تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: Naruto Arena

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض Naruto Arena

ناروتو اسمیه که اکثرا یا باهاش آشنا هستن یا حداقل شنیدنش.اسم یک انیمه(انیمیشن ژاپنی) فوق العاده معروف و جذاب که میلیون ها بیننده در سراسر جهان داره.مدتیه که سایتی به نام Naruto Arena راه اندازی شده و یک بازی آنلاین بر پایه ناروتو رو رواج داره.بازی بسیار جذاب و تحت مرورگر.شما ثبت نام میکنید و بعد از بین کاراکتر های موجود 3 تاشونو انتخاب میکنید و به نبرد با حریفاتون میرید.هر کدوم از کاراکتر های که در انیمه هم حضور دارند 4 قابلیت اصلی مطابق با انیمه دارند.البته بگم که در ابتدا 21 کاراکتر برای انتخاب هستن ولی با رفتن ماموریت بقیه رو هم میتونید آزاد کنید که این بقیه فوق العاده زیاد هستن و انتخاب زیادی دارید.درضمن 3 نفری که انتخاب میکنید ثابت نیستن و قبل هر مبارزه میتونید عوضشون کنید.

Last edited by Arrowtic; 20-08-2012 at 12:44.

2. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض آموزش کامل بازی

مقدمات
    صفحه ی انتخاب کاراکتر:

A:این قسمت اطلاعات شما رو نشون میده.اسمتون,درجتون,لولتون,ر تبتونـتعداد برد و باختتون و تعداد برد های پشت سر همتون.
    B:این قسمت 3 تا جا داره که توش کاراکترای انتخابیتونو نشون میده.برای جا به جا کردنشون کافیه که Dragشون کنید.
    C:لیست کاراکتر های شماست.هر کدومو که خواستید میتونید بکشید و ببرید به قسمت B تا جزء کاراکترای انتخابیتون برای نبرد باشه.بعضی کاراکترا ممکنه خاکستری باشن.این کاراکترارو شما ندارید و باید با مراحا(Missions) آزادشون کنید.
    D:روی هر کاراکتری که کلیک کنید در این قسمت اطلاعات و قدرتاش(اسپلاش) رو میبینید.روی هر اسپلی که کلیک کنید اطلاعات اون اسپل نشون داده میشه براتون.
    E:همون طور که گفتیم با کلیک روی اسپل ها اطلاعاتشون در قسمت E نشون داده میشه.یعنی اسم,چاکرا و توضیحاتش.
    F:با زدن روی دکمه اول از چپ,از بازی خارج میشید.با زدن روی دومی وارد بازی با یه حریف رندوم ولی هم سطح خودتون میشید و با بردنش تجربه(و لول) میگیریدو رتبتون تو بازی بالا میره.با زدن سومی هم سریعا وارد یه بازی میشید که تاثیری تو رتبتون نداره ولی ماموریت هاتون توش حساب میشن.و با زدن چهارمی با حریفی که خودتون انتخاب میکنید میجنگید.

صفحه ی داخل بازی

A:این قسمت آواتار شما و دشمنتون رو نشون میده.هر وقت که اسپلا و حرکاتتون رو انجام دادید روی نشونه Press When You're Ready کلیک میکنید تا نوبتتون تموم بشه.(اگه نوبت حریفتون باشه مینویسه Opponent's Turn).نوار قرمز زمان شماست و تا قبل از تموم شدنش باید حرکاتتونو بزنید وگرنه اون نوبت(از این به بعد بهش میگم ترن) تموم بشه و اون نوشته بالا رو نزده باشید هیچ حرکتی براتون محسوب نمیشه.پایین نوار هم چاکرا(مانای بقیه بازی ها) رو نوشته.در این بازی بر خلاف بقیه بازی ها 4 نوع چاکرا هستش.
    سبز:تایجوتسو
    قرمز:بلاد لاین
    آبی:نینجوتسو
    سفید:گنجوتسو
    و بیشتر اسپلا زا چاکرا استفاده میکنن.البته بعضی اسپلا از یه چاکرای خاص مثلا سفید(گنجوتسو) استفاده میکنن و بعضیا هم فرقی نداره نوع چاکرا براشون که این اسپلا نوع چاکراشون سیاهه که بهش Random Chakra میگن و آخر هر ترن یه صفحه وا میشه و به شما میگه که مثلا 2 تا رندوم چاکرا داشتید خودتون انتخاب کنید این دو تا از کدوم چاکرا ها برن.
    B و D:این قسمتم سه تا کاراکتر شما و جون و اسپلاشونو نشون میده و این که کدوم اسپلا رو میتونید بزنید.برای زدن اسپل کافیه که روش کلیک کنید بعدش کسایی که این اسپل روشون میتونه استفاده بشه زرد میشه کادرشون و شما رو هر کدوم که خواستید میزنید.کمرنگ بودن اسپل یعنی که به هر دلیلی نمیتونید ازش استفاده کنید.حالا یا Stun شدید(بعدا توضیح میدم) یا تو Cooldown هستش یا چاکرا ندارید یا ... .موسو روی هر اسپل ببرید براتون توضیحاتشو میاره.
    C:مانند قسمت قبل فقط برای دشمن.
    E:مانند قسمت E در قسمت قبل آموزش(صفحه انتخاب کاراکتر) هستش.
    F:در این قسمت با زدن دکمه اول میتونید تسلیم بشید,با زدن دکمه دوم هم صفحه چت رو باز کنید و با دکمه سوم هم صدا رو تنظیم کنید.

آپدیت میشود!
    Last edited by Arrowtic; 12-08-2012 at 20:26.

4. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Aria1997's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Deutschland

پيش فرض

سلامـ....
    اسم من : EpicRage

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دوستان یه توضیحی بدم:
    بعضی اسپلا هستن که باید قبلشون یه اسپل دیگه زده باشی.مثلا ساسوکه برای این که از اسپل چیدوری استفاده کنه باید روی حریفش شارینگان انداخته باشه و یا ناروتو باید Shadow Clone ش اکتیو باشه تا بتونه راسنگان بزنه.

پ.ن:بیاید دیگه!با آریا یه چند دست زدیم خیلی حال داد!دست اول حساب نبود 2 دست بعدی اول اون برد بعد من.

7. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

اکانت زدم: Rhaego

9. 2 کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نظر بازي جالبي براي طرفداران انيمه ناراتو مياد البته اين روزا بازي هاي طحت مرورگر كم طرفدار شده به خصوص اينجا كه ديگه هيچكي سر نميزنه
    پيشنهاد ميدم اگه دوست داريد ادامه بديد هم فعاليت اينجا رو افزايش بديد هم تو فروم هاي مربوط به ناروتو هم تو تاپيك ناروتو يه پست بزاريد البته من چنتايي ايراني ديدم تو بازي اما چت بازي كار نميكنه

راستي اسم اكانت من هم logos1983 هست
    تو اين بازي اولش مهم لول بالا بردن نيست مهم رد كردن ماموريت هاست تا كاراكتر هاي جديد باز بشه (كه سخته مثلا با ساسكه 6 بار بايد پشت سر هم ببرم اين پشت سر هم بردن خيلي سخته)

11. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من واسه دور هم بودن يه كلن الكي ساختم كه شما 3 نفر رو هم دعوت كردم تا بعدا اگه خواستيم ادامه بديم دور هم باشيم و اسم و اينا هم بعدا تغيير ميديم فعلا براي تست هست

13. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

دلیل اینکه خیلی به تاپیک نمیرسم اینه که تو این فروم کمن طرفدارا ولی در فروم همسایه تاپیک داره که هیچ 300 صفحه هم جلو رفته چون فروم مخصوص انیمست.کلن مخصوص ایرانی ها هم دارن!
    دعوت شما هم برای من نیومده.
    اعصابمو این Chouji خرد کرده باید 4 دست باهاش ببرم که نمیشه !

الآن با نجی و کانکورو و تماری و بردم و همه آدمای اونا رو آزاد کردم مونده این چوجی که 4 بار پشت سر هم باش ببرم ولی نمیشه !

15. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

همین الآن شوجی رو هم مرحلشو تموم کردم در کمال ناباوری : دی

گفتم تیمایی که باهاشون مرحله رفتمو بگم شاید به درد خورد:(منظورم از آزاد شد آزاد شدن کاراکتراییه که با کاراکترای زیر باید آزادشون کرد)

نجی - تماری - کانکورو : با این تیم نجی آزاد شد ولی دست 5م باختم اون دو تا نشد.
    زاکو - ناروتو - کانکورو : با این تیم کانکورو آزاد شد.
    تماری - زاکو - دوسو :با این تیم(که فعلا تیم اصلیمم هست) تماری آزاد شد.علاوه بر اون تونستم مرحله ای که باید 5 بار پشت سر هم با یه نینجای صدا برنده بشیم برم و Yoroi هم آزاد کردم.
    شوجی - شیکامارو - ساسکه:با این تیمم شوجی آزاد شد.

حالا مونده آزاد کردن Shigure و Oboro.

17. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چوجي كه خوبه اين اعضاي گروه صدا نه قابليت درست درموني دارن نه ميشه باهاشون كاري كرد بايد هم 5 بار پشت سر هم ببرم
    چوجي رو با تماري و نچي بگير تركيب خوبي ميشه با چوجي يه قرص بخور نه بيشتر بعد ميتوني كلي ملتو بزني

من تو كاراكتر ها sakon و jiroubou رو 2 تا ديگه رو باز كردم (از صفحه دوم كه يكيش هم از اول باز بود) الان دارم سعي ميكنم زابوزا و ايروكي و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز كنم كه ااين ساسكه خيلي سخته 6 بار پشت سر هم بايد با ساسكه ببرم

19. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •