تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 51

نام تاپيک: کمک برای خرید لپ تاپ مناسب برای مهندسی مکانیک~تا 3 میلیون!خیلی فوری!!!!!!!!!!!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این مدل که بالا گذاشتم وزنش 1,9 هست،به نظرتون انتظاراتمو برآورده نمیکنه؟!!

در مورد اپل هم سیستم عاملش تنها مشکلمه آخه برنامه های مکانیک واسه مک یا نیستن یا خیلی گرونن!!
    یک لپ تاپی که بتونه زیر فشار کتیا یا امثالهم بمونه یا نیازی به یک کول پد نیم کیلویی داره، در هر صورت وزنش میره بالا. یا نیازی به یک کولینگ خوب داره که همون Y580 خیلی کولینگ خوبی داره.
    در هر صورت شما کارتون وبگردی نیست که بتونید یک اولترابوک یا یک لپ تاپ سبک رو بردارید.
    از نظر برنامه های مک هم حق با شماست.فکر کنم کتیا مک حدود 250دلار باشه

2. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه batlagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من این مدل از سونی رو مدنظر داشتم چون وزنش واقعا خوبه،اما نمیدونم بقوله شما کار درست هست یا نه،از نظر CPU و گرافیک چطوره به نظرتون؟؟!!قیمتش هم حدود 2,800,000!

Model Core i7 2640M
    Clock Speed 2.8 GHZ Up To 3.5 GHZ
    Cache Memory 4 MB
    TDP 35 Watt
    process technology 32 Nm
    3D Mark avg: 3948 47%
    Announcement Date 09/04/2011

Memory Cap 6 GB
    FSB 1333 MHZ

manufacturer AMD
    Model Radeon HD 6630M
    Memory Type DDR3
    Dedicate Memory 1 GB
    Core Speed 485 MHZ
    Shader Speed 485 MHZ
    Memory Speed 800 MHZ
    Memory Bus Width 128 Bit
    Direct X Support DirectX 11, Shader 5.0
    Process Technology 40 nm
    Announcement Date 04.01.2011

Memory Cap 640 GB
    Speed 5400 RPM

Type LED
    Resolotion FULL HD
    Size 15.5

Type DVD RW

Version 7HP

WebCam
    Blutooth
    WiFi
    HDMI
    Weight 1.9 Kg
    Further FP
    این مدل سی پی یو اش قدیمیه رمش کمه و کلا" کانفیگش نسبت به بقیه پایینتره .حالا شما اگه فقط وزن رو در نظر داشته باشی مطمئنا" لپتاپ قوی گیرت نمیاد.اگر میخوای لپتاپ با سی پی یو i7 بگیری فقط لپتاپ هایی رو بگیر که سی پی یو نسل سوم (ivy bridge ) داشته باشن یعنی 3610و3612 که اولی قویتره.من نمیدونم چرا شما اینقدر به وزن حساسید نیم کیلو بیشتر که چیزی نیست .این لپتاپ سونی که گفتی اصلا" به قیمت 2800 نمیارزه و خریدش واقعا" پول دورریختنه.برای کار هایی که مد نظر داری لپتاپی بخر با سی پی یو 3610 و رم 8 حالا هر مارکی که دلت خواست ولی این دو مشخصه رو در نظر داشته باش و ssd داشتن لپ تاپ هم خیلی بهت کمک میکنه .
    این لپ تاپی که فرمودید فقط سبک هست ولاغیر!
    نیم کیلو سبکی به نظر من که اصلا نمی صرفه! مثلا با همین مشخصات میشه یه لپ تاپ گرفت در حدود 1.700 ! ! !
    نیم کیلو واقعا 1 میلیون می ارزه! ! ؟

نمی دونم شاید واقعا وزن براتون دردسر هست !
    لپ تاپ z480 اگر I7 توی ایران گیرتون بیاد شاید گزینه مناسبی باشد (14 اینچ می باشد)

سونی هم انقدر ها جذاب نیست! یکی از دوستانم داشتند و باهاش کار کردم فقط ظاهر خیلی خوبی داره! کارایی رو باید با دید شک برانگیز بهش نگاه کرد!

یک لپ تاپی که بتونه زیر فشار کتیا یا امثالهم بمونه یا نیازی به یک کول پد نیم کیلویی داره، در هر صورت وزنش میره بالا. یا نیازی به یک کولینگ خوب داره که همون Y580 خیلی کولینگ خوبی داره.
    در هر صورت شما کارتون وبگردی نیست که بتونید یک اولترابوک یا یک لپ تاپ سبک رو بردارید.
    از نظر برنامه های مک هم حق با شماست.فکر کنم کتیا مک حدود 250دلار باشه
    فکر می کنم کتیا نسخه student به این قیمت باشه! (تازه مطمئن نیستم! چنین چیزی وجود داشته باشه!)
    وگرنه کتیا شنیده ام ایران خودرو چند سال پیش خرید به قیمت 110 میلیون!
    تازه به قیمت های میلیاردی هم شنیده ام ! که خیلی معتبر نبوده این شنیده ها! اما 110 میلیونه معتبر بود! (با دلار الان میشه 220 میلیون تومان! :d)

4. 2 کاربر از batlagh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه حمید031090's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

داداش...دوستان راست می گن با این وزن کم لپ تاپ خوبی پیدا نمی کنی ...من خودم سونی دارم و بهت پیشنهاد می دم ""تا دم اخر به سخنان و راهنمایی های دوستات و غیره گوش کن اما فقط اون مدلی رو سفارش بده که باب میلته...!!!""
    من sony f236 دارم اتوکد رو در 2 ثانیه لود می کنه ...همون اتوکد در لپ تاپ های دیگه به هیچ وجه زیر 20 ثانیه بالا نمیاد...
    حالا اجازه بده ملتی که کیفیت ساخت سونی رو ندیدند و دل به لپ تاپ های معمولی بستند بگن:"""سونی پول برند می خوره ...اشغاله...بی کیفیته...و در اخر زشته!!!!!!!!""""
    اگر دقت کنی اکثرا می گن سونی صفحه نمایش خوبی داره ....می دونی چرا؟؟؟چون فقط از پشت ویترین مغازه ها تونستند که lcd , led سونی رو ببینند همون نمایشگرهایی که بعضا به 4 یا 5 میلیمتر ضخامت هم رسیدند....این یعنی تکنولوژیه ساخت ...یعنی کیفیت و زیبایی
    بنده ادم متعصبی نیستم و برند های دیگه هم برای من کاملا قابل احترامه مثلا همین لپ تاپ لنووو معرفی شده در بالا بسیار قدرتمند به نظر میاد....
    اما برای یه مکانیک که کی خواد با کتیا و انسیس و ...کار کنه "نباید"وزن اهمیتی داشته باشه البته نه اینکه یه لپ تاپ 4 کیلویی برداری...نه ...منظورم اینه که یه لپ تاپ تا 3 کیلو می تونه از نظر وزن مناسب باشه چرا که خودم مکانیکم در شرکتی کار می کنم که اکثرا لپ تاپ ها 2.8 تا 3 کیلو وزن دارند و هیچ شکایتی از نظر سنگینی وجود نداره.......بیشتر cpu اهمیت داره و """کولینگ"""این تجربه بنده هست

6. 2 کاربر از حمید031090 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arsalantottijadid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

این مدل سی پی یو اش قدیمیه رمش کمه و کلا" کانفیگش نسبت به بقیه پایینتره .حالا شما اگه فقط وزن رو در نظر داشته باشی مطمئنا" لپتاپ قوی گیرت نمیاد.اگر میخوای لپتاپ با سی پی یو i7 بگیری فقط لپتاپ هایی رو بگیر که سی پی یو نسل سوم (ivy bridge ) داشته باشن یعنی 3610و3612 که اولی قویتره.من نمیدونم چرا شما اینقدر به وزن حساسید نیم کیلو بیشتر که چیزی نیست .این لپتاپ سونی که گفتی اصلا" به قیمت 2800 نمیارزه و خریدش واقعا" پول دورریختنه.برای کار هایی که مد نظر داری لپتاپی بخر با سی پی یو 3610 و رم 8 حالا هر مارکی که دلت خواست ولی این دو مشخصه رو در نظر داشته باش و ssd داشتن لپ تاپ هم خیلی بهت کمک میکنه .

ممنون میرم بگردم ببینم میتونم با این مشخصات زیر 2,5 پیدا کنم یا نه؛لطف کردید؛دمت گرم!

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

داداش...دوستان راست می گن با این وزن کم لپ تاپ خوبی پیدا نمی کنی ...من خودم سونی دارم و بهت پیشنهاد می دم ""تا دم اخر به سخنان و راهنمایی های دوستات و غیره گوش کن اما فقط اون مدلی رو سفارش بده که باب میلته...!!!""
    من sony f236 دارم اتوکد رو در 2 ثانیه لود می کنه ...همون اتوکد در لپ تاپ های دیگه به هیچ وجه زیر 20 ثانیه بالا نمیاد...
    حالا اجازه بده ملتی که کیفیت ساخت سونی رو ندیدند و دل به لپ تاپ های معمولی بستند بگن:"""سونی پول برند می خوره ...اشغاله...بی کیفیته...و در اخر زشته!!!!!!!!""""
    اگر دقت کنی اکثرا می گن سونی صفحه نمایش خوبی داره ....می دونی چرا؟؟؟چون فقط از پشت ویترین مغازه ها تونستند که lcd , led سونی رو ببینند همون نمایشگرهایی که بعضا به 4 یا 5 میلیمتر ضخامت هم رسیدند....این یعنی تکنولوژیه ساخت ...یعنی کیفیت و زیبایی
    بنده ادم متعصبی نیستم و برند های دیگه هم برای من کاملا قابل احترامه مثلا همین لپ تاپ لنووو معرفی شده در بالا بسیار قدرتمند به نظر میاد....
    اما برای یه مکانیک که کی خواد با کتیا و انسیس و ...کار کنه "نباید"وزن اهمیتی داشته باشه البته نه اینکه یه لپ تاپ 4 کیلویی برداری...نه ...منظورم اینه که یه لپ تاپ تا 3 کیلو می تونه از نظر وزن مناسب باشه چرا که خودم مکانیکم در شرکتی کار می کنم که اکثرا لپ تاپ ها 2.8 تا 3 کیلو وزن دارند و هیچ شکایتی از نظر سنگینی وجود نداره.......بیشتر cpu اهمیت داره و """کولینگ"""این تجربه بنده هست
    منم واسه کیفیتش رفتم سمت سونی،سال پیش گول کانفیگ بالا و قیمت پایین (نسبت به سونی) رو خوردم و msi گرفتم و نصف قیمت ردش کردم،حالا دیگه نمیخوام اونطوری بشه،اما دوستان میگن این کانفیگ از سونی که گذاشتم زیاد جالب نیست،پولم در همین حده 3 بیشتر ندارم!!!
    نمیدونم چه کنم قید سونی رو بزنم یا همینو بردارم!!!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما به نظرم قید وزن رو بزنید و Y 580 بردارید
    سونی در مقابل لنوو از نظر کیفیت هیچی برای گفتن نداره.

10. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    آب هویج + آبگوشت

پيش فرض

من
    سونی
    وام
    ک.م.ی.ت.ه ا.م.د.ا.د ا.م.ا.م
    f236 !!!!
    سونی کیه اصلا خریداری نداره واقعا ...
    خریدار ایرانی که تا همین چند سال پیش به خاطر اسم سونی می خرید الان انقدر فهمیده که سونی چیه و اصلا بهش فکر هم نمی کنه ...
    مردم تو همه چی آگاهن و پول الکی به چیزی که ارزش نداره نمی دن ...
    Last edited by em0fashionb0y; 10-08-2012 at 20:05.

12. این کاربر از em0fashionb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    آب هویج + آبگوشت

پيش فرض

بهترین برند واسه خرید یا اچ پی هست یا اسوس ...
    اچ پی سری 7000 و اسوس سری N ...
    لنوو هم خوبه البته خیلی بزرگ و ضخیمه و قیافه جالبی نداره ...
    اصلا درست نیست 3 تومن به سونی بدی که هیچی نداره ...

14. این کاربر از em0fashionb0y بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

شما به نظرم قید وزن رو بزنید و Y 580 بردارید
    سونی در مقابل لنوو از نظر کیفیت هیچی برای گفتن نداره.
    کیفیت ساخت که منظورتون نیست؟؟!! آخه از نظر قیافه خیلی داغونه لنووو!!!لپ تاپ باید شیک باشه!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •