تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: چه خنک کننده ای برای سیستمم پیشنهاد میدین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

14 چه خنک کننده ای برای سیستمم پیشنهاد میدین؟

سلام

من دنبال یک خنک کننده خوب واسه سیستمم میگردم،که دما رو تا حد قابل قبولی بیاره پایین،آخه دیشب فقط دمای گرافیکم به 88 درجه رسیده بود دست زدم بهش دستم سوخت،البته وسط یکی از سنگین ترین بازی ها بود

این مشخصات سیستممه:

vga : Nvidia Geforce 560ti Hawk

cpu : Core i7 2700

Ram : 8GB

MB : Gigabyte - D3 P75

دیگه فک کنم بقیه چیزا هم به دما ربط نداشته باشن،البته کیسم رو هم مخصوص گرفتم و میشه روش سیستم خنک کننده نصب کرد،مدل کیسم هم Green - Falcon هست

میخوام 2-3 نمونه خنک کننده بهم معرفی کنید که طبق قیمت و کارایی یکیش رو تهیه کنم

مرسی

بهم هم بگید گازی بهتره مثلا یا آبی یا مدلای دیگه

اگر واسه کل سیستم هست مثلا یک خنک کننده که خوبه،اما اگر باید جدا جدا بخرم،واسه گرافیک و CPU واجبه،بهم راهنمایی کنید که گیرم واقعاااااااا

مرسی
    Last edited by zozze; 09-08-2012 at 23:18.

2. این کاربر از zozze بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام

من دنبال یک خنک کننده خوب واسه سیستمم میگردم،که دما رو تا حد قابل قبولی بیاره پایین،آخه دیشب فقط دمای گرافیکم به 88 درجه رسیده بود دست زدم بهش دستم سوخت،البته وسط یکی از سنگین ترین بازی ها بود

این مشخصات سیستممه:

vga : Nvidia Geforce 560ti Hawk

cpu : Core i7 2700

Ram : 8GB

MB : Gigabyte - D3 P75

دیگه فک کنم بقیه چیزا هم به دما ربط نداشته باشن،البته کیسم رو هم مخصوص گرفتم و میشه روش سیستم خنک کننده نصب کرد،مدل کیسم هم Green - Falcon هست

میخوام 2-3 نمونه خنک کننده بهم معرفی کنید که طبق قیمت و کارایی یکیش رو تهیه کنم

مرسی

بهم هم بگید گازی بهتره مثلا یا آبی یا مدلای دیگه

اگر واسه کل سیستم هست مثلا یک خنک کننده که خوبه،اما اگر باید جدا جدا بخرم،واسه گرافیک و CPU واجبه،بهم راهنمایی کنید که گیرم واقعاااااااا

مرسی
    سلام.

مگه گرافیک شما روش کولر نصب نیست؟؟؟کارت گرافیک میتونه دمای بالایی رو تولید و تحمل کنه.

اما در رابطه با CPU،اگه دماش از 65 بالاتر میره بهتره به فکر یه کولر مناسب باشید.

شما چقد میخوای هزینه کنی؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

مرسی که بالاخره بعد چند روز کسی بهمون توجه کرد

نه داداش کولر منظورت چیه ازش؟چیزی جر اونی که خودش بوده روش نداشتم و دمای cpu بالا نمیره بیشتر مشکلم با گرافیکه اصلا دلم نمیاد حالا که 600ت پولشو دادم بذارم داغ شه و جدا از این مسائل مگه این درست نیست که اگر دما بالا بره قطعات تحلیل میرن و عمرشون کمتر میشه؟؟؟

اگر بهم چند تا پیشنهاد بدین ممنون میشم اصلا من قیمتاش دستم نیست که بگم چقد میخوام هزینه کنم؛شاید 150 یا اگر ببینم واقعا تائثیر داره بیشتر هزینه میکنم.

در ضمن میشه قدرت سیستم من رو هم یه نمره بهش بدین از 20 مثلا؟
    تازه گرفتم این وسواسا رو دارم

باز مرسی

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

سلام

مرسی که بالاخره بعد چند روز کسی بهمون توجه کرد

نه داداش کولر منظورت چیه ازش؟چیزی جر اونی که خودش بوده روش نداشتم و دمای cpu بالا نمیره بیشتر مشکلم با گرافیکه اصلا دلم نمیاد حالا که 600ت پولشو دادم بذارم داغ شه و جدا از این مسائل مگه این درست نیست که اگر دما بالا بره قطعات تحلیل میرن و عمرشون کمتر میشه؟؟؟

اگر بهم چند تا پیشنهاد بدین ممنون میشم اصلا من قیمتاش دستم نیست که بگم چقد میخوام هزینه کنم؛شاید 150 یا اگر ببینم واقعا تائثیر داره بیشتر هزینه میکنم.

در ضمن میشه قدرت سیستم من رو هم یه نمره بهش بدین از 20 مثلا؟
    تازه گرفتم این وسواسا رو دارم

باز مرسی
    سیستم خیلی خوبی جمع کردید.

منظور من اینه که در خنک کننده گرافیک شما مگه یه سری لوله از توی هیت سینک رد نمیشن؟؟؟همونا کولر هستن.
    اگه گرافیک رو دست کاری کنید از گارانتی ساقط میشه . شما زیادی حساسیت به خرج نده. دمای بعضی کارت های گرافیک تا 100 و گاهی اوقات 110 هم میرسه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آره اون رو داره

ولی خوب اون سیستم های خنک کننده که جدا میخریم باید توی گرافیک دستکاری بشه ؟؟؟؟

من فقط میخوام خیالم راحت باشه بترکونم باهاش

حالا باز هرچی شما صلاح میدونید ولی دوست دارم خنک باشه سیستم اگر میشه معرفی کنید یه مدل مناسب

بعد باید واسه هر قطعه جدا جدا خنک کننده بگیرم یا مثلا واسه همه جا یه خنک کننده میشه ؟؟

من اول گرافیکم مهمه یعد cpu

مرسی

منتظرم

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

آره اون رو داره

ولی خوب اون سیستم های خنک کننده که جدا میخریم باید توی گرافیک دستکاری بشه ؟؟؟؟

من فقط میخوام خیالم راحت باشه بترکونم باهاش

حالا باز هرچی شما صلاح میدونید ولی دوست دارم خنک باشه سیستم اگر میشه معرفی کنید یه مدل مناسب

بعد باید واسه هر قطعه جدا جدا خنک کننده بگیرم یا مثلا واسه همه جا یه خنک کننده میشه ؟؟

من اول گرافیکم مهمه یعد cpu

مرسی

منتظرم
    شما گرافیک رو دست کاری نکن،خودش کولر داره و کفایت میکنه.

اما برای CPU میتونید یه کولر خوب تهیه کنید.

ZALMAN CNPS9900 NT = 117

Deepcool Ice Matrix 600 = 82

THERMALRIGHT ARCHON Rev.A = 148

8. این کاربر از black years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خوب اگر بخوام اورکلاکشون کنم چی ؟؟؟

من اتفاقا به نظرم گرافیکم مهمتره تا cpu چون اون داغ میشه ولی سی پی یوم تا حالا داغ نشده،البته خوب شما تخصص داری و شاید واقعا نیاز نباشه

ولی فقط جهت متوجه شدن و اطلاع رسانی به دوستام اگر میشه بهم چند تا مدل خنک کننده گرافیک مناسب گرافیکم رو هم معرفی کن.مرسی

راستی بعضی وقتا که بازی میکنم و از بازی میام بیرون از داخل کیس یه صدای تق تق میاد فک کنم همین صدای خنک شدنش باشه،اون هت سینکش البته گفتم بپرسم شاید چیز دیگه ای باشه

راستی من پاورم Green 685 هست،میخواستم ببینم بنظر شما کافیه واسه این سیستم واسه اورکلاک هم جواب میده و این خنک کننده ها ؟؟
    مرسی

منتظرم
    Last edited by zozze; 11-08-2012 at 14:25.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

خوب اگر بخوام اورکلاکشون کنم چی ؟؟؟

من اتفاقا به نظرم گرافیکم مهمتره تا cpu چون اون داغ میشه ولی سی پی یوم تا حالا داغ نشده،البته خوب شما تخصص داری و شاید واقعا نیاز نباشه

ولی فقط جهت متوجه شدن و اطلاع رسانی به دوستام اگر میشه بهم چند تا مدل خنک کننده گرافیک مناسب گرافیکم رو هم معرفی کن.مرسی

راستی بعضی وقتا که بازی میکنم و از بازی میام بیرون از داخل کیس یه صدای تق تق میاد فک کنم همین صدای خنک شدنش باشه،اون هت سینکش البته گفتم بپرسم شاید چیز دیگه ای باشه

راستی من پاورم Green 685 هست،میخواستم ببینم بنظر شما کافیه واسه این سیستم واسه اورکلاک هم جواب میده و این خنک کننده ها ؟؟
    مرسی

منتظرم
    برای اورکلاک CPU شما یه کولر خوب باید تهیه کنید.
    اون کولر هایی که معرفی کردم برای اورکلاک مناسب هستند.
    صدا تق تق ممکنه به خاطر انبساط و انقباظ باشه یا ممکنه از هارد هم باشه.
    پاور برای سیستم شما مناسبه.

بازم میگم،گرافیک خودش کولر داره و نیاز به خنک کننده اضافه ندارید.

فقط میمونه واتر کولینگ که اونم من توش سررشته ندارم و کار پر دردسریه.

اینم چند نمونه خنک کننده که هم رده ی خنک کننده گرافیک خودتون هست.

اون قسمتی که .... هست رو تایپ کن lion computer

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

داداش مرسی از وقتی که گذاشتی

ولی من واسه گرافیکم دقیقا منظورم از خنک کننده همین واتر کولینگ هست که تو سایتی که بهم معرفی کردی هم خنک کننده های آبی نیست همشون از همینایی هست که روی خود گرافیکم نصبه

اگر میشه بهم از این واتر کولینگا معرفی کن

مرسی

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما نیازی نیست که نگران گرافیک باشید دمای کارتهای گرافیکی در حین فشار تا 90 درجه هم مشکلی نیست فقط شما از کولرهایی که دوستان پیشنهاددادند یکی رو برای پردازنده انتخاب کنید واتر کولر هم به نظر من برای کاربر عادی خرج الکیه مگه اینکه یک اور کلاکر حرفه ای باشید

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •