تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 22 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 212

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2012 - 2013

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

خب يه تعداد زيادي از دوستان نگاه كردم ديدم Alex Song رو انتخاب كردن. در مورد اين بازيكن بايد بگم كه به احتمال خيلي زياد رفتنش به بارسلونا قطعي ميشه. و حتي آرسن ونگر هم گفته كه براي بازي د رخط هافبك بازيكن زياد داريم.

+

خب خواستم تو اين پست 2 تا بازيكن خيلي خوب هلندي رو معرفي كنم كه احتمال بازي كردنشون مخصوصا اولي خيلي زياد هستش.

De Guzman

بازيكن سابق ويارئال كه به Swansea پيوسته و قراره زير نظر سرمربي سابق خودش يعني آقاي لادروپ بازي كنه ... به نظرم با توجه به اينكه يه هافبك وسط خيلي با كيفيت هستش و دست آقاي لادروپ در وسط زمين خيلي باز نيستش احتمال بازي دادنش خيلي زياده. اينطور كه يادم هستش قيمت خريدش هم 6.0 هستش. و جالب اينكه امتيازش 0 ! هستش و در جدول هافبك ها آخرين بازيكن هستش از نظر امتياز ! اما من مطمئنم كه بازي مي كنه.

من خودم 3 سهميه از تيم Swansea انتخاب كردم و اگه ميشد تعداد بيشتري هم انتخاب مي كردم ... يه گلر خيلي خوب هم داره Vorm

Anita

بازيكن دومي هستش كه عضو تيم آژاكس بودش و هم در دفاع چپ و هم در پست هاي كناري مثل هافبك كنار و وينگر ميتونه بازي كنه و از اين نظر شانس داره كه تو ليگ برتر بهش بازي برسه. 2 فصل قبل با آژاكس قهرمان ليگ هلند شده. قيمتش هم تو فوتبال فانتزي 5.0 هستش.

موفق باشيد
    Last edited by Hamid Hamid; 17-08-2012 at 18:34.

2. 9 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی حمید
    البته اون مجموع امتیازی که زده برای فصل قبله و بازیکنی که هیچ امتیازی نگرفته احتمالا فصل قبل توی لیگ انگلیس بازی نمی کرده...

در مورد بازیکنا پیشنهاد می کنم که کلا بازیکنای تیم هایی که مدعی قهرمانی نیستن رو بیشتر جدی بگیرید چون معمولا خیلی خوب امتیاز میارن
    به خصوص در مورد دفاع ها خیلی دقت کنید که براتون می تونن هم فوق العاده امتیاز بیارن هم اینکه باعث بشه توی یه هفته امتیازتون پایین بیاد!
    به طور کلی دفاع هایی رو انتخاب کنید که تیمشون کم گل می خورن و همین طور دفاع هایی که خوب گل می زنن یا پاس گل میدن

یه مثال براتون می زنم که یه دفاع چه قدر می تونه امتیاز بیاره
    به عنوان مثال رایان تیلور از نیوکاسل رو در نظر بگیرید که معمولا دفاع راست بازی می کنه و ضربه کاشته زن بسیار خوبیه
    این بازیکن فرضا توی یه بازی 90 دقیقه بازی می کنه و هیچ گلی هم تیمش دریافت نمی کنه و توی این بازی هم یه گل می زنه و یه پاس گل هم میده. این در حالیه که کاپیتان شما در اون هفته هم همین بازیکن انتخاب شده بوده. حالا فکر می کنید این بازیکن چند امتیاز براتون میاره؟!
    امتیاز اون به این صورت میشه:

2 امتیاز برای اینکه بالای 60 دقیقه بازی کرده
    4 امتیاز برای اینکه به عنوان مدافع تیمش هیچ گلی دریافت نکرده
    6 امتیاز برای گلی که به عنوان مدافع زده
    3 امتیاز برای پاس گلی که داده
    3 امتیاز احتمالی برای اینکه بهترین بازیکن زمین میشه
    مجموع امتیاز های اون در این بازی میشه 18 امتیاز که با توجه به اینکه به عنوان کاپیتان انتخاب شده امتیازش دو برابر میشه یعنی 36 امتیاز!
    همچین مواردی همیشه پیش نمیاد ولی در این هفته مطمئنا تیم شما از نظر امتیاز اون هفته با اختلاف نسبت به تیمای دیگه اول میشه!

دیگه این آخرین کمکی بود که قبل از شروع مسابقات می تونستم کنم

+

تاکید می کنم که توی این مدت اندک باقی مونده تا شروع مسابقات حتما عضو اون لیگ ها بشید
    تعداد شرکت کنندگان برای اون لیگ ها رو هم نامحدود کردم و از این لحاظ دیگه مشکلی نیست...
    بعضی دوستان هم ممکنه یوزر درست کرده باشن ولی عضو این لیگ ها نشده باشن که امیدوارم هر چه زودتر اون دوستان هم افتخار بدن

4. 9 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن موسیقی MILAD MGH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Paddy's Pub

پيش فرض

منم عضو شدم.البته زیاد اهل فوتبال نیستم.
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک Untitled.jpg  

6. 3 کاربر از MILAD MGH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

تیمِ Samcoro

8. 3 کاربر از Dark Shine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب بالاخره مسابقات شروع شد و دیروز هم 7 تا مسابقه برگزار شد
    الان می تونید امتیاز خودتون و همین طور جایگاهتون در لیگ ها رو ببینید ولی خب یکمی زوده چون خیلی ها رو دیدم که بیشتر روی تیم هایی مثل یونایتد و سیتی و چلسی سرمایه گذاری کردن که امروز و فردا بازی هاشون برگزار میشه

از بازی های دیروز بازیکنایی که بیشتر از همه امتیاز گرفتن از تیم هایی مثل سوانسی و فولام بود و کلا کسایی که روی این تیم ها سرمایه گذاری کردن حسابی امتیاز جمع کردن!
    تیم رویائی هفته تا به الان رو می تونید از اینجا ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از شروع مسابقات من چند بار تیمم رو تغییر دادم و برام قابل پیش بینی بود که بعدا حتما از حذف بعضی بازیکنا ضرر می کنم و فکر کنم برای اکثرا هم به همین صورت باشه
    الان مثلا Dyer و Duff و Sinclair رو قبلا توی ترکیبم داشتم که الان می بینم فوق العاده امتیاز گرفتن
    هر چند که توی هفته های بعدی ممکنه همه چی به کلی فرق کنه...

در ضمن به عنوان یه طرفدار چلسی در مورد تاتنهام با وجود ویلاس بواس دیگه باید یکمی تردید کنم و به قول یه نفر باید از تاتنهام انتظار خوردن گل های زیاد رو داشت
    جالبه مودریچ هم دیروز بازی نکرده و حتی روی نیمکت ذخیره ها هم اسمشو ندیدم و میشه گفت که دیگه کم کم داره راهی رئال میشه...

در مورد لیگ هد تو هد هم همون طور که قبلا گفتم با شروع مسابقات برنامه بازی ها مشخص میشه
    برنامه هفته اول با امتیازای اون تا به الان به این صورته:

THE Devils 6 ---- 18 Blues
    Dampaee 9 ---- 4 MSusa
    FCHejazi 32 ----12 All Stars
    GAGOOLS 17 ---- 32 FC Taro
    Citizens F.C 8 ---- 9 reds
    Persepolis 2 ---- 14 Real
    Big Bear 5 ----13 Heaven
    FC Logos 17 ---- 6 Ali Team
    FC eMJey 14 ----28 Arsenal
    Se7eN UniT3D 10 ----- 14 Team17
    Bel20ve 19 ----- 8 gholam

اینم برنامه هفته دوم:

Blues ----- Dampaee
    MSusa ----- Bel20ve
    gholam ----- Se7eN UniT3D
    Team17 ----- FC eMJey
    Arsenal ----- FC Logos
    Ali Team ----- Big Bear
    Heaven ----- Persepolis
    Real ----- Citizens F.C
    reds ----- GAGOOLS
    FC Taro ----- FCHejazi
    All Stars ----- THE Devils

دوستانی که تا الان عضو لیگ هد تو هد P30WORLD نشدن متاسفانه دیگه نمی تونن عضو اون بشن چون دیگه برنامه رقابت ها مشخص شده
    ولی در مورد لیگ کلاسیک P30WORLD به نظر نمی رسه مشکلی وجود داشته باشه چون اون جا تیمی با تیمی بازی نمی کنه و فقط تیم های لیگ براساس بیشترین امتیاز کل رده بندی میشن...

10. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام ...

يه حسي بهم مي گفت اين Dyer از Swansea رو بازي بدما ! اما آخرم گذاشتمش بيرون ... تونسته 13 امتياز ! بگيره.

بجاش Sinclair رو گذاشتم كه اون جالبه به عنوان ذخيره اومده بودش ولي خب دستش درد نكنه 1 گل زد : دی

كلا اين Swansea تيم خوبيه ... من تو ليگ برتر امسال بيشتر طرفدار Newcastle و همين Swansea هستم چون 4-5 تا بازيكن خيلي خوب هلندي تو اين 2 تا تيم بازي مي كنن.

در كل بچه ها بد كار نكردن ... هنوز 3 تا بازيكن منچسترم بازي نكردن. يعني روني / اورا و يانگ كه اميدوارم باوجود كاگاوا / ناني و والنسيا به يانگ بازي برسه : دی

موفق باشيد

12. 7 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

ای بابا این سایته دیروز حالمو گرفت !! ساعت 2 و نیم 3 بعد ازظهر بود رفتم یه تغییراتی بدم تو ترکیب سانگو حذف کنم به جای یکی از مهاجما لوکاکو رو بزارم و اینا .. تغییراتو انجام دادم تا Confirm کردم همون موقع سایت امکان ترنسفر و اینا رو بست !!!

خلاصه نتونستم این ترنسفر ها رو انجام بدم ... حالا من میتونم واسه هفته بعد حداقل این سانگ رو که رفت بارسا با یه بازیکن دیگه عوض کنم ؟

14. 2 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا این سایته دیروز حالمو گرفت !! ساعت 2 و نیم 3 بعد ازظهر بود رفتم یه تغییراتی بدم تو ترکیب سانگو حذف کنم به جای یکی از مهاجما لوکاکو رو بزارم و اینا .. تغییراتو انجام دادم تا Confirm کردم همون موقع سایت امکان ترنسفر و اینا رو بست !!!

خلاصه نتونستم این ترنسفر ها رو انجام بدم ... حالا من میتونم واسه هفته بعد حداقل این سانگ رو که رفت بارسا با یه بازیکن دیگه عوض کنم ؟
    خب شانس بدت دقیقا همون موقعی اینا رو تغییر دادی که موقع بسته شدن زمان انجام نقل و انتقالات و تغییر ترکیب بوده!
    کلا هر هفته یه deadline وجود داره که معمولا 11:30 دقیقه به وقت انگلیسه که میشه 15 به وقت خودمون که باید دیگه قبل از اون تغییرات رو انجام داد

برای هفته بعد هم مشکلی نداره و می تونی جای سانگ یه بازیکن دیگه بیاری ولی خب فقط یه دونه نقل و انتقال می تونی انجام بدی و بیشتر از اون ازت امتیاز کسر می کنه
    تغییرات رو هم از الان میشه انجام داد یعنی به قسمت نقل و انتقالات بری به طور اتوماتیک برای هفته دوم رو میاره

+

راستی چلسی هم الان بازیشو 2 بر صفر برد و بازیکنانش هم معمولا براساس این فوتبال فانتزی خوب امتیاز اوردن
    هازارد رو که من به عنوان کاپیتان انتخاب کردم برام حسابی کولاک کرد!
    دو تا گل چلسی رو پاس گل هاشو اون داد و در مجموع با 63 دقیقه ای که بازی کرد 9 امتیاز تونست بیاره که چون کاپیتان تیمم بوده میشه 18 امتیاز یعنی برابر با کل امتیازی که دیروز گرفتم!
    خلاصه خوش به حال کسانی شد که به هازارد اعتماد کردن
    در ضمن دو تا بازیکن دیگه که از چلسی داشتم یعنی لمپارد و چک هم خیلی خوب امتیاز گرفتن یعنی هر کدوم 7 امتیاز

پ.ن: سیستم این فوتبال فانتزی لیگ انگلیس واقعا عالیه. حتی در حین بازی هم میشه امتیازی که تا اون جا بازیکنتون کسب کرده رو دید!

16. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام ...

بله دوست عزيز ... قانونش اينه كه تا هفته اي 1 نقل و انتقال رو ميتونيد به صورت مجاني و بدون كسر امتياز انجام بديد.

اگر بخوايد بازم تغييري تو تيم ايجاد كنيد و حذف و اضافه انجام بديد به ازاي هر بازيكن ( رفت و برگشت ) 4 امتياز از مجموع امتياز هاتون كم ميشه.

18. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

واقعا شانس توی این فوتبال فانتزی اگه نگیم حرف اولو می زنه مسلما حرف دوم رو هم نمی زنه : دی

فردیناند که قرار بود تنها مدافع یونایتد باشه که این روزها بشه به آمادگی نسبیش اتکا کرد احتمالا تا دو ماه از میادین دور خواهد بود!

آگرو هم که خیلی از دوستان دیگه هم انتخابش کرده بودن دقیقه 13 مصدوم شد!

تیم ما که عملا تیم 9 نفره بود...

جالبه مثلا من که سایه ی سیتی رو با تیر می زنم اینجا امیدوارم مصدمیت آگرو هر چه زودتر فع بشه. واقعا فوتبال فانتزی قلب ها رو به هم نزدیگ می کنه : دی

ولی در کل مهم پیوستگی عملکرد بچه ها هست و افق ها روشنه : دی

20. 4 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •