تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خرید سیستم amd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض خرید سیستم amd

سلام دوستان من میخوام یه سیستم جمع کنم فعلا دارم با 2.4 celeron سر می کنم
    سیستم را اول برای بازی و بعد برای 3dmax و غیره میخوام اورکلاک هم بلد نیستم و میخوام تازه شروع کنم(نه کاملا حرفه ای)
    ابتدا cpu را بعد از کلی سبک سنگین کردن خریدم: amd fx8120 قیمت 335 تومن
    هارد دیسک دو تا از سیستم فعلی دارم 1 ترا و 500 گیگ
    دی وی دی رایتر هم قبلا خریدم
    مانیتور lg w2262TQ ، بیست و دو اینچ full hd حدودیکی دو سال پیش که مانیتور سیستمم سوخت خریدم
    کیبرد و ماوس و اسپیکر هم فعلا نمیخوام تغییر بدم میمونه 5 قطعه دیگه که باید بخرم انتخابم با بودجه 1میلیون تا 1100 اینا بوده میخواستم نظر شما را در موردشون بدونم :

motherboard : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ~ 200 T
    case: green x3 ~105 T
    power : green 785 ~ 195 T
    ram 2*2G corsair ~ 80 T
    VGA: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6950 ~520 T
    total : 1100T
    دلیل خرید AMD هم صرفا ارزانتر تمام شدم قیمتش هست امروز 91/5/17 سایت رایان صبا قیمت core i5 2500K را 470 تومن زده که اگه بخوام بخرم و یک مادربردی با ویژگیهای مادربرد بالا براش بگیرم حداقل باید 820 تا 830 هزینه کنم اما مجموع مادربرد و سی پی یو AMD میشه 535 تومن که من این اختلاف قیمت را به گرافیک و پاور اضافه کردم به نظر من گرافیک برای بازی از cpu مهمتره پاور را هم برای کراس فایر آینده نگری کردم
    cpu cooler هم بعدها تهیه میکنم اگه احساس میکنید مادربرد خوب نیست(کراس فایر x8X8 ساپورت میکنه اما برای OC زیاد در موردش مطمئن نیستم) میشه یه مدل بهتر پیشنهاد بدید و از سایر قطعات کم کنید

2. این کاربر از britney_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

متاسفانه الان متوجه شدم مادربرد را با g46 اشتباه گرفته ام و مادر برد پست بالا فقط کراس فایر 16x4x ساپورت میکنه لطفا یه مادربرد خوب با ساپورت حداقل x8x8 پیشنهاد بدید ترجیحا asrock نباشه

4. این کاربر از britney_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

مثل اینکه همه دوستان طرفدار اینتل هستند هیچکی منو راهنمایی نمیکنه منم در حال شخم زدن صفحات وب سایتهای مختلفم مادربرد انتخابی من
    MSI - 990FXA-GD80 هست با مقداری افزایش بودجه در مادربرد از 200 به 385 وکاهش بودجه کارت گرافیک و تغییر اون از 6950 به 6870 فکر کنم قطعات بهتر با هم مچ شوند در آینده هم میتونم کارت گرافیک بیشتری به سیستم اضافه کنم لطفا اگر مادربرد دیگری با همین حدود قیمت سراغ دارید معرفی کنید

6. این کاربر از britney_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام سیستم را چند روزیه خریدم الان هم با همون سیستم اومدم اینترنت قطعاتش را برای دوستانی که به amd علاقه دارند مینویسم باقیمت قطعات
    cpu: amd fx 8120 :335t
    mobo:msi 970a-g46: 204T
    case: GREEN X3: 115T
    power:GREEN 785b:205T
    ram:2*2G corsair:79T
    VGA:MSI R6870-2PM2D1GD5/OC AMD Radeon: 430T

بقیه قطعات را از قبل داشتم مادربرد را هم g46 گیر ارودم با قیمت مناسب 204تومن crossfire , sli ساپورت x8,x8 با قابلیت اورکلاک نسبتا خوب تا الان هر چه بازی اجرا کردم روی آخرین تنظیمات گذاشتم و مشکلی با این سیستم نداشتم

این پست را هم به این علت اضافه کردم که دوستانی که قصد خرید سیستم دارند amd را هم درنظر بگیرند چون از لحاظ قیمتی واقعا نسبت به اینتل سرتره من با 539 تومن مادربرد و سی پی یو را بستم اگه فقط مادربرد اینتل ساپورت با همین مشخصات می خواستم باید حداقل 350 به بالا پول بابتش میدادم و مجبور بودم cpu ارزونتری بردارم که قطعا کارایی سیستم به این خوبی نمیشد

8. این کاربر از britney_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •