تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 22 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 212

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2012 - 2013

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب بچه ها دیشب خیلی خوب تاکتیک هایی که بهشون گفته بودم رو انجام دادن
    هازارد دیشب هم 11 امتیاز گرفت و در مجموع هم 21 امتیاز برای این هفته که یعنی برای کسایی که کاپیتان انتخابش کردن 42 امتیاز میشه که فکر کنم این امتیاز بعضی وقتا معادل امتیاز یه هفته ست!
    به طور کلی با توجه به اینکه این هفته دو تا بازی چلسی داشت بازیکنای چلسی خیلی خوب امتیاز گرفتن و اون امتیاز در رتبه تیم ها خیلی تاثیر داشته

اینم جدول لیگ ها تا پایان هفته اول:

جدول لیگ کلاسیک

#
    تیم
    مدیر تیم
    امتیاز هفته امتیاز کل
    1
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vahid z
    92
    92
    2
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hooman Sobhani 82
    82
    3
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Amirhossein Sabzi 77
    77
    4
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ashkan Jbz 68
    68
    4 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] milad khosravani 68
    68
    6
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] alireza gerafikar 63
    63
    7 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Masoud Dehghanpour 60 60
    8 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] alireza safari 59 59
    9 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shahab Vilanova 56 56
    10 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Meraj F 55 55
    11 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milad eMJey 54 54
    12 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hodjat A 51 51
    13 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hossein "pcforlife" 48 48
    14 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shahryar Seven 46 46
    15 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hamed E 45 45
    16 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mehrdad A 42 42
    17 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hamid Hamid 41 41
    18 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Hamid Ostad 39 39
    19 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Javad Ta 38 38
    20 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ahmad cth 37 37
    21 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] armin shah 36 36
    21 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sadegh F 36 36
    23 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] saman doroudi 35 35
    23 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Kurosh ! 35 35
    25 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Alireza Mousavi 33 33
    25 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Masoud Barani 33 33
    27 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ali ali 32 32
    28 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Milad Se7eN 30 30
    29 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ehsan Danandeh 26 26

جدول لیگ هد تو هد

#
    تیم
    برد
    مساوی
    باخت
    +
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1
    0
    0
    92
    3
    2
    1
    0
    0
    68
    3
    3
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1
    0
    0
    63
    3
    4
    0
    0
    60
    3
    5
    0
    0
    56
    3
    6
    0
    0
    55
    3
    7
    0
    0
    51
    3
    8
    0
    0
    48
    3
    9
    0
    0
    42
    3
    10
    0
    0
    37
    3
    11
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0
    1
    0
    33
    1
    11
    1
    0
    33
    1
    13
    0
    1
    54
    0
    14
    0
    1
    45
    0
    15
    0
    1
    41
    0
    16
    0
    1
    39
    0
    17
    0
    1
    36
    0
    18
    0
    1
    35
    0
    18
    0
    1
    35
    0
    20
    0
    0
    1
    32
    0
    21
    0
    1
    30
    0
    22
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0 0 1
    26
    0
    Last edited by vahidgame; 25-08-2012 at 15:33.

2. 16 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

سوانسی چه کرد..............
    3تا به وستهام زده.............................
    از هفته دیگه میشینم بازیهاشو میبینم...............

آقا راستی یه سوال،وسطه بازی هم امتیازه بازیکنا محاسبه میشه و تو پروفایل نشون داده میشه انگار،آره؟!
    Last edited by Alex Fera; 25-08-2012 at 19:44.

4. 2 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ظاهرا دست های پشت پرده یعنی خود میشل پلاتینی حتی دست از فوتبال فانتزی هم برنمی دارن
    اصلا فکرشو نمی کردم که امروز لمپارد دو سه دقیقه بازی کنه و ریسه هم حتی روی نیمکت نباشه!
    یا اینکه تاتنهام دقیقه 90 گل بخوره و مانع این بشه که دفاع اون امتیاز Clean Sheet رو برام بیاره. یعنی این دیگه واقعا کار خود پلاتینی بوده

این فوتبال فانتزی لیگ انگلیس زیباییش به همین غیر قابل پیش بینی بودن اونه
    الان مثلا مواردی پیش میاد که بازیکن یه دفعه مصدوم میشه و شما هم اونو برداشتین و نمی تونید دیگه برای اون هفته تغییرش بدین به عنوان مثال جان تری این هفته این شرایط رو داشت
    مصدومیت توی لیگ انگلیس زیاد اتفاق می افته و به خاطر همین باید دائما چک کنید که بازیکناتون مصدوم نشده باشن
    در ضمن این Moses رو هم توی تاپیک هشدار دادم که عوضش کنید که الان به چلسی رفته و متاسفانه بعضی دوستان اونو انتخاب کرده بودن و قاعدتا هیچ امتیازی نتونست براشون بیاره...

در مورد امتیازهای این هفته باید بگم که فعلا نسبت به هفته قبل افت داشته و بعضی تیم ها خیلی کم امتیاز گرفتن
    از کسایی که خوب امتیاز گرفتن میشه به اشکان و شهاب اشاره کرد که فعلا توی این هفته اول و دوم هستن
    ولی کلا رمز موفقیت اکثر تیم ها توی این چند هفته بیشتر به ادن هازارد ختم میشه
    مخصوصا اگه اونو کاپیتان انتخاب کرده باشید که در اونصورت فعلا براتون در مجموع 64 امتیاز رو اورده!

در مورد لیگ هد تو هد فعلا نتایح این هفته به این صورته:

Blues 47 ----- 18 Dampaee
    MSusa 7 ----- 28 Bel20ve
    gholam 33 ----- 35 Se7eN UniT3D
    Team17 27 ----- 13 FC eMJey
    Arsenal 33 ----- 22 FC Logos
    Ali Team 12 ----- 51 Big Bear
    Heaven 31 ----- 21 Persepolis
    Real 15 ----- 9 Citizens F.C
    reds 28 ----- 20 GAGOOLS
    FC Taro 6 ----- 20 FCHejazi
    All Stars 44 ----- 17 THE Devils

این فوتبال فانتزی شبیه به فوتبال فانتزی یورو هست که بشه وسط مچ دی تعویض کرد؟
    نه همچین قابلیتی وجود نداره
    ولی اگه بازیکنی کلا بازی نکنه از روی نیمکت به طور اتوماتیک یه بازیکن در پست اون جایگزینش میشه و امتیاز اون محاسبه میشه...

آقا راستی یه سوال،وسطه بازی هم امتیازه بازیکنا محاسبه میشه و تو پروفایل نشون داده میشه انگار،آره؟!
    درسته
    از موقعی که بازی شروع میشه می تونید امتیازای هر بازیکن رو ببینید و کلا سیستم اون خیلی عالیه
    جدای از فوتبال فانتزی می تونید در حین بازی ها مثلا اطلاعاتی مثل گل ها و پاس گل های بازی ها رو ازشون مطلع بشید

6. 12 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

نه همچین قابلیتی وجود نداره
    ولی اگه بازیکنی کلا بازی نکنه از روی نیمکت به طور اتوماتیک یه بازیکن در پست اون جایگزینش میشه و امتیاز اون محاسبه میشه...
    فکر کنم همچین چیزی نباشه چون واسه من که عمل نکرد. اسکولز یه دقیقه هم بازی نکرد ولی داف رو که رو نیمکت داشتم جایگزین نکرد! تنها ضعفی که این فانتزی داره فقط همینه و واقعا جذاب تر از بقیه فانتزی هایی هست که تا حالا تجربه کردم!.

این هفته برای من هفته بدی بود. رونی مصدوم شد و 2 تا بازیکن صفر امتیاز و 3 تا بازیکن دو امتیازی تو ترکیب دارم ولی از شانس بدم 3 تا بازیکن 7 امتیازیم روی نیمکت هستن!! برتنارد - داف - رودی !!! 21 امتیاز پر پر شد!
    کاش رونی این هفته بازی نمیکرد هم مصدوم نمیشد هم کاپیتانم میشد آزارد
    به هر حال من تیمم هفته اولشه که حضور پیدا میکنه و هنوز با جو لیگ انگلیس کنار نیومده از همینجا یه اعتراض رسمی هم بابت بازی چلسی دارم که مسابقه هفته سومش در امتیازات هفته اول محاسبه شد و باز منی که هفته اول نبودم باز هم ضرر دادم!!

8. 4 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عجب شانسی داریم ما!!!!!!!moses که رفت چلسی بهش بازی ندادن ویدیچ گل به خودی زد رونی مصدوم شد سیسه هم گل نزد ...به 20 امتیازم نرسیدم !!!!
    خدا کنه امروز یه اتفاقایی بیفته !!!!!!

10. 3 کاربر از shakerifar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا این هازارد رو چرا به ما معرفی نکردین ؟!؟

اصن اعــصـاب مـعـصـاب نـداره ! هر بازی 6-7 تا گل و پاس گل !

حالا نمیخوام اسم ببرم .... ولی اون دوست عزیزمون که کاپیتانش کرده ، مــــــــــرد نیست !

بی عدالتیه آقا ! دستای "روی" پرده ست این دیگه ! هر بازی انداره کل تیم من امتیاز میاره !

12. 9 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

بچه ها این هفته بازیکن های چلسی رو بیرون بگذاریم ؟
    توی کل فصل چدتا وایلد کارت داریم؟

فولام هم این فصل شده مثه 3-4 فصل پیش تاتنهام تیمی که زیاد بزرگ و قوی نیست اما یقه تیم های بزرگ رو میگیره و واسشون دردسر ساز میشه . به نظرم فولام فصل خوبی رو خواهد داشت

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میشه برای اول کار مثلا 12 تا بازیکن انتخاب کنیم و هفته بعد 3 تا اضافه کنیم + یک تغییر؟

واقعا پیچیدگی ها و ویژگیهایی که لیگ برتر داره رو نمیشه با یورو یا لیگ های دیگه مقایسه کرد (پیش بینی دریم تیم لالیگا در هر هفته چقدر می تونه سخت باشه؟!)
    منم فعلا وارد شدم و فعلا در دوران حسرت هستم که چرا از اول نیومدم
    آقا وحید گفت ها ولی من گوش نکردم و عملا 2.5 هفته رو از دست دادم!

فعلا تیم ابومسلم انتخاب شده به وسیلۀ رایانه رو اینجا میذارم (چون به کار آشنا نبودم auto complete زدم تا وارد بشم و ببینم چی به چیه)
    ولی قطعا ترکیب تا شنبه تغییرات کلی خواهد داشت

Last edited by Reza31001; 27-08-2012 at 11:27.

15. 5 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب این هفته هم به پایان رسید
    خوشبختانه دو بازی دیروز باعث شد که اکثر دوستان امتیازشون بالاتر بره
    بازیکنای من سیتی ، لیورپول و آرسنال که دیروز بازی داشتن امتیازای خوبی گرفتن

نتایج هفته دوم لیگ هد تو هد به این صورت شد

Blues 65 ----- 22 Dampaee
    MSusa 19 ----- 43 Bel20ve
    van helsing 39 ----- 45 Se7eN UniT3D
    Team17 44 ----- 28 FC eMJey
    Arsenal 56 ----- 32 FC Logos
    Ali Team 21 ----- 68 Big Bear
    Heaven 54 ----- 39 Persepolis
    Real 29 ----- 15 Citizens F.C
    reds 56 ----- 33 GAGOOLS
    FC Taro 37 ----- 46 FCHejazi
    All Stars 70 ----- 26 THE Devils

جدول پست دوم رو هم به زودی آپدیت می کنم....

فکر کنم همچین چیزی نباشه چون واسه من که عمل نکرد. اسکولز یه دقیقه هم بازی نکرد ولی داف رو که رو نیمکت داشتم جایگزین نکرد! تنها ضعفی که این فانتزی داره فقط همینه و واقعا جذاب تر از بقیه فانتزی هایی هست که تا حالا تجربه کردم!.
    آره اگه میشد تعویض کرد بهتر بود
    ولی این تعویض اتوماتیک برای من که عمل کرد
    توی این هفته لسکات رو ترکیب اصلی گذاشته بودم که کلا بازی نکرد و به طور اتوماتیک دی یانگ که روی نیمکت بود جایگزین اون شد

آقا این هازارد رو چرا به ما معرفی نکردین ؟!؟

اصن اعــصـاب مـعـصـاب نـداره ! هر بازی 6-7 تا گل و پاس گل !

حالا نمیخوام اسم ببرم .... ولی اون دوست عزیزمون که کاپیتانش کرده ، مــــــــــرد نیست !

بی عدالتیه آقا ! دستای "روی" پرده ست این دیگه ! هر بازی انداره کل تیم من امتیاز میاره !
    خب دیگه قابل پیش بینی بود
    هازارد با توجه به اینکه پستش هافبکه و معمولا توی گل زدن و پاس گل دادن خوب عمل می کنه امتیازش اکثرا بالا میشه
    کلا بهتره اینجور بازیکنا کاپیتان انتخاب بشن که توی اکثر هفته ها امتیاز بالایی می گیرن

توی این دو هفته که در اصل چلسی سه بار بازی داشت برام همین هازارد به تنهایی 68 امتیاز اورد!
    واقعا پولی که آبراموویچ بهش داده حلالش باشه

بچه ها این هفته بازیکن های چلسی رو بیرون بگذاریم ؟
    بله صد در صد همه همین کارو کنن چون بازی این هفته خودشو انجام داده و بازی نداره
    الان مثلا من سه تا بازیکن از اون دارم یعنی چک ، لمپارد و هازارد که مجبورم ریسک کنم گرین رو به جای چک دروازه بذارم بعد لمپارد هم جاش یه بازیکن می گیرم و هازارد رو هم می ذارم نیمکت...

توی کل فصل چدتا وایلد کارت داریم؟
    2 تا داریم
    که یه دونه از اونا رو فقط از شروع هفته 21 تا پایان هفته 24 یعنی موقع نقل و انتقالات ماه ژانویه میشه استفاده کرد

میشه برای اول کار مثلا 12 تا بازیکن انتخاب کنیم و هفته بعد 3 تا اضافه کنیم + یک تغییر؟
    نه دیگه این کلا خلاف قانون همه فوتبال فانتزی ها ست
    باید حتما همیشه 15 بازیکن در اختیار داشته باشید

واقعا پیچیدگی ها و ویژگیهایی که لیگ برتر داره رو نمیشه با یورو یا لیگ های دیگه مقایسه کرد (پیش بینی دریم تیم لالیگا در هر هفته چقدر می تونه سخت باشه؟!)
    منم فعلا وارد شدم و فعلا در دوران حسرت هستم که چرا از اول نیومدم
    آقا وحید گفت ها ولی من گوش نکردم و عملا 2.5 هفته رو از دست دادم!

فعلا تیم ابومسلم انتخاب شده به وسیلۀ رایانه رو اینجا میذارم (چون به کار آشنا نبودم auto complete زدم تا وارد بشم و ببینم چی به چیه)
    ولی قطعا ترکیب تا شنبه تغییرات کلی خواهد داشت
    البته الانم دیر نشده و میشه امتیازات رو جبران کرد
    جدای امتیازات هم کلا جذابیت فوتبال فانتزی لیگ جزیزه اونقدر بالاست که ارزش اونو داره که حتی بعد از چند هفته عضو اون شد

در مورد پیچیدگی لیگ جزیزه هم موافقم
    مخصوصا در مورد تیم های بزرگ لیگ که بازیکن زیاد دارن اصلا ترکیب ها قابل پیش بینی نیست و بهتره کلا همه پولتون رو برای اونا سرمایه گذاری نکنید

پ.ن: یه ویژگی خیلی مثبت همه فوتبال فانتزی ها اینه که باعث میشه اون رقابت ها رو جدی تر دنبال کنیم و معمولا چیزایی مثل نتایج و گلزن ها رو همیشه ازشون اطلاع داریم...

17. 12 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Alex Fera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    طهران اسم:محمد

پيش فرض

چه جالب،من یه گیم ویک تویه لیگ بودم ولی از بعضی تیمایی که 2 هفته بودن جلوترم!!!!!!!!!!!!!!
    خدائیش این هفته خوب امتیاز گرفتم،تازه هازار هم نداشتیم،با این نوناشون.....................
    به جز صادق که 82 امتیاز به لطفه میچو گرفت،منو اشکان و جواد با 68 امتیاز مدال نقره رو تقسیم کردیم بین خودمون........................

19. 2 کاربر از Alex Fera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •