تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 22 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 212

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2012 - 2013

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

سلام به همه دوستان.

من هم مثل بعضی دیگه از دوستان دفعه اوله که توی فوتبال فانتزی شرکت می کنم , واسه همین یکی دو تا سوال برام پیش اومد که ممنون میشم از قهرمانان ادوار قبل که بیان بهترین راهنمایی ها رو داشته باشند : دی

این لیست نیمکتمون که به ترتیب گزینه 1 و 2 و 3 کنارشون هست خود به خود به ترتیب اولویت توی بازی ازشون استفاده میشه؟ یا ورود / عدم ورودشون به زمین توی طول بازی را خودمون قبل از بازی تنظیم می کنیم؟

در کل اگه مصدوم / محرومی نداشته باشیم باز هم اهمیت نفرات نیمکت نشین زیاده؟

اگه برای مثال 4 هفته نقل و انتقال نداشته باشیم برای هفته ی پنجم می تونیم 5 تا تعویض داشته باشیم؟

مورد آخر هم اینکه اگه نکته ی خاصی هست که ممکنه افراد تازه کار بهش توجه نکنن + تجربیات با ارزشی که دوستان از ادوار قبل اندوختن(!) را می تونستیم همین اول تاپیک و قبل از شروع مسابقات داشته باشیم خیلی خوب میشد!

2. 5 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام دوستان ...

خب منم به اصرار وحيد ( آقا هي اصرار ... اصرار : دی ) ثبت نام كردم.

تو 2 تا ليگي هم كه شماره هاش بود شركت كردم اسم تيمم هم : FCHejazi هستش.

خب عكس كه بلد نيستم بندازم : دی

اما تركيب تيمم اينه :

1_ Krul

2_ Diame

3_ Ryan Shawcross

4_ Kompany

5_ Coloccini

6_ Hangeland

7_ Mussa Dembele

8_ Young

9_ Lukaku

10_ Rooney

11_ Bale

12_ begovic

13_ Sinclair

14_ Ruiz

15_ Bains

شماره هاشونم خودم تعيين كردم كه بعدا بين برو بچ تيم اختلاف نظر پيش نيادش : دی

روني هم كاپيتان اوله ... Bale كاپيتان دوم.

+

راستي ليگ كلي هم هستش؟ بايد از قسمت Public League ثبت نام كنم اونجا؟

موفق باشيد
    Last edited by Hamid Hamid; 15-08-2012 at 16:36. دليل: عوض شدن تركيب تيم

4. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ragbar12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    منطقه جنگي

پيش فرض

سلام تيم بنده هم اينه. اسم تيم Ali Team

f
    fi

6. 2 کاربر از ragbar12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

دوستان این وحیدی منم گمراه کرد ! من بهش گفتم که من بیام بقیه دوستان دیگه باید قید اول شدنو بزنن ولی
    قبول نکرد گفت ایراد نداره .

+
    یه سوال داشتم ... چند نفر توی این لیگ شرکت میکنند .. که من زود تر بفهمم چندم میشم
    این جور که وحید گفت این لیگه p30world کلا 20 تا بشیم کافیه ( مثه پریمیر لیگ ) برا تو هم که فرق نمی کنی در هر صورت اخر میشی دیگه !
    اینم تیمه من : THE Devils

ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 77768383233455774586.png  

8. 3 کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این لیست نیمکتمون که به ترتیب گزینه 1 و 2 و 3 کنارشون هست خود به خود به ترتیب اولویت توی بازی ازشون استفاده میشه؟ یا ورود / عدم ورودشون به زمین توی طول بازی را خودمون قبل از بازی تنظیم می کنیم؟
    اگه در طول اون هفته از 11 بازیکن اصلی کسی به دلایلی مثل مصدومیت یا بازی ندادن مربی به اون ، کلا بازی نکنه از بازیکنای نیمکت نشین تیمتون یه نفر جایگزین اون میشه که اونم اولویت با بازیکن نیمکت نشینی هست که بیشترین امتیاز رو در طول اون هفته داشته

جالبه برای فوتبال فانتزی یورو 2012 این یکمی فرق داشت. یعنی در طول یه راند که مثلا در دو روز برگزار میشد برای روز اول یه ترکیب چیده میشد و در صورت اینکه بازیکنی از بازیکنای اصلی بازی نمی کرد میشد روز دوم اونو تغییر داد و از بازیکنایی انتخاب کرد که در روز دوم تیمشون بازی داره ولی خب این سیستم دیگه به طور اتوماتیک خودش تقریبا اینو انجام میده...

در کل اگه مصدوم / محرومی نداشته باشیم باز هم اهمیت نفرات نیمکت نشین زیاده؟
    با توجه به اینکه هفته های زیادی پیشرو هست میشه در هر هفته ترکیب مختلفی گذاشت و اون بازیکنای نیمکت نشین اهمیتشون بالاست
    یه بازیکن که توی هفته اول بازی نکرده ممکنه هفته دوم تیمش بازی نسبتا ساده تری داشته باشه و به خاطر همین اونو توی ترکیب اصلی بذارین یا اینکه هفته اول اونقدر خوب امتیاز گرفته باشه که شما رو متقاعد کنه که اونو توی ترکیب بذارین و برای تیمتون امتیاز بلایی بیاره..

اگه برای مثال 4 هفته نقل و انتقال نداشته باشیم برای هفته ی پنجم می تونیم 5 تا تعویض داشته باشیم؟
    نه به این صورت نیست
    فقط میشه یه نقل و انتقال رو ذخیره کرد و به هفته بعد انتقال پیدا کنه...

ولی خب در مورد نقل و انتقال مشکلی نیست
    یکی اینکه اولا خب وقتی یه نفر بعد از چند هفته به مشکل بدی بخوره که مثلا مصدوم های زیادی داشته باشه یا تیم به نظر خودش مناسب نیاد می تونه بیشتر از 1 بازیکن در هفته بگیره ولی به ازای هر بازیکن اضافی 4 امتیاز از کل امتیازش کم بشه که بعضی وقتا دیگه مجبوریم این کارو کنیم

ضمن اینکه همون طور که توی پست اول اشاره کردم از Wildcard هم میشه استفاده کرد که کلا نقل و انتقالات رو مثل الان که قبل از مسابقاته نامحدود می کنه ولی خب باید دقت کرد که در طول فصل از اون 2 تا Wildcard که در اختیار داریم به موقع استفاده کنیم...

مورد آخر هم اینکه اگه نکته ی خاصی هست که ممکنه افراد تازه کار بهش توجه نکنن + تجربیات با ارزشی که دوستان از ادوار قبل اندوختن(!) را می تونستیم همین اول تاپیک و قبل از شروع مسابقات داشته باشیم خیلی خوب میشد!
    موافقم
    مخصوصا از قهرمان فوتبال فانتزی یورو 2012 یعنی مسعود توقع میره که در مورد چیزایی مثل راه رسیدن به قهرمانی و مربی هایی که در این راه داشته توضیح بده

10. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

اینم از تیم من ، اسمشم : Citizens F.C

تو این هد تو هد نمیشه درخواست بازی داد؟ مثلا منو وحید دو دست دست گرمی بازی کنیم لیگ p30world کی شروع میشه؟

12. 2 کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

این هم از تیم من ...

می‌خوایم پرچم پرسپولیسو تو جزیره‌ی کفر هم به احتزاز در بیاریم : دی

البته بودجه خیلی محدود بود، مربی هم دیر به تیم اضافه شد، ولی خب ما دل شیر داریم، با کم‌ترین داشته‌ها، بهترین نتایج رو می‌گیریم

ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک Persepolis.jpg  

14. 7 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو این هد تو هد نمیشه درخواست بازی داد؟ مثلا منو وحید دو دست دست گرمی بازی کنیم لیگ p30world کی شروع میشه؟
    نه دیگه فیفا که نیست
    به محض شروع اولین هفته لیگ برتر انگلیس یعنی از شنبه 18 آگوست ، بازی های تیم های ما برای لیگ هد تو هد مشخص میشه

اون دو لیگ p30world هم همزمان با شروع اولین هفته لیگ انگلیس شروع میشن و اینجوری نیست که زودتر شروع بشن چون باید بازیی توی فوتبال واقعی انجام بشه و اون بازیکنا امتیاز بگیرن تا اون امتیازها برای تیم های این لیگ ها محاسبه بشن و کلا همه چی براساس فوتبال واقعیه و اینجوری نیست که مثلا ما همین جوری برای خودمون بازی کنیم!
    بعد از تموم شدن اولین هفته هم دیگه میشه جدول رده بندی تیم ها رو هم دید
    منم سعی می کنم پست دوم رو همیشه آپدیت کنم...

در مورد لیگ جالبه به جز لیگ کلاسیک و هد تو هد که وجود داره لیگ سراسری هم هست که همه دیگه در اون هستن و توی قسمت لیگ ها برید مشخصه
    اون جا جدول رده بندی رو میشه براساس تیم مورد علاقه ، کشور ، هفته لیگ و به طور کلی دید
    یعنی مثلا من روی اسم ایران کلیک کنم جدول رده بندی براساس امتیاز میاد که در بین کل شرکت کنندگان ایرانیه
    الانم چون مسابقات شروع نشده فعلا چیزی نمیشه دید و مطمئنا بعدا این قسمت هم جالبه...

+

در مورد ترکیب های دوستان دو تا نکته به نظر می رسه که بگم
    یکی اینکه همون طور که توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست توضیح دادم اون علامت بغل بازیکن اگه آبی نباشه و زرد یا نارنجی یا قرمز باشه معلومه بازیکن حداقل یه مصدومیت کوچیک داره و ممکنه به بازی نرسه
    بهتره فعلا این بازیکنا رو نگیرید و اگه هم می گیرید حداقل توی ترکیب اصلی نذارید و کلا استفاده از اونا ریسکیه...

نکته دوم اینه که الان حدود دو هفته تا پایان نقل و انتقالات فوتبال اروپا باقی مونده و تا پایانش احتمالا یه سری تیم ها تغییراتی می کنن
    توصیه می کنم که بازیکنایی که شک دارید ممکنه به یه تیم دیگه برن رو نگیرید به خصوص اگه به تیم لیگ دیگه بخوان برن که در اونصورت کلا اون بازیکنا رو از دست میدید و باید توی نقل و انتقال هفته اونا رو عوض کنید!

چند تا بازیکن مهم که احتمال ترک تیمشون میره رو اینجا میگم:

Modric : این بازیکن به احتمال خیلی زیاد به زودی راهی رئال میشه و پیشنهاد می کنم اصلا طرفش نرید
    Dembele : رئال اونو هم می خواد و احتمال رفتن اون هم هست که البته با رفتن مودریچ به رئال ممکنه دیگه این انتقال صورت نگیره
    Moses: چلسی به شدت دنبال اونه و در صورتی که این انتقال صورت بگیره نباید انتظار داشته باشید که این بازیکن مثل ویگان بتونه فیکس بازی کنه و براتون امتیاز بالا بیاره
    Van Persie : قطعا انتقال اون به منچستر صورت می گیره و اگه از منچستر 3 تا بازیکنتون تکمیله حواستون باشه که یه بازیکن رو عوض کنید

مخصوصا مودریچ رو که خیلی ها دیدم برداشتن و بهتره الان که میشه نقل و انتقال نامحدود انجام داد اونو عوض کنید...

16. 15 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

ما هم اومدیییییییییم

ترکیب اولیه هست احتمالآ تغییراتی میدم ... مثل سانگ که احتمالا میره بارسا

18. 3 کاربر از MORINIO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

آخه چرا مودريچ بايد بره.............. من روش حساب كرده بودم ......

يعني ميگي حذفش كنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •