوست دارند یه گوشی بگیرند که حداقل 1-2-3 حالا هرچی براشون کارکنه و نخوان عوض کنن .
    ممکنه بعضی ها هم با همین گوشی سر کنند ...
    شما وقتی اینو میخری فرداش یک مدل جدید تر با امکانات بهتر از سامسونگ میبینی که حسرت میخوری مثلا1تومن دادی حالا قدیمی شده یا امکانات کمه ...
    مدرک هم هست .
    الان یک بنجمارک هست که دقیقا معلوم نیست ولی احتمالا ماله نت 2 هستش که نشون میده کارایی به مراتب بهتر از galaxy s III هستش !
    خب اون مشتری بدبخت چه گناهی کرده که نباید یه چیز جدید دستش باشه ؟
    البته سامسونگ هم نمیتونه که کارایی پایین تر بده ولی دیگه باید سیاست درست داشته باشه.چه میدونم مثلا fبین نت 2 و اس3 صفحه ی بزرگتر بده ولی با کارایی یکسان یا ...
    من نمیگم قطعا ماله نت2 ولی باید قبول کرد سامسونگ این روند رو دنبال میکنه .

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

گوشی های گرانقیمت سامسونگ بیشتر به درد کسایی میخوره که میتونن هی گوشی عوض کنن .

چون خیلی ها هستند که دوست دارند یه گوشی بگیرند که حداقل 1-2-3 حالا هرچی براشون کارکنه و نخوان عوض کنن .
    ممکنه بعضی ها هم با همین گوشی سر کنند ...
    شما وقتی اینو میخری فرداش یک مدل جدید تر با امکانات بهتر از سامسونگ میبینی که حسرت میخوری مثلا1تومن دادی حالا قدیمی شده یا امکانات کمه ...
    مدرک هم هست .
    الان یک بنجمارک هست که دقیقا معلوم نیست ولی احتمالا ماله نت 2 هستش که نشون میده کارایی به مراتب بهتر از galaxy s III هستش !
    خب اون مشتری بدبخت چه گناهی کرده که نباید یه چیز جدید دستش باشه ؟
    البته سامسونگ هم نمیتونه که کارایی پایین تر بده ولی دیگه باید سیاست درست داشته باشه.چه میدونم مثلا fبین نت 2 و اس3 صفحه ی بزرگتر بده ولی با کارایی یکسان یا ...
    من نمیگم قطعا ماله نت2 ولی باید قبول کرد سامسونگ این روند رو دنبال میکنه .

اتفاقا به نظر من در جا نزدن و مدل های جدید و بهتر معرفی کردن یه پیشرفت محسوب میشه....

درسته وقتی نوت 2 بیاد بهترین گوشی دنیا میشه ولی مطمئنا فعلا اس3 قدیمی نخواهد شد...

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اتفاقا به نظر من در جا نزدن و مدل های جدید و بهتر معرفی کردن یه پیشرفت محسوب میشه....

درسته وقتی نوت 2 بیاد بهترین گوشی دنیا میشه ولی مطمئنا فعلا اس3 قدیمی نخواهد شد...
    چطوری دادا
    نبودی ؟

نه من با پیشرفت مخالفم و نه هیچکس
    اما مگه اپل هر سال 1 گوشی نمیده بیرون ؟ هر کدوم هم یک تحول ایجاد میکنند !
    اما سامسونگ روزی 10 مدل میده بیرون که تحول ایجاد کنه ؟
    گالکسی سینی (note)تحول بود ؟سایز صفحه بزرگ کردن کار سختیه ؟یا تحول حساب میشه ؟
    خب مثلا اگر من امروز اس3 گرفتم با قیمت 1تومن بعدش فردا نت2 میاد با قیمت1تومن با کارایی بهتر ، تقصیر من چیه که نمیتونم از کارایی بهتر استفاده کنم ؟
    پسفردا هم ممکنه اعلام کنه آقا نسخه فلان آندروید با نام شربت آب پرتقال را پشتیبانی نمیکند !!
    هرکس از یه برند خوشش میاد و طرفداریش رو میکنه.
    من که هیچ وقت قانع نمیشم

6. این کاربر از armin 76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

چطوری دادا
    نبودی ؟

خب مثلا اگر من امروز اس3 گرفتم با قیمت 1تومن بعدش فردا نت2 میاد با قیمت1تومن با کارایی بهتر ، تقصیر من چیه که نمیتونم از کارایی بهتر استفاده کنم ؟
    پسفردا هم ممکنه اعلام کنه آقا نسخه فلان آندروید با نام شربت آب پرتقال را پشتیبانی نمیکند !!
    من که هیچ وقت قانع نمیشم
    واقعا با این اواتارت حال کردم
    ولی همیشه سامسونگ کیفیت محصولاتش اهمیت نمیده یکی از بچه ها تازه اس 3 گرفته بود رفتم باهاش کار کردم یعنی انصافا حس پلاستیک بهم ئست داد البته حس دیگه ایی هم دست داد ولی نمیشه اینجا گفت فن
    من موندم سال دیگه میخواد چیکار کنه

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

نوت هم مشتری های خاص خودش رو داره! که شامل کارهای بازرگانی و هنری و .... می شه! من اگه بودجم می رسید حتما یکیش رو می خریدم!
    درمورد بی رحمی تکنولوژی و استثمار مشتری با شما موافقم!

9. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

چطوری دادا

نبودی ؟

من که هیچ وقت قانع نمیشم

بله یه تحول محسوب میشد چون تقریبا گوشی و تبلت رو با هم ادغام کرد...

این نوت 2 که تحول خیلی زیادی محسوب میشه با دوربین 13 مگاپیکسل و چهار هسته...

تکنولوژی خیلی خیلی در حال پیشرفته و تقصیر خود ماست که باید یه چیز رو بگیریم و تا 5 سال بعد هم بهترین باشه...

بازم میگم نوت 2 هم بیاد با توجه به قیمت زیادش و بزرگ بودنش هر چند بهترین تو دنیا میشه ولی باعث قدیمی شدن اس 3 نمیشه...

اتفاقا من عاشق سونی و اچ تی سی هستم ولی سامسونگ بی رقیبه..

11. این کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

واقعا با این اواتارت حال کردم
    ولی همیشه سامسونگ کیفیت محصولاتش اهمیت نمیده یکی از بچه ها تازه اس 3 گرفته بود رفتم باهاش کار کردم یعنی انصافا حس پلاستیک بهم ئست داد البته حس دیگه ایی هم دست داد ولی نمیشه اینجا گفت فن
    من موندم سال دیگه میخواد چیکار کنه
    خودم درستش کردم آواتارو
    این یه چیز طبیعیه که حس پلاستیک به شما دست داد!! معروفه به سامسونگ پلاستیک
    انصافا یک دکمه ی تاچ One X به کل شرکت سامسونگ می ارزه

13. این کاربر از armin 76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

خودم درستش کردم آواتارو این یه چیز طبیعیه که حس پلاستیک به شما دست داد!! معروفه به سامسونگ پلاستیک انصافا یک دکمه ی تاچ One X به کل شرکت سامسونگ می ارزه
    بهر حال تا الان بهترین اسمارت فون بازار هست...رقیب جدی این دو تا هم LG OPTIMUS 4X HD هست...

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نوت هم مشتری های خاص خودش رو داره! که شامل کارهای بازرگانی و هنری و .... می شه! من اگه بودجم می رسید حتما یکیش رو می خریدم!
    درمورد بی رحمی تکنولوژی و استثمار مشتری با شما موافقم!
    بله
    من و هیچکس دیگه نمیگه طرفدار و مشتری نداره برخی از مدل های گلکسی
    اما من با آپدیت هفتگی گوشی های سامسونگ مخالفم !!
    بازم میگم نوت 2 هم بیاد با توجه به قیمت زیادش و بزرگ بودنش هر چند بهترین تو دنیا میشه ولی باعث قدیمی شدن اس 3 نمیشه...
    دادا منظور من 1کی دو روز که نیست ...
    1سال دوام میاره ؟
    توی این1سال 4تا مدلش میاد . مثلا : galaxy SIII plus ، galaxy SIII mini ، galaxy SII Hd،
    همین گوشیا خودمون هست ، اصلا الان کسی میدونه همچین چیزی هست
    بیخیال دادا.
    نه من قانع میشم و نه شما !!

16. 3 کاربر از armin 76 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •