تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 54

نام تاپيک: ميخام براي شروع يه نيمچه سايتي طراحي كردم روي يك فضاي رايگان آپلود كنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـک کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بابا چرا يكي جواب مارو نمي ده

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط cnn
    سلام و تشكر از جوابتان
    1-تا اونجایی که می دونم می ده و ازمایشی یکی دو تا عکس آپلود کردم ولی وقتی لینک دادم باز عمل نمی کرد مطمئنا یه جای کارم می لنگه، لطفا مراحل آپلود عکس را از اول تا آخر با اصطلاحات ساده توضیح بده (نمی خوام دوباره وسطش گیر کنم و مزاحمتون بشم)و اساسا یادم نبود که عکس باید اپلود بشه و توی کتاب هم ننوشته بود و من گالری عکسم رو کلی با سلیقه درست کردم و شونصد تا عکس گذاشتم بعد تازه يادم افتاد كه بايد توي اينترنت آپلود بشه خیلی زور داره دوباره بردارم و از اول بزارم (اسم سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشد)
    2-جونم واست بگه توی این کتاب کوفتی این طور نوشته (عینا نقل می کنم):بعد از اتمام طراحی سایت روی گزینه file/publish siteو از کادر محاوره گزینه front page or share point services را انتخاب و در کادر remote web site location عبارت http://<server>publish remote را تایپ کنید(<server> نام سرور وب شماست)و سپس okکنیدو در جواب کادر ظاهر شده yesرا بزنید تا فرونت پیج پوشه ها و فایل های شما را کپی کند
    و گفته گزينه ftp براي سرور هاي محلي است اين يعني چه ؟؟؟
    با عرض معذرت ، اين سايت چرا اينجوريه من جاهاي ديگه راحت عكس پيوست مي كنم ولي اينجا روي وارد نمودن عكس كه مي زنم امكان وارد كردن نداره مشكل از منه يا چي (عكس گرفتم از خطا كه مي گيره )

از کمکی که می کنید بسیار بسیار سپاسگزارم
    شما چرا عکسهاتو جدا اپلود کنی؟خوب عکسها رو همراه با فایلهای html توسط برنامه های ftp یا فرانت پیج کپی کن.
    در ضمن اینجانمیشه فایل پیوست کرد.شما اول برو عکستو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کن,بعد لینکشو وارد کن.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    ببخشيد كه جوابتون رو ندادم نزديك يك ماهه كه كامپيوترم خرابه و نتونستم جواب بدم
    با تشكر از راهنمايتون
    مگه بدون اپلود عكس به صورت جدا هم ميشه عكسها رو روي وب فرستاد ؟؟؟ اگه ممكنه طريقه اين كار رو توسط فرونت پيج بگيد تا انجام بدم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

سلام
    ببخشيد كه جوابتون رو ندادم نزديك يك ماهه كه كامپيوترم خرابه و نتونستم جواب بدم
    با تشكر از راهنمايتون
    مگه بدون اپلود عكس به صورت جدا هم ميشه عكسها رو روي وب فرستاد ؟؟؟ اگه ممكنه طريقه اين كار رو توسط فرونت پيج بگيد تا انجام بدم
    ممنون
    اره.در پوشه ای که صفحات وب طراحی شده تان رو save کردید یه پوشه هم واسه عکس درست کنید.عکسهایتان را بعد از کم حجم کردن توسط برنامه های مخصوص داخل ان پوشه کپی کنید .حالا ان ها را در صفحات وب خود قرار بدید.و در نهایت موقعی که خواستید وب سایت را اپلود کنید ان پوشه که عکس ها هم داخل ان هستند را اپلود کنید.

برای اپلود شما باید داخل کنترل پنل هاستتون بشید و یک اکانت FTP درست کنید و یه یوزر نیم و پسورد واسه اکانت FTP تون درست کنید و بعد از داخل فرانت پیج و منوی File گزینه ی publish site را بزنید.و سپس گزینه ی FTP رو انتخاب کنید و ادرس FTP سایتتون رو بدید و سپس فرانت پیج از شما یوز نیم و پسورد رو سوال میکنه و بقیه کار هم خیلی ساده است.وقتی وارد بشید خودتون میتونید انجام بدید.
    Last edited by Diego; 29-09-2006 at 15:54.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام و ممنون از جوابتون
    راستش قبلا اين كار رو كردم (البته بدون اينكه بدونم) يعني تمام عكسهاي من داخل يك فايل هست و اندازه هاش رو هم كوچك كردم و اين كار رو با فرونت پيج انجام دادم ولي باز هم عمل نكرد و يكي از دو پيغام زير رو ميده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اصلا ميگم شايد اين tripod واسه خودش مشكل داره ممكنه شما هم يه چك بكنيد يا حتي اگه ميشه يه فضا به يه نامي ثبت كنيد و ببينيد كه روش اين سايت چطوري است؟؟
    اخ .... راستي اصلا من اون سايتم رو كنار گذاشتم و يه جمله فقط توي فرونت پيج نوشتم و bold ش كردم و اين را فرستادم ولي باز هم اين پيغام خطا ها رو ميده
    ببينم اصلا من ادرس رو اينطوري كه دارم ميدم درست كار ميكنم يا كارم از پايه خرابه؟؟؟(عكس زير)
    ممنون
    Last edited by cnn; 30-09-2006 at 15:16.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

سلام و ممنون از جوابتون
    راستش قبلا اين كار رو كردم (البته بدون اينكه بدونم) يعني تمام عكسهاي من داخل يك فايل هست و اندازه هاش رو هم كوچك كردم و اين كار رو با فرونت پيج انجام دادم ولي باز هم عمل نكرد و يكي از دو پيغام زير رو ميده
    اصلا ميگم شايد اين tripod واسه خودش مشكل داره ممكنه شما هم يه چك بكنيد يا حتي اگه ميشه يه فضا به يه نامي ثبت كنيد و ببينيد كه روش اين سايت چطوري است؟؟
    اخ .... راستي اصلا من اون سايتم رو كنار گذاشتم و يه جمله فقط توي فرونت پيج نوشتم و bold ش كردم و اين را فرستادم ولي باز هم اين پيغام خطا ها رو ميده
    ببينم اصلا من ادرس رو اينطوري كه دارم ميدم درست كار ميكنم يا كارم از پايه خرابه؟؟؟(عكس زير)
    ممنون
    خطای اولی میگه که احتمالا هاست شما فرانت پیج رو پشتیبانی نمیکنه.یعنی نمیتونی با فرانت پیج اپلود کنی.(front page extension(
    خطلای دوم هم error اف تی پی میده.
    شما بهتره توی سایت awardspace.com هاست بگیری ...چون FTP اون بدون مشکله.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    اما من توي رجيستر كردن وقتي قسمتي كه نوشته بود نحوه ساخت سايت رو انتخاب كنيد و خودش هم چند تا گزينه داشت من فرونت پيج 2003 رو انتخاب كردم معمولا وقتي خودش ميگه بايد داشته باشه راستي اين عكس سوم كه فرستادم نحوه ادرس نوشتن من درست بوده يا نه
    متشكر

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوباره سلام
    اقا من توي سايت 150m هم فضا گرفتم ولي هنگام ارسال باز هم همون مشكل را دارم و همون پيغام رو ميده
    چكار كنم ؟؟؟؟؟ ضمنا اين ديگه ftp رو پشتیبانی میکنه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

دوباره سلام
    اقا من توي سايت 150m هم فضا گرفتم ولي هنگام ارسال باز هم همون مشكل را دارم و همون پيغام رو ميده
    چكار كنم ؟؟؟؟؟ ضمنا اين ديگه ftp رو پشتیبانی میکنه
    ممنون
    شما برو تو کنترل پنل سایت.....قسمت تنظیمات FTP ....یه اکانت FTP بساز و به ادرسی که سایت واسه FTP بهت میده توجه کن.اون ادرس رو تو یه برنامه FTP وارد کن وصل شو ببین چی میگه....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •